X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INSEMINACJA edycja 2016
Odpowiedz

INSEMINACJA edycja 2016

Oceń ten wątek:
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj dr mowi to samo. Alkoholicy maja dzieci na potege...wg niego alko malo co zmienia.

    iv09i09katk65tr1.png
  • Alcea Przyjaciółka
    Postów: 101 42

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też możecie dodać do listy.
    Nasza druga IUI była dzisiaj tj.20.04.
    Jestem dobrej myśli,wierzę w IUI,bo raz już się udało. :-)

    I trzymam kciuki za wszystkie kwietniowe próby!! Na tyle podejść którejś z nas musi się udać! :-)

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    Podejście do drugiej ciaży:
    4 IUI nieudane... :-(
  • Alcea Przyjaciółka
    Postów: 101 42

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedoświadczona 32 wrote:
    Z otoczenia widzę, że w alkoholiczych rodzinach dzieci cała gromada nieraz.. a mój czy pije czy nie i tak ma wyniki do bani :) więc parę drinków plemników nie wybije.. ech.. z tą męską niepłodnością to wiecie.. w większości przypadków nasi mężczyźni nie różnią się od ogółu populacji.. wydaje mi się że podłoże może być jeszcze w życiu płodowym.. nasz profesor wypytywał bardzo męża o to czy ma jakieś informacje o przebiegu ciąży, lekach branych przez matkę itp. A ostatnio czytałam, że u dzieci palaczy - chłopców - są bardzo często problemy z płodnością.. to były jakieś najnowsze badania.. a moi teściowie oboje palący..

    To ciekawa teoria. U nas problem też jest męski. I moi teściowie też byli palący (po chorobie teścia kilka lat temu oboje rzucili).

    Podejście do drugiej ciaży:
    4 IUI nieudane... :-(
  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po usg-pęcherzyk jeszcze jest choć obwódka zaczyna "falować" jak to stwierdził pan doktor i powinien pęknąć do 6 godzin.Tym razem dla odmiany idę w piątek u siebie na usg zobaczyć czy będzie ciałko żółte.

  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alcea powodzenia!

    Alcea lubi tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Lunka ja oczekuje miesiączki jutro, u mnie trudno ją wyczuć, bo nie ma bóli brzucha ani przed ani w trakcie, ale czuje zawsze taką jakby wilgoć...trudno mi to wytłumaczyć, co najdziwniejsze u mnie dziś i wczoraj temperatura 37 stopni...czy wy też tak macie że dzień przed miesiączką macie wysoką temperaturę? Bo ja przyznam szczerze mam tak często..czasem dopiero mi spada w drugi dzień miesiączki
    Jak mierzylam temp t mialam spadek dwa dni spadala i nastepnego mialam okres
    niedoświadczona 32 wrote:
    Z otoczenia widzę, że w alkoholiczych rodzinach dzieci cała gromada nieraz.. a mój czy pije czy nie i tak ma wyniki do bani :) więc parę drinków plemników nie wybije.. ech.. z tą męską niepłodnością to wiecie.. w większości przypadków nasi mężczyźni nie różnią się od ogółu populacji.. wydaje mi się że podłoże może być jeszcze w życiu płodowym.. nasz profesor wypytywał bardzo męża o to czy ma jakieś informacje o przebiegu ciąży, lekach branych przez matkę itp. A ostatnio czytałam, że u dzieci palaczy - chłopców - są bardzo często problemy z płodnością.. to były jakieś najnowsze badania.. a moi teściowie oboje palący..
    Moja tesciowa tez palila w ciazy ma dwuch synow jeden zdowy ma dwoje dzieci i moj niestety chory i to powaznie...i nie mowie tylko o nieplodnosci...no ale co zrobic
    Alcea wrote:
    Mnie też możecie dodać do listy.
    Nasza druga IUI była dzisiaj tj.20.04.
    Jestem dobrej myśli,wierzę w IUI,bo raz już się udało. :-)

    I trzymam kciuki za wszystkie kwietniowe próby!! Na tyle podejść którejś z nas musi się udać! :-)

    Powodzenia :D

    czyli pierwsza IUI sie udała:D fajnie moja niestety nie no ale moze Bog pozwoi i ta bedzie szczesliwa...chociaz im blizej terminu@ tym mam wieksze przecucie ze nic z tego...n ale pozyjemy zobaczymy

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Lunka ja oczekuje miesiączki jutro, u mnie trudno ją wyczuć, bo nie ma bóli brzucha ani przed ani w trakcie, ale czuje zawsze taką jakby wilgoć...trudno mi to wytłumaczyć, co najdziwniejsze u mnie dziś i wczoraj temperatura 37 stopni...czy wy też tak macie że dzień przed miesiączką macie wysoką temperaturę? Bo ja przyznam szczerze mam tak często..czasem dopiero mi spada w drugi dzień miesiączki

    Mkl, ja właśnie zmierzyłam temp i mam 37,2...choć zawsze moja temp wynosi klasycznie 36,6. Od kilku dni wieczorem jest mi zimno ale przeziębiona nie jestem. I bolą mnie sutki- w nocy spać na brzuchu nie mogłam.
    Czekam na testy- jak przyjdą dziś to rano zatestuje.

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • Alcea Przyjaciółka
    Postów: 101 42

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Powodzenia :D

    czyli pierwsza IUI sie udała:D fajnie moja niestety nie no ale moze Bog pozwoi i ta bedzie szczesliwa...chociaz im blizej terminu@ tym mam wieksze przecucie ze nic z tego...n ale pozyjemy zobaczymy

    Pierwsza w tym podejściu nieudana. Teraz mamy podejście do drugiej ciąży. Pierwsza ciąża była dzięki trzeciej IUI. Czyli w sumie już "zaliczyliśmy 5 IUI.

    Podejście do drugiej ciaży:
    4 IUI nieudane... :-(
  • Alcea Przyjaciółka
    Postów: 101 42

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekarz odradza testy "sikane",bo często wychodzą fałszywie ujemne. Zawsze zaleca robić betę z krwi.

    Podejście do drugiej ciaży:
    4 IUI nieudane... :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alcea, ja przy dwóch poprzednich inseminacjach latałam bardzo szybko na bete bo tylko ten test jest najbardziej wiarygodny...ale teraz cierpliwie czekam do terminu @ z betą- jeśli @ sie spóźni to dopiero wtedy zrobię badanie z krwi- mam traume po zeszłotygodniowym pobieraniu na AMH i TSH :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 11:24

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny trzymam kciuki:)
    Ja jutro ide na usg podjerzec co wyroslo. Juz sie nie moge doczekac;)

    monika9966 lubi tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Lunka ja oczekuje miesiączki jutro, u mnie trudno ją wyczuć, bo nie ma bóli brzucha ani przed ani w trakcie, ale czuje zawsze taką jakby wilgoć...trudno mi to wytłumaczyć, co najdziwniejsze u mnie dziś i wczoraj temperatura 37 stopni...czy wy też tak macie że dzień przed miesiączką macie wysoką temperaturę? Bo ja przyznam szczerze mam tak często..czasem dopiero mi spada w drugi dzień miesiączki


    U mnie czasem rano temp wysoka, a o 11.00 okres, takie niespodzianki miewałam.

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 22:08

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alcea wrote:
    Mnie też możecie dodać do listy.
    Nasza druga IUI była dzisiaj tj.20.04.
    Jestem dobrej myśli,wierzę w IUI,bo raz już się udało. :-)

    I trzymam kciuki za wszystkie kwietniowe próby!! Na tyle podejść którejś z nas musi się udać! :-)
    Powodzenie:) pecherzyk byl czy pekl?

    Alcea lubi tę wiadomość

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi 80 wrote:
    Już po usg-pęcherzyk jeszcze jest choć obwódka zaczyna "falować" jak to stwierdził pan doktor i powinien pęknąć do 6 godzin.Tym razem dla odmiany idę w piątek u siebie na usg zobaczyć czy będzie ciałko żółte.
    No to fajnie:) kiedy test?;)

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alcea wrote:
    U mnie lekarz odradza testy "sikane",bo często wychodzą fałszywie ujemne. Zawsze zaleca robić betę z krwi.
    Mi to sie zawsze wydawalo ze sikance musza wyjsc. Choć może i sa osoby które oszukaly albo nie wykryly ciazy przed terminem okresu.

    iv09i09katk65tr1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka dzięki za pamięc już po gastroskopii :)
    nie ma wrzodów, nie ma helico :D obedzie sie bez antybiotyku :)
    dostalam leki na podleczenie zapalenia zoladka bo jest zaczeriweniony ..

    dodatkowo dostalam spis lekow ktore bede mogla brac w ciazy :)

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Lunka dzięki za pamięc już po gastroskopii :)
    nie ma wrzodów, nie ma helico :D obedzie sie bez antybiotyku :)
    dostalam leki na podleczenie zapalenia zoladka bo jest zaczeriweniony ..

    dodatkowo dostalam spis lekow ktore bede mogla brac w ciazy :)
    Świetna wiadomość:-) Ania jakbym mogła o Tobie nie pamiętać:-*
    Ciesze sie ze jest dobrze.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    iv09i09katk65tr1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    Świetna wiadomość:-) Ania jakbym mogła o Tobie nie pamiętać:-*
    Ciesze sie ze jest dobrze.
    Uwierz mi ja też się ciesze bo strasznie się bałam że cos wyjdzie już mi się w nocy śniły głupoty że spod skóry wyciągam czarne długie robale :P

    teraz musimy uzbierac kase na IUI i mmnadzieje w nastepnym misiacu :)

    Trzymam za Was mega kciuki za wszystkie :)
    ja troche odciełam się od forum bo raz ze koncentruje sie na pracy a dwa jest mi troche lżej :) nie myśleć :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja lubię forum. W moim przypadku nie szkodzi. Bardzo lubię dziewczyny stąd i traktuje forum jako wspolne pisanie, nie nakrecanie;)

    Ania_84, Płatek szkarłatny, asiak1985, KasicaLisica lubią tę wiadomość

    iv09i09katk65tr1.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ