X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślisz , że jeszcze brać jakaś tabletkę czy nie?

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    A myślisz , że jeszcze brać jakaś tabletkę czy nie?
    Hmm nie wiem bo nie wiem ile ostatecznie wzielas od wczoraj. Bo mowilas, ze nie bedziesz brac ale chyba jednak wzielas? Na razie spokojnie zbadaj jutro :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wzięłam tylko na noc jeden Besins doustnie 200mg dodatkowo poza tym co mam, normalnie mam 3x dopochwowo i 1x Prolutex. Potem już nic nie brałam i nie chcę dodatkowo, tylko właśnie ta cholerna dawka popołudniowa wypadła, więc przyjęłam to 100mg dopochwowo dodatkowo.

    Mam nadzieję, że to jakoś tego wszystkiego nie rozreguluje :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2020, 18:14

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Wczoraj wzięłam tylko na noc jeden Besins doustnie 200mg dodatkowo poza tym co mam, normalnie mam 3x dopochwowo i 1x Prolutex. Potem już nic nie brałam i nie chcę dodatkowo, tylko właśnie ta cholerna dawka popołudniowa wypadła, więc przyjęłam to 100mg dopochwowo dodatkowo.

    Mam nadzieję, że to jakoś tego wszystkiego nie rozreguluje :(
    Spokojnie nic sie nie rozreguluje, to ci na pewno nie zaszkodzi

    Danadana lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję ☺️💗 przepraszam,ale totalnie się nie znam....

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Bardzo dziękuję ☺️💗 przepraszam,ale totalnie się nie znam....
    Popatrz na to, ze mozesz sobie tylko pomoc.
    Mialas niski poziom, ja mysle, ze troche za niski.
    Jesli podbijesz sobie dodatkowa dawką dajmy do 30, i potem nie bedziesz jej brac to spadnie Ci dosc drastycznie - moze do 20, a moze do 15 ale to i tak ciągle więcej niz 9. Na początku progesteron jest najwazniejszy, bez niego nic z tego nie będzie więc nie mozesz się tak bać. Oni nie zalecaja badania owszem, tj. dr Sroka nie zaleca. Tak samo jak pojdziesz i powiesz, ze masz plamienia chcesz wiecej proga to pewnie nie da, bo on uwaza, ze jak jest zdrowa ciaza to jej nic nie ruszy ale jak cos ma byc nie tak to i tak bedzie i ja sie z nim zgadzam. Ale dodatkowa tabletka jak wezmiesz przez pare dni kiedy beta najbardziej rosnie - powiedzmy do tego 1000 w zaden sposob Tobie ani dziecku nie zaszkodzi. Tabletka pewnie nie rozpusci Ci się jeszcze z pare razy, sa takie dni :)

    _meva_ lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To myślisz, że jak będę tak brała doustnie co wieczór jedną tabletkę to będzie OK? Nie chcę przegiąć, w żadną stronę...

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    To myślisz, że jak będę tak brała doustnie co wieczór jedną tabletkę to będzie OK? Nie chcę przegiąć, w żadną stronę...
    Zrobisz co uważasz. Żadna z nas raczej Ci nie powie co zrobić :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy dostałyscie od dr S. po stwierdzonej ciąży jakieś zalecenia dla lekarza prowadzącego? Ja dostałam tylko fotkę usg.

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem, że sama, pewnie. Po prostu żałuję, że nie można tego z doktorkiem omówić szczerze i brać tego dodatkowego proga z jego kontrolą. No cóż :))) co robić!

    Dzięki za wsparcie :*

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Dziewczyny czy wy dostałyscie od dr S. po stwierdzonej ciąży jakieś zalecenia dla lekarza prowadzącego? Ja dostałam tylko fotkę usg.
    Nie, ja tez fotke i nie dostalam nawet rozpiski kiedy jakie leki odstawić ale u mnie to byla totalnie inna sytuacja, bo ja sie wepchalam awaryjnie na wizyte i zapomnielismy o tych lekach.
    Ale poza fotką to więcej dalej nic, oddają Cie w rece prowadzącego :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Nie, ja tez fotke i nie dostalam nawet rozpiski kiedy jakie leki odstawić ale u mnie to byla totalnie inna sytuacja, bo ja sie wepchalam awaryjnie na wizyte i zapomnielismy o tych lekach.
    Ale poza fotką to więcej dalej nic, oddają Cie w rece prowadzącego :)

    Dzięki za info 🙂 mi mówił, że prolutex jeszcze około 2 tygodnie brać i estrofem tak samo. No zobaczymy.

    Lukaszkowa Ty już odstawiłaś jakies leki?

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Dzięki za info 🙂 mi mówił, że prolutex jeszcze około 2 tygodnie brać i estrofem tak samo. No zobaczymy.

    Lukaszkowa Ty już odstawiłaś jakies leki?
    Estrofem odstawilam, prolutex teraz w niedziele ostatni, besins jeszcze z 2 tygodnie (ale bede badac proga) i heparyna jeszcze z tydzien

    _meva_ lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za gratki dziewczyny, wzruszenie było, pewnie. Pierwszy raz słyszałam serce. Oby dalej szło dobrze
    Muszę szukać gina na kolejną wizytę.

    _meva_, KASIA, Danadana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Dziś miałam taką dziwną sytuację, że pół totalnie nierozpuszczonej tabletki proga wypadło mi przy sikaniu... 😔 Wzięłam sobie dopochwowo jeszcze 100mg, normalnie biorę 200mg. Myślicie, ze dobrze zrobiłam?
    Mi też się tak zdarza, co jakiś czas. Ale nie przejmowałam się tym do tej pory ;). Nie brałam dodatkowych dawek z tego powodu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2020, 20:20

    Danadana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Dziewczyny czy wy dostałyscie od dr S. po stwierdzonej ciąży jakieś zalecenia dla lekarza prowadzącego? Ja dostałam tylko fotkę usg.
    Ja po dzisiejszej wizycie też tylko fota i nic więcej. Dlatego szukam gina u siebie, który też się zajmuje IVF, bo jakoś mam opór żeby iść do lekarza, który w tym nie siedzi na co dzień. Żeby porządnie leków mi przypilnowal itd.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Dzięki za info 🙂 mi mówił, że prolutex jeszcze około 2 tygodnie brać i estrofem tak samo. No zobaczymy.

    Lukaszkowa Ty już odstawiłaś jakies leki?
    Ja mam na dziś dzisiejszy 9 prolutexow, estrofemu 2 kolka- kazał mi to wziąć do skończenia opakowań i koniec. Besins mam jeszcze na ok 16 dni i też odstawić. Ale trochę mnie to zdziwiło że tak wszystko drastycznie mam skończyć, bez redukowania dawek. Boję się...

  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Ja mam na dziś dzisiejszy 9 prolutexow, estrofemu 2 kolka- kazał mi to wziąć do skończenia opakowań i koniec. Besins mam jeszcze na ok 16 dni i też odstawić. Ale trochę mnie to zdziwiło że tak wszystko drastycznie mam skończyć, bez redukowania dawek. Boję się...

    Właśnie ja też się boję. U mnie w mieście nie ma niestety kliniki in vitro, ale idę do lekarki, ktora pracuje w szpitalu, zawsze to bezpieczniej. Zobaczymy co powie.

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podbilam u siebie w miescie do lekarza z tym krwawieniem ale chcialam u niego prowadzic. Bylam u niego kilka razy przed ivf, bardzo polecany. Widzialam juz jak mowilam o lekach, ze nie bardzo kuma baze i powiedzialam, ze moja noga tam nie postanie. Ciezko jest znalezc...

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś kiedyś wrzucał tutaj zdjęcie rozpiski. Ja miałam taką samą u dr Kuśnierczak. Tam ładnie było rozpisane co kiedy, w jakich dawkach redukować. Ja dostałam tą tabelkę rozpiskę i zdjęcie usg na ostatniej wizycie. Mój lekarz prowadzący nie specjalizuje się w IVF ale miał już takie pacjentki więc spokojnie. Przeczytał jakie biorę leki i zapytał tylko czy receptę chce na coś... I tyle

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
‹‹ 593 594 595 596 597 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ