X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziękuje dziewczyny, jesteście kochane. Tez mam nadzieje, że jutro będzie mój szczęśliwy dzień 😊 lukaszkowa zdrówka, będzie dobrze ❤️ Fisia a Tobie się udało za pierwszym razem? Musiałam przeoczyć gdzieś post Twój
    Paprotka, trzymam kciuki za transfer!! 💪
    U mnie niestety wciąż nic. Co miałam podchodzić do IVF u naszego doktora, to zachodziłam w ciąże, które szybko się kończyły. I tak dwa razy. Po każdej musiałam odchorować poronienie u psychologa. Ale wróciłam już do gry, jestem zdeterminowana :) Robię sobie teraz badania u immunologa, żeby do IVF podejść już przygotowana :) Mam wysokie NK i cytokiny pokręcone, czekam jeszcze na wyniki KIR i w grudniu wizyta u doktora, aby omówić przygotowanie :)
    Oby się nam wszystko udało :) Tak bardzo na to wszystkie zasłużyliśmy ❤️

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 28 listopada 2020, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziękuje 😊 tak mam zamiar zrobić. A powiedz mi skąd wiesz ze masz NK wysokie albo ze nie masz MTHFR? Bo ja chyba nie miałam żadnych badań w tym kierunku. Przy pierwszej procedurze było mnóstwo badań ale DR S ich nie komentował. Robiłaś sama te badania? Czy w klinice zlecił lekarz?
    Robiłam sama. Mialam 3 transfery z betą 0 wiec trzeba bylo szukac...

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 28 listopada 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukaszkowa to dobrze, że tak zrobiłaś, szkoda, że od razu nie zlecają takich badań😞 a jakie dokładnie robicie badania dodatkowo? Fisia powodzenia ❤️😘

    Fisia lubi tę wiadomość

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • Ważka40 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 28 listopada 2020, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziewczyny ja już po transferze. Dwa zarodki podane. Dr S tak zalecił. Nie mam niestety żadnych mrozaków. Jednak tylko były 4 komórki dojrzałe i 2 tylko się zapłodniły. To mnie trochę podłamało bo myśle sobie ze jak te dwie nie dały rady to może wszystkie są słabej jakości i znowu się nie uda. Te dwa podane zarodki są 1 klasy ale mój poprzedni tez niby był i dupa🙁

    Trzymam kciuki :-) myśl pozytywnie, więcej wiary w te maleństwa :-)
    W sierpniu miałam drugą procedurę IVF, 5 komórek, a z nich 2 zarodki, oba bardzo dobre. Doktor chciał transferować dwa, ale ja uparłam się, że jeden (bo jestem drobnej budowy i w razie powodzenia mogłabym nie dać rady przy ciąży mnogiej i to jeszcze w moim wieku...)
    Transfer krio w pierwszej połowie listopada udany i Tobie też życzę tego z całego serca :-)

    29.png
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 28 listopada 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważka40 wrote:
    Trzymam kciuki :-) myśl pozytywnie, więcej wiary w te maleństwa :-)
    W sierpniu miałam drugą procedurę IVF, 5 komórek, a z nich 2 zarodki, oba bardzo dobre. Doktor chciał transferować dwa, ale ja uparłam się, że jeden (bo jestem drobnej budowy i w razie powodzenia mogłabym nie dać rady przy ciąży mnogiej i to jeszcze w moim wieku...)
    Transfer krio w pierwszej połowie listopada udany i Tobie też życzę tego z całego serca :-)
    Dziękuje bardzo😘 pocieszyłaś mnie 😊 Gratuluje❤️ to miałaś transfer mrożonego i jeszcze masz jeden zarodek? Ja tez się trochę bałam, ale jak powiedział że to zwiększy szanse to się zgodziłam. Ja mam 33 i stwierdził ze nie powinno być problemy w razie mnogiej bo to nie aż takie ryzyko jak jestem zdrowa i organizm silny.

    Ważka40 lubi tę wiadomość

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 28 listopada 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziękuje bardzo😘 pocieszyłaś mnie 😊 Gratuluje❤️ to miałaś transfer mrożonego i jeszcze masz jeden zarodek? Ja tez się trochę bałam, ale jak powiedział że to zwiększy szanse to się zgodziłam. Ja mam 33 i stwierdził ze nie powinno być problemy w razie mnogiej bo to nie aż takie ryzyko jak jestem zdrowa i organizm silny.
    Pisalam badania, ktore robilam pare stron wczesniej :) jak klikniesz na moj nick to zobaczysz wszystkie moje wypowiedzi na watku - tak najszybciej znajdziesz.
    Ja rowniez mialam transfer 2ch zarodkow - ciaza pojedyncza :)

    ZielonaPaprotka lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Ważka40 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 28 listopada 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziękuje bardzo😘 pocieszyłaś mnie 😊 Gratuluje❤️ to miałaś transfer mrożonego i jeszcze masz jeden zarodek? Ja tez się trochę bałam, ale jak powiedział że to zwiększy szanse to się zgodziłam. Ja mam 33 i stwierdził ze nie powinno być problemy w razie mnogiej bo to nie aż takie ryzyko jak jestem zdrowa i organizm silny.

    Tak jeden został w krainie lodu :-) ja niestety mam trochę problemów zdrowotnych, głównie autoimmunologicznych, nietolerancje pokarmowe, bardzo słabą przyswajalność subst. odżywczych w jelitach, także ciąża dla mojego organizmu to ogromne wyzwanie, ale wierzę, że damy radę. Mam KIR AA, tylko jeden kir implantacyjny i do tego zmutowany (był ogromny problem z implantacją) namieszane w cytokinach itp, dlatego biorę dodatkowo steryd, accofil, heparynę. Beta ładnie przyrasta i tak powolutku krok za krokiem, dzień za dniem idziemy do przodu. Wiem, ze jeszcze daleka droga, staram się cieszyć każdym dniem, ale z tyłu głowy siedzi mały strach... Mnie też doktor przekonywał, że z dwoma miałabym dużo większe szanse, ale w końcu powiedział: "jak pani chce, ja nie będę pani do niczego zmuszał" ;-) Kiedy chcesz zrobić pierwszą betę?
    Na razie wypoczywaj, pij ciepłe napoje i trzymaj stopy w ciepłym :-)

    29.png
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 28 listopada 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważka40 wrote:
    Tak jeden został w krainie lodu :-) ja niestety mam trochę problemów zdrowotnych, głównie autoimmunologicznych, nietolerancje pokarmowe, bardzo słabą przyswajalność subst. odżywczych w jelitach, także ciąża dla mojego organizmu to ogromne wyzwanie, ale wierzę, że damy radę. Mam KIR AA, tylko jeden kir implantacyjny i do tego zmutowany (był ogromny problem z implantacją) namieszane w cytokinach itp, dlatego biorę dodatkowo steryd, accofil, heparynę. Beta ładnie przyrasta i tak powolutku krok za krokiem, dzień za dniem idziemy do przodu. Wiem, ze jeszcze daleka droga, staram się cieszyć każdym dniem, ale z tyłu głowy siedzi mały strach... Mnie też doktor przekonywał, że z dwoma miałabym dużo większe szanse, ale w końcu powiedział: "jak pani chce, ja nie będę pani do niczego zmuszał" ;-) Kiedy chcesz zrobić pierwszą betę?
    Na razie wypoczywaj, pij ciepłe napoje i trzymaj stopy w ciepłym :-)
    To super, napewno będzie dobrze 😊 ja robie 10.12 betę. Fajnie, że Ci się udało, cieszę się. Ja tez mam problemy jelitowe (colitis) ale obecnie w remisji

    Ważka40 lubi tę wiadomość

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 28 listopada 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Dziewczyny, u mnie do wczoraj było fajnie, a dziś 16 dpt koło 18:00 krwawienie, nie bardzo duże, ale jednak.

    Moje wyniki z wczoraj to:
    Bhcg 15 dpt - 3629,85 mIU/ml
    Progesteron - 19 ng/ml
    Estradiol - 315 pg/ml

    Niestety chyba już po wszystkim :(

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 28 listopada 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Oj Dziewczyny, u mnie do wczoraj było fajnie, a dziś 16 dpt koło 18:00 krwawienie, nie bardzo duże, ale jednak.

    Moje wyniki z wczoraj to:
    Bhcg 15 dpt - 3629,85 mIU/ml
    Progesteron - 19 ng/ml
    Estradiol - 315 pg/ml

    Niestety chyba już po wszystkim :(
    Kochaaaana mnie srogo zlalo juz z 4 razy. A mniejsze krwawienia mam na co dzień. Naprawdę już z 10 dni chodzę z podpaską, nie wkładką.

    Masz sliczna bete. Jesli cos mialoby byc naprawde powaznego najpewniej bolalby Cie bardzo brzuch i lecialoby mocniej, ze skrzepami.

    Postaraj sie uspokoic, jesli sie nie da, jedz na szpital - nerwy robia swoje. Ja jak jechalam i mowili mi, ze jest ok to krwawienie tez momentalnie ustawalo. Bralam tez magnez.

    😖 wiem, ze to stres gigant ale jeszcze nie stawiaj na was krzyzyka!!

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 28 listopada 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Kochaaaana mnie srogo zlalo juz z 4 razy. A mniejsze krwawienia mam na co dzień. Naprawdę już z 10 dni chodzę z podpaską, nie wkładką.

    Masz sliczna bete. Jesli cos mialoby byc naprawde powaznego najpewniej bolalby Cie bardzo brzuch i lecialoby mocniej, ze skrzepami.

    Postaraj sie uspokoic, jesli sie nie da, jedz na szpital - nerwy robia swoje. Ja jak jechalam i mowili mi, ze jest ok to krwawienie tez momentalnie ustawalo. Bralam tez magnez.

    😖 wiem, ze to stres gigant ale jeszcze nie stawiaj na was krzyzyka!!

    Lukaszkowa Ty mnie rozumiesz doskonale, niestety.

    Pamiętasz w którym dniu po transferze dostałaś pierwsze plamienie/krwawienie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2020, 19:53

  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 28 listopada 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tych nerwów nawet pisanie postów staje się trudne 😒

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2020, 19:54

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 28 listopada 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Lukaszkowa Ty mnie rozumiesz doskonale, niestety.

    Pamiętasz w którym dniu cyklu dostałaś pierwsze plamienie/krwawienie?
    Pff pierwszy raz 5 minut po pozytywnej becie czyli 7dpt takie kilka kropel intesywnej krwi na wkładce. Potem bylo okej a potem 11 listopada tj. 20 dpt mnie zlało 1szy raz czyli podobnie jak u Ciebie.
    Na usg byl juz pecherzyk, cialko zoltkowe i zarodek ale serduszka nie sprwdzalismy. Uszy do góry!!!

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 28 listopada 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Pff pierwszy raz 5 minut po pozytywnej becie czyli 7dpt takie kilka kropel intesywnej krwi na wkładce. Potem bylo okej a potem 11 listopada tj. 20 dpt mnie zlało 1szy raz czyli podobnie jak u Ciebie.
    Na usg byl juz pecherzyk, cialko zoltkowe i zarodek ale serduszka nie sprwdzalismy. Uszy do góry!!!

    Dajesz mi nadzieję ❤️ dziękuję.

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 28 listopada 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Dajesz mi nadzieję ❤️ dziękuję.
    Jak cos to pisz :)
    Ja w necie czytalam, ze mozna pic/brac w tabletkach witamine C, ktora uszczelnia naczynka krwionosne. To raczej placebo ale tonący brzytwy się chwyta :)

    _meva_ lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 28 listopada 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy miałyście objawy jakieś po transferze? Tak dopytuję, bo jakoś ciągle o tym myślę... Ja nic nie czuję, na początku brania kuracji to chociaz mnie piersi bolały, a teraz już wszystko normalnie. Transfer miałam w poniedziałek, wiem ,że to wcześnie 😆 ale jakoś tak mi będzie lżej, jak Was podpytam i będę po prostu mogła się chociaż jakoś nastawić. Miłego weekendu przy okazji ☺️

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2020, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    A czy miałyście objawy jakieś po transferze? Tak dopytuję, bo jakoś ciągle o tym myślę... Ja nic nie czuję, na początku brania kuracji to chociaz mnie piersi bolały, a teraz już wszystko normalnie. Transfer miałam w poniedziałek, wiem ,że to wcześnie 😆 ale jakoś tak mi będzie lżej, jak Was podpytam i będę po prostu mogła się chociaż jakoś nastawić. Miłego weekendu przy okazji ☺️

    Żadnych 🙈 też namiętnie szukałam objawów, jednak bezskutecznie. W końcu dzień przed badaniem bety, tj. 9 dnia po transferze, wysłałam męża po sikańca, żeby pogodzić się z niepowodzeniem w domu, na spokojnie i nie czekać na odzew z laboratorium na szpilkach. Miałam zrobić test z porannego moczu przed pracą, ale nie wytrzymałam i zrobiłam ok 19:00. Jakie było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłam dwie kreski 🙈 brak objawów to nie jest zły znak, 🤞🤞.

    She_Wolf, Danadana lubią tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 29 listopada 2020, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki 😉 ☺️ czyli po raz kolejny muszę sobie wytłumaczyć, że po prostu nie mam na to wszystko wpływu i dzień sądu nastąpi niedługo 😆

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 29 listopada 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam totalnie żadnych objawow czy sie udało czy się nie udało :)

    Danadana lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 29 listopada 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy każda z was, której się udało chodziła na akupunkturę? Gdzie chodziłyście? Invimed? Ile razy najlepiej pójść ?

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
‹‹ 582 583 584 585 586 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ