Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

oska_m
Ekspertka
55

Wysłany: 18 października, 18:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
pożyjemy zobaczymy, cuda się zdarzają ale się na niego nie nastawiam :)

ulaaaa:(
Koleżanka
12

Wysłany: 21 października, 19:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczęta...
Macie może doswiadczenie lub info czy dr cygal zleca szczepienia z krwi męża..?
Odebralam wyniki badań i z info uzyskanych z neta wynika że takie szczepienia mogą pomóc. Do wizyty mam jeszcze jakiś czas a wiadomo jak to w takich sytuacjach człowiek już chce wiedzieć jak najwięcej, ☺️
Pzdrawiam

starania od 2014r.
laparoskopia jajowodów ok.
2cykl z clo
Leczenie Gc dr.Merc
Słabe nasienie;(
Klinika Bocian-Nowa nadzieja; )
Invimed dr Cygal

Selina
Autorytet
2291

Wysłany: 21 października, 19:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
ulaaaa:( napisała:
Hej dziewczęta...
Macie może doswiadczenie lub info czy dr cygal zleca szczepienia z krwi męża..?
Odebralam wyniki badań i z info uzyskanych z neta wynika że takie szczepienia mogą pomóc. Do wizyty mam jeszcze jakiś czas a wiadomo jak to w takich sytuacjach człowiek już chce wiedzieć jak najwięcej, ☺️
Pzdrawiam
Dr Cygal nie jest immunologiem i nie może zlecić szczepień. Co najwyżej może zlecić wizytę u Paśnika albo innego lekarza a ten już decyduje o badanaihc i dalszym leczeniu

Starania od 2016
32l.
3x IUI :(
10.2018 histero - usunięty polip, bakteria na endometrium -> stan zapalny endo - leczenie 11/12.2018

Koleżanka
12

Wysłany: 21 października, 19:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Selina napisała:
Dr Cygal nie jest immunologiem i nie może zlecić szczepień. Co najwyżej może zlecić wizytę u Paśnika albo innego lekarza a ten już decyduje o badanaihc i dalszym leczeniu
Dziękuję za odpowiedź czyli to wszystko będzie trwać i trwać i trwać

Wiadomość wyedytowana przez autora 21 października, 19:13

starania od 2014r.
2cykl z clo
Leczenie Gc dr.Merc
Słabe nasienie;(
Invimed dr Cygal

Kasiak621
Autorytet
140

Wysłany: 21 października, 20:48
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dziękuję za odpowiedź czyli to wszystko będzie trwać i trwać i trwać
Czasami nie dlugo trzeba czekac, dobrzezadzwobic do apc jak najsztbciej I umowic sie na wizyte, dobrze wczesniej zrobic wszystkie badania I jechac na gotowo

Selina lubi tę wiadomość

Lipiec 2015- Początek starań
08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
1/2/3 IUI :(
Start ivf->Listopad

Selina
Autorytet
2291

Wysłany: 21 października, 20:59
Cytuj | (1) | Zgłoś
Kasiak621 napisała:
Czasami nie dlugo trzeba czekac, dobrzezadzwobic do apc jak najsztbciej I umowic sie na wizyte, dobrze wczesniej zrobic wszystkie badania I jechac na gotowo
Dokładnie tak :) Nie musisz czekać na przyzwolenie dr Cygal jeśli chcesz umówić się do Paśnika.

Dziewczyny ja zaczynam się poważnie zastanawiać nad powrotem do kliniki :/ Zakończyliśmy wizyty w czerwcu, w tym miesiącu miałam histero u siebie w mieście w szpitalu. Jeszcze nie mam wyników biopsji, ale @ się rozkręca i pewnie jutro się zacznie. Nie wiem w ogóle czy jest szansa by się udało w cyklu z histero. Wiadomo, może coś wyjść nie tak, albo może się udać za 1-2 cykle. Jednak myśl o ivf chyba zaczyna mnie nawiedzać :/ Nie wyobrażam sobie tego robić u mnie w mieście, bo lekarze są beznadziejni :( W sumie ten który robił mi histero i na nią mnie wysłał jest ok, ale on w żadnej klinice nie pracuje ani nie leczy niepłodności typowo. Po głowie też Agelius mi chodzi i w sumie nie wiem co robić... Terminy tam też są odległe, więc pewnie trzeba by się już zapisywać na wiosnę.
No nic, zobaczymy, zawsze jest ten spadek formy jak się @ pojawia

oska_m lubi tę wiadomość

Starania od 2016
32l.
10.2018 histero - usunięty polip, bakteria na endometrium -> stan zapalny endo - leczenie 11/12.2018

Koleżanka
12

Wysłany: 21 października, 21:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Selina napisała:
Dokładnie tak :) Nie musisz czekać na przyzwolenie dr Cygal jeśli chcesz umówić się do Paśnika.

Dziewczyny ja zaczynam się poważnie zastanawiać nad powrotem do kliniki :/ Zakończyliśmy wizyty w czerwcu, w tym miesiącu miałam histero u siebie w mieście w szpitalu. Jeszcze nie mam wyników biopsji, ale @ się rozkręca i pewnie jutro się zacznie. Nie wiem w ogóle czy jest szansa by się udało w cyklu z histero. Wiadomo, może coś wyjść nie tak, albo może się udać za 1-2 cykle. Jednak myśl o ivf chyba zaczyna mnie nawiedzać :/ Nie wyobrażam sobie tego robić u mnie w mieście, bo lekarze są beznadziejni :( W sumie ten który robił mi histero i na nią mnie wysłał jest ok, ale on w żadnej klinice nie pracuje ani nie leczy niepłodności typowo. Po głowie też Agelius mi chodzi i w sumie nie wiem co robić... Terminy tam też są odległe, więc pewnie trzeba by się już zapisywać na wiosnę.
A gdzie ten dr. Paśnik przyjmuje?
Selina u mnie też okres i spadek formy psychicznej dlatego znów zaczynam szukać pomocy jak opętana z nadzieją że to już ostatni okres.. Z ciężkim losem przyszło się nam zmierzyć.

Wiadomość wyedytowana przez autora 21 października, 21:32

starania od 2014r.
2cykl z clo
Leczenie Gc dr.Merc
Słabe nasienie;(
Invimed dr Cygal

Selina
Autorytet
2291

Wysłany: 21 października, 21:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
A gdzie ten dr. Paśnik przyjmuje?
Selina u mnie też okres i spadek formy psychicznej dlatego znów zaczynam szukać pomocy jak opętana z nadzieją że to już ostatni okres.. Z ciężkim losem przyszło się nam zmierzyć.
Paśnik niestety w Łodzi, ale jezdza do niego pary z całej Polski. Dr C. też uznaje jego metody leczenia
Starasz się dłużej niż ja, więc domyslam się o czym mówisz :/ Widze, ze to bedzie Wasza 3 klinika? My tez troche obskoczylismy, ale najbardziej zadowoleni bylismy i najdluzej z reszta w Invimed wlasnie. Szkoda tylko, ze nie mieszkamy na slasku

Starania od 2016
32l.

Koleżanka
12

Wysłany: 21 października, 22:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Selina napisała:
Paśnik niestety w Łodzi, ale jezdza do niego pary z całej Polski. Dr C. też uznaje jego metody leczenia
Starasz się dłużej niż ja, więc domyslam się o czym mówisz :/ Widze, ze to bedzie Wasza 3 klinika? My tez troche obskoczylismy, ale najbardziej zadowoleni bylismy i najdluzej z reszta w Invimed wlasnie. Szkoda tylko, ze nie mieszkamy na slasku
ja jak narazie tez jestem zadowolona najbardziej z invimed przede wszystkim ich podejściem do człowieka. dużą nadzieję w nich pokladam do tej pory nikt mi takch badań nie zlecal pomimo wielu lat starań dlatego chce sie tez odpowiednio przygotowac przed kazda wizytą aby wiedzieć o co pytać..dr. Cygal wydaje mi sie byc profesjonalistą mam nadzieję ze pokieruje mnie odpowiednio bo juz zaczynam tracic wiare ze kiedys sie uda.

starania od 2014r.
2cykl z clo
Leczenie Gc dr.Merc
Słabe nasienie;(
Invimed dr Cygal

Koleżanka
12

Wysłany: 22 października, 10:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
dziewczyny jakiego immunologa poleca jeszcze dr Cygal oprócz Paśnika lub ktorego wy polecacie? wizyte u dr Cygal mam pod koniec listopada a nie chce marnować czasu☺

starania od 2014r.
2cykl z clo
Leczenie Gc dr.Merc
Słabe nasienie;(
Invimed dr Cygal

Selina
Autorytet
2291

Wysłany: 22 października, 15:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
dziewczyny jakiego immunologa poleca jeszcze dr Cygal oprócz Paśnika lub ktorego wy polecacie? wizyte u dr Cygal mam pod koniec listopada a nie chce marnować czasu☺
Wszyscy są chyba z Łodzi, dziewczyny piszą też o Wilczyńskim, możesz poszukać w necie, bo ja nie kojarzę dokładnie gdzie jest.
Ja byłam u Sydora, dr C.go kojarzy, on też pracuje w Kato chyba w Gyncetrum albo w Krakowie w 2 miejscach. Ja byłam u niego 2x, ale nic mi nie zlecił przy podwyższonych NK i Pai1 homo. Dopiero dr C.z własnej inicjatywy przy 2 i 3 IUI dała mi Neoparin i intralipid oraz Encorton ale tylko 10mg, więc niektórzy twierdzą, że to takie placebo. No tak czy siak starała się coś zdziałać, żeby te procedury dały powodzenie jednak jak widać w stopce nic z tego. Problem może leży gdzieś indziej

Starania od 2016
32l.

Koleżanka
12

Wysłany: 22 października, 21:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Selina napisała:
Wszyscy są chyba z Łodzi, dziewczyny piszą też o Wilczyńskim, możesz poszukać w necie, bo ja nie kojarzę dokładnie gdzie jest.
Ja byłam u Sydora, dr C.go kojarzy, on też pracuje w Kato chyba w Gyncetrum albo w Krakowie w 2 miejscach. Ja byłam u niego 2x, ale nic mi nie zlecił przy podwyższonych NK i Pai1 homo. Dopiero dr C.z własnej inicjatywy przy 2 i 3 IUI dała mi Neoparin i intralipid oraz Encorton ale tylko 10mg, więc niektórzy twierdzą, że to takie placebo. No tak czy siak starała się coś zdziałać, żeby te procedury dały powodzenie jednak jak widać w stopce nic z tego. Problem może leży gdzieś indziej
No właśnie tak to z tymi lekarzami jest. Mi sumie przez te 4 lata niewiele zlecili, wszystkie badania jakie mam to w sumie sama narzuciłam aby zrobić dopiero Cygal zaczęła się wglebiac bardziej. Dlatego też po 4 latach wolę wydać kasę na kogoś sprawdzonego tylko wolałabym trochę bliżej niż Łódź ale jak będzie trzeba to i do Łodzi pojadę.

starania od 2014r.
2cykl z clo
Leczenie Gc dr.Merc
Słabe nasienie;(
Invimed dr Cygal

JustiJusti
Przyjaciółka
39

Wysłany: 22 października, 22:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Selina napisała:

Czytałam na https://zdrowie.tvn.pl/a/histeroskopia-rodzaje-wskazania-przygotowania-zabieg-rekonwalescencja, że w ciąże można próbować zajść po dwóch pełnych cyklach.

starania od 08.2013r, PCT nieprawidłowy,ANA słabo +, mutacje MTHFR, PAI-1,reszta OK ,rok 2017 - 3 IUI :(, 05/06.2018 przygotowania do IVF, 06.2018 punkcja i transfer 1 kropka :(, 3❄️5-dniowe czekają

Selina
Autorytet
2291

Wysłany: 22 października, 22:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
JustiJusti napisała:
Czytałam na https://zdrowie.tvn.pl/a/histeroskopia-rodzaje-wskazania-przygotowania-zabieg-rekonwalescencja, że w ciąże można próbować zajść po dwóch pełnych cyklach.
No widzisz mnie dr mówił, że od razu mogę. Może chodzi o tą różnice w histero diagnostycznej a operacyjnej?
Edit: przeczytałam artykuł, mowa jest o 2-3c po histero operacyjnej. Skoro po diagnostycznej dr pozwolił współżyć i starać się po 3dniach, to jego będę słuchać

Wiadomość wyedytowana przez autora 22 października, 22:37

Starania od 2016
32l.

JustiJusti
Przyjaciółka
39

Wysłany: 22 października, 22:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
kasia.gutek powiedz mi proszę jak miałaś histero w SiMIN to prosili, aby przynieść jakieś badania? Mnie mówiła tylko, że jak mam to grupę krwi a teraz się zastanawiam czy z czymś dodatkowym nie wyskoczą jak przyjdę :(. Czy do zabiegu musiałaś mieć paznokcie niepomalowane? W szpitalu jak robili mi laparoskopię to trzeba było jednak tu jest tylko zabieg, więc mam zgryz. Ile czasu po zabiegu spędziłaś na sali? Jak możesz to proszę o kilka rad :).

starania od 08.2013r, PCT nieprawidłowy,ANA słabo +, mutacje MTHFR, PAI-1,reszta OK ,rok 2017 - 3 IUI :(, 05/06.2018 przygotowania do IVF, 06.2018 punkcja i transfer 1 kropka :(, 3❄️5-dniowe czekają

JustiJusti
Przyjaciółka
39

Wysłany: 22 października, 22:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Selina napisała:
No widzisz mnie dr mówił, że od razu mogę. Może chodzi o tą różnice w histero diagnostycznej a operacyjnej?
Może tak :). W sumie pobierany miałaś tylko wycinek jak przy scratchingu prawie.

kasia.gutek
Przyjaciółka
46

Wysłany: 23 października, 07:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
JustiJusti.Pogrzebalam w telefonie.mąż był wtedy ze mną to mam fotki i punkt odniesienia co do czasu.na 730 na czczo byłam na izbie przyjec,trwało to sporo czasu.Wzieli mnie jako druga na zabieg,nieobecność na sali trwała ok 30-40min,to mi mąż mówił;) A przed 12ta mam zdjęcia jeszcze jak każą leżeć;)
Podobno koło 14-15 wychodziłam z oddziału, tak mąż pamieta.
Narkoza jest podobna do tej do punkcji,krotkotrwala.
Musisz wziąść koszulę,kapcie,szlafrok ale to pewnie wiesz.
Tak to niby zabieg ale ze zwykłej diagnostyki może wyjść operacyjna jeśli coś by znaleźli.
Co do paznokci nic nie mówili,nie wiem.
Nie malowalabym chyba ze masz żele.

Kasia.gutek

kasia.gutek
Przyjaciółka
46

Wysłany: 23 października, 08:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Doczytałam,że masz dzisiaj;) trzymaj się i daj znać po.

Kasia.gutek

JustiJusti
Przyjaciółka
39

Wysłany: 23 października, 11:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
kasia.gutek napisała:
JustiJusti.Pogrzebalam w telefonie.mąż był wtedy ze mną to mam fotki i punkt odniesienia co do czasu.na 730 na czczo byłam na izbie przyjec,trwało to sporo czasu.Wzieli mnie jako druga na zabieg,nieobecność na sali trwała ok 30-40min,to mi mąż mówił;) A przed 12ta mam zdjęcia jeszcze jak każą leżeć;)
Podobno koło 14-15 wychodziłam z oddziału, tak mąż pamieta.
Narkoza jest podobna do tej do punkcji,krotkotrwala.
Musisz wziąść koszulę,kapcie,szlafrok ale to pewnie wiesz.
Tak to niby zabieg ale ze zwykłej diagnostyki może wyjść operacyjna jeśli coś by znaleźli.
Co do paznokci nic nie mówili,nie wiem.
Nie malowalabym chyba ze masz żele.
Dzięki za info. Robili ci jakieś badania przed zabiegiem? Miałaś jakąś rozmowę z anestezjologiem? Właśnie mam żele ale jeden mi jakoś odpadł więc go nie robię od wszelkiego wypadku ;)

izy
Nowa
0

Wysłany: 23 października, 19:25
Cytuj | (0) | Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 24 października, 12:37

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)