X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INSEMINACJA edycja 2016
Odpowiedz

INSEMINACJA edycja 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 22:16

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka a jak twoja klinika stoi w rankigu zrobionym przez ministerstwo dotyczacym in vitro?

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka luzik ;)

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Lunka a jak twoja klinika stoi w rankigu zrobionym przez ministerstwo dotyczacym in vitro?
    Nie wiem szczerze mówiąc...

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _cherryLady wrote:
    Lunka luzik ;)
    Wysłane

    iv09i09katk65tr1.png
  • Wife Autorytet
    Postów: 305 221

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Lunka ja się nakręciłam na tą klinikę bo wydawało mi się że jesteś zadowolona i już w pn miałam się zapisywać do doktora W bo sama nie wiem kto mi może w Lublinie pomoc narazie nie mamy czasu dalej ruszać ale dla swojego spokoju muszę zrobić amh bo aż się boję...Mkl a może jednak się udało zrób test :-)

    09.2016 IVF
    09.12.2016 crio 2 blastek
    5dpt-8,67,7dpt-38,68, 10dpt -222,37 12dpt-606,27
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak klinika stoi w rankingu. Dr jest dobrym specjalista. Nie wiem czy u nas jednak nie trzeba super eksperta.

    iv09i09katk65tr1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    Mkl moze jednak cos sie kluje...robisz test?

    A ja nie wiem dziewczyny co robic teraz po tej iui.muszę to przedyskutować z moim mezem. Czy od razu ivf czy znowu iui czy co robic. Czy zostajemy u nas w klinice...chcialabym dac jej szanse. Mam okropny mętlik w głowie.
    wierze kochana wierze...najlepiej wszytko na spokojnie przemyslec...napewno sie nie spiesz...bo co nagle to po diable
    Mari123 wrote:
    mnie nie kontroluja ani w dzen owu, ani po niej. wiec dla mnie to zupelnie nowa materia...moze doktorka byla zaniepokojona, bo planowalam žrobic IUI, a bylo za pozno. temperatura pieknie skoczyla, wiec jestem calkiem spokojna i tylko czekam. test robie w dzien okresu- nie wczesniej :)
    to ty masz robiona IUI na szuja? tylko na podstawie temperaturki? czy ja zle ciebie zrzumialam?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari trzymam kciuki!! Ale mi nigdy nie robią iui bez usg przed....

  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika9966 ja nadal trzymam kciuki za Ciebie i pozytywny test, odniosłam się do testu, gdzie wynik odczytuje się po dłuższym czasie niż 10 minut.

    Galina ja mam 31 lat. O dzidzie staramy się od lat, wieeeelu lat. Od tego roku tak na maxa po okiem gina, w klinice leczenia niepłodności no i mamy plan działania. Czy mi się spieszy? I tak i nie. Szczerze chyba jestem zmęczona tym wszystkim, mam wahania nastrojów, jestem spłukana bo wydaję masę pieniędzy w nadziei na spełnienie marzenia i przez to np. mieszkanie mam nie wykończone jeszcze (nie tak dawno kupiliśmy) i wkurzam się bo czasami to wszystko jest po prostu ponad moje siły ale czy aż tak bardzo mi na czasie zależy, sama nie wiem….chyba mi bardzo zależy ale straciłam poczucie czasu …:( mam chyba w tym momencie pms, sorry dziewczyny :(

    Mkl trzymam kciuki!!!! Moja koleżanka czeka na córeczkę, właśnie miała plamienie a nie miesiączkę i okazało się, że to ciąża :)
    Mkl a wiesz jak to jest w końcu z tymi lekami do in vitro? Będą po czerwcu refundowane czy nie?

    Lunka myślę, że in vitro daje większe szanse – moim zdaniem, jeżeli finansowo możesz sobie na to pozwolić to in vitro jest lepszą opcją. Tak jak mkl pisze warto zobaczyć jak klinika w rankingu wygląda.

    Ja też docelowo będę dążyć do in vitro ale mam ten lęk, że to już ostatni etap starań i boję się...boję się, że się nie uda...jeszcze nie jestm na to gotowa...jeszcze walczę z IUI

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    napisałam wam dzisiaj że dostałam miesiączkę...kurde chyba jednak nie dostałam, oprócz małej kropelki krwi nic nie skapło przez cały dzień, nawet badałam szyjkę macicy i też czysto....nic nie rozumiem, mam nadzieję że jutro się coś zmieni, bo jak nie to zgłupiałam


    Boże błagam niech się okaże że jesteś w ciąży!!!! Bo patrząc na to forum to chyba prawie nikt nie zachodzi przez ta inseminację!!!!! Zaczynam mieć poważne wątpliwości, że to ma sens..bo statystyki przypominają ruletkę..!

    Trzymam kciuki żeby to była ciąża.Nie wiem jak wy to znosicie za każdym razem! Dopiero szykuję się do pierwszego podejścia, ale przez to forum czuję się tak jakby mi się już z 10 razy nie udało. Kiedy czytam o kolejnym negatywnym teście już widzę siebie, swój zmarnowany czas i pieniądze..

    Jak nie udało się i Tobie tym razem, to chyba zrezygnuję z forum. Za bardzo mnie to dołuje..

    niedoświadczona 32
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poddać się przed startem, bo komuś się nie udało? To po co sie decydować na to jak wiadomo, że iui w jedynie cyklu ma skuteczność jedynie 10-15%?!

    M&M
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Poddać się przed startem, bo komuś się nie udało? To po co sie decydować na to jak wiadomo, że iui w jedynie cyklu ma skuteczność jedynie 10-15%?!


    Dlatego, ze przy staraniach naturalnych mamy z mężem może 1 % a może i nie.. a a te 15 % to większa szansa.. a w dodatku profesor powiedział, że przy dawcy z dobrym nasieniem mamy ok 20 % szans.. bo męża nasienie nie nadaje się do inseminacji..tylko że po tych statystykach to wątpię w cokolwiek.. to nie jest tak że komuś się nie udało.. tu się prawie nikomu nie udaje..

    niedoświadczona 32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 22:16

  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedoświadczona 32 wrote:
    Dlatego, ze przy staraniach naturalnych mamy z mężem może 1 % a może i nie.. a a te 15 % to większa szansa.. a w dodatku profesor powiedział, że przy dawcy z dobrym nasieniem mamy ok 20 % szans.. bo męża nasienie nie nadaje się do inseminacji..tylko że po tych statystykach to wątpię w cokolwiek.. to nie jest tak że komuś się nie udało.. tu się prawie nikomu nie udaje..

    Mój mąż ma bardzo dobre wyniki. Ja mam bdb wyniki. Dziecka brak. Pierwsza IUI nie udana

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 22:17

    Vaina, Vaina, niedoświadczona 32 lubią tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari123, czy ja dobrze rozumiem, że macie jedno dziecko z IUI?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoras miala inseminacje bez zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Poddać się przed startem, bo komuś się nie udało? To po co sie decydować na to jak wiadomo, że iui w jedynie cyklu ma skuteczność jedynie 10-15%?!

    a jeśli ja zdrowa i mąż zdrowy to ile mamy % szans na ciaze naturalna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 22:17

    niedoświadczona 32, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ