X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INSEMINACJA edycja 2016
Odpowiedz

INSEMINACJA edycja 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    No i dupa :/ Beta 0,62. Może i bym miała nadzieję, że za wcześnie, że jeszcze urośnie, ale nie brałam w tym cyklu dupka, a progesteron mam 2,67 :(
    Przykro mi. Walczymy dalej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChudaRuda wrote:
    Cześć dziewczyny:) Jestem na tym wątku nowa:) Planujemy w kwietniu podejść do 1 IUI. Lekarz zlecił nam sporo badań, wszystkie wyszły ok. poza jednym, a mianowicie CMV igg jak i igm wyszło dodatnie:( Czy któraś z Was przechodziła przez to? Jak długo to cholerstwo się utrzymuje? Obawiam się, że pewnie lekarz zabroni nam podchodzić do IUI i trzeba będzie odłożyć starania:( Tylko ciekawe na jak długo...?
    Ja w ogóle cytomegalii nie musiałam mieć do IUI.
    Wiem tylko ze przy leczeniu włącza się leki wirostatyczne. Ale też kwestia czy to infekcja wtórna czy pierwotna. Porozmawiaj z ginem.

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 10 marca 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też cytomegalia była opcjonalna tylko.

    Szatanka, jedziemy dalej :)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa wrote:
    dziewczyny osiwieje za chwilę. we wtorek był 13 dc pęcherzyk miałam 10 mm i endo 5 mm. ginka powiedziałą żebym przyszła na monitoring w poniedziałek ale mam robić testy owulacyjne i jak będzie pozytywny to tego samego dnia lub następnego na monitoring miałam przyjść. wczoraj zrobiłam test o 22 kreski prawie równe, dosłownie jeden odcien. dzisiaj rano robiłam o 5;30 i też prawie równe. jak dobrze wyschły to mozna byłoby powiedziec że takie same są. dzisiaj wróciłam z pracy i oczywiscie tescik i negatywny, kreska duzo jaśniejsza. na jutro umówiłam się na 9 na monitoring i ewentualną IUI. cholera boję się, że moje jajo nie dotrwa do jutra.... mam taki dylemat że szok. ani się poseksić dzisiaj żeby jakoś zaliczyć ten cykl bo gdyby jajo przetrwało do jutra to będzie kiepsko z IUI. jajniki czuję że pracują. załamka :( :( :( myślicie że jest nadzieja?
    Skoro we wtorek pęcherzyk miał 10mm to teraz ma coś koło 18mm więc owu pewnie będzie później i spokojnie doczekasz do IUI. A przy jakiej wielkości Twoje pęcherzyki pękają?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc nie wiem bo zazwyczaj jak szłam na potwierdzenie czy owulacja była to wizyty wypadaly na poniedziałek bo w niedziele nie przyjmują. I tak ciężko określić. Raz miałam 18 raz 20. Właśnie jadę na wizytę. Boję się że już po zamiatane bo wczoraj bardzo bolał jajnik. Czuję taka bezsilność. Za godzinę będę wszystko wiedziała. Boję się tak jakbym miała grać w rosyjska ruletkę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hura jajo jest jeszcze we mnie. Pęcherzyk ma 16mm. Endometrium 7. Mam przyjść w poniedziałek. I teraz mam pytanie. Bo myśla l a m że Iui będziemy mieć tak może w teraz w sobotę i ostatni raz wspolzylismy we wtorek a teraz ginka nam zakazana przed poniedziałkiem. Czy to nie za długi okres abstynencji ? W poniedziałek będzie 6 dni a jak owulacja przesunie się to wtorku? Dodam że mąż ma dobre wyniki nasienia

    Asik84 lubi tę wiadomość

  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta, nie strasz dziewczyny, FSH ma 6,3 a LH 6,6 - stosunek idelany!!!!

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    przeczytałam twoj wpis dopiero dziś może ktos już to skomentował a ja jeszcze nie doczytałam. (nadrabiam zaległosci w czytaniu) co twój lekarz powiedział na stosunek lh do fsh?
    oba hormony są w normach ale ich stosunek powinien wynosić 1 u ciebie jest ponad 3.
    to nie jest dobry wynik.

    Efcia, Maugo stosunek LH/FSH wynosi 1.
    6,6:6,3= 1
    Skąd wzięłaś 3?

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    Efta, nie strasz dziewczyny, FSH ma 6,3 a LH 6,6 - stosunek idelany!!!!

    o kurczę juz usuwam swój wpis. nie wiem oczy mi zarosły czy co....

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 11 marca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    Jatoszka daj znać jak po zabiegu. Katarem i gardłem sie nie przejmuj. Ja miałam w swoim udanym cyklu grypę i gorączkę ponad 38 a zaszłam w ciąże. Mocno trzymam kciuki
    witam zasmarkana :-( iui o 15,30 a koło 18 taki ból jajnków że się wyprostować nie mogłam :-( a lekarz kazał jeszcze w domu poprawić :-( a ja nie mogłam się ruszyć -dziewczyny którym się udało-poprawialiście z męzem po zabiegu ?
    myślałam ze u nas nic z tego nie będzie ale ból troszkę ustąpił i troche się z mężem przytulaliśmy :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 11 marca 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    o kurczę juz usuwam swój wpis. nie wiem oczy mi zarosły czy co....

    ciąża, panie, ciąża.. :-) Mnie też się nieraz wszystko miesza i potrafię napisać "który" przez u otwarte o.O


    Audo.. nie martw się, w poniedziałek będzie OK! Nie myślałaś, żeby dziś jednak zaseksić? W dwa dni się chłopaki pozbierają, a zawsze to szansa na dziewczynę większa.

    efta, zohasamoha lubią tę wiadomość

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    ciąża, panie, ciąża.. :-) Mnie też się nieraz wszystko miesza i potrafię napisać "który" przez u otwarte o.O


    Audo.. nie martw się, w poniedziałek będzie OK! Nie myślałaś, żeby dziś jednak zaseksić? W dwa dni się chłopaki pozbierają, a zawsze to szansa na dziewczynę większa.
    Właśnie myślałam żeby zaraz wziąć się za robotę. Ginka niby nie kazała ale ona też nie ma pewności kiedy pęknie. Z moich wyliczeń pęcherzyk rośnie mi 1,5 mm skoro teraz mam 16 to w poniedziałek będzie miał 19 i nie wiadomo czy pęknie a we wtorek nasienie będzie miało 7 dni. Jeśli owulacja przesunie się do środy to już w ogóle klapa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    witam zasmarkana :-( iui o 15,30 a koło 18 taki ból jajnków że się wyprostować nie mogłam :-( a lekarz kazał jeszcze w domu poprawić :-( a ja nie mogłam się ruszyć -dziewczyny którym się udało-poprawialiście z męzem po zabiegu ?
    myślałam ze u nas nic z tego nie będzie ale ból troszkę ustąpił i troche się z mężem przytulaliśmy :-)
    Nie poprawiałam.

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 11 marca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zwykle "poprawiamy", ale nie dla pomocy IUI, tylko przez tę cholerną abstynencję przed :D

    Asik84 lubi tę wiadomość

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 11 marca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    witam zasmarkana :-( iui o 15,30 a koło 18 taki ból jajnków że się wyprostować nie mogłam :-( a lekarz kazał jeszcze w domu poprawić :-( a ja nie mogłam się ruszyć -dziewczyny którym się udało-poprawialiście z męzem po zabiegu ?
    myślałam ze u nas nic z tego nie będzie ale ból troszkę ustąpił i troche się z mężem przytulaliśmy :-)


    No to idealnie:) No z tego musi być ciaza. Ja poprawiałam bo lekarz od IUI tak mi zalecił. Poprawiałam wieczorem i na drugi dzien rano. Ale pewnie to co najlepsze z nasienia poszło do kubeczka wiec raczej nie liczę na to ze zaszłam w ciąże przez serduszkowanie tylko przez IUI. Wypoczywaj teraz i za 12 dni teścior:)

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Zdesperowana85 Koleżanka
    Postów: 46 7

    Wysłany: 11 marca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny robiłyście może badanie AMH?
    Pytanie bierze się ponieważ ja zrobiła i wyszlo mi 1.04 nl/ml i zastanawiam sie czy do jest ok czy nie ok bo kazda norma jest rózna zalezy od wieku ale nie wiem jak na to wogole spojrzec

    1. 19.02.2017 IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdesperowana85 wrote:
    Hej, dziewczyny robiłyście może badanie AMH?
    Pytanie bierze się ponieważ ja zrobiła i wyszlo mi 1.04 nl/ml i zastanawiam sie czy do jest ok czy nie ok bo kazda norma jest rózna zalezy od wieku ale nie wiem jak na to wogole spojrzec
    Robiłam. I jest wątek o AMH - poczytaj sobie.
    Twój wynik nie jest za wysoki. Mój niewiele wyższy bo mam 1,7

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 11 marca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 18:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA wrote:
    cześć dziewczyny, mam do Was pytanie, przy ilu maksymalnie pęcherzykach robi się inseminację?
    Kwestia tego przy ilu Twój gin wyrazi zgodę na IUI.Jedne mają na 1, inne np. na 4.
    Bezpiecznie do 3 pęcherzyków.

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 11 marca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 18:15

‹‹ 527 528 529 530 531 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ