X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 11 maja 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Ja wieczorem brałam jednocześnie 3x prolutex.Za jednym kluciem.Kupowałam większa strzykawke i wbijalam za jednym strzałem.Miałam na początku 1x by potem do 12tc brać 3x dziennie.
    Oczywiście też lekarka mówiła o tym by brać 3x1 ale jeśli pomyślisz że masz cały brzuch skluty i miałam wizje klucia brzucha do pologu clexane to uznałam,że zwyczajnie fizycznie nie dam rady inaczej.
    Ten prolutex był dla mnie wyjątkowo bolesny.Brzuch jest zbyt mały by móc mieć tyle powierzchni na wszystko ;)))
    O tym nie pomyślałam, że można dwa zastrzyki w jednym zrobić. Też mnie powoli zaczynają drażnić te zastrzyki. Choć u mnie z biegiem czasu stają się mniej bolesne. Właściwie teraz już prawie nic nie czuje. Mój Mąż się bardzo stara by to były bardzo komfortowe zastrzyki ;-) bo ja jestem cykor i boję się je sobie robić sama :-D

    aksa
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 11 maja 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po badaniu...teraz wyczekiwanie na wynik. Jakies mieszane mysli ze jednak nic :-/

  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 11 maja 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Ja juz po badaniu...teraz wyczekiwanie na wynik. Jakies mieszane mysli ze jednak nic :-/
    Maruda34 jakie mieszane myśli?!?!? Będzie dobrze :-) Zobaczysz :-) Głowa do góry :-)

    aksa
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 11 maja 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na wyniki Progesteronu i Bety (bo jeszcze dziś Pani doktor kazała zrobić). Potem od poniedziałku tylko progesteron dwa razy w tygodniu. 21.05 kolejna wizyta.

    aksa
  • kasia.gutek Przyjaciółka
    Postów: 97 50

    Wysłany: 11 maja 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksa a nie masz zastrzyku clexane jeszcze??

    Kasia.gutek
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 11 maja 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Aksa a nie masz zastrzyku clexane jeszcze??
    Mam

    aksa
  • kasia.gutek Przyjaciółka
    Postów: 97 50

    Wysłany: 11 maja 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak według Twojej lekarki długo będziesz musiała brać.
    Są na to różne "szkoły" ;) Ja od razu na początku miałam zapowiedziane ze do pologu.Na początku jak się klulam miałam siniaki masakryczne,z czasem już doszłam do wprawy ale nie ukrywam wśród leków do stymulacji najgorszy w podawaniu był prolutex :/

    Kasia.gutek
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 11 maja 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Ciekawe jak według Twojej lekarki długo będziesz musiała brać.
    Są na to różne "szkoły" ;) Ja od razu na początku miałam zapowiedziane ze do pologu.Na początku jak się klulam miałam siniaki masakryczne,z czasem już doszłam do wprawy ale nie ukrywam wśród leków do stymulacji najgorszy w podawaniu był prolutex :/
    Mnie powiedział wczoraj Pani Doktor, że do 12 tygodnia na 100% potem się zobczy. Ten Prolutex jest dziwny, raz się fajnie wbija, raz szczypie, raz boli. Trudno wyczuć jak będzie następnym razem... Ale skoro trzeba brać to biorę :-) Clexane jest dla mnie o tyle dobre, że już jest gotowa ampułkostrzykawka i jakoś tak to idzie w miarę. Na początku bolało wszystko, potem właśnie Clexane, teraz już się śmieję do Męża, że ja jestem weteranką w przyjmowaniu zastrzyków, a on weteranem w ich podawaniu ;-) Więc już nic nas nie rusza, no poza ceną ;-)

    aksa
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 11 maja 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa wrote:
    Mnie powiedział wczoraj Pani Doktor, że do 12 tygodnia na 100% potem się zobczy. Ten Prolutex jest dziwny, raz się fajnie wbija, raz szczypie, raz boli. Trudno wyczuć jak będzie następnym razem... Ale skoro trzeba brać to biorę :-) Clexane jest dla mnie o tyle dobre, że już jest gotowa ampułkostrzykawka i jakoś tak to idzie w miarę. Na początku bolało wszystko, potem właśnie Clexane, teraz już się śmieję do Męża, że ja jestem weteranką w przyjmowaniu zastrzyków, a on weteranem w ich podawaniu ;-) Więc już nic nas nie rusza, no poza ceną ;-)

    Ja mam Neoparin zamiast Claxane bo w tej aptece kolo kliniki nie maja go wogole. Raz jak zapytalam to pani powiedziala ze w hurtowniach go wogole nie ma. Ale kuzynka mowila ze u niej jest wiec sama nie wiem hmm....Strasznie tepe igly sa. Moje nogi sa tak osiniaczone. Teraz juz troche lepiej. Juz sie chyba organizm trochu przyzwyczail. Po prolutex troche boli. A pare dni i przechodzi po kazdym kluciu.

    Aksa pisz wynik jak bedziesz miala dzis

  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 11 maja 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Ja mam Neoparin zamiast Claxane bo w tej aptece kolo kliniki nie maja go wogole. Raz jak zapytalam to pani powiedziala ze w hurtowniach go wogole nie ma. Ale kuzynka mowila ze u niej jest wiec sama nie wiem hmm....Strasznie tepe igly sa. Moje nogi sa tak osiniaczone. Teraz juz troche lepiej. Juz sie chyba organizm trochu przyzwyczail. Po prolutex troche boli. A pare dni i przechodzi po kazdym kluciu.

    Aksa pisz wynik jak bedziesz miala dzis
    Też mam Neoparin zamiast Claxane bo w tej aptece kolo kliniki nie maja go wogole. Lekarka powiedziała, że może być. Ja się zaopatruję tylko tam. Dwa razy mi brakło leku (jeden "wybuchł" a drugi spadł i się rozbił). Tam bez problemu dostałam leki w sobotę, a potem w poniedziałek tylko receptę doniosłam. Tylko te ceny... Jadę po wyniki ok. 11.30.

    aksa
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 11 maja 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Ja juz po badaniu...teraz wyczekiwanie na wynik. Jakies mieszane mysli ze jednak nic :-/
    Maruda34 Ty też pisz co i jak :-) Wysłałam Ci zaproszenie do Przyjaciółek chyba, sprawdź. Lepiej pisać wiadomości niż tu na forum :-)

    aksa
  • kasia.gutek Przyjaciółka
    Postów: 97 50

    Wysłany: 11 maja 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weteranka będziesz biorąc neoparin do porodu :P
    PS.neoparin jest ok,brałam cały czas i chwała bo refundowane,przynajmniej dla mnie tak.

    aksa lubi tę wiadomość

    Kasia.gutek
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 11 maja 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Weteranka będziesz biorąc neoparin do porodu :P
    PS.neoparin jest ok,brałam cały czas i chwała bo refundowane,przynajmniej dla mnie tak.

    Na mnie maz mowi ze koksiara jestem od tych zastrzykow :-) Sama sobie robie bo lepiej wyczuc. Rok temu w UK jak mialam ivf to jedynie mieszal mi jeden zastrzyk

  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Weteranka będziesz biorąc neoparin do porodu :P
    PS.neoparin jest ok,brałam cały czas i chwała bo refundowane,przynajmniej dla mnie tak.
    Obym była :-) Na to liczę :-)

    aksa
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Na mnie maz mowi ze koksiara jestem od tych zastrzykow :-) Sama sobie robie bo lepiej wyczuc. Rok temu w UK jak mialam ivf to jedynie mieszal mi jeden zastrzyk
    Podziwiam, ja jestem panikara... ;-) sama za nic w świecie bym sobie tego nie wbiła :-)

    aksa
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 maja 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Ja juz po badaniu...teraz wyczekiwanie na wynik. Jakies mieszane mysli ze jednak nic :-/
    Kciuki!!

    Aksa, trzymam kciuki za przyrost!!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 11 maja 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda34 czekamy na Twoja bete! :-)


    Ps. Ja mialam zastrzyki przeciw zakrzepowe przy skreceniu kosrki.. i za nic w świecie nie pozwoliłaby żeby ktoś mnie kuł.. sama czujesz najlepiej czy wolnej czy szybciej..

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • aksa Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 11 maja 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Kciuki!!

    Aksa, trzymam kciuki za przyrost!!
    Jest przyrost :-)

    maruda34, innamorata88 lubią tę wiadomość

    aksa
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 maja 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aksa wrote:
    Jest przyrost :-)
    świetnie :D jaki wynik??

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 11 maja 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proga mam 38 a beta 24
    Dr w 5 min odp ze super....wiec chyba po cichu mozemy sie cieszyc i trzymac && zeby nam wszystko roslo

    aksa lubi tę wiadomość

‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ