X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moja beta z dziś 2195mIU/ml. To 15dpt. Poprzednie wyniki na dole z w stopce. Czy to znaczy, że może być jeszcze dobrze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 14:10

    Danadana, Asiemka, MonikA_89!, Ważka40 lubią tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 24 listopada 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Dziewczyny, moja beta z dziś 2195mIU/ml. To 15dpt. Poprzednie wyniki na dole z w stopce. Czy to znaczy, że może być jeszcze dobrze?
    Zwolniła ale po 1000 to normalne i rośnie wiec mysle, ze mozesz się rozchmurzyć i uspokoić :*

    Ula30 lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ej, a jak będziesz u niej to mogłabyś podpytać o coś bezpiecznego na ból głowy? Jakiś olejek do wcierania czy coś? Ostatnio często mnie boli i nie chcę tyle tabletek łykać, a zimne okłady na mnie za bardzo nie działają.
    Jasne, że zapytam! Wizytę mam w czwartek o 18. Ostatnio się pytałam o picie kawy, to mówiła, że nie jest wskazana i żebym lepiej odstawiła, a w ciąży to już w ogóle. Bardziej była skłonna ku podjedzeniu od czasu do czasu eklerka, niż wypiciu kawki. Ciekawe, jak to jest ;)

    A bóle głowy tak doskwierają mocno?
    Co ciąża to inne objawy, widzę ;)

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 24 listopada 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ej, a jak będziesz u niej to mogłabyś podpytać o coś bezpiecznego na ból głowy? Jakiś olejek do wcierania czy coś? Ostatnio często mnie boli i nie chcę tyle tabletek łykać, a zimne okłady na mnie za bardzo nie działają.
    Mi pomaga plaster apap ice. No i zwykły apap tabletki. Nogi do góry i czasem szklanka pepsi 😁 zależy od czego Cię boli bo mnie najczęściej jak mam niskie ciśnienie. Też łagodzi ból posmarowanie sobie skroni amolem. Ale to u mnie przy typowo migrenach takie środki stosuje

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 24 listopada 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Dziewczyny, moja beta z dziś 2195mIU/ml. To 15dpt. Poprzednie wyniki na dole z w stopce. Czy to znaczy, że może być jeszcze dobrze?
    Mi się wydaje że beta super a może ci nie zwolniła tylko się zestresowalas w innym labo gdybyś zrobiła wyszło by ok 1000 teraz 2000 to by się zgadzalo. Najlepiej w tym samym robić wtedy widać jak przyrasta

    Ula30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    Mi się wydaje że beta super a może ci nie zwolniła tylko się zestresowalas w innym labo gdybyś zrobiła wyszło by ok 1000 teraz 2000 to by się zgadzalo. Najlepiej w tym samym robić wtedy widać jak przyrasta
    No właśnie nie zawsze mogę w tym samym i ta która wyszła z najgorszym przyrostem (między 10 a 12dpt tylko 61%) była w innym labie. Koordynatorka kazała powtórzyć i ta dzisiejsza w stosunku do poprzedniej już ma dobry przyrost - 87%. Mam nadzieję, że już mi odpuszczą powtarzanie, to nie na moje nerwy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 14:54

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 24 listopada 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    No właśnie nie zawsze mogę w tym samym i ta która wyszła z najgorszym przyrostem była w innym labie. Napisałam do koordynator. Mam nadzieję, że już mi odpuszczą powtarzanie, to nie na moje nerwy.
    Jak juz masz powyzej 2000 to Ci odpuszcza :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 24 listopada 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    No właśnie nie zawsze mogę w tym samym i ta która wyszła z najgorszym przyrostem była w innym labie. Napisałam do koordynator. Mam nadzieję, że już mi odpuszczą powtarzanie, to nie na moje nerwy.
    Mi właśnie w szpitalu jak robili bete to mówili że przy wysokiej becie różnica pomiędzy laboratoriami jest ok 200-300 jednostek nawet, ale ze ja miałam radykalny spadek to już bylo wiadomo że nic z tej ciąży nie będzie. I właśnie dlatego pomyslalam że ci wcale źle nie przyrosla bo wszystko by się zgadzalo tu jest ta różnica miałaś pecha bo była sporo widoczna ale ważne że jest ok. Możesz zaczynać się cieszyc

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 24 listopada 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Jasne, że zapytam! Wizytę mam w czwartek o 18. Ostatnio się pytałam o picie kawy, to mówiła, że nie jest wskazana i żebym lepiej odstawiła, a w ciąży to już w ogóle. Bardziej była skłonna ku podjedzeniu od czasu do czasu eklerka, niż wypiciu kawki. Ciekawe, jak to jest ;)

    A bóle głowy tak doskwierają mocno?
    Co ciąża to inne objawy, widzę ;)
    Dwa miesiące mnie tak ćmi, czasem przy schylaniu bardziej zaboli. Ale było do wytrzymania. Im bardziej mnie mdliło tym bardziej bolała głowa. No a ona często boli przy problemach żołądkowych. A od jakiś 3 dni był dramat. Jakby mi ktoś młotkiem stukał z prawej strony. Wczoraj popiłam paracetamol kawą i dzisiaj odpukać spokój. Ale za to całą noc nie spałam 😅

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Dwa miesiące mnie tak ćmi, czasem przy schylaniu bardziej zaboli. Ale było do wytrzymania. Im bardziej mnie mdliło tym bardziej bolała głowa. No a ona często boli przy problemach żołądkowych. A od jakiś 3 dni był dramat. Jakby mi ktoś młotkiem stukał z prawej strony. Wczoraj popiłam paracetamol kawą i dzisiaj odpukać spokój. Ale za to całą noc nie spałam 😅
    O mamo! Co to za przypadłości! A mawiają, że ciąża to piękny i przyjemny stan 😅

    Ula30, przyrost jest dobry! Zawsze ganią, że nie można w innych laboratoriach, bo nie da się tych wyników porównywać. Na pewno dlatego wyszła inna wartość.
    Myślę, że jak jest już powyżej 2000, to można odetchnąć i się uspokoić :) Trzymam kciuki!

    Ula30, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    Mi właśnie w szpitalu jak robili bete to mówili że przy wysokiej becie różnica pomiędzy laboratoriami jest ok 200-300 jednostek nawet, ale ze ja miałam radykalny spadek to już bylo wiadomo że nic z tej ciąży nie będzie. I właśnie dlatego pomyslalam że ci wcale źle nie przyrosla bo wszystko by się zgadzalo tu jest ta różnica miałaś pecha bo była sporo widoczna ale ważne że jest ok. Możesz zaczynać się cieszyc
    O dzięki, właśnie nie miałam pojęcia jak duża może być ta różnica między laboratoriami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Jak juz masz powyzej 2000 to Ci odpuszcza :)
    Oby 🙂

  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 24 listopada 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy progesteron trzeba badać na czczo?
    Bhcg wiem, że nie, ale gdzieś kiedyś wyczytałam o progesteronie, że na czczo.

    Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2020, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Dziewczyny czy progesteron trzeba badać na czczo?
    Bhcg wiem, że nie, ale gdzieś kiedyś wyczytałam o progesteronie, że na czczo.

    Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę.
    Nie trzeba. W poprzedniej klinice zwykle robiłam po południu, akurat jak byłam na wizycie.

  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 24 listopada 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Nie trzeba. W poprzedniej klinice zwykle robiłam po południu, akurat jak byłam na wizycie.

    Dzięki Ula30!

    Mocno trzymam kciuki! Betę z dzisisj masz bardzo ładną.

    Ja jutro sprawdzam betę i progesteron. Koszmarne jest to wyczekiwanie na wynik. Moja beta 11 dpt to 470. Zobaczymy jutro. Już mnie stres łapie.

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 24 listopada 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie - na pewno nie trzeba :) Dr S też ostatnio mówił,że mogę kiedykolwiek. Na czczo na pewno estradiol.

    Danadana
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 24 listopada 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Dokładnie - na pewno nie trzeba :) Dr S też ostatnio mówił,że mogę kiedykolwiek. Na czczo na pewno estradiol.

    Dziękuję :) o estradiolu nie wiedziałam :)

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 24 listopada 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Dziewczyny czy progesteron trzeba badać na czczo?
    Bhcg wiem, że nie, ale gdzieś kiedyś wyczytałam o progesteronie, że na czczo.

    Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę.
    Nie trzeba :)

    Estradiolu też nie robiłam na czczo. Często miałam wizytę u dr S popołudniu i po wyjściu kazał mi znać estradiol u położnych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 17:50

    _meva_ lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 24 listopada 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meva kciuczki!

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 24 listopada 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 miałaś podane 2 zarodki?
    Widzę, że beta od początku u Ciebie jest bardzo wysoka.

‹‹ 578 579 580 581 582 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ