X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam hsg metodą HyFoSy czyli z pianką zamiast soli fizjologicznej (ponoc mniej bolesne i pianka sprzyja poźniej ruchliwości plemników), ale to nie w klinice. Zazylam pol h przed zabiegiem sama z siebei ketonal i buscopan, ale chyba nie potrzebnie. Zakładanie cewnika było tylko mało przyjemne a później totalny luz, nic nie bolało, wszystko drożne. Po co się narażać na znieczulenie ogólne, to nie jest obojętne dla organizmu. Nawet jeśli zabieg miałby być trochę bolesny no to hmmm przy porodzie to na bank pikuś ;)

    MiKi u nas nadal stymulacja+zastrzyk+prog. Totalnie nie wierzę w ten cykl. Owu jakoś teraz mam, coś tam się staraliśmy, ale brak weny i normalnego czasu - wczoraj praca 12h a w resztę tygodnia po 10h i jeszcze dziś 6h...kochane święta.
    W przyszłym miesiącu jeszcze raz to samo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 22:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, na pewno się wam uda!!!
    Ja dopiero w nowym roku zabieram dzieciaki na pokład. Teraz kuruje się po punkcji i przygotowuje dom dla ❄️
    Ciekawa jestem z jaką ilością ❄️ zakończymy procedurę.

    WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2017, 01:19

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie wiem czy się orientujecie, dr Cygal przyjmowała jeszcze w enel-medzie ale zniknęła z listy lekarzy i sie zastanawiam czy w ogole już tam nie będzie przyjmować :-/ moze któras cos wie na ten temat ?

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    dziewczyny nie wiem czy się orientujecie, dr Cygal przyjmowała jeszcze w enel-medzie ale zniknęła z listy lekarzy i sie zastanawiam czy w ogole już tam nie będzie przyjmować :-/ moze któras cos wie na ten temat ?
    Z tego co wiem to teraz tylko Invimed i na Granicznej, nigdzie indziej

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Z tego co wiem to teraz tylko Invimed i na Granicznej, nigdzie indziej

    Dziękuję za informację, będę na wizycie w czwartek to jeszcze dopytam. Chciałam zrobić jeszcze kilka badań z PZU bo mam je w pakiecie i myślałam że się załapie na wizytę w enel medzie ;/

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oska, nie wiem jak jest w PZU (mam abonament bezpośrednio w Enel medzie), ale na infolinii enel-medu mi powiedzieli, ze na badania (np.krwi) mogę mieć skierowanie spoza enel-medu. Wiec możesz poprosić w Invimedzie o takie skierowanie (z pieczątka i podpisem lekarza) i powinni Ci to zrobić w ramach Twojego pakietu. W czwartek sprawdzę, czy faktycznie tak to działa to mogę dać Ci znać :)

    P.S a ja będę wdzięczna za info, czy dr Cygal faktycznie darowała sobie Enelmed. Przed świetami jeszcze mówiła, ze tam przyjmuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2017, 16:19

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie ja też jestem zdziwiona bo rozmawiałam z nią 20 grudnia i mówiła ze będzie w tym dniu w enel-medzie i przekaże terminy na styczeń. A tu nagle mi znikła z listy lekarzy ;-/ Zostaje mi jeszcze Silesia-med bo mam tam termin w styczniu.

    A czy któraś z dziewczyn korzystała może ze zwrotu za wizyty w invimedzie z PZU? Dr mówiła, że jedna z jej pacjentek dostaje zwrot za wizyty, czytałam OWU i rzeczywiście można dostac zwrot ale na fakturze mam "wizyta nieplodnościowa" a nie wizyta ginekologiczna i się zastanawiam czy przejdzie :)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm to ja Was dziewczyny nie chce wprowadzać w błąd, skoro jeszcze parę dni temu mówiła, że tam pracuje, to pewnie tak jest. Moze to jakas pomyłka na stronie enel medu

    Kozalia chcialam jeszcze zapytac, ktorego stopnia żylaki mial maz? Od razu lekarz skierował go na zabieg?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oska, atakuj, jest w enelmedzie grafik dla dr Cygal!
    Selina, głupio przyznać, ale nie wiem którego stopnia te żylaki, żyły powiększone: 3,5 i 4 mm. I żaden lekarz nie powiedział stanowczo: operujcie, to wam na pewno pomoże. Większość lekarzy nawet to bagatelizowała i mówiła nam ze nie ma sensu tego robić :/

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozalia wrote:
    Oska, atakuj, jest w enelmedzie grafik dla dr Cygal!
    Selina, głupio przyznać, ale nie wiem którego stopnia te żylaki, żyły powiększone: 3,5 i 4 mm. I żaden lekarz nie powiedział stanowczo: operujcie, to wam na pewno pomoże. Większość lekarzy nawet to bagatelizowała i mówiła nam ze nie ma sensu tego robić :/

    dziękuję :)

    i teraz znów mam problem, bo doktor mówiła że ona ma dostęp do usg miedzy 17 a 18, a tutaj nie ma takich terminów... :))

    No nic jutro wypytam co i jak :)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozalia wrote:
    Oska, atakuj, jest w enelmedzie grafik dla dr Cygal!
    Selina, głupio przyznać, ale nie wiem którego stopnia te żylaki, żyły powiększone: 3,5 i 4 mm. I żaden lekarz nie powiedział stanowczo: operujcie, to wam na pewno pomoże. Większość lekarzy nawet to bagatelizowała i mówiła nam ze nie ma sensu tego robić :/
    Kurczę mąż też ma żylaki, ale małe. Tzn tak stwierdził androlog z urologiem. Powiedzieli, że nie ma sensu tego operować :/ Czyli sami zdecydowaliście się na zabieg? czy jednak któryś z lekarzy go zalecił?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden z lekarzy nam to zalecił, ale dodał ze nie ma pewności ze to pomoże

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozalia wrote:
    Jeden z lekarzy nam to zalecił, ale dodał ze nie ma pewności ze to pomoże
    Rozumiem. a bylas juz na wizycie u dr Cygal?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wczesniej chodziłam do niej do Enel-medu, teraz byłam w Invimedzie. Trafiłam do niej już po operacji męża.

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie tak tu wpadłam a nic o sobie nie napisałam ...

    Staramy się ok 1,5 roku o pierwsze dzieciątko. Od lutego chodziłam na monitoringi do innego lekarza także pracującego w klinice niepłodności ale nie było żadnych postępów więc zmieniłam lekarza na dr. Cygal

    U niej wyszła podniesiona homocysteina i mutacje.

    Wstępny plan to w następnym cyklu:
    Sono-HSG
    przeciwciała przeciw plemnikowe, Ana 2, Ana 3
    wrogość śluzu

    Selina lubi tę wiadomość

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oska to dlugosc staran podobnie do nas. A jak wyniki u męża?
    Zbijasz homo betainą (TMG) ?

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Oska to dlugosc staran podobnie do nas. A jak wyniki u męża?
    Zbijasz homo betainą (TMG) ?

    Maz ma wyniki ok ale na zapas daje mu androvid mace nac i tran ;)

    Znikam 2g TMG o dr Best. Pod koniec listopada miałam 10.6 będę powtarzać za jakiś tydzień i zobaczymy czy spadła

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny w nowym roku! :) Oby dla nas wszystkich tutaj był najlepszym w życiu że spełnieniem tego jednego marzenia :)

    Co u Was?
    MiKi kiedy transfer?
    Ja mam wizytę w 2 połowie stycznia i aktualnie czekam na przyjście @ (beta negatywna tak jak się spodziewałam). Obecnie jesteśmy z mężem po jednych badaniach immunologicznych i czekamy na wyniki (do 1,5tyg.maja być). Mam nadzieję, że już nic nowego nie wyjdzie i uspokoję myśli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 10:18

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Witajcie dziewczyny w nowym roku! :) Oby dla nas wszystkich tutaj był najlepszym w życiu że spełnieniem tego jednego marzenia :)

    Co u Was?
    MiKi kiedy transfer?
    Ja mam wizytę w 2 połowie stycznia i aktualnie czekam na przyjście @ (beta negatywna tak jak się spodziewałam). Obecnie jesteśmy z mężem po jednych badaniach immunologicznych i czekamy na wyniki (do 1,5tyg.maja być). Mam nadzieję, że już nic nowego nie wyjdzie i uspokoję myśli

    Jakie badania robiliście ?

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oska test mikrocytotoksyczny razem i ja KIRy oraz Ana3 (1 i 2 wyszły pozytywne)

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ