Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INSEMINACJA edycja 2016
Odpowiedz

INSEMINACJA edycja 2016

Oceń ten wątek:
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 23 września 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dupa..beta 0,7. Spodziewalam sie wiec nie przezywam tragedii, ale wk..rw jest. No trudno..

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 23 września 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIECH TO SZLAG...nie wierze...;/ przykro mi Słońce....na pocieszenie dodam że jutro u mnie będzie to samo.. musimy walczyć dalej. Tylko skąd ta siła ma się brać??;/ ściskam!

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    U mnie dupa..beta 0,7. Spodziewalam sie wiec nie przezywam tragedii, ale wk..rw jest. No trudno..
    Szkoda, przykro mi...

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 23 września 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny! Kiedys uda sie napewno!

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona, to Twoje czwarte podejście ? :/

    Ile jeszcze masz w planie ?

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 23 września 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak 4. Mialo byc ostatnie i in vitro, ale jesli zrobimy jeszcze jedna iui to minie akurat rok, kiedy moj robil pierwsze badanie nasienia. Zeby przystapic do in vitro w naszym przypadku..czyli "zdrowi" to musi byc udokentowany rok leczenia. Co prawda ja wczesniej zglosilam sie do endo i zaczelam leczyc tarczyce..i to by pewnie przeszlo, ale chyba jeszcze raz podejdziemy. Zobaczymy co lekarz powie na wizycie. Do tego to co planuja w Pl zrobić z in vitro..nie mam zamiaru wiecej czekac jak jeden cykl.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • GdzieśPoDrigiejStronieTęczy Koleżanka
    Postów: 48 11

    Wysłany: 23 września 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jajka nie pękły więc z IUI nic nie będzie... Zawsze pod górkę...

    starania od kwietnia 2014, endometrioza, niskie AMH, morfologia 1-2%
    22.02.2016 laparoskopia (usunięcie torbieli, jajowody drożne)
    28.06.2016 laparoskopia męża (usunięcie żylaków powrózka nasiennego)
    AMH 0,18
    1 IUI 23.06 :(
    2 IUI 05.08 :(
    3 IUI 22.09 ?
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 24 września 2016, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GdzieśPoDrigiejStronieTęczy wrote:
    Niestety jajka nie pękły więc z IUI nic nie będzie... Zawsze pod górkę...

    Przykro mi:( a ile mają? Moze jest jeszcze szansa? Serduchujcie!
    A u mnie tez kiepsko...test negatywny ...:( wiedziaalam!

    GdzieśPoDrigiejStronieTęczy lubi tę wiadomość

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 24 września 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GdzieśPoDrigiejStronieTęczy wrote:
    Niestety jajka nie pękły więc z IUI nic nie będzie... Zawsze pod górkę...
    Cześć. Przepraszam że spakuje ale zaprosiłam Cię do znajomych. Chciałam pogadać.

    iv09i09katk65tr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GdzieśPoDrigiejStronieTęczy wrote:
    Niestety jajka nie pękły więc z IUI nic nie będzie... Zawsze pod górkę...


    O ile się nie mylę KarolinieSeven też nie pękły jajka, a zaszła w ciążę :)

    MARTIII lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie strasznie bolą jajniki. Jestem pewna że pęcherzyki pękną jutro albo nawet dziś wieczorem i nie dojdzie do IUI :/
    Chyba jeszcze nigdy tak nie czułam jajników...

    O 12:30 mam usg

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 24 września 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget wrote:
    a mnie strasznie bolą jajniki. Jestem pewna że pęcherzyki pękną jutro albo nawet dziś wieczorem i nie dojdzie do IUI :/
    Chyba jeszcze nigdy tak nie czułam jajników...

    O 12:30 mam usg


    a moze jedz z mezem na to USG i jak sie okaze ze jajka pekaja to zrobia dzis IUI co? Tak chyba wszyscy lekarze powinni robic, bo to troche glupie ze wyznaczaja termin zabiegu nie biorac pod uwage mozliwosci pekniecia wczesniej. Przeciez to natura....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago , mąż też jedzie :)
    Właśnie tak się zastanawiam ,czy mogliby zrobić dziś w razie w, tylko że IUI, punkcje i transfery robią w innym miejscu i ciekawa jestem jak u nich wyglądają takie "nagłe przypadki"

    W poniedziałek mam 16 dc. W naturalnym cyklu owulacje mam w 15/16 dc


    Lago lubi tę wiadomość

  • GdzieśPoDrigiejStronieTęczy Koleżanka
    Postów: 48 11

    Wysłany: 24 września 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTIII wrote:
    Przykro mi:( a ile mają? Moze jest jeszcze szansa? Serduchujcie!
    A u mnie tez kiepsko...test negatywny ...:( wiedziaalam!

    Jedno 24mm drugie 31,5mm. To co ma 24mm przestało rosnąć. Lekarz stwierdził, ze to przez infejcję ( jestem mocno przeziębiona)organizm się rozmyślił...

    MARTII mi też przykro z powodu negatywa. Jak widać jeszcze trochę musimy powalczyć...

    starania od kwietnia 2014, endometrioza, niskie AMH, morfologia 1-2%
    22.02.2016 laparoskopia (usunięcie torbieli, jajowody drożne)
    28.06.2016 laparoskopia męża (usunięcie żylaków powrózka nasiennego)
    AMH 0,18
    1 IUI 23.06 :(
    2 IUI 05.08 :(
    3 IUI 22.09 ?
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 września 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona trzymaj sie trzeba walczyc bo jak nie my to kto...
    A ja sie tez juz zastanawialam nad in vitro ale nie mamy kasy teraz...az mnie zalamalo to co sie w pl dzieje bo te dupki przeglosyja to napewno...i wtedy zostaje nam do konca walczyc prEz IUI mam nadzieje ze to nie podrozeje...ale jestem zalamana tym co sie dzieje teraZ

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 września 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii trzymaj sie...o matko jaki ten swiat niesprawiiedliwy...ale trzeba walczyc trzeba sie podniesc!!!kto jak nie my zawalczy onaszw szczescie

    MARTIII lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Martii :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2016, 10:46

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 24 września 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny...zycze Wam duzo sil i kasy na dalsza walke!

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 24 września 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GdziesPodrugiejstronie
    odpisałam Ci wiadomość pw. Dzieki.


    Dziewczyny walczymy dalej, wszystkie razem.

    iv09i09katk65tr1.png
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 24 września 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natia, bizonia przykro mi tak samo jak i wam....ale nie poddawajcie się tylko!
    Ja niestety muszę odłożyć moje 3 letnie starania...nie mam siły na 4 iui...mam inne teraz problemy na głowie i odkładam do końca roku. Może w przyzłym pomyśle nad 4 iui..a potem ...nie wiem...

    będę kibicować wam wszystkiem do końca!! <3

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
‹‹ 342 343 344 345 346 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ