X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Dziewczyny , czy też tak miałyście że minęły Wam jakieś objawy po transferze np kucie w brzuchu?
    U mnie od 2 dni cisza aby plecy trochę bolą 🙉
    Ja kłucie brzuchowe miałam w 5, 6, 7 i 8 dniu po transferze.
    A bóle lędźwi zaczęły się od 6 dnia po transferze i nieprzerwanie trwają do dnia dzisiejszego.

    Aguś93 lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się trochę zmartwiłam. 😔
    Zrobiłam badanie moczu na jutrzejszą wizytę i pojawiły mi sie śladowe ilości białka. Kontaktowałam się z lekarzem i kazał powtórzyć badanie. Zrobiłam dzisiaj w dwóch laboratoriach, wynik podobny, a labo przyszpitalne podaje wartości: 25mg/dl. Do 30mg/dl uznawane jest jako ślad.
    Przeryłam wszystkie wyniki ciążowe i znalazłam taki sam wynik z 8 tygodnia ciąży, potem bialko zniknęło.

    Z jednej strony białka być nie powinno, a z drugiej pojawia się u wielu pacjentek w ciąży śladowo i to uznawane jest za fizjologiczne.

    Ciśnienie mam cały czas super niskie, pierwsze rzadko kiedy przekracza 100, a drugie nie przekracza 60. 😏

    Tym samym jak zawsze przed kazda wizytą zaczynam się stresować.


  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj nie widzieliśmy serduszka ale to dopiero 6 tydzien i wszystko ponoć jest dobrze zarodek ma 2mm.
    I męża lekarz zawołał i wszystko nam na usg tłumaczył. A co do lekarza prowadzącego to już na wizycie oboje zdecydowaliśmy się na dr.L. mimo iż planowałam miec tu u siebie na miejscu lekarza. Oboje go uwielbiamy i nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek inny mnie prowadził. A wizyta dzisiaj na mega luzie z żarcikami dr.😅 następne usg 13.12

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2021, 12:07

    Aguś93, dobuska, Motyl12, Dżoanniks, lindalia, katrinka2609, plinka2017, Night, fresaaa, mo_Nika, panizajączkowa, agulla1 lubią tę wiadomość

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Ja się trochę zmartwiłam. 😔
    Zrobiłam badanie moczu na jutrzejszą wizytę i pojawiły mi sie śladowe ilości białka. Kontaktowałam się z lekarzem i kazał powtórzyć badanie. Zrobiłam dzisiaj w dwóch laboratoriach, wynik podobny, a labo przyszpitalne podaje wartości: 25mg/dl. Do 30mg/dl uznawane jest jako ślad.
    Przeryłam wszystkie wyniki ciążowe i znalazłam taki sam wynik z 8 tygodnia ciąży, potem bialko zniknęło.

    Z jednej strony białka być nie powinno, a z drugiej pojawia się u wielu pacjentek w ciąży śladowo i to uznawane jest za fizjologiczne.

    Ciśnienie mam cały czas super niskie, pierwsze rzadko kiedy przekracza 100, a drugie nie przekracza 60. 😏

    Tym samym jak zawsze przed kazda wizytą zaczynam się stresować.
    Ja tez już swiruje, co mi powie na ta krzywa. To jak coś jest nie tak z wynikiem, albo ogólnie coś się niepokoi to piszesz do niego albo dzwonisz? Ja w sumie zawsze czekam do wizyty 🤔 Ale chyba jak jutro mamy to już nie będę mu pisać o tej krzywej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2021, 12:18

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Ja się trochę zmartwiłam. 😔
    Zrobiłam badanie moczu na jutrzejszą wizytę i pojawiły mi sie śladowe ilości białka. Kontaktowałam się z lekarzem i kazał powtórzyć badanie. Zrobiłam dzisiaj w dwóch laboratoriach, wynik podobny, a labo przyszpitalne podaje wartości: 25mg/dl. Do 30mg/dl uznawane jest jako ślad.
    Przeryłam wszystkie wyniki ciążowe i znalazłam taki sam wynik z 8 tygodnia ciąży, potem bialko zniknęło.

    Z jednej strony białka być nie powinno, a z drugiej pojawia się u wielu pacjentek w ciąży śladowo i to uznawane jest za fizjologiczne.

    Ciśnienie mam cały czas super niskie, pierwsze rzadko kiedy przekracza 100, a drugie nie przekracza 60. 😏

    Tym samym jak zawsze przed kazda wizytą zaczynam się stresować.
    Ale dlaczego się denerwujesz? Śladowe ilości mogą wystąpić i jest okej.
    A takie ciśnienie jest zupełnie normalne w ciąży. Ja również mam takie i wiele dziewczyn z mojego wątku ciążowego również. Wysokie ciśnienie jest problemem :)

    lindalia lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Dzisiaj nie widzieliśmy serduszka ale to dopiero 6 tydzien i wszystko ponoć jest dobrze zarodek ma 2mm.
    I męża lekarz zawołał i wszystko nam na usg tłumaczył. A co do lekarza prowadzącego to już na wizycie oboje zdecydowaliśmy się na dr.L. mimo iż planowałam miec tu u siebie na miejscu lekarza. Oboje go uwielbiamy i nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek inny mnie prowadził. A wizyta dzisiaj na mega luzie z żarcikami dr.😅 następne usg 13.12
    Super, moja mała miała 3 lub 4 mm i nie było widać serduszka wiec normalne 🥰

    Mysza28 lubi tę wiadomość

  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lindalia, z ciśnieniem mam tak samo więc tym się nie martw. Lepiej za niskie niż za wysokie. Taka nasza natura🤗

    dobuska, lindalia lubią tę wiadomość

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Super, moja mała miała 3 lub 4 mm i nie było widać serduszka wiec normalne 🥰
    😍

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5987 9076

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastinn wrote:
    Doktor Lewandowski przeprowadzał mi laparoskopię w Kościanie. Miałam spotkanie z nim przed zabiegiem i wydawał się bardzo małomówny. Czy tak faktycznie jest?
    Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie :)
    Miałaś histero na NFZ w Kościanie? Kto Cię skierował?
    Mi Dr .L przeprowadzał HSG w zeszłym roku też w szpitalu w KN . Raczej nie jest małomówny, miałam u niego kilka wizyt w klinice i było ok. Zrezygnowałam z niego ze względu na ograniczone godziny jego pracy 🤷

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Ja tez już swiruje, co mi powie na ta krzywa. To jak coś jest nie tak z wynikiem, albo ogólnie coś się niepokoi to piszesz do niego albo dzwonisz? Ja w sumie zawsze czekam do wizyty 🤔 Ale chyba jak jutro mamy to już nie będę mu pisać o tej krzywej
    Ymmm... Ja jestem trochę upierdliwą pacjentką. 😆 ostatnio jak wchodziłam do gabinetu i podałam nazwisko, to mówił, że kojarzy, kojarzy, proszę przypomnieć skąd. A ja na to, że pisałam do Pana ostatnio sporo, "a no faktycznie, to Pani". 😆
    Wiesz co, jeśli coś się dzieje, albo mnie mocno niepokoi to piszę, ale czasem muszę się upomnieć na drugi dzień, bo doktor zalatany. Wczesniej miałam tego więcej, bo każda rzecz była nowa. Wolę tez zapytać żeby na wizytę mieć już gotowe wyniki, a nie czekać, aż dr zadecyduje, ze proszę zrobić posiew, proszę powtórzyć badanie, a potem będę czekać z interpretacją kolejne 3 tyg. Co mi zrobi, najwyżej pomyśli, że jestem przewrażliwiona. 😃

    Zdarza mi się też wysłać screena wyników i zapytać czy powinnam się pojawic wcześniej w gabinecie.
    Jak wizytę masz jutro, to wiadomo, ale pewnie gdybym odebrała wynik i miała czekać 2 tyg, to już bym pisała. 😃
    Ogarniasz tego diabetologa?

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5987 9076

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lindalia też miałam te śladowe ilości białka w moczu na ostatnich wynikach i lekarz się nie przyczepił, mówiła że to się zdarza.

    U mnie ciśnienie na wizycie 126/85 k mówiła, że ok 🤔
    Puls mam 94-127 w ciągu dnia 🙄

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ale dlaczego się denerwujesz? Śladowe ilości mogą wystąpić i jest okej.
    A takie ciśnienie jest zupełnie normalne w ciąży. Ja również mam takie i wiele dziewczyn z mojego wątku ciążowego również. Wysokie ciśnienie jest problemem :)
    Ach bo "białka nie powinno być wcale, ale jak jest śladowe, to uznawane jest za fizjologiczne". No i jak zacznie rosnąć jego ilość plus wzrastać ciśnienie, to nie będzie dobrze.
    Trochę martwię się na zapas niestety.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Ach bo "białka nie powinno być wcale, ale jak jest śladowe, to uznawane jest za fizjologiczne". No i jak zacznie rosnąć jego ilość plus wzrastać ciśnienie, to nie będzie dobrze.
    Trochę martwię się na zapas niestety.
    Do wzrostu ciśnienia na szczescie Ci daleko :D a poza tym, pamiętaj, że można mieć dobre ciśnienie, zero białka w moczu i nagle z dnia na dzień coś się wydarzy, nie masz na to wpływu, możesz to jedynie kontrolować, co robisz wzorowo: Nie denerwuj się dobrymi wynikami, bo w drugiej połowie ciąży jest spora szansa, ze one zaczną wariować i się wtedy wykończysz :D ❤️
    Jutro doktor Cie uspokoi 😘

    lindalia lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Do wzrostu ciśnienia na szczescie Ci daleko :D a poza tym, pamiętaj, że można mieć dobre ciśnienie, zero białka w moczu i nagle z dnia na dzień coś się wydarzy, nie masz na to wpływu, możesz to jedynie kontrolować, co robisz wzorowo: Nie denerwuj się dobrymi wynikami, bo w drugiej połowie ciąży jest spora szansa, ze one zaczną wariować i się wtedy wykończysz :D ❤️
    Jutro doktor Cie uspokoi 😘
    Chyba korzystasz z moim lekarzem z jakiegoś leksykona tekstów uspokajających. Bo obok "nie denerwuj się dobrymi wynikami", on mówi "niech Pani nie szuka problemu tam gdzie go nie ma". No nic, czekam do jutra, ostatnio tak mi nagadał, że po przejściu pierwszego wkurzenia, faktycznie byłam spokojna. Aż do teraz. 😄

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Lindalia też miałam te śladowe ilości białka w moczu na ostatnich wynikach i lekarz się nie przyczepił, mówiła że to się zdarza.

    U mnie ciśnienie na wizycie 126/85 k mówiła, że ok 🤔
    Puls mam 94-127 w ciągu dnia 🙄
    U Ciebie ciśnienie faktycznie wzorowe. :) a w domu też badasz ?

    Puls musi utrzymać dwóch ludziów, wiec nic dziwnego, że tak zapitala. 😃 U mnie koło 85-95.

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4039 2767

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Dzisiaj nie widzieliśmy serduszka ale to dopiero 6 tydzien i wszystko ponoć jest dobrze zarodek ma 2mm.
    I męża lekarz zawołał i wszystko nam na usg tłumaczył. A co do lekarza prowadzącego to już na wizycie oboje zdecydowaliśmy się na dr.L. mimo iż planowałam miec tu u siebie na miejscu lekarza. Oboje go uwielbiamy i nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek inny mnie prowadził. A wizyta dzisiaj na mega luzie z żarcikami dr.😅 następne usg 13.12

    Mysza super wieści. Na pewno trochę Cię to uspokoiło :). Oby tak dalej ☺️🍀🍀🍀.

    Mysza28 lubi tę wiadomość

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Ymmm... Ja jestem trochę upierdliwą pacjentką. 😆 ostatnio jak wchodziłam do gabinetu i podałam nazwisko, to mówił, że kojarzy, kojarzy, proszę przypomnieć skąd. A ja na to, że pisałam do Pana ostatnio sporo, "a no faktycznie, to Pani". 😆
    Wiesz co, jeśli coś się dzieje, albo mnie mocno niepokoi to piszę, ale czasem muszę się upomnieć na drugi dzień, bo doktor zalatany. Wczesniej miałam tego więcej, bo każda rzecz była nowa. Wolę tez zapytać żeby na wizytę mieć już gotowe wyniki, a nie czekać, aż dr zadecyduje, ze proszę zrobić posiew, proszę powtórzyć badanie, a potem będę czekać z interpretacją kolejne 3 tyg. Co mi zrobi, najwyżej pomyśli, że jestem przewrażliwiona. 😃

    Zdarza mi się też wysłać screena wyników i zapytać czy powinnam się pojawic wcześniej w gabinecie.
    Jak wizytę masz jutro, to wiadomo, ale pewnie gdybym odebrała wynik i miała czekać 2 tyg, to już bym pisała. 😃
    Ogarniasz tego diabetologa?
    Ok rozumiem, ja się trochę cykałam tak pisać i zawsze czekałam ale w sumie teraz tez tak będę robić 😊 poczekam co mi jutro powie Doktorek i wtedy ogarnę, może kogoś mi poleci.

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Chyba korzystasz z moim lekarzem z jakiegoś leksykona tekstów uspokajających. Bo obok "nie denerwuj się dobrymi wynikami", on mówi "niech Pani nie szuka problemu tam gdzie go nie ma". No nic, czekam do jutra, ostatnio tak mi nagadał, że po przejściu pierwszego wkurzenia, faktycznie byłam spokojna. Aż do teraz. 😄
    🤣🤣🤣 o nie! Nie chciałam Cię wkurzyć🙈

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Mysza super wieści. Na pewno trochę Cię to uspokoiło :). Oby tak dalej ☺️🍀🍀🍀.
    Dziękuję 😊.Troszkę uspokoiło, teraz znowu czekanie 😌

    Dżoanniks lubi tę wiadomość

  • Night Autorytet
    Postów: 431 403

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    🤣🤣🤣 o nie! Nie chciałam Cię wkurzyć🙈
    Dobuska teraz udaje wyluzowaną ciężarną, ale ja tu byłam od początku i pamiętam co się działo. 🤣🤣🤣

    Wrzesień 2022 Synek 💙

    1 IVF
    25dpt <3
    10dpt 559,92 mIU/ml; 12dpt 1114,44 mIU/ml
    6dpt II kreski
    FET ❄️17.12.2021

    Została nam ❄️ 4BB

    starania od 02.2016
‹‹ 1535 1536 1537 1538 1539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ