X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 8 lutego 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti wrote:
    Dzięki dziewczyny. Crio na pewno na sztucznym cyklu. Moje są rozchwiane że hej ;). Mam nadzieję, że znów cykl mi się nie zmieni - strasznie się wacha. To ile dodatkowo miałyście wizyt monitorujących? Od czego to właściwie zależy na który dzień dr wyznacza pierwsza wizytę monitorującą :)?

    Jedna wizyta chyba jest, spr jakie duze endometrium jest
    Powodzenia dziewczyny

  • Agness001 Autorytet
    Postów: 482 197

    Wysłany: 8 lutego 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jesteśmy po pierwszej wizycie w Invimed u dr C. Pierwsze wrażenie pozytywne w odniesieniu do Pani dr jak i działania kliniki. Wywiad lekarski z koordynatorem i później z Panią dr był szczegółowy i wystarczająco długi. Mam zlecone dodatkowe badania oprócz standardowych przed inseminacją. Po złych doświadczeniach z poprzedniego miejsca wróciła nadzieja :).

  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 8 lutego 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness001 wrote:
    Witam. Jesteśmy po pierwszej wizycie w Invimed u dr C. Pierwsze wrażenie pozytywne w odniesieniu do Pani dr jak i działania kliniki. Wywiad lekarski z koordynatorem i później z Panią dr był szczegółowy i wystarczająco długi. Mam zlecone dodatkowe badania oprócz standardowych przed inseminacją. Po złych doświadczeniach z poprzedniego miejsca wróciła nadzieja :).

    Cześć. Pozytywne wibracje nas wspomagają w osiągnięciu celu.

    oska_m lubi tę wiadomość

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 8 lutego 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Jedna wizyta chyba jest, spr jakie duze endometrium jest
    Powodzenia dziewczyny
    Dzięki za info. To nieźle. Myślałam że będą minimum 2. Przy monitoringu było tego więcej. Z endo ,mimo tego stanu zapalnego, nie miałam wcześniej problemów.

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 8 lutego 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti wrote:
    Dzięki za info. To nieźle. Myślałam że będą minimum 2. Przy monitoringu było tego więcej. Z endo ,mimo tego stanu zapalnego, nie miałam wcześniej problemów.

    Przed punkcja sa 3 wizyty a przed samym transferem juz tylko 1 zeby spr jak rosnie i ustalic dzien transferu.
    Trzymam kciuki

  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 8 lutego 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szapiro wrote:
    Gdzie robiłaś histeroskopię?
    histeroskopie robiłam w szpitalu gdzie mieszkam.

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • oska_m Autorytet
    Postów: 328 115

    Wysłany: 8 lutego 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustiJusti wrote:
    Hejka oska. Ty crio masz teraz w lutym czy marzec?

    Transfer planowany jest na ok 21-22.02 :)

    Ja miałam napisane miedzy 12 a 14dc, widocznie przy crio ten termin jest odpowiedni zeby sprawdzic endo i ewentualnie zaczac brać leki :)

    Selina lubi tę wiadomość

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • JustiJusti Autorytet
    Postów: 621 215

    Wysłany: 10 lutego 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    Transfer planowany jest na ok 21-22.02 :)

    Ja miałam napisane miedzy 12 a 14dc, widocznie przy crio ten termin jest odpowiedni żeby sprawdzić endo i ewentualnie zacząć brać leki :)
    Kurcze. To wielki dzień się zbliża. Fajnie, Trzymam kciuki. Ja porobiłam badania wirusologiczne i wymazy. Teraz jeszcze czekam na wyniki. Jak wszystko wyjdzie ok to plan jest na marzec. Też pewnie wyjdzie w połowie. Teraz jadę tydzień na ferie odpocząć psychicznie.

    Selina, oska_m lubią tę wiadomość

    c3ce1eb6ff.png

    pierwsze dziecko - synuś

    początek starań 07.2013

    3 IUI (12.2016, 04.2017, 05.2017) :(

    punkcja 06.2018, transfer ET 06.2018 :(

    transfer FET 05.2019 ❤️❤️❤️
  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 14 lutego 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mam do wyboru gonal lub menopur Co wybrać mam? działają tak samo? (amh mam 3,55)

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 14 lutego 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariina wrote:
    Hej Mam do wyboru gonal lub menopur Co wybrać mam? działają tak samo? (amh mam 3,55)

    Hej....ja Menopur mialam w UK i ladnie wszystko roslo....w PL mialam Gonal i tez bylo wszystko ok. Wiec chyba oba sa dobre

  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Hej....ja Menopur mialam w UK i ladnie wszystko roslo....w PL mialam Gonal i tez bylo wszystko ok. Wiec chyba oba sa dobre

    dziękujeee

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • malinowa1 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 25 lutego 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy miałyście kiedyś potrzebę konsultacji z koordynatorem medycznym z Invimedu? Ja potrzebuję żeby pilnie mi skonsultowali wynik z Panią doktor, wizyta dopiero za 1,5 tygodnia, no ale jak dzwonię to albo poczta, albo nikt nie odbiera. Napisałam też maila, ale czy i kiedy odpowiedzą to nie wiem.

  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    malinowa1

    Ja ost dzwoniłam i bez problemu się dodzwoniłam.

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Adrien Koleżanka
    Postów: 47 9

    Wysłany: 28 lutego 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) zaczęłam od stycznia tego roku roku chodzić do invimedu, do dr Cygal z polecenia. I tylko się wkurzam bo ciężko się do niej dostać :/ jeśli badania wyjdą ok to w tym cyklu czeka nas inseminacja, zadzwoniłam aby umówić umówić wizytę (monitoring) jak tylko dostałam okres i już terminów brak. Kurczę no :/ przecież to nie jest zwykła wizyta tylko przygotowująca do IUI. Póki co zapisałam się do dr Sodowskiej z nadzieją że jeszcze uda się wskoczyć do Cygal ale już się dodatkowo denerwuje tym wszystkim. Macie też czasami takie sutuacje? Może niepotrzebnie się nakręcam i u tej drugiej dr też będzie ok?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oska jak tam sytuacja? Jak się czujesz? :)

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 28 lutego 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrien wrote:
    Cześć dziewczyny :) zaczęłam od stycznia tego roku roku chodzić do invimedu, do dr Cygal z polecenia. I tylko się wkurzam bo ciężko się do niej dostać :/ jeśli badania wyjdą ok to w tym cyklu czeka nas inseminacja, zadzwoniłam aby umówić umówić wizytę (monitoring) jak tylko dostałam okres i już terminów brak. Kurczę no :/ przecież to nie jest zwykła wizyta tylko przygotowująca do IUI. Póki co zapisałam się do dr Sodowskiej z nadzieją że jeszcze uda się wskoczyć do Cygal ale już się dodatkowo denerwuje tym wszystkim. Macie też czasami takie sutuacje? Może niepotrzebnie się nakręcam i u tej drugiej dr też będzie ok?

    Czesc....nie nakrecaj sie. Ja zaczynajac z InviMed naczytalam sie od dziewczyn jaka to Dr Cygal super itp...a umawiajac sie na pierwsza wizyte do InviMedu zapisano mnie do Dr Sodowskiej i wcale nie zaluje. Mialam 2 transfery z czego pierwszy z Dr Cygal w zastepstwie bo Dr Sodowska byla na urlopie....drugi udany z Dr. Sodowska. Tez sie stresowalam wtedy ale wiem ze nie warto....Leci mi 33 tydzien i pomimo ze mieszkamy w UK mam kontakt z Dr Sodowska i co jakis czas Jej pisze jak przebiega ciaza. A jak bedziemy w Pl to z pewnoscia odwiedzimy klinike i sie pochwalimy naszym szczesciem. Bardzo milo wspominamy caly personel.
    Wiec mysl pozytywnie

    Selina, JustiJusti, Adrien lubią tę wiadomość

  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 28 lutego 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem z kontaktem z dr C. Zamierzam o tym wspomnieć na wizycie

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • lizkapyzka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 1 marca 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) ja niedawno zaczęłam leczenie u dr Sodowskiej, przeprowadziłam śledztwo na jej temat i naczytałam się mnóstwo pozytywów, wiec podchodzę do tego z ogromną nadzieję, tym bardziej, że po pierwszej wizycie mam bardzo pozytywne wrażenia, jakoś tak pani doktor natchnęła mnie optymistycznie, bardzo miła kobieta i wydaje się mieć naprawdę dużą wiedzę:) u nas jest problem z nasieniem męża, ja mam jeden niedrożny jajowód i do tego pcos wiec pełen pakiet:) ale mam nadzieję, że się uda. A jak u Was? Jaki problem i na jakim jesteście etapie?

  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 1 marca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lizkapyzka wrote:
    hej dziewczyny :) ja niedawno zaczęłam leczenie u dr Sodowskiej, przeprowadziłam śledztwo na jej temat i naczytałam się mnóstwo pozytywów, wiec podchodzę do tego z ogromną nadzieję, tym bardziej, że po pierwszej wizycie mam bardzo pozytywne wrażenia, jakoś tak pani doktor natchnęła mnie optymistycznie, bardzo miła kobieta i wydaje się mieć naprawdę dużą wiedzę:) u nas jest problem z nasieniem męża, ja mam jeden niedrożny jajowód i do tego pcos wiec pełen pakiet:) ale mam nadzieję, że się uda. A jak u Was? Jaki problem i na jakim jesteście etapie?

    My jesteśmy po pierwszej wiz. Mamy słabe nasienie i kiepskie endo. Jaki plan u Was? badanie czy już przygotowania do procedury?

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • lizkapyzka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 1 marca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robimy badania, bo wcześniej byliśmy w innej klinice tam nieudane 2 inseminacje, ale częśc badań już nieważna, bo miały termin 3 miesięcy podobno no i mężowe nasienie do powtórki, bo już suplementuje się od 3 miesięcy, mam nadzieję, że poprawiło, ale będziemy uderzać w ivf, bo po tych transferach już nie chce sie w to bawić - szkoda pieniędzy i moich nerwów, ile łez wylanych... no sama wiesz na pewno jak wyglądają niepowodzenia... a u Was jaki plan?

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ