X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Paula8815 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 26 lutego 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałabym przenieść się z MedA. Mam jedno dziecko już z inseminacji, teraz była punkcja i zarodki są uszkodzone podobno- jeszcze nie dostałam wyników. Czy mogę Was prosić o polecenie jakiegoś lekarza?

  • Agak Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 26 lutego 2021, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula8815 wrote:
    Cześć, chciałabym przenieść się z MedA. Mam jedno dziecko już z inseminacji, teraz była punkcja i zarodki są uszkodzone podobno- jeszcze nie dostałam wyników. Czy mogę Was prosić o polecenie jakiegoś lekarza?

    Polecam dr Sroka. Spokojny i konkretny lekarz, może niezbyt wylewny ale ma bardzo dobre opinie u pacjentek.

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Paula8815 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 26 lutego 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agak wrote:
    Polecam dr Sroka. Spokojny i konkretny lekarz, może niezbyt wylewny ale ma bardzo dobre opinie u pacjentek.
    Ok dziękuję:) A jak z godzinami przyjęć? Wiesz może, pracuje i nie chcę brać co 2 dni urlop na monitoring cyklu 🤭😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2021, 22:09

  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 26 lutego 2021, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula8815 wrote:
    Ok dziękuję:) A jak z godzinami przyjęć? Wiesz może, pracuje i nie chcę brać co 2 dni urlop na monitoring cyklu 🤭😜
    Akurat jeśli chodzi o dostępność to dr Sroka chyba jest najczęściej ze wszystkich lekarzy w klinice.
    Aktualnych godzin szukaj na stronce:
    https://www.invimed.pl/lekarze/lukasz-sroka

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • Paula8815 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 26 lutego 2021, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    Akurat jeśli chodzi o dostępność to dr Sroka chyba jest najczęściej ze wszystkich lekarzy w klinice.
    Aktualnych godzin szukaj na stronce:
    https://www.invimed.pl/lekarze/lukasz-sroka
    Dziękuję 😊

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 27 lutego 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, gratuluje wszystkim sukcesów, jak widzicie w stopce u mnie cały czas pod górkę. Myśle nad zmiana kliniki. Może słyszałyście coś o Novum? Myśle żeby spróbować u Dr Lewandowskiego. Może próbowaliście tez tam? Albo znacie kogoś kto próbował? Straciłam już trochę zaufanie do Invimedu po ostatniej V procedurze, gdzie uzyskałam 5 komórek i wszystkie były jeszcze nie dojrzałe i usłyszałam tylko, że może mogliśmy zrobić punkcję w dwa dni później ale w sumie to był eksperyment wiec nie wiadomo co by było☹️ Mam jeszcze pytanie czy orientujecie się może ile % NK jest jeszcze Ok?

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 27 lutego 2021, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula8815 wrote:
    Cześć, chciałabym przenieść się z MedA. Mam jedno dziecko już z inseminacji, teraz była punkcja i zarodki są uszkodzone podobno- jeszcze nie dostałam wyników. Czy mogę Was prosić o polecenie jakiegoś lekarza?
    A mogę wiedzieć dlaczego chcesz się przenieść? Bo ja się zastanawiałam tez nad MedA. ale chyba spróbuje w Novum jednak. A u kogo byłaś w MedA? Możesz coś więcej napisać o tej klinice?

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 lutego 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Cześć dziewczyny, gratuluje wszystkim sukcesów, jak widzicie w stopce u mnie cały czas pod górkę. Myśle nad zmiana kliniki. Może słyszałyście coś o Novum? Myśle żeby spróbować u Dr Lewandowskiego. Może próbowaliście tez tam? Albo znacie kogoś kto próbował? Straciłam już trochę zaufanie do Invimedu po ostatniej V procedurze, gdzie uzyskałam 5 komórek i wszystkie były jeszcze nie dojrzałe i usłyszałam tylko, że może mogliśmy zrobić punkcję w dwa dni później ale w sumie to był eksperyment wiec nie wiadomo co by było☹️ Mam jeszcze pytanie czy orientujecie się może ile % NK jest jeszcze Ok?
    Masz niestety niskie Amh, które powoduje, że komórek jest mało i są słabej jakości. U mnie dwie ostatnie procedury na moich komórkach skutkowały 4 komórkami dojrzałymi, pobranymi podczas punkcji, ale nie udawało się uzyskać zarodków do transferu, bo padały w 3-4 dobie. W sumie to już od zapłodnienia były drugiej klasy o gorzej się rozwijały. Dlatego zdecydowaliśmy się na KD.
    Brałaś coś może na poprawę jakości komórek, np dhea i Q10? No i jak u was z nasieniem? Jeśli uda się wyhodować ładną komórkę, a plemnik będzie miał zdegenerowane dna to zarodek też nie powstanie albo będzie słaby i się później nie zaimplantuje.

    Ja przez chwilę rozważałam dr Kubiaczyk-Paluch z MedArt, ale po konsultacji z jednym profesorem, który się specjalizuje w ivf od 20lat, stwierdziłam, że dalsza stymulacja moich jajników nie ma sensu, bo mam mało pęcherzyków antralnych. Więc zostaliśmy w Invimedzie i nie żałujemy, bo po tylu latach walki w końcu czekamy na naszych synków ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 12:01

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 27 lutego 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Masz niestety niskie Amh, które powoduje, że komórek jest mało i są słabej jakości. U mnie dwie ostatnie procedury na moich komórkach skutkowały 4 komórkami dojrzałymi, pobranymi podczas punkcji, ale nie udawało się uzyskać zarodków do transferu, bo padały w 3-4 dobie. W sumie to już od zapłodnienia były drugiej klasy o gorzej się rozwijały. Dlatego zdecydowaliśmy się na KD.
    Brałaś coś może na poprawę jakości komórek, np dhea i Q10? No i jak u was z nasieniem? Jeśli uda się wyhodować ładną komórkę, a plemnik będzie miał zdegenerowane dna to zarodek też nie powstanie albo będzie słaby i się później nie zaimplantuje.

    Ja przez chwilę rozważałam dr Kubiaczyk-Paluch z MedArt, ale po konsultacji z jednym profesorem, który się specjalizuje w ivf od 20lat, stwierdziłam, że dalsza stymulacja moich jajników nie ma sensu, bo mam mało pęcherzyków antralnych. Więc zostaliśmy w Invimedzie i nie żałujemy, bo po tylu latach walki w końcu czekamy na naszych synków ♥️
    U nas tylko AMH wg Dr jest problemem. Tylko że mój mąż nie zgadza się na KD, albo na swoich albo wcale także moja jedyna opcja jest próbować do skutku. Wg Dr S zarodki zawsze są super pierwszej klasy ale tak nic z tego nie wychodzi. Jeżeli bym miała robić KD to tez bym u nich została ale chce spróbować na swoich jeszcze w innym miejscu

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 27 lutego 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Masz niestety niskie Amh, które powoduje, że komórek jest mało i są słabej jakości. U mnie dwie ostatnie procedury na moich komórkach skutkowały 4 komórkami dojrzałymi, pobranymi podczas punkcji, ale nie udawało się uzyskać zarodków do transferu, bo padały w 3-4 dobie. W sumie to już od zapłodnienia były drugiej klasy o gorzej się rozwijały. Dlatego zdecydowaliśmy się na KD.
    Brałaś coś może na poprawę jakości komórek, np dhea i Q10? No i jak u was z nasieniem? Jeśli uda się wyhodować ładną komórkę, a plemnik będzie miał zdegenerowane dna to zarodek też nie powstanie albo będzie słaby i się później nie zaimplantuje.

    Ja przez chwilę rozważałam dr Kubiaczyk-Paluch z MedArt, ale po konsultacji z jednym profesorem, który się specjalizuje w ivf od 20lat, stwierdziłam, że dalsza stymulacja moich jajników nie ma sensu, bo mam mało pęcherzyków antralnych. Więc zostaliśmy w Invimedzie i nie żałujemy, bo po tylu latach walki w końcu czekamy na naszych synków ♥️
    a czy mogłabyś powiedzieć co to za Profesor? Może tez bym pojechała na konsulatacje

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • Paula8815 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 27 lutego 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    A mogę wiedzieć dlaczego chcesz się przenieść? Bo ja się zastanawiałam tez nad MedA. ale chyba spróbuje w Novum jednak. A u kogo byłaś w MedA? Możesz coś więcej napisać o tej klinice?
    Jestem tam od 2018r. I na początku super, po 4 miesiącach bylam w ciąży. Po roku od porodu zaczęliśmy od inseminacji 3x i nic. Zaczęliśmy od przygotowania do in vitro, była punkcja i dowiedziałam się tylko że zarodki są uszkodzone A robiliśmy dodatkowe badanie i cisza zero wyników, konsultacji słyszę tylko od lekarza że da znać A minie za chwilę miesiąc od punkcji. Chodzę do A.B

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 27 lutego 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula8815 wrote:
    Jestem tam od 2018r. I na początku super, po 4 miesiącach bylam w ciąży. Po roku od porodu zaczęliśmy od inseminacji 3x i nic. Zaczęliśmy od przygotowania do in vitro, była punkcja i dowiedziałam się tylko że zarodki są uszkodzone A robiliśmy dodatkowe badanie i cisza zero wyników, konsultacji słyszę tylko od lekarza że da znać A minie za chwilę miesiąc od punkcji. Chodzę do A.B
    Aaa Ok dziękuje za odpowiedz. To faktycznie nie ciekawie ☹️

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 lutego 2021, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    U nas tylko AMH wg Dr jest problemem. Tylko że mój mąż nie zgadza się na KD, albo na swoich albo wcale także moja jedyna opcja jest próbować do skutku. Wg Dr S zarodki zawsze są super pierwszej klasy ale tak nic z tego nie wychodzi. Jeżeli bym miała robić KD to tez bym u nich została ale chce spróbować na swoich jeszcze w innym miejscu
    Rozumiem, nic na siłę. A może warto mimo wszystko spróbować Fertile Chip do znakowania nasienia. Wtedy wybierają jeszcze lepsze plemniki niż przy IMSI czy ISCI. Fragmentację dna plemnika mąż robił? Czasem morfologia jest super, ilość też, a w SCD wychodzą kwiatki. Rozumiem, że największym problemem jest w tej chwili uzyskanie zarodków do transferu?
    Sprawdź sobie poziom dhea we krwi. Jeśli będzie niski to mi Sroka zalecił suplementację 3x1 tab przez 3 miesiące, żeby poprawić jakoś komórek. Jeśli nie masz problemu z podwyższonymi komórkami NK, to dokładasz jeszcze do tego Q10. No i oczywiście zbilansowana dieta i utrzymywanie ciepłoty ciała. Może akupunktura?? Mnie namówiła Asiulka i nie żałuję! ♥️ A byłam z początku bardzo sceptycznie nastawiona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 15:17

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 lutego 2021, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    a czy mogłabyś powiedzieć co to za Profesor? Może tez bym pojechała na konsulatacje
    Profesor Robert Spaczyński. Dostałam do niego namiary od profesora Drewsa, który nie umiał mi pomóc.

    https://www.znanylekarz.pl/robert-spaczynski/ginekolog-endokrynolog/poznan#tab=profile-info

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 27 lutego 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Rozumiem, nic na siłę. A może warto mimo wszystko spróbować Fertile Chip do znakowania nasienia. Wtedy wybierają jeszcze lepsze plemniki niż przy IMSI czy ISCI. Fragmentację dna plemnika mąż robił? Czasem morfologia jest super, ilość też, a w SCD wychodzą kwiatki. Rozumiem, że największym problemem jest w tej chwili uzyskanie zarodków do transferu?
    Sprawdź sobie poziom dhea we krwi. Jeśli będzie niski to mi Sroka zalecił suplementację 3x1 tab przez 3 miesiące, żeby poprawić jakoś komórek. Jeśli nie masz problemu z podwyższonymi komórkami NK, to dokładasz jeszcze do tego Q10. No i oczywiście zbilansowana dieta i utrzymywanie ciepłoty ciała. Może akupunktura?? Mnie namówiła Asiulka i nie żałuję! ♥️ A byłam z początku bardzo sceptycznie nastawiona.
    Badałam poziom DHEA mam bardzo dużo poniżej normy, zaczęłam brać teraz. NK mam 15% nie wiem czy to dobrze czy źle bo jeszcze czekam na druga konsultacje u Dr Pasnika. Dr S uważa ze nie ma sensu nawet badać męża, nie kazał robić fragmentacji DNA. Aktualnie biore bardzo dużo supli, chodzę na akupunkturę tam gdzie ty 😉 i pije ziółka. Dieta i ćwiczenia tez. Teraz planuje zmianę na Novum i wtedy zrobimy te badania wszystkie bo oni wymagają na 1 wizytę tych badań u męża.

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Badałam poziom DHEA mam bardzo dużo poniżej normy, zaczęłam brać teraz. NK mam 15% nie wiem czy to dobrze czy źle bo jeszcze czekam na druga konsultacje u Dr Pasnika. Dr S uważa ze nie ma sensu nawet badać męża, nie kazał robić fragmentacji DNA. Aktualnie biore bardzo dużo supli, chodzę na akupunkturę tam gdzie ty 😉 i pije ziółka. Dieta i ćwiczenia tez. Teraz planuje zmianę na Novum i wtedy zrobimy te badania wszystkie bo oni wymagają na 1 wizytę tych badań u męża.
    Długa droga za Tobą. Ja po 3 nieudanych IVF w Szczecinie też rozważałam Novum, ale ostatecznie zdecydowałam się na jeszcze jedną procedurę w Poznaniu, bo logistycznie było mi to dużo łatwiej ogarnąć niż Warszawę. U mnie póki co wyszło to na dobre. Co do Novum, zapytaj może na wątku ich kliniki? Ja słyszałam różne opinie, na pewno jest tam drożej i jak ostatnio pisała jedna z dziewczyn "w Novum płaci się już za samo przekroczenie progu kliniki". Ale mimo wszystko gdyby mi się teraz nie udało, to to byłby mój kolejny kierunek.

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 27 lutego 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Długa droga za Tobą. Ja po 3 nieudanych IVF w Szczecinie też rozważałam Novum, ale ostatecznie zdecydowałam się na jeszcze jedną procedurę w Poznaniu, bo logistycznie było mi to dużo łatwiej ogarnąć niż Warszawę. U mnie póki co wyszło to na dobre. Co do Novum, zapytaj może na wątku ich kliniki? Ja słyszałam różne opinie, na pewno jest tam drożej i jak ostatnio pisała jedna z dziewczyn "w Novum płaci się już za samo przekroczenie progu kliniki". Ale mimo wszystko gdyby mi się teraz nie udało, to to byłby mój kolejny kierunek.
    Dziękuje, właśnie już tam pytałam i różne opinie, ciężko stwierdzić. Moja Psychoterapeutka mi poleciła Novum i Dr Lewandowskiego bo ma dużo pacjentek, które się u niego leczyły. U Ciebie tez problem z AMH? Myśle ze zmiana kliniki może pomoc, zawsze nowe spojrzenie. Super ze Tobie się udało 🙂

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 27 lutego 2021, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Cześć dziewczyny, gratuluje wszystkim sukcesów, jak widzicie w stopce u mnie cały czas pod górkę. Myśle nad zmiana kliniki. Może słyszałyście coś o Novum? Myśle żeby spróbować u Dr Lewandowskiego. Może próbowaliście tez tam? Albo znacie kogoś kto próbował? Straciłam już trochę zaufanie do Invimedu po ostatniej V procedurze, gdzie uzyskałam 5 komórek i wszystkie były jeszcze nie dojrzałe i usłyszałam tylko, że może mogliśmy zrobić punkcję w dwa dni później ale w sumie to był eksperyment wiec nie wiadomo co by było☹️ Mam jeszcze pytanie czy orientujecie się może ile % NK jest jeszcze Ok?
    Paprotka ja przenioslam sie do Novum ;)jak masz ochote to moge ci na priv napisac :)leczyl nas Lewandowski

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 27 lutego 2021, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi naprawdę Paprotko... Tyle zachodu na nic...
    Nk 15% to jeszcze nie dramat. Ja miałam 25%. Gdzies czytalam, ze dla staraczek do 12% jest ok.

    Rowniez w pewnym momencie myslalam i zmianie kliniki - czytalam watek Medartu i sie zniechecilam.
    Powaznie myslalam o Novum i nawet juz dokladnie obczajalam dojazd i natknelam sie na opinie po prostu w google i tam tez bylo nieciekawie...
    U nas adopcja komorek czy zarodkow odpadała i zostalismy w Invimedzie bo wszedzie cos bylo nie tak. Zrob co Ci serce podpowiada bo racjonalnie ciezko jest cos wybrac, sama wiem...

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 27 lutego 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka84 wrote:
    Paprotka ja przenioslam sie do Novum ;)jak masz ochote to moge ci na priv napisac :)leczyl nas Lewandowski
    Będę wdzięczna 😘❤️

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
‹‹ 699 700 701 702 703 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ