X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika1 wrote:
    Dziewczyna jutro o 12 transfer, nie wiem czy to dobrze czy źle, ale jakoś nie denerwuje się za bardzo... Chociaż mamy ten 1zarodek tylko. Co ma być to będzie...
    Również kciuczki.
    Nie ma się co denerwować - nie masz na nic wpływu.
    Pamiętaj o ciepłym piciu :)

    Nika1 lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Nerwusek92 Autorytet
    Postów: 410 191

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2023, 23:41

    Nika1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika1 wrote:
    Dziewczyna jutro o 12 transfer, nie wiem czy to dobrze czy źle, ale jakoś nie denerwuje się za bardzo... Chociaż mamy ten 1zarodek tylko. Co ma być to będzie...
    Kciukaski!

    Nika1 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika1 wrote:
    Dziewczyna jutro o 12 transfer, nie wiem czy to dobrze czy źle, ale jakoś nie denerwuje się za bardzo... Chociaż mamy ten 1zarodek tylko. Co ma być to będzie...
    Dobrze, że spokojnie! Stres jest niewskazany! <3

  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosół ugotowany, skarpetki ananasowe spakowane.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 19:25

    dobuska, Danadana, Nerwusek92, plinka2017, Motyl12, Sosenka lubią tę wiadomość

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika1 wrote:
    Rosół ugotowany, skarpetki ananasowe spakowane.
    Jeszcze frytki po transferze i tradycji stanie sie za dość 🙂 powodzenia jutro!

    dobuska, Nika1, lukaszkowa lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam brać luteinę 2 razy na dobę.
    Czy to oznacza, ze co 12 godzin czy po prostu bierzecie rano i wieczorem?
    Pytam, bo myślałam ze sobie zaaplikuje przed snem, ale ja wczesnie rano wstanę 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 19:40

  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Jeszcze frytki po transferze i tradycji stanie sie za dość 🙂 powodzenia jutro!
    Obowiązkowo !

  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dziewczyny, mam brać luteinę 2 razy na dobę.
    Czy to oznacza, ze co 12 godzin czy po prostu bierzecie rano i wieczorem?
    Pytam, bo myślałam ze sobie zaaplikuje przed snem, ale ja wczesnie rano wstanę 🤔
    Zazwyczaj jak każą rano i wieczorem brać to optymalnie chyba 8 i 20 moim zdaniem i tak też robię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 19:44

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika1 wrote:
    Zazwyczaj jak każą rano i wieczorem brać to optymalnie chyba 8 i 20 moim zdaniem i tak też robię.
    Czyli sobie ustalę te 12 godzin, ale wyjątkowo dzisiaj wezmę później, a rano trochę szybciej, bo nie mam jak inaczej. Chyba będzie okej.

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Czyli sobie ustalę te 12 godzin, ale wyjątkowo dzisiaj wezmę później, a rano trochę szybciej, bo nie mam jak inaczej. Chyba będzie okej.
    Też bym ustawiła co 12 godzin. Matematycznie wydaje się to najrozsądniej 🙂 a powiedz mi, czujesz już blogi stan, jak wiesz, że z Kajtkiem wszystko ok, wyluzowalaś się mamuśka? Ja po wczorajszym usg jestem na razie oazą spokoju

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Też bym ustawiła co 12 godzin. Matematycznie wydaje się to najrozsądniej 🙂 a powiedz mi, czujesz już blogi stan, jak wiesz, że z Kajtkiem wszystko ok, wyluzowalaś się mamuśka? Ja po wczorajszym usg jestem na razie oazą spokoju
    Nie życzę absolutnie stresowania się :D ale my chyba wszystkie na łeb dostawalysmy w tych tygodniach bez USG, więc życzę Wam, drogie przyszłe mamy, żeby czerpać z naszych doświadczeń 😆 i luzować na tyle, ile się da. 😎😄😁


    Ula,
    to pewnie wszyscy Was męczą o imię? 😂 Ja już 🤢🤢 tym pytaniem...

    Geraltowa lubi tę wiadomość

    Danadana
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska pięknie rosnij zdrowo ❤
    A apropo mdlosci mnie męczyły caly pierwszy trymestr, mi pomagala herbata mietowa ale na chwile, wiec niestety trzeba przetrwac 😉

    dobuska lubi tę wiadomość

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny, ja powoli kończę imprezkę.
    Dam wam znać jak będę już z Jasiem ale to juz blisko. Nie chce mowic kiedy stawiam się w szpitalu i kiedy co bo taka mam strategie - lzej sie zyje bez pytań i polecam to rozwiązanie :). Rodzinie tez powiemy jak Janek bedzie na swiecie i bedziemy ogarnieci.

    ALE to co moge polecic Uli, Danie i Kasi to: wiesiołek dowcipnie, herbartka z lisci malin, daktyle i seksik troche. Nie wiem na ile to pomoglo (moze wcale) ale w ciagu 2ch tygodni dosc mocno sie zmienila sytuacja. A może i bez tego byloby jak jest. Jaś w tej chwili ma 3500 w gore i doktor mowi, ze patrzac na moj brzuch to raczej się nie myli.

    Na skarpetki powiedzial "o kuzwa" i mega mu sie spodobalo i ogolnie bylo mega miło na sam koniec :)

    Nerwusek92, mo_Nika, Geraltowa, plinka2017, Ma_gda, Asiulka84, Danadana, katrinka2609, Night, Kassssia, penceence, Motyl12, Saja, dobuska lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Nie życzę absolutnie stresowania się :D ale my chyba wszystkie na łeb dostawalysmy w tych tygodniach bez USG, więc życzę Wam, drogie przyszłe mamy, żeby czerpać z naszych doświadczeń 😆 i luzować na tyle, ile się da. 😎😄😁


    Ula,
    to pewnie wszyscy Was męczą o imię? 😂 Ja już 🤢🤢 tym pytaniem...
    Nooo, wszyscy pytają. Mam 5 typów 🙂. Mam nadzieję, że jak zobaczę tą małą mordkę, to będę wiedziała jak ma mieć na imię. A wiecie jak się wczoraj wkurzyłam? Byłam wczoraj u rodziców i rozmawialiśmy z moją siostrą na kamerce. I co moja mama zrobiła? Pokazuje na mój brzuch i mówi do mojej siostry "A tu jest mój synek" 😠. A ja na to od razu "Ooo nie, to jest mój synek!" Niby głupstwo, ale strasznie mnie to tknęło. W związku z czym od razu wyeliminowałam jedno imię dla dziecka. Moja mama cały czas gada na młodego Wojtek. I tak się do tego przyzwyczaiłam, że ja w myślach, a mój mąż również na głos, też go nazywamy Wojtkiem. Ale po tym wczorajszym stanowczo to odrzuciłam 😄.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Dobra dziewczyny, ja powoli kończę imprezkę.
    Dam wam znać jak będę już z Jasiem ale to juz blisko. Nie chce mowic kiedy stawiam się w szpitalu i kiedy co bo taka mam strategie - lzej sie zyje bez pytań i polecam to rozwiązanie :). Rodzinie tez powiemy jak Janek bedzie na swiecie i bedziemy ogarnieci.

    ALE to co moge polecic Uli, Danie i Kasi to: wiesiołek dowcipnie, herbartka z lisci malin, daktyle i seksik troche. Nie wiem na ile to pomoglo (moze wcale) ale w ciagu 2ch tygodni dosc mocno sie zmienila sytuacja. A może i bez tego byloby jak jest. Jaś w tej chwili ma 3500 w gore i doktor mowi, ze patrzac na moj brzuch to raczej się nie myli.

    Na skarpetki powiedzial "o kuzwa" i mega mu sie spodobalo i ogolnie bylo mega miło na sam koniec :)
    Super 🙂. A powiedz jeszcze, czy ten wiesiołek dowcipny jest faktycznie bezpieczny, np w kwestii ewentualnych infekcji? I od kiedy zacząć? Planowałam za 2 tygodnie- wtedy będzie 37+1. Czy może chwilę wcześniej? Nie zadaje pytan o szczegóły Twojego porodu, chociaż kisnę z ciekawości 😄. Ale rozumiem i masz rację. Z resztą planuje tak samo. Czekam (pewnie jak my wszystkie) na informacje od Ciebie. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Super 🙂. A powiedz jeszcze, czy ten wiesiołek dowcipny jest faktycznie bezpieczny, np w kwestii ewentualnych infekcji? I od kiedy zacząć? Planowałam za 2 tygodnie- wtedy będzie 37+1. Czy może chwilę wcześniej? Nie zadaje pytan o szczegóły Twojego porodu, chociaż kisnę z ciekawości 😄. Ale rozumiem i masz rację. Z resztą planuje tak samo. Czekam (pewnie jak my wszystkie) na informacje od Ciebie. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
    Odpowiem na wszystkie pytania jak sama poznam odpowiedz :)

    Wiesz co do wiesiolka mialam takie obawy jak Ty wiec prewencyjnie tydzien przed ładowałam Lactovaginal a jak potem pakowalam wiesiołek to doustnie brałam Lacibios Femina i nic sie nie przyplątało. Mocno dbałam o higiene i jeszcze czesciej wymieniałam wkładkę.

    Ula30 lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukaszkowa powodzenia w takim razie 🍀 mocne kciuki ✊✊✊ za Was :)

    Fajnie, że prezent spodobał się doktorowi :) teraz na wizytach będę obczajać czy nosi te skarpety😁 od jutra zaczynam🧐 może zamiast wylądować w walizce, wylądują jutro na stopach doktora 😁

    3jgxcsqva773duy4.png
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Dobra dziewczyny, ja powoli kończę imprezkę.
    Dam wam znać jak będę już z Jasiem ale to juz blisko. Nie chce mowic kiedy stawiam się w szpitalu i kiedy co bo taka mam strategie - lzej sie zyje bez pytań i polecam to rozwiązanie :). Rodzinie tez powiemy jak Janek bedzie na swiecie i bedziemy ogarnieci.

    ALE to co moge polecic Uli, Danie i Kasi to: wiesiołek dowcipnie, herbartka z lisci malin, daktyle i seksik troche. Nie wiem na ile to pomoglo (moze wcale) ale w ciagu 2ch tygodni dosc mocno sie zmienila sytuacja. A może i bez tego byloby jak jest. Jaś w tej chwili ma 3500 w gore i doktor mowi, ze patrzac na moj brzuch to raczej się nie myli.

    Na skarpetki powiedzial "o kuzwa" i mega mu sie spodobalo i ogolnie bylo mega miło na sam koniec :)
    Seksik to w ogóle dobre rozwiązanie na wiele rzeczy. Wywołuje okresy, wznieca porody i inne rzeczy.

    Wiem, że nie jesteś za bardzo emocjonalna, ale nie wzruszyło Cie ostatnie spotkanie z doktorkiem, ostatnia wizyta?

    Dobrą masz strategię z tym niemówieniem, pewnego dnia odwiedzicie rodzinę po prostu w trójkę. 😄
    Bardzo, bardzo mocno trzymam za Was kciuki! Jesteś mega dzielna laska! 😄🙂

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Seksik to w ogóle dobre rozwiązanie na wiele rzeczy. Wywołuje okresy, wznieca porody i inne rzeczy.

    Wiem, że nie jesteś za bardzo emocjonalna, ale nie wzruszyło Cie ostatnie spotkanie z doktorkiem, ostatnia wizyta?

    Dobrą masz strategię z tym niemówieniem, pewnego dnia odwiedzicie rodzinę po prostu w trójkę. 😄
    Bardzo, bardzo mocno trzymam za Was kciuki! Jesteś mega dzielna laska! 😄🙂
    Jeny wzruszylo bardzo i on tez mialam wrazenie, ze serduszko mu sie stopiło :D

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
‹‹ 1089 1090 1091 1092 1093 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ