X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INSEMINACJA edycja 2016
Odpowiedz

INSEMINACJA edycja 2016

Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jednak miesiączka się pojawiła:( ech co za życie, 4 inseminacje za sobą i żadna bez sukcesu...u mnie też stwierdzono niepłodność idiopatyczną...ale ja w tee pojęcie nie wierze, zawsze jest jakaś przyczyna, bo niby jak wszystko jest dobrze to jakim cudem przez trzy lata plemnik nie spotkał się z komórką jajową?? To znaczy spotkał...wynik puste jajo..:(

    Chciałam zbadać plemniki pod kątem łączenia się z kwasem...jakiś tam, jak nie mają zdolności łączenia to znaczy, że nie mogą wykryć komórki jajowej, chciałam też zrobić przeciwciała przeciwplemnikowe, ale też mi to lekarz odradza, w sumie teraz cokolwiek by nie wyszło to i tak nie da się tego wyleczyć..więc in vitro, wszystkie problemy które da się wyleczyć mam zbadane, zostało tylko to czego się nie da..

    Będę was podczytywać ale raczej nie będę się udzielać, bo na razie muszę odpocząć...w lipcu mam nadzieję że podejdę do in vitro, waham się jeszcze co do kliniki, W Gamecie w Gdyni w której teraz jestem in vitro to koszt 9tyś bez leków, o wiele taniej jest w Novum w Warszawie..tylko boję na kogo trafie w Novum..wielka niewiadoma

    Życzę wszystkim pozytywnych wyników:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2016, 17:22

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka czemu potrzebujecie dużego powiększenia plemnika??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Lunka czemu potrzebujecie dużego powiększenia plemnika??
    U nas niby idiopatyczna a wszystko pewnie przez fragm dna. Dlatego niech powiększają robią cuda

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same nieprzyjemne informacje ns wątku:/

    iv09i09katk65tr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 22:18

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robisz test fragmentacji dna plemnikow. Po wykluczeniu wszystkich możliwych przyczyn poronienia z mojej strony zabrali się za meza. Wszystko w sumie ok. Kariotypy ok. I ma koncu rzucili haslo ze jedyne co zostało to badanie fragmentacji dna. Iwyszla...rzecz paskudna. Nie do naprawienia. Trzeba sie liczyć z każdym możliwym scenariuszem.

    iv09i09katk65tr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2018, 08:49

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka trzeba wierzyć że się uda, w końcu musi!

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane jesteście. Spróbujemy ivf w jednej z lepszych klinik. Musi sie udac. Bo jeśli zaden zarodek nie przetrwa będzie wiadome ze plemniki nie zapladniaja prawidłowo komorek. Jedna próba przed nami. Ostatnia. I oby udana. Musze umówić się na wizyte. Ruszamy z procedura koniec maja lub czerwca.

    Opium lubi tę wiadomość

    iv09i09katk65tr1.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w końcu Lunka jaką klinikę wybrałaś??

    _cherryLady lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Lunka, trzymam kciuki i przesyłam dużo energii do walki! Musi się udać, pamiętaj :)

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze w pon obgadam to z tym ginem znajomym, umówiliśmy sie, ale on uznaje tylko Białystok Bociana. Ponoć embriologia jest tam najlepsza. No niestety jedyny minus to dojazdy. Pociesza mnie ze to jest wizyta wstepna potem kilka wizyt ipunkcja i transfer. Bede musiala brać urlop.

    Zastanawiamy się tyklko czy ruszyć w cyklu następnym czy kolejnym. Wszystko będzie zależało od dr którego wybierzemy kiedy będzie miał wakacyjny urlop,

    Kasia buziaki przesyłam :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2016, 21:23

    Opium lubi tę wiadomość

    iv09i09katk65tr1.png
  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka trzymam kciuki! Będzie dobrze. Dziewczyny musi być dobrze. Uda nam się!!! Trzymam kciuki za resztę dziewczyn i czekam na pozytywne testy :)

    bizona, niedoświadczona 32, gosia89 lubią tę wiadomość

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    ja w tym podejsciu mialamwszytko na naturalnym cyklu bez zastrzyku mialam pecherzyk 23 mm i nastepnego dnia mialam iUI fakt pecherzyka juz nie bylo wiec peklo:D


    a ja się boję, że nie pęknie o czasie... mialam monitoringi i w jednym cyklu pekl około 23 mm a w drugim cyklu to miał około 29 mm a skad wiedziec jaki cykl się trafi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2018, 08:49

  • Opium Ekspertka
    Postów: 209 180

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk bardzo mi przykro:( Wierzę, ze IVF przyniesie Wam ciąże. Trzymaj sie kochana.

    Ja jutro mam pierwsza wizytę w tym cyklu (czwartym) i dowiem się więcej o IVF. Mam przynajmniej taka nadzieje.

    Starania od 11/2014
    IUI #1, #2, #3. #4 :(
    IVF #1 - Maj 2016
    My journey
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl
    albo Novum Warszawa Mam dporo bliżej,jutro podejmę decyzje.
    Dziekuje Dziewczyny!

    Opium lubi tę wiadomość

    iv09i09katk65tr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari123 wrote:
    Gosia, a bedzie kontrolowac hormony z krwi? jezeli bedzie- tak nie masz sie czym martwic.
    mnie pregnyl daje zawsze i gdyz mamy tylko naplanowane domowe serduszkowanie. mowi, že pomoze jajeczku dojrzec- nie moze zaszkodzic...


    nie nic takiego nie mowił.

  • Stelka_mis Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc u mnie też dupa :( Rano się zaczęło i nawet sobie nie wmawiam, że to plamienie, implantacja i takie tam. Wzięłam tabletkę przeciwbólową, obgadaliśmy z M. co i jak dalej i wróciliśmy do spędzania niedzieli. Nie chce mi się dramatyzować jak zawsze, a szkoda mi najbardziej, że mi super impreza przepadła wczoraj ;p Nie poszłam, bo przecież nie piję, a tam ciężko byłoby to komuś wytłumaczyć ;p
    No nic, żyjemy dalej, a moja przygoda z IUI właśnie się kończy. Będę Was jeszcze dziewczynki czytać, bo chciałabym, żeby się tych ciąż w końcu trochę posypało. IVF póki co nie będziemy próbować, ja mam jeszcze jedną ścieżkę możliwych powodów niepłodności do zbadania (moja dzika anatomia szyjki i macicy - wciąż zagadka, co tam jest) i za nią się zabieram.

    Ustaliliśmy też, że wybierzemy się jeszcze raz do naprotechnologa (raz byliśmy i nas odstraszyło jego gadanie). Nie zaszkodzi nam, a może akurat pomoże? Acha, pamiętam też, że Lunka pisała, że cykl po stymulacji też jest jakby stymulowany, więc może naturalnie na luzaku mamy też teraz szanse? :)

    Dziewczyny, którym się nie udało - głowa do góry, walczymy dalej. Jak ktoś tutaj ostatnio pisał - cieszmy się życiem, nie dajmy się zdołować. Jest tyle rzeczy do zobaczenia, zrobienia, przeczytania - mamy teraz na to czas, korzystajmy, zanim przyjdą kupki, zupki i pieluchy ;)

    04.2016 Napro
    3xIUI 2016 :(:(:(
    HSG - jeden jajowód niedrożny
    niepłodność idiopatyczna
    starania od początku 2014
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    U nas niby idiopatyczna a wszystko pewnie przez fragm dna. Dlatego niech powiększają robią cuda
    A mieliście badaną fragmentację? ile wyszło? Mi lekarz mówił, że te wyniki moga sie często zmieniać bo wiele czynników na to wpływa.

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ