X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Dziewczyny wiecie czy można zadzwonić do Invimedu do embriologa wieczorem i zapytać czy komórki sie zaplodnily ??

    Od kiedy weszło w zycie RODO nie ma możliwości zeby embriolog dzwonil i informowal - jak to ponoc mialo miejsce wcześniej. .. o tym jak będzie wyglądała kwestia otrzymywania informacji dowiadywalismy sie wczesniej, jeszcze przed podpisaniem umowy. Jako ze nie mamy do kliniki kulkuset kilometrów jeździliśmy się dowiadywać.. osobiście embriolog przekazywał dokładnie jak wygląda każdy dzień rozwoju. . Domyślam się ze dla osób które mieszkają daleko, takie podróże są kłopotliwe ale nikt nie mówił ze embriolodzy będą dzwonić. . A jesli któras lekarka informuje np. Sms`em to juz robi to na własną odpowiedzialność.. z reszta są one bardzo zdawkowe i nie zaspokajają ciekawości.. co do transferu świeżego, w dniu ET dzwonia i potwierdzają ze jest aktualny jeśli istniała obawa co do tego. .

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    A nie uda ci się coś dowiedzieć od dr.? U Kogo jesteś?
    Sodowska , ktora oczywiscie nie odbiera telefonu i nie odpisuje na sms

    palyna
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna spokojnie, aktualnie nie masz wpływu na to co się dzieje z zarodkami zaufaj embriologom.

    Wiem, że łatwiej powiedzieć a trudniej zrobić ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i tak jak pisała Kadetka - dobrą wolą lekarza jest przesłanie informacji sms/telefon ale jak prosiła abyś się z nią skontaktowała to na pewno Ci odpisze.

    Masz mieć świeży transfer ?

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    palyna spokojnie, aktualnie nie masz wpływu na to co się dzieje z zarodkami zaufaj embriologom.

    Wiem, że łatwiej powiedzieć a trudniej zrobić ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i tak jak pisała Kadetka - dobrą wolą lekarza jest przesłanie informacji sms/telefon ale jak prosiła abyś się z nią skontaktowała to na pewno Ci odpisze.

    Masz mieć świeży transfer ?

    Nie mam wpływu co się dzieje to fakt , ale mam prawo wiedzieć co się dzieje!
    Każda klinika dzwoni i informuje , bo raczej na to ludzie czekają i się denerwują!
    W dupie za przeproszeniem mam cierpliwość , ja chce tylko wiedzieć ile i czy w ogóle komórki się zapłodniły...
    A prawda jest taka , że Sodowska odkąd się u niej leczymy ani razu nie odpisała na smsa ani nie oddzwoniła. To ja się pytam po co tak ludziom mówić w ogóle żeby dzwonili i ona przekaże informacje bo wie ze bedziemy sie stresowac??

    palyna
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, masz racje :(

    to ja niestety przy okazji, pierwszy transfer nieudany zaczynamy od nowa :(

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    wiem, masz racje :(

    to ja niestety przy okazji, pierwszy transfer nieudany zaczynamy od nowa :(
    Bardzo mi prykro ... Ale wiesz, że to jest loteria....
    W każdym razie musimy być pozytywnie nastawione :)
    Przecież w końcu się uda!!
    A kto Cie prowadzi ?

    palyna
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr. C, trochę to loteria a mieliśmy jeden zarodek 6 dniowy więc mogłoby się wydawać że szanse były :(

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    wiem, masz racje :(

    to ja niestety przy okazji, pierwszy transfer nieudany zaczynamy od nowa :(
    Przykro mi bardzo :( Czyli zaczynacie procedurę od nowa?

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Przykro mi bardzo :( Czyli zaczynacie procedurę od nowa?

    niestety wszystko od początku, idzie się załamać :(

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Nie mam wpływu co się dzieje to fakt , ale mam prawo wiedzieć co się dzieje!
    Każda klinika dzwoni i informuje , bo raczej na to ludzie czekają i się denerwują!
    W dupie za przeproszeniem mam cierpliwość , ja chce tylko wiedzieć ile i czy w ogóle komórki się zapłodniły...
    A prawda jest taka , że Sodowska odkąd się u niej leczymy ani razu nie odpisała na smsa ani nie oddzwoniła. To ja się pytam po co tak ludziom mówić w ogóle żeby dzwonili i ona przekaże informacje bo wie ze bedziemy sie stresowac??

    Jesteś pewna że teraz po zmianach i wejściu RODO kazda klinika dzwoni? Invimed nie dzwoni i moeili o tym wprost..

    Z Dr S. Od początku kontaktowalam sie tylko przez SMS.. Faktycznie czasami na odoowiedz mudislsm czekać bardzo długo i to bylo frustrujące... Czasami sie przypomniałam.. Sprawdź czy nie piszesz ze dlugich SMS i nie konwertuje Ci ich w MMS.. Ponoć swego czasu miala problem z odbieraniem MMS niee wiem jak jest teraz..
    Dzwonic do niej nigdy nie dzwonilam i tez nigdy nie oddzwaniala.. Ostatnio podczss wizyty kilka razy nie znany numer do niego dzwonil oczywiscie odrzucala co uwazam za stosowne bo jak czulabys się jako pacjentka na wizycie ktora co chwile przerywa jej temat telefon innej pacjentki - to wybija.. Na sms odpisuje w wolnej chwili.. Zwróć tez uwage czy w danym dniu jest w invimed zeby mogla uzyskac informscje od emmbriologoe i Ci ja przekazac..

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    wiem, masz racje :(

    to ja niestety przy okazji, pierwszy transfer nieudany zaczynamy od nowa :(
    Bardzo mi przykro... U nas udało sie za drugim podejściem... Niech to Cie pocieszy! :)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 15 listopada 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka drugi transfer czy też mieliście drugą procedurę ?

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 15 listopada 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Jesteś pewna że teraz po zmianach i wejściu RODO kazda klinika dzwoni? Invimed nie dzwoni i moeili o tym wprost..

    Z Dr S. Od początku kontaktowalam sie tylko przez SMS.. Faktycznie czasami na odoowiedz mudislsm czekać bardzo długo i to bylo frustrujące... Czasami sie przypomniałam.. Sprawdź czy nie piszesz ze dlugich SMS i nie konwertuje Ci ich w MMS.. Ponoć swego czasu miala problem z odbieraniem MMS niee wiem jak jest teraz..
    Dzwonic do niej nigdy nie dzwonilam i tez nigdy nie oddzwaniala.. Ostatnio podczss wizyty kilka razy nie znany numer do niego dzwonil oczywiscie odrzucala co uwazam za stosowne bo jak czulabys się jako pacjentka na wizycie ktora co chwile przerywa jej temat telefon innej pacjentki - to wybija.. Na sms odpisuje w wolnej chwili.. Zwróć tez uwage czy w danym dniu jest w invimed zeby mogla uzyskac informscje od emmbriologoe i Ci ja przekazac..
    Dzięki za info , na szczęscie odpisała na SMS....
    Jeszcze kilka godzin a osiwiałabym z niepewności ...

    palyna
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 15 listopada 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna i jak poszło ? Ogólnie jak Wam stymulacja wyszła ?

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 15 listopada 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    palyna i jak poszło ? Ogólnie jak Wam stymulacja wyszła ?
    po stmulacji : 9 pecherzykow , 4 pobrane , 4 się zapłodniły ... Teraz tylko trzeba czekać jak się będą dzielić i ile ewentualnie odpadnie , chociaż mam nadzieje że żaden... ale to loteria niestety ...

    Selina, Kasiak621 lubią tę wiadomość

    palyna
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 15 listopada 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Kadetka drugi transfer czy też mieliście drugą procedurę ?

    Ja korzystałam z KD.. drugi transfer byl skutkiem pakietu reklamacyjnego i nowej procedury zapłodnienia

    oska_m lubi tę wiadomość

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 15 listopada 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Ja korzystałam z KD.. drugi transfer byl skutkiem pakietu reklamacyjnego i nowej procedury zapłodnienia
    Pakiet reklamacyjny ? Możesz coś wiecej napisac?

    palyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palyna super, że wszystkie się zaplodnily :) bardzo dobrze to wygląda. Trzymam kciuki aby wszystkie przetrwały i ładnie się dzieliły!


    Oska kurczę przykro mi. Czyli stymulacja itd. Teraz dr.C zmieni pewnie procedurę, w sensie leki do stymulacji, byście uzyskali finalnie więcej zarodków. Życzę dużo siły i wytrwałości :)

    palyna lubi tę wiadomość

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno będzie zmiana bo w moim wypadku było duże zaskoczenie - 16 pęcherzyków z czego tylko w 9 były komórki, 7 dojrzałych i tylko 4 się zapłodniły z tego mieliśmy 1 blastke.

    Wstępnie mam mieć zmienione leki i tabletki anty przed stymulacją. Jest jakiś plan ale pierwsza porażka boli masakrycznie :(

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Na pewno będzie zmiana bo w moim wypadku było duże zaskoczenie - 16 pęcherzyków z czego tylko w 9 były komórki, 7 dojrzałych i tylko 4 się zapłodniły z tego mieliśmy 1 blastke.

    Wstępnie mam mieć zmienione leki i tabletki anty przed stymulacją. Jest jakiś plan ale pierwsza porażka boli masakrycznie :(
    Najgorsze jest przechodzenie całej stymulacji raz jeszcze...

    palyna
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ