X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 18 października 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pożyjemy zobaczymy, cuda się zdarzają ale się na niego nie nastawiam :)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta...
    Macie może doswiadczenie lub info czy dr cygal zleca szczepienia z krwi męża..?
    Odebralam wyniki badań i z info uzyskanych z neta wynika że takie szczepienia mogą pomóc. Do wizyty mam jeszcze jakiś czas a wiadomo jak to w takich sytuacjach człowiek już chce wiedzieć jak najwięcej, ☺️
    Pzdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulaaaa:( wrote:
    Hej dziewczęta...
    Macie może doswiadczenie lub info czy dr cygal zleca szczepienia z krwi męża..?
    Odebralam wyniki badań i z info uzyskanych z neta wynika że takie szczepienia mogą pomóc. Do wizyty mam jeszcze jakiś czas a wiadomo jak to w takich sytuacjach człowiek już chce wiedzieć jak najwięcej, ☺️
    Pzdrawiam
    Dr Cygal nie jest immunologiem i nie może zlecić szczepień. Co najwyżej może zlecić wizytę u Paśnika albo innego lekarza a ten już decyduje o badanaihc i dalszym leczeniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dr Cygal nie jest immunologiem i nie może zlecić szczepień. Co najwyżej może zlecić wizytę u Paśnika albo innego lekarza a ten już decyduje o badanaihc i dalszym leczeniu
    Dziękuję za odpowiedź czyli to wszystko będzie trwać i trwać i trwać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2018, 19:13

  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 21 października 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulaaaa:( wrote:
    Dziękuję za odpowiedź czyli to wszystko będzie trwać i trwać i trwać
    Czasami nie dlugo trzeba czekac, dobrzezadzwobic do apc jak najsztbciej I umowic sie na wizyte, dobrze wczesniej zrobic wszystkie badania I jechac na gotowo

    Selina lubi tę wiadomość

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Czasami nie dlugo trzeba czekac, dobrzezadzwobic do apc jak najsztbciej I umowic sie na wizyte, dobrze wczesniej zrobic wszystkie badania I jechac na gotowo
    Dokładnie tak :) Nie musisz czekać na przyzwolenie dr Cygal jeśli chcesz umówić się do Paśnika.

    Dziewczyny ja zaczynam się poważnie zastanawiać nad powrotem do kliniki :/ Zakończyliśmy wizyty w czerwcu, w tym miesiącu miałam histero u siebie w mieście w szpitalu. Jeszcze nie mam wyników biopsji, ale @ się rozkręca i pewnie jutro się zacznie. Nie wiem w ogóle czy jest szansa by się udało w cyklu z histero. Wiadomo, może coś wyjść nie tak, albo może się udać za 1-2 cykle. Jednak myśl o ivf chyba zaczyna mnie nawiedzać :/ Nie wyobrażam sobie tego robić u mnie w mieście, bo lekarze są beznadziejni :( W sumie ten który robił mi histero i na nią mnie wysłał jest ok, ale on w żadnej klinice nie pracuje ani nie leczy niepłodności typowo. Po głowie też Agelius mi chodzi i w sumie nie wiem co robić... Terminy tam też są odległe, więc pewnie trzeba by się już zapisywać na wiosnę.
    No nic, zobaczymy, zawsze jest ten spadek formy jak się @ pojawia

    oska_m lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dokładnie tak :) Nie musisz czekać na przyzwolenie dr Cygal jeśli chcesz umówić się do Paśnika.

    Dziewczyny ja zaczynam się poważnie zastanawiać nad powrotem do kliniki :/ Zakończyliśmy wizyty w czerwcu, w tym miesiącu miałam histero u siebie w mieście w szpitalu. Jeszcze nie mam wyników biopsji, ale @ się rozkręca i pewnie jutro się zacznie. Nie wiem w ogóle czy jest szansa by się udało w cyklu z histero. Wiadomo, może coś wyjść nie tak, albo może się udać za 1-2 cykle. Jednak myśl o ivf chyba zaczyna mnie nawiedzać :/ Nie wyobrażam sobie tego robić u mnie w mieście, bo lekarze są beznadziejni :( W sumie ten który robił mi histero i na nią mnie wysłał jest ok, ale on w żadnej klinice nie pracuje ani nie leczy niepłodności typowo. Po głowie też Agelius mi chodzi i w sumie nie wiem co robić... Terminy tam też są odległe, więc pewnie trzeba by się już zapisywać na wiosnę.
    No nic, zobaczymy, zawsze jest ten spadek formy jak się @ pojawia
    A gdzie ten dr. Paśnik przyjmuje?
    Selina u mnie też okres i spadek formy psychicznej dlatego znów zaczynam szukać pomocy jak opętana z nadzieją że to już ostatni okres.. Z ciężkim losem przyszło się nam zmierzyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2018, 21:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulaaaa:( wrote:
    A gdzie ten dr. Paśnik przyjmuje?
    Selina u mnie też okres i spadek formy psychicznej dlatego znów zaczynam szukać pomocy jak opętana z nadzieją że to już ostatni okres.. Z ciężkim losem przyszło się nam zmierzyć.
    Paśnik niestety w Łodzi, ale jezdza do niego pary z całej Polski. Dr C. też uznaje jego metody leczenia
    Starasz się dłużej niż ja, więc domyslam się o czym mówisz :/ Widze, ze to bedzie Wasza 3 klinika? My tez troche obskoczylismy, ale najbardziej zadowoleni bylismy i najdluzej z reszta w Invimed wlasnie. Szkoda tylko, ze nie mieszkamy na slasku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Paśnik niestety w Łodzi, ale jezdza do niego pary z całej Polski. Dr C. też uznaje jego metody leczenia
    Starasz się dłużej niż ja, więc domyslam się o czym mówisz :/ Widze, ze to bedzie Wasza 3 klinika? My tez troche obskoczylismy, ale najbardziej zadowoleni bylismy i najdluzej z reszta w Invimed wlasnie. Szkoda tylko, ze nie mieszkamy na slasku
    ja jak narazie tez jestem zadowolona najbardziej z invimed przede wszystkim ich podejściem do człowieka. dużą nadzieję w nich pokladam do tej pory nikt mi takch badań nie zlecal pomimo wielu lat starań dlatego chce sie tez odpowiednio przygotowac przed kazda wizytą aby wiedzieć o co pytać..dr. Cygal wydaje mi sie byc profesjonalistą mam nadzieję ze pokieruje mnie odpowiednio bo juz zaczynam tracic wiare ze kiedys sie uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jakiego immunologa poleca jeszcze dr Cygal oprócz Paśnika lub ktorego wy polecacie? wizyte u dr Cygal mam pod koniec listopada a nie chce marnować czasu☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulaaaa:( wrote:
    dziewczyny jakiego immunologa poleca jeszcze dr Cygal oprócz Paśnika lub ktorego wy polecacie? wizyte u dr Cygal mam pod koniec listopada a nie chce marnować czasu☺
    Wszyscy są chyba z Łodzi, dziewczyny piszą też o Wilczyńskim, możesz poszukać w necie, bo ja nie kojarzę dokładnie gdzie jest.
    Ja byłam u Sydora, dr C.go kojarzy, on też pracuje w Kato chyba w Gyncetrum albo w Krakowie w 2 miejscach. Ja byłam u niego 2x, ale nic mi nie zlecił przy podwyższonych NK i Pai1 homo. Dopiero dr C.z własnej inicjatywy przy 2 i 3 IUI dała mi Neoparin i intralipid oraz Encorton ale tylko 10mg, więc niektórzy twierdzą, że to takie placebo. No tak czy siak starała się coś zdziałać, żeby te procedury dały powodzenie jednak jak widać w stopce nic z tego. Problem może leży gdzieś indziej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Wszyscy są chyba z Łodzi, dziewczyny piszą też o Wilczyńskim, możesz poszukać w necie, bo ja nie kojarzę dokładnie gdzie jest.
    Ja byłam u Sydora, dr C.go kojarzy, on też pracuje w Kato chyba w Gyncetrum albo w Krakowie w 2 miejscach. Ja byłam u niego 2x, ale nic mi nie zlecił przy podwyższonych NK i Pai1 homo. Dopiero dr C.z własnej inicjatywy przy 2 i 3 IUI dała mi Neoparin i intralipid oraz Encorton ale tylko 10mg, więc niektórzy twierdzą, że to takie placebo. No tak czy siak starała się coś zdziałać, żeby te procedury dały powodzenie jednak jak widać w stopce nic z tego. Problem może leży gdzieś indziej
    No właśnie tak to z tymi lekarzami jest. Mi sumie przez te 4 lata niewiele zlecili, wszystkie badania jakie mam to w sumie sama narzuciłam aby zrobić dopiero Cygal zaczęła się wglebiac bardziej. Dlatego też po 4 latach wolę wydać kasę na kogoś sprawdzonego tylko wolałabym trochę bliżej niż Łódź ale jak będzie trzeba to i do Łodzi pojadę.

  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 22 października 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dokładnie tak :) Nie musisz czekać na przyzwolenie dr Cygal jeśli chcesz umówić się do Paśnika.

    Dziewczyny ja zaczynam się poważnie zastanawiać nad powrotem do kliniki :/ Zakończyliśmy wizyty w czerwcu, w tym miesiącu miałam histero u siebie w mieście w szpitalu. Jeszcze nie mam wyników biopsji, ale @ się rozkręca i pewnie jutro się zacznie. Nie wiem w ogóle czy jest szansa by się udało w cyklu z histero. Wiadomo, może coś wyjść nie tak, albo może się udać za 1-2 cykle. Jednak myśl o ivf chyba zaczyna mnie nawiedzać :/ Nie wyobrażam sobie tego robić u mnie w mieście, bo lekarze są beznadziejni :( W sumie ten który robił mi histero i na nią mnie wysłał jest ok, ale on w żadnej klinice nie pracuje ani nie leczy niepłodności typowo. Po głowie też Agelius mi chodzi i w sumie nie wiem co robić... Terminy tam też są odległe, więc pewnie trzeba by się już zapisywać na wiosnę.
    No nic, zobaczymy, zawsze jest ten spadek formy jak się @ pojawia
    Czytałam na https://zdrowie.tvn.pl/a/histeroskopia-rodzaje-wskazania-przygotowania-zabieg-rekonwalescencja, że w ciąże można próbować zajść po dwóch pełnych cyklach.

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti wrote:
    Czytałam na https://zdrowie.tvn.pl/a/histeroskopia-rodzaje-wskazania-przygotowania-zabieg-rekonwalescencja, że w ciąże można próbować zajść po dwóch pełnych cyklach.
    No widzisz mnie dr mówił, że od razu mogę. Może chodzi o tą różnice w histero diagnostycznej a operacyjnej?
    Edit: przeczytałam artykuł, mowa jest o 2-3c po histero operacyjnej. Skoro po diagnostycznej dr pozwolił współżyć i starać się po 3dniach, to jego będę słuchać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2018, 22:37

  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 22 października 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek powiedz mi proszę jak miałaś histero w SiMIN to prosili, aby przynieść jakieś badania? Mnie mówiła tylko, że jak mam to grupę krwi a teraz się zastanawiam czy z czymś dodatkowym nie wyskoczą jak przyjdę :(. Czy do zabiegu musiałaś mieć paznokcie niepomalowane? W szpitalu jak robili mi laparoskopię to trzeba było jednak tu jest tylko zabieg, więc mam zgryz. Ile czasu po zabiegu spędziłaś na sali? Jak możesz to proszę o kilka rad :).

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 22 października 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    No widzisz mnie dr mówił, że od razu mogę. Może chodzi o tą różnice w histero diagnostycznej a operacyjnej?
    Może tak :). W sumie pobierany miałaś tylko wycinek jak przy scratchingu prawie.

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • kasia.gutek Przyjaciółka
    Postów: 97 50

    Wysłany: 23 października 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti.Pogrzebalam w telefonie.mąż był wtedy ze mną to mam fotki i punkt odniesienia co do czasu.na 730 na czczo byłam na izbie przyjec,trwało to sporo czasu.Wzieli mnie jako druga na zabieg,nieobecność na sali trwała ok 30-40min,to mi mąż mówił;) A przed 12ta mam zdjęcia jeszcze jak każą leżeć;)
    Podobno koło 14-15 wychodziłam z oddziału, tak mąż pamieta.
    Narkoza jest podobna do tej do punkcji,krotkotrwala.
    Musisz wziąść koszulę,kapcie,szlafrok ale to pewnie wiesz.
    Tak to niby zabieg ale ze zwykłej diagnostyki może wyjść operacyjna jeśli coś by znaleźli.
    Co do paznokci nic nie mówili,nie wiem.
    Nie malowalabym chyba ze masz żele.

    Kasia.gutek
  • kasia.gutek Przyjaciółka
    Postów: 97 50

    Wysłany: 23 października 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczytałam,że masz dzisiaj;) trzymaj się i daj znać po.

    Kasia.gutek
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 23 października 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    JustiJusti.Pogrzebalam w telefonie.mąż był wtedy ze mną to mam fotki i punkt odniesienia co do czasu.na 730 na czczo byłam na izbie przyjec,trwało to sporo czasu.Wzieli mnie jako druga na zabieg,nieobecność na sali trwała ok 30-40min,to mi mąż mówił;) A przed 12ta mam zdjęcia jeszcze jak każą leżeć;)
    Podobno koło 14-15 wychodziłam z oddziału, tak mąż pamieta.
    Narkoza jest podobna do tej do punkcji,krotkotrwala.
    Musisz wziąść koszulę,kapcie,szlafrok ale to pewnie wiesz.
    Tak to niby zabieg ale ze zwykłej diagnostyki może wyjść operacyjna jeśli coś by znaleźli.
    Co do paznokci nic nie mówili,nie wiem.
    Nie malowalabym chyba ze masz żele.
    Dzięki za info. Robili ci jakieś badania przed zabiegiem? Miałaś jakąś rozmowę z anestezjologiem? Właśnie mam żele ale jeden mi jakoś odpadł więc go nie robię od wszelkiego wypadku ;)

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • izy Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 23 października 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 24 października 2018, 12:37

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ