X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 10 maja 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Ja bym pewnie zrobila... 1 dzien roznicy wielkiej nie zrobi dla bety .. jesli jest ciąża to wykarze..

    Powstrzymalam sie :-) wytrzymam do jutra. Zobacze jaki progesteron dzis bedzie

    aksa lubi tę wiadomość

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 maja 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Powstrzymalam sie :-) wytrzymam do jutra. Zobacze jaki progesteron dzis bedzie

    Podziwiam :-) bedzie dobrze! Myśl pozytywnie! :-)

    aksa lubi tę wiadomość

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 10 maja 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Ale mi po glowie chodzi zeby bete dzis zrobic :-/ zle sie czulam dzis w nocy. Tak mi ciaglo w dole brzucha jak na @ a do tego pol nocy z mezem przegadalismy bo spac nie umielismy. Po nospie mi przeszlo. Moze wynik progesteronu mnie troche uspokoi a z beta wytrzymam juz do jutra
    Maruda34 też się źle czułam, też mnie ciągło w dole brzucha, tak jakby miał przyjść okres. Do tego miałam cały czas wrażenie, że coś ze mnie wypływa... (dalej biegam do łazienki jak tylko coś czuję, czy to na pewno tylko resztki Luteiny, czy może jednak krew... Tego się boję najbardziej... ) Wczoraj myślałam, że mi głowę rozsadzi... we wtorek lepiej nie było... Może przez pogodę, bo dwa dni wieczorem takie burze były, może przez to... Zobaczymy czego dzisiaj się dowiem na wizycie... Dobra, zbieram się.

    aksa
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 10 maja 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Powstrzymalam sie :-) wytrzymam do jutra. Zobacze jaki progesteron dzis bedzie
    Podziwiam, ja też byłam twarda do wtorku, wczoraj coś we mnie pękło i zrobiłam w 12 dni po transferze.

    aksa
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 10 maja 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa wrote:
    Podziwiam, ja też byłam twarda do wtorku, wczoraj coś we mnie pękło i zrobiłam w 12 dni po transferze.

    12 dni to juz sporo. Ja mam jutro 9 dzien
    Daj znac po wizycie

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 maja 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    12 dni to juz sporo. Ja mam jutro 9 dzien
    Daj znac po wizycie


    tez miałas podawane 2 zarodki?

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 10 maja 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa zarodek był 3-dniowy? Bo beta troszkę malutka jak na tyle dpt. Ale czekamy na przyrost <3

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 10 maja 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    tez miałas podawane 2 zarodki?

    Jeden zarodek.
    Proga dzis mam 39 :-/ poszedl w dol. Jakos cienko widze ta jutrzejsza bete

  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 10 maja 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie. Pani Doktor mówi, że teraz robimy wszystko by utrzymać ciążę, że do 8 tygodnia zdarzają się poronienia, że na razie się tą ciążą nie chwalić... Więc od dziś cicho sza ;-) Ogólnie nie mam apetytu. Boli mnie brzuch jak przy okresie... Dziwne...

    aksa
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 10 maja 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Jeden zarodek.
    Proga dzis mam 39 :-/ poszedl w dol. Jakos cienko widze ta jutrzejsza bete
    Nie martw się progesteronem, moja Pani Doktor mówiła dziś, że to normalne, że się waha. Będzie dobrze, zobaczysz :-)

    aksa
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 10 maja 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    aksa zarodek był 3-dniowy? Bo beta troszkę malutka jak na tyle dpt. Ale czekamy na przyrost <3
    Lekarka mówi, że w porządku ta beta.

    aksa
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 10 maja 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa wrote:
    Dziewczyny ja już po wizycie. Pani Doktor mówi, że teraz robimy wszystko by utrzymać ciążę, że do 8 tygodnia zdarzają się poronienia, że na razie się tą ciążą nie chwalić... Więc od dziś cicho sza ;-) Ogólnie nie mam apetytu. Boli mnie brzuch jak przy okresie... Dziwne...


    To ciesz sie po cichu i trzymamy kciuki &&

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 maja 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksa gratulacje raz jeszcze!

    Maruda34 podobno skoki progesteronu to normalne.. wazne zeby byl wyrzut progesteronu po transeerze.. tak pislaa kasia.gutek wiec glowa do gory!

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 10 maja 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr napisala mi ze mam wziasc Crinone 2x1 a bralam raz tylko. Wzielam teraz bo przewaznie ok 21ej bralam na noc i wezme raz jeszcze kolo polnocy. Mam nadzieje ze bedzie ok. Rano pojde na ta bete no i zrobie odrazu tez progesteron

  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 10 maja 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Dr napisala mi ze mam wziasc Crinone 2x1 a bralam raz tylko. Wzielam teraz bo przewaznie ok 21ej bralam na noc i wezme raz jeszcze kolo polnocy. Mam nadzieje ze bedzie ok. Rano pojde na ta bete no i zrobie odrazu tez progesteron
    Maruda34 skoro tak napisał lekarz to bierz. Ja na początku brałem Prolutex 1x1 Teraz biorę 2x1 bo tak zalecił lekarz. Oni się znają lepiej niż my, więc chyba warto ich słuchać.

    aksa
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 10 maja 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa wrote:
    Maruda34 skoro tak napisał lekarz to bierz. Ja na początku brałem Prolutex 1x1 Teraz biorę 2x1 bo tak zalecił lekarz. Oni się znają lepiej niż my, więc chyba warto ich słuchać.

    Tez biore prolutex 2x1. Ja wiem tylko czy np 3-4 godz pomiedzy dawkami to nie szybko? Bo napisala o 18ej i w sumie zbytnio szansy nie ma zeby dzis wziasc drugi raz

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 maja 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda34 przeczytaj ulotke.. powinna byc info o minimalnych przerwach albo maksymalnych dawkach... ja osobiście raczej wzielabym zwiększona dawke od jutra. . 3-4 godziny przerwy to nie jest 2 x 1 a 1x2 bardziej..

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 10 maja 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    Maruda34 przeczytaj ulotke.. powinna byc info o minimalnych przerwach albo maksymalnych dawkach... ja osobiście raczej wzielabym zwiększona dawke od jutra. . 3-4 godziny przerwy to nie jest 2 x 1 a 1x2 bardziej..

    Wlasnie nic na tej ulotce nie pisze. No chyba tez tak zrobie bo jedna dawka wiecej przed badaniem az tyle nie zmieni. Rano pojde na badanie, po wezme co mam wziasc a pozniej sie okaze po wyniku bety :-/

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 10 maja 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Wlasnie nic na tej ulotce nie pisze. No chyba tez tak zrobie bo jedna dawka wiecej przed badaniem az tyle nie zmieni. Rano pojde na badanie, po wezme co mam wziasc a pozniej sie okaze po wyniku bety :-/


    trzymam kciuki za bete! Głowa do góry! :) idź już spać... postaraj się szybko zasnąć to szybciej będzie jutro :)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • kasia.gutek Przyjaciółka
    Postów: 97 50

    Wysłany: 10 maja 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wieczorem brałam jednocześnie 3x prolutex.Za jednym kluciem.Kupowałam większa strzykawke i wbijalam za jednym strzałem.Miałam na początku 1x by potem do 12tc brać 3x dziennie.
    Oczywiście też lekarka mówiła o tym by brać 3x1 ale jeśli pomyślisz że masz cały brzuch skluty i miałam wizje klucia brzucha do pologu clexane to uznałam,że zwyczajnie fizycznie nie dam rady inaczej.
    Ten prolutex był dla mnie wyjątkowo bolesny.Brzuch jest zbyt mały by móc mieć tyle powierzchni na wszystko ;)))

    aksa lubi tę wiadomość

    Kasia.gutek
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ