X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja już się cieszę, że nie będę miała inseminacji w tę sobotę. Dr Szpetnar jest średnio miła i chyba mało kto chce do niej chodzić... Ale skoro mówią, że ma dobrą rękę, to pewnie tak jest.
    Inseminację będziesz miała po 36h od Gonapeptylu? Jak wygląda cała procedura?
    Byłaś wczoraj u Kunickiego?

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi jak to jest z monitoringiem cyklu w Inviccie? Jaki jest koszt? Płaci się za cykl czy za każdą wizytę? Da radę się dostać w tych dniach, w których monitoring powinien się odbyć?

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 13 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    A powiedzcie mi jak to jest z monitoringiem cyklu w Inviccie? Jaki jest koszt? Płaci się za cykl czy za każdą wizytę? Da radę się dostać w tych dniach, w których monitoring powinien się odbyć?

    To zależy, czy chcesz chodzić do jednego lekarza, czy jest Ci obojętne u kogo będzie wizyta. Płaci się za każdą wizytę.

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    To ja już się cieszę, że nie będę miała inseminacji w tę sobotę. Dr Szpetnar jest średnio miła i chyba mało kto chce do niej chodzić... Ale skoro mówią, że ma dobrą rękę, to pewnie tak jest.
    Inseminację będziesz miała po 36h od Gonapeptylu? Jak wygląda cała procedura?
    Byłaś wczoraj u Kunickiego?

    Ja też miałam inseminację w invicie i sposób postępowania ten sam:
    usg 11 dc - ładny pęcherzyk, wieczorem zastrzyk z gonapeptylu, po 36 godzinach inseminacja. 2-3 godziny przed inesminacją mąż musiał oddać nasienie.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    Ja też miałam inseminację w invicie i sposób postępowania ten sam:
    usg 11 dc - ładny pęcherzyk, wieczorem zastrzyk z gonapeptylu, po 36 godzinach inseminacja. 2-3 godziny przed inesminacją mąż musiał oddać nasienie.

    A mąż mógł być przy Tobie?
    Czekaliście te 2-3 godziny?

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    A mąż mógł być przy Tobie?
    Czekaliście te 2-3 godziny?

    z mężem mineliśmy się w mieszkaniu, nie czekał na mnie bo miał inne spotkanie w tym czasie.
    ale z tego co się zorientowałam gdybyśmy mieli taką wolę na pewno nie byłoby przeciwskazań.
    wieczorem poprawialiśmy naturalnie ;) żeby mąż nie był poszkodowany, że nie było go w momencie jak powstawała dzidzia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 14:16

    Asiula86, Giussta, Redhotka lubią tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Madziakana1 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    To ja już się cieszę, że nie będę miała inseminacji w tę sobotę. Dr Szpetnar jest średnio miła i chyba mało kto chce do niej chodzić... Ale skoro mówią, że ma dobrą rękę, to pewnie tak jest.
    Inseminację będziesz miała po 36h od Gonapeptylu? Jak wygląda cała procedura?
    Byłaś wczoraj u Kunickiego?

    wczoraj o 22 robiłam zastrzyki i w sobotę o 10 mam inseminację, dr miła nie musi być akurat na inseminacji ważne żeby ją dobrze zrobiła ;) bo za dużo z nią nie porozmawiam i tak ;) a wczoraj byłam u dr Pałaszewskiego. Z mężem mamy być 2 godziny wcześniej żeby oddał nasienie później na inseminację czeka ze mną przeważnie idziemy na jakąś kawę albo śniadanie wracamy 15 minut inseminacja i do domu, w poniedziałek pewnie na kontrolę czy pęcherzyk pękł a później testowanie ;)

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziakana1 wrote:
    wczoraj o 22 robiłam zastrzyki i w sobotę o 10 mam inseminację, dr miła nie musi być akurat na inseminacji ważne żeby ją dobrze zrobiła ;) bo za dużo z nią nie porozmawiam i tak ;) a wczoraj byłam u dr Pałaszewskiego. Z mężem mamy być 2 godziny wcześniej żeby oddał nasienie później na inseminację czeka ze mną przeważnie idziemy na jakąś kawę albo śniadanie wracamy 15 minut inseminacja i do domu, w poniedziałek pewnie na kontrolę czy pęcherzyk pękł a później testowanie ;)
    Z doświadczenia wiem, że podejście dr do pacjenta podczas samej IUI jest bardzo ważny. Miałam jedną IUI z innym dr niż zwykle i wspominam ją bardzo źle! Dr od wejścia był bardzo arogancki i robił sobie jakiś głupie anegdoty na nasz temat. Tak się zestresowałam, że nawet cewnik nie chciał mi wejść, nic nie mówiąc o rurce z nasieniem. Łzy z bólu leciały mi po policzkach. Także podejście lekarza jest bardzo! ważne...

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż... jestem po wizycie i niestety w poniedziałek muszę iść na kolejną do dr Szpetnar :( i będzie pewnie decydować o terminie inseminacji. Mój lekarz twierdzi, że na ten moment pewnie będzie to środa, ale decyzja należy do lekarza w poniedziałek. No i mąż może być podczas inseminacji :)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Madziakana1 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Nie spotkałam się jeszcze z czymś nie miłym w tej klinice dlatego nadal tam się leczę. Po prostu chodziło mi o to, że nie musi w jakiś specjalny sposób ze mną rozmawiać ważne żeby zrobiła ją dobrze, ale takie coś jak głupie teksty od lekarza w moją stronę to raczej i mnie by zestresowały i to bardzo. Wcześniej mi iui zawsze robił dr Pałaszewski i jestem przyzwyczajona że ciągle gadałam z nim podczas iui i parę minut po :)

    urocza, Asiula86 lubią tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to Pałaszewski taki gadatliwy? ;)
    Wiem, o co Ci chodzi Madziakana - ważne, żeby efekt końcowy był odpowiedni :) i tego właśnie Ci życzę!

    urocza, Madziakana1 lubią tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Madziakana1 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    A to Pałaszewski taki gadatliwy? ;)
    Wiem, o co Ci chodzi Madziakana - ważne, żeby efekt końcowy był odpowiedni :) i tego właśnie Ci życzę!

    gadatliwy w dobrym znaczeniu :) ja uwielbiam wchodzić do gabinetu bo wiem że zaraz coś powie co mnie rozluźni całkowicie :)
    dokładnie aby efekt końcowy był, bo to moja ostatnia iui a później będziemy się starać o rządowe in vitro. Nie dziękuję żeby nie zapeszyć ;) jutro trzymajcie kciuki o 10 :)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziakana1 wrote:
    gadatliwy w dobrym znaczeniu :) ja uwielbiam wchodzić do gabinetu bo wiem że zaraz coś powie co mnie rozluźni całkowicie :)
    dokładnie aby efekt końcowy był, bo to moja ostatnia iui a później będziemy się starać o rządowe in vitro. Nie dziękuję żeby nie zapeszyć ;) jutro trzymajcie kciuki o 10 :)

    Będę trzymała!
    Skoro Szpetnar ma dobrą rękę do inseminacji, to będzie dobrze! :)

    Madziakana1 lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 14 marca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 to idziemy podobnie ;) ja czekam na @, powinna dziś przyjsc i też zaczynam antyki przed długim protokołem

    Lila84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Z doświadczenia wiem, że podejście dr do pacjenta podczas samej IUI jest bardzo ważny. Miałam jedną IUI z innym dr niż zwykle i wspominam ją bardzo źle! Dr od wejścia był bardzo arogancki i robił sobie jakiś głupie anegdoty na nasz temat. Tak się zestresowałam, że nawet cewnik nie chciał mi wejść, nic nie mówiąc o rurce z nasieniem. Łzy z bólu leciały mi po policzkach. Także podejście lekarza jest bardzo! ważne...
    ale w Invikcie? A jaki to lekarz?

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w Inviccie, to byl dr Neuberg :/

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaa serio? :/ to dobrze wiedzieć, bede go unikac. To taki siwy w okularach?

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ten. Na wizytach wydawał się całkiem ok, ale podczas transferu juz niekoniecznie :/

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Tak w Inviccie, to byl dr Neuberg :/

    o tym to juz legendy na mieście chodzą ;)
    od mojej lekarki wiem, że wyjątkowo śliski gość, ale szkoda się rozpisywać

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Neuberg robił raz iui i punkcje....nie było żadnych problemów, oprócz tego że mało rozmowny i wszystko trzeba od niego wyciągać.
    Najmniej mi pasuje Szpetnar, chociaż inseminacje robiła delikatnie i wtedy akurat miała dobry humor :P
    Najbardziej pasuje mi Kunicki a potem Pałaszewski. Zresztą jeden odsyła do drugiego jesli nie ma akurat dyzuru.

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ