X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    U nas wszystko idealnie. Maluch ma wszystkie piękne wymiary, sliczny nosek, dzisiaj mamy 6.66cm. Także kawal..... Chyba dziewuchy 😁😉 bo lekarz mówił że siusiaka na razie nie widać ale żeby nie brać jeszcze tego za pewnik. Zbieranie tych wymiarów trochę trwało więc mógłam sobie popatrzeć co to dziecię wyprawia w moim brzuchu. Istne szaleństwo - raz na jednym boczku raz na pleckach a raz od dupki strony. Matko patrzyłam i byłam w szoku, że to moje. Teraz jak będą wyniki pappy mam mu wysłać i on mi odeśle też mailowo te ryzyka już przerobione w programie. Także spoko bo myślałam że będę musiała na to czekać do kolejnej wizyty. A i miałam usg przez brzuch już. Także luzuje nerwy i zaczynam beztroskie szczęście 💛
    Dobuska czuje się 10 kg lżejsza. Tak mi ulżyło że mogę latać! Już za niecały tydzień Ty będziesz szaleć ze szczęścia 💛
    Super 🤩 a u kogo byłaś?

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 22 lipca 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Dzięki za doping, ale na razie dalej czekamy. Skurcze się nie rozkręciły, wody się leją. Od pierwszej w nocy wjedzie antybiotyk co 6h. Była wizyta wieczorna i indukcja po 48h od pęknięcia pęcherza. Tylko to wychodzi jutro o 1:00 w nocy i nie wiem, czy serio będą chcieli wtedy zaczynać 😨. Nie dopytałam, zapytam jutro. Generalnie czuję, że nic z tego nie będzie i skończy się CC po wielkim cierpieniu oxytocynowym, choc mogę się mylić 😄.
    Ja myślę,że Bezimienny jeszcze potomek Cię zaskoczy w nocy lub o poranku 😎

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co tam Ula?
    Sprawdziła się przepowiednia Dany, czy dalej sobie czekacie? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    I co tam Ula?
    Sprawdziła się przepowiednia Dany, czy dalej sobie czekacie? :D
    Czekamy 🙈. W nocy było kilka obiecujących skurczy, ale nic z tego. Powiem Wam, że już jestem trochę zmęczona? Rozczarowana? Druga noc nieprzespana. Te wody mnie męczą- leżę, zalewają mnie, idę się umyć przewinąć. Jestem już czysta, suchutka i pachnąca a tu nagle kichnę, zrobię jakis ruch i znowu zalana. Ciągle wycieram podłogę w łazience. I tak w kółko. Wczoraj pod prysznicem wyrwałam niechcący wenflon i stoję jak ta pierdoła, bo z ręki leci krew jak z prosiaka, z dołu lecą te wody i normalnie nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Nie wiem, chciałabym zeby już SZYMON był z nami, niech coś ruszą w końcu 😭.

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Czekamy 🙈. W nocy było kilka obiecujących skurczy, ale nic z tego. Powiem Wam, że już jestem trochę zmęczona? Rozczarowana? Druga noc nieprzespana. Te wody mnie męczą- leżę, zalewają mnie, idę się umyć przewinąć. Jestem już czysta, suchutka i pachnąca a tu nagle kichnę, zrobię jakis ruch i znowu zalana. Ciągle wycieram podłogę w łazience. I tak w kółko. Wczoraj pod prysznicem wyrwałam niechcący wenflon i stoję jak ta pierdoła, bo z ręki leci krew jak z prosiaka, z dołu lecą te wody i normalnie nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Nie wiem, chciałabym zeby już SZYMON był z nami, niech coś ruszą w końcu 😭.
    Szymon, kurde, weź się tam matce nie uprzykrzaj i schodź w dół!

    (Dobrze mu powiedziałam?) 😄

    Wiem, że Ci ciężko na pewno, jesteś mega dzielna, mam nadzieję, że albo w szpitalu przyspieszą akcję albo jednak samo coś ruszy. A w ciągu dnia możesz się przespać?

    Danadana
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZYMON !!!
    Jazda Szymon, pokazuj się matce.😍😅

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 23 lipca 2021, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula wiem, ze szpital to droga przez mękę. Pobudki, badanie tetna co 2h. Zycze Ci zeby dzis się to rozwiązało :*

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ♥️. Tak Dana, dobrze mu powiedziałaś, może Ciebie posłucha, skoro mnie nie chce 😄. Dzisiaj będę próbowała spać w ciągu dnia, skoro kolejna noc znowu może być niepewna. Aktualnie na KTG skurczy zero 😨.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2021, 08:10

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 lipca 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Czekamy 🙈. W nocy było kilka obiecujących skurczy, ale nic z tego. Powiem Wam, że już jestem trochę zmęczona? Rozczarowana? Druga noc nieprzespana. Te wody mnie męczą- leżę, zalewają mnie, idę się umyć przewinąć. Jestem już czysta, suchutka i pachnąca a tu nagle kichnę, zrobię jakis ruch i znowu zalana. Ciągle wycieram podłogę w łazience. I tak w kółko. Wczoraj pod prysznicem wyrwałam niechcący wenflon i stoję jak ta pierdoła, bo z ręki leci krew jak z prosiaka, z dołu lecą te wody i normalnie nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Nie wiem, chciałabym zeby już SZYMON był z nami, niech coś ruszą w końcu 😭.
    Szymon! W tej chwili proszę się wziąć w garść, bo matka zmęczona! Duży silnik chłopak jesteś także do pracy i mama zaraz potem wyściska! Uwierz mi, po wyjściu będzie o niebo lepiej. :D ❤️
    (To ja też mu coś powiedziałam :D )

    Biedactwo Ty moje! Musisz jeszcze trochę wytrzymać, chociaż pewnie wcale Cię to nie pociesza. 🥲

    Ula30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, jakaś decyzja jest. Wracam na porodówkę na oxytocynę. Zobaczymy.

    dobuska, penceence, Geraltowa, Ma_gda, lindalia, plinka2017, Kassssia, katrinka2609, Nerwusek92, kate2friend lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 lipca 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Dobra, jakaś decyzja jest. Wracam na porodówkę na oxytocynę. Zobaczymy.
    Oby wszystko poszło gładko! Myślami z Tobą!❤️

    Ula30 lubi tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 23 lipca 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Dobra, jakaś decyzja jest. Wracam na porodówkę na oxytocynę. Zobaczymy.
    🤞 Kciuki trzymane, nie puszczane.
    Ula Matula! 💪 Jeszcze trochę!

    Ula30 lubi tę wiadomość

    Danadana
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5988 9076

    Wysłany: 23 lipca 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula 🤞🤞🤞

    Ula30 lubi tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 23 lipca 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, test o czułości 25mlU/ml zrobiony dziś czyli 6dpt ale nie z porannego moczu. Myślicie że mogę się już powoli cieszyć? Betę będę miała około 18:00 dziś ✊🍀 https://naforum.zapodaj.net/b2ff209e69f0.jpg.html

    Geraltowa, Danadana, lukaszkowa, Ma_gda, Nika1, lindalia, plinka2017, Night, katrinka2609, Motyl12, Nerwusek92, Asiulka84, kate2friend lubią tę wiadomość

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • Sosenka Ekspertka
    Postów: 191 117

    Wysłany: 23 lipca 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, co za emocje. Ula trzymamy kciuki.
    Geraltowa, piękne imię Nina. Ja też tak bym chciała dać na imię córce.
    Dana, a u Ciebie też się coś nie działo ze skurczami?

    Geraltowa, Ula30 lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 23 lipca 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziewczyny, test o czułości 25mlU/ml zrobiony dziś czyli 6dpt ale nie z porannego moczu. Myślicie że mogę się już powoli cieszyć? Betę będę miała około 18:00 dziś ✊🍀 https://naforum.zapodaj.net/b2ff209e69f0.jpg.html
    Paprotko! Jaka piękna kreska!!!❤️❤️❤️❤️
    Ależ się cieszę!❤️❤️❤️
    Kciuki za przyrost!❤️

    ZielonaPaprotka lubi tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 23 lipca 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka wrote:
    Matko, co za emocje. Ula trzymamy kciuki.
    Geraltowa, piękne imię Nina. Ja też tak bym chciała dać na imię córce.
    Dana, a u Ciebie też się coś nie działo ze skurczami?
    Nie, u mnie spokój. Właśnie wyszłam od gina, ktg ok, ale skurczy nie wykazuje. Rozwarcia brak. Mały ma około 2800g, więc musi jeszcze posiedzieć troszkę ;)

    Ula30, Sosenka lubią tę wiadomość

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 23 lipca 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziewczyny, test o czułości 25mlU/ml zrobiony dziś czyli 6dpt ale nie z porannego moczu. Myślicie że mogę się już powoli cieszyć? Betę będę miała około 18:00 dziś ✊🍀 https://naforum.zapodaj.net/b2ff209e69f0.jpg.html

    No nieźle 😄🤩🤩🤩🤩 czekamy zatem na wynik!!!!

    ZielonaPaprotka lubi tę wiadomość

    Danadana
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 23 lipca 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula jesteśmy z Tobą myślami. Trzymaj się dzielnie! :)

    Paprotka, piękna krecha! ❤️ Ogromnie się cieszę, że tym razem zaskoczyło. Kciuki za piękne przyrosty 🤞🤞🤞 daj znać jaki wynik bety :)

    Ula30 lubi tę wiadomość

    3jgxcsqva773duy4.png
  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 23 lipca 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula matko jestem myslami przy Was. Dzisiaj już się wykrzaczysz(lukaszkowa forum przejmuje to słowo 😉) jesteś turbo dzielna! Dobrze ze znowu wzięli Ci na akcje. Trzymam ✊✊✊

    Danadana wybrałam w bólach i mękach doktora R. Twoja doktorka zrobiła na mnie mega wrażenie ale przeważyło że on pracuje nadal w szpitalu. A na tym mi bardzo zależało. Nie wiem czy to się przyda ale tak sobie wymyśliłam i jakas decyzję musiałam podjąć bo jednak chodzenie do 2 lekarzy na raz biorąc tyle leków się nie sprawdza bo każdy chce odstawiać inaczej. A powiedz mi bo Ty jesteś z Poznania - gdzie chodziłaś do szkoły rodzenia i w którym tyg się zapisalas?

    Sosenka jak też córa ma być Nina to bede oczywiście trzymać kciuki za piękna betę ale dodatkowo za dziewczynkę 😉 💚 ja to imię mam upatrzone jeszcze jak byłam dzieckiem i mój mąż jak mu powiedzialam też się w nim zakochał.

    Zielona paprotka ja cie kręcę jaka krecha w 6dpt! Ty miałaś 2 blastki? Hihi jestem bardzo ciekawa wyników bety i kto tam siedzi u Ciebie 🧡 moja kreska w 6 dpt to no widoczna była ale bardzo delikatnie, że nie wiedzialam czy nie mam zwidow, a ta Twoja jest naprawdę grubaśna! Dawaj znać jak będzie betka

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
‹‹ 1173 1174 1175 1176 1177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ