Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

JustiJusti
Przyjaciółka
36

Wysłany: 25 października, 11:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
kasia.gutek napisała:
Doczytałam,że masz dzisiaj;) trzymaj się i daj znać po.
Hejka.
Jestem już po. Opieka w szpitalu godna polecenia. Okazało się, że teraz na paznokciach można mieć żel i to nie przeszkadza. Myślałam, że zrobią mi jakieś badania z krwi przed (moja dr też tak myślała) ale jednak nie. Zrobili jedynie badanie ginekologiczne. Nawet nie pytali o badania z szyjki chociaż takowe miałam i w sumie sama spytałam czy chcą. Z enodometrium prawdopodobnie wszystko w porządku. Na szyjce nic o dziwo się nie doszukali i nie mieli problemu prze nią przejść. To w sumie nietypowe ponieważ przy każdej inseminacji, transferze problem zawsze był. Dodatkowo z badań wyszło, że mam zrosty na ujściach jajowodów. Jeden z nich udrożnili. To w sumie też mnie zaskoczyło, ponieważ w 2016 miałam w szpitalu robioną laparoskopię i wtedy były oba drożne. Jakieś dziwy się dzieją w tym moim organiźmie. Nie wiem co o tym myśleć. Jeszcze nie mam wypisu. Nie mam żadnych wskazan po zabiegu. Tylko L4 na 3 dni. Kazali przyjść w piątek. Umówiłam się na wizytę do dr.C może ona mnie oświeci.

starania od 08.2013r, PCT nieprawidłowy,ANA słabo +, mutacje MTHFR, PAI-1,reszta OK ,rok 2017 - 3 IUI :(, 05/06.2018 przygotowania do IVF, 06.2018 punkcja i transfer 1 kropka :(, 3❄️5-dniowe czekają

Klaki
Debiutantka
2

Wysłany: 25 października, 15:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
JustiJusti napisała:
Hejka.
Jestem już po. Opieka w szpitalu godna polecenia. Okazało się, że teraz na paznokciach można mieć żel i to nie przeszkadza. Myślałam, że zrobią mi jakieś badania z krwi przed (moja dr też tak myślała) ale jednak nie. Zrobili jedynie badanie ginekologiczne. Nawet nie pytali o badania z szyjki chociaż takowe miałam i w sumie sama spytałam czy chcą. Z enodometrium prawdopodobnie wszystko w porządku. Na szyjce nic o dziwo się nie doszukali i nie mieli problemu prze nią przejść. To w sumie nietypowe ponieważ przy każdej inseminacji, transferze problem zawsze był. Dodatkowo z badań wyszło, że mam zrosty na ujściach jajowodów. Jeden z nich udrożnili. To w sumie też mnie zaskoczyło, ponieważ w 2016 miałam w szpitalu robioną laparoskopię i wtedy były oba drożne. Jakieś dziwy się dzieją w tym moim organiźmie. Nie wiem co o tym myśleć. Jeszcze nie mam wypisu. Nie mam żadnych wskazan po zabiegu. Tylko L4 na 3 dni. Kazali przyjść w piątek. Umówiłam się na wizytę do dr.C może ona mnie oświeci.

Dzień dobry! Mam pytanie czy umowila sie pani do dr Cygal na jutro? Bo podobno ma mieć wolne. Dziękuję za odpowiedź

klaki

JustiJusti
Przyjaciółka
36

Wysłany: 26 października, 11:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Klaki napisała:
Dzień dobry! Mam pytanie czy umowila sie pani do dr Cygal na jutro? Bo podobno ma mieć wolne. Dziękuję za odpowiedź
Nie

starania od 08.2013r, PCT nieprawidłowy,ANA słabo +, mutacje MTHFR, PAI-1,reszta OK ,rok 2017 - 3 IUI :(, 05/06.2018 przygotowania do IVF, 06.2018 punkcja i transfer 1 kropka :(, 3❄️5-dniowe czekają

kasia.gutek
Przyjaciółka
46

Wysłany: 26 października, 16:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
W sumie mi tez nie robili zadnych badań przed zabiegiem.Wyszlas popołudniu ze szpitala? Ja nie chciałam l4 ale dali jakoś na tydzień.
U mnie bylo wszystko anatomicznie,i miejscowo bez zmian.

Kasia.gutek

JustiJusti
Przyjaciółka
36

Wysłany: 27 października, 16:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
kasia.gutek napisała:
W sumie mi tez nie robili zadnych badań przed zabiegiem.Wyszlas popołudniu ze szpitala? Ja nie chciałam l4 ale dali jakoś na tydzień.
U mnie bylo wszystko anatomicznie,i miejscowo bez zmian.
Wyszłam po południu. Mnie coś tam wyszło jeszcze na szyjce. Zobaczymy co mi dr powie.

Selina
Autorytet
2262

Wysłany: 28 października, 04:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
JustiJusti napisała:
Wyszłam po południu. Mnie coś tam wyszło jeszcze na szyjce. Zobaczymy co mi dr powie.
Super, że jesteś już po i że sprawnie poszło :) Dobrze, że zrosty usunięte i jajowody drożne. Widzisz, już słyszałam przypadki, że nawet podczas hsg jajowody droższe, za pół roku histero i obydwa nie drożne :/ i nie wiadomo czy hsg kijowe czy przez pół roku się zrosty zdarzyły narobić.
Czy miałaś biopsję endo robiona do badania histo? Czy tym razem już nie?
Ja kurczę na wyjeździe jestem i nie mogę zadzwonić do szpitala a wynik już na pewno jest mój, pojawił się chyba w piątek. No nic, muszę poczekać 2tyg jak wrócę i się dowiem co i jak

Starania od 2016
32l.
3x IUI :(
07-09.2018 przerwa
10.2018 histero

oska_m
Ekspertka
53

Wysłany: 9 listopada, 12:23
Cytuj | (2) | Zgłoś
ja już kilka dni po transferze :) trzymajcie kciuki :)

maruda34, Selina lubią tę wiadomość

Kadetka
Autorytet
572

Wysłany: 9 listopada, 15:34
Cytuj | (1) | Zgłoś
oska_m trzymam! :-) kiedy beta?

oska_m lubi tę wiadomość

cyvop1.png

POF, Hashimoto,
MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
po leczeniu immunosupresyjnym
I ET :(:(
II ET szczęśliwy :) :)

oska_m
Ekspertka
53

Wysłany: 9 listopada, 19:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
15.11, czy wy też miałyście badany progesteron co 72h i wychodziło ze progesteron bada się dzień przed Betą?

Kadetka
Autorytet
572

Wysłany: 9 listopada, 20:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
oska_m napisała:
15.11, czy wy też miałyście badany progesteron co 72h i wychodziło ze progesteron bada się dzień przed Betą?

Czyżby była pod opieką dr C?
Ja mialam badac prog co 2 dni i tak też robilam

cyvop1.png

POF, Hashimoto,

oska_m
Ekspertka
53

Wysłany: 9 listopada, 22:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tak, jestem pod opieką dr C i mam robić co 3 dni, wychodzi mi progesteron 14.11 a beta 15.11 :)

Kadetka
Autorytet
572

Wysłany: 10 listopada, 14:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
oska_m napisała:
Tak, jestem pod opieką dr C i mam robić co 3 dni, wychodzi mi progesteron 14.11 a beta 15.11 :)

w którym dpt masz zrobić bete? miałaś podany zarodek/ki ilu dniowy/we?

cyvop1.png

POF, Hashimoto,

oska_m
Ekspertka
53

Wysłany: 10 listopada, 18:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
10dpt beta, blastocysta 6 dniowa niestety nasza jedyna :)

Kasiak621
Autorytet
130

Wysłany: 10 listopada, 19:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć, mam pytanie czy w Invimedzie zawsze sa podawane zarodki 3 dniowe cczy ktos mial kiedys 5 dniowe, czy decyduje o tym tylko embriolog?

Lipiec 2015- Początek starań
08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
1/2/3 IUI :(
Start ivf->Listopad

Kadetka
Autorytet
572

Wysłany: 10 listopada, 19:16
Cytuj | (1) | Zgłoś
oska_m napisała:
10dpt beta, blastocysta 6 dniowa niestety nasza jedyna :)
W takim razie spokojnie możesz zrobic bete w 9dpt razem z progesteronem. Ja robiłam betę w 8dpt 3dniowych zarodków i byla na poziomie 83,5 :)

oska_m lubi tę wiadomość

cyvop1.png

POF, Hashimoto,

Kadetka
Autorytet
572

Wysłany: 10 listopada, 19:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kasiak621 napisała:
Cześć, mam pytanie czy w Invimedzie zawsze sa podawane zarodki 3 dniowe cczy ktos mial kiedys 5 dniowe, czy decyduje o tym tylko embriolog?

Preferują hodowle do 5doby.. Ale jeśli jest malo zarodków i obawa, ze zaden nieprzetrwa do tego czasu to transferuja w 3dobie. Ogólnie o swoich preferencji i swoim przypadku powinnas rozmawiać bezpośrednio z dr prowadzącym. Chyba że mówimy o KD wtedy transferuja w 3 dobie bo gwarancja o której mówi umowa odnosi się do zarodków 3 dniowych.

cyvop1.png

POF, Hashimoto,

JustiJusti
Przyjaciółka
36

Wysłany: 10 listopada, 21:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Selina napisała:
Super, że jesteś już po i że sprawnie poszło :) Dobrze, że zrosty usunięte i jajowody drożne. Widzisz, już słyszałam przypadki, że nawet podczas hsg jajowody droższe, za pół roku histero i obydwa nie drożne :/ i nie wiadomo czy hsg kijowe czy przez pół roku się zrosty zdarzyły narobić.
Czy miałaś biopsję endo robiona do badania histo? Czy tym razem już nie?
Ja kurczę na wyjeździe jestem i nie mogę zadzwonić do szpitala a wynik już na pewno jest mój, pojawił się chyba w piątek. No nic, muszę poczekać 2tyg jak wrócę i się dowiem co i jak
Hejka Selina. Jakieś wieści z frontu ;)?

JustiJusti
Przyjaciółka
36

Wysłany: 10 listopada, 21:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kadetka napisała:
W takim razie spokojnie możesz zrobic bete w 9dpt razem z progesteronem. Ja robiłam betę w 8dpt 3dniowych zarodków i byla na poziomie 83,5 :)
Kurcze, albo mam sklerozę albo coś mi umknęło Kadetko. Gratuluję.

JustiJusti
Przyjaciółka
36

Wysłany: 10 listopada, 21:52
Cytuj | (1) | Zgłoś
oska_m napisała:
Trzymam kciuki :)

oska_m lubi tę wiadomość

JustiJusti
Przyjaciółka
36

Wysłany: 10 listopada, 21:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kadetka napisała:
Preferują hodowle do 5doby.. Ale jeśli jest malo zarodków i obawa, ze zaden nieprzetrwa do tego czasu to transferuja w 3dobie. Ogólnie o swoich preferencji i swoim przypadku powinnas rozmawiać bezpośrednio z dr prowadzącym. Chyba że mówimy o KD wtedy transferuja w 3 dobie bo gwarancja o której mówi umowa odnosi się do zarodków 3 dniowych.
Dokładnie tak jak pisze Kadetka. Ja pierwszy transfer miałam na świerzo 3-dniowca. Resztę trzymali do dnia 5-go i to co przetrwało w dobrej klasie - mrożenie :).

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)