Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 1 marca 2021, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Wczoraj wieczorem wylądowalam na IP z delikatnym krwawieniem. Pojawilo sie z kosmosu, drzemałam, wstałam, poszlam siusiu a tam krew. Wiec od razu na IP.

    Tam w sumie posprawdzali doslownie wszystko i Jaś plumkał jakby nigdy nic. Plamienie tez juz ustalo.
    Pytali czy chce zostac na obserwacji. Ale wolalam l4 i domek. Dostalam duphaston.

    Nie moze byc za spokojnie...
    Jaś wazy juz 480g (jakos mi sie zdaje duzo) a szyjka ma 3.2 :). Cieszę się, że chociaz go zobaczylam ale koszmar znowu wrocil i kazda wycieczka do toalety to stres...
    Już miałam nadzieję, że po Twoich przygodach z krwiakiem to koniec krwawień. Współczuję... :(
    Dobrze, że z Jasiem wszystko ok. A przynajmniej znaleźli przyczynę krwawienia?
    Trzymam kciuki, żeby się już nie powtarzało - ten dodatkowy ogromny stres :(
    Wypoczywaj!! <3

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 1 marca 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    Już miałam nadzieję, że po Twoich przygodach z krwiakiem to koniec krwawień. Współczuję... :(
    Dobrze, że z Jasiem wszystko ok. A przynajmniej znaleźli przyczynę krwawienia?
    Trzymam kciuki, żeby się już nie powtarzało - ten dodatkowy ogromny stres :(
    Wypoczywaj!! <3
    Nie, szukal szukal (to trwalo prawie tyle co prenatalne) i nic nie znalazl. Mialam badanie wziernikiem, dwureczne, usg dopochwowe, przez powłoki wiec... powiedzial, ze nie ma najmniejszych zastrzezen.
    Mi to wygladalo na pękniete naczynko ale kto to moze wiedziec 🤷‍♀️

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 1 marca 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Nie, szukal szukal (to trwalo prawie tyle co prenatalne) i nic nie znalazl. Mialam badanie wziernikiem, dwureczne, usg dopochwowe, przez powłoki wiec... powiedzial, ze nie ma najmniejszych zastrzezen.
    Mi to wygladalo na pękniete naczynko ale kto to moze wiedziec 🤷‍♀️
    To chociaż masz pewność, że wszystko sprawdził i faktycznie fizycznie nie było to nic poważnego. Trzymaj się!

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 1 marca 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Mysle, ze warto zrobic AMH jesli nie masz - na to badanie się chyba chwilke czeka a jest bardzo wazne :) no i badanie partnera.
    Amh polecam zrobić w Certus. Cenowo wychodziło najkorzystniej plus wyniki w ciągu 2 dni roboczych :D

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Dziewczyny, szczepicie się na krztusiec w ciąży? Mój dr zaleca. Z jednej strony czytałam o tym, że te szczepionki są w 100% bezpieczne i bardziej możemy zagrozić życiu dziecka jak się nie zaszczepimy a ono jednak zachoruje, noz przyjmując szczepionkę, która zawiera zabite wirusy. Z drugiej strony mam jakieś obawy przed szczepieniem się w ciąży na cokolwiek.

    Monika, ja miałam się szczepić w tym tygodniu, ale niestety M. złapał Covida i kwarantannujemy 😕 ja póki co nie mam objawów, ale szczepienie i tak będzie możliwe dopiero jak wyjdę z domu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi doktor na razie nic nie mówił o szczepieniu na krztusiec. W jakich tygodniach jest zalecane? Lukaszkowa ale się strachu najadlas. Dobrze, że z Twoim dużym Jasiem wszystko dobrze. Już kawał dziecka :).

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 1 marca 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Mi doktor na razie nic nie mówił o szczepieniu na krztusiec. W jakich tygodniach jest zalecane? Lukaszkowa ale się strachu najadlas. Dobrze, że z Twoim dużym Jasiem wszystko dobrze. Już kawał dziecka :).
    Kurcze jak mnie pamiec nie myli to mozna jakos po 28 tygodniu?
    Na IP nie jechalam w turbo panice bo czułam jego ruchy ale wiesz, ruchy są a za chwile moze ich nie byc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2021, 14:09

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 1 marca 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka wrote:
    Monika, ja miałam się szczepić w tym tygodniu, ale niestety M. złapał Covida i kwarantannujemy 😕 ja póki co nie mam objawów, ale szczepienie i tak będzie możliwe dopiero jak wyjdę z domu.
    O cholerka! Trzymaj się tam mocno! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2021, 13:59

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Mi doktor na razie nic nie mówił o szczepieniu na krztusiec. W jakich tygodniach jest zalecane? Lukaszkowa ale się strachu najadlas. Dobrze, że z Twoim dużym Jasiem wszystko dobrze. Już kawał dziecka :).

    Ula, mój Dr mówił, ze miedzy 28 a 36 tygodniem 😊

  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 1 marca 2021, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Dziewczyny, szczepicie się na krztusiec w ciąży? Mój dr zaleca. Z jednej strony czytałam o tym, że te szczepionki są w 100% bezpieczne i bardziej możemy zagrozić życiu dziecka jak się nie zaszczepimy a ono jednak zachoruje, noz przyjmując szczepionkę, która zawiera zabite wirusy. Z drugiej strony mam jakieś obawy przed szczepieniem się w ciąży na cokolwiek.
    Ja sie nie szczepilam, mi lekarz nic nie mowil wogole na ten temat ja tez o tym nie myslalam czy wogole ryzyko zachorowania na krztusiec jest duze ?

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki, dzięki. To pewnie jeszcze będzie wspominał ;).

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 1 marca 2021, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka wrote:
    Monika, ja miałam się szczepić w tym tygodniu, ale niestety M. złapał Covida i kwarantannujemy 😕 ja póki co nie mam objawów, ale szczepienie i tak będzie możliwe dopiero jak wyjdę z domu.
    Obyś się nie zaraziła ✊ Mój Emek miał Covid, siostra też, a ja i szwagier mieliśmy testy negatywne pomimo 24h kontaktu z zakażonymi. Zdrówka życzę 😘
    Umówiłam się na czwartek na telekolsultację z lekarką rodzinną. Podpytam ją jeszcze o to szczepienie. Jak się zdecyduje to od razu poproszę o receptę na szczepionkę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 1 marca 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Mi doktor na razie nic nie mówił o szczepieniu na krztusiec. W jakich tygodniach jest zalecane? Lukaszkowa ale się strachu najadlas. Dobrze, że z Twoim dużym Jasiem wszystko dobrze. Już kawał dziecka :).
    Mój mówił, że między 27-34tc

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 1 marca 2021, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka84 wrote:
    Ja sie nie szczepilam, mi lekarz nic nie mowil wogole na ten temat ja tez o tym nie myslalam czy wogole ryzyko zachorowania na krztusiec jest duze ?
    Ryzyko zachorowania nie wiem jakie jest, ale podobno przebieg choroby u noworodków jest bardzo ciężki, a nawet śmiertelny. Tym bardziej w przypadku wcześniaków. Dzieciaczki się szczepi dopiero w 6 tyg życia, więc do tego czasu są bez ochrony

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 1 marca 2021, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Dziewczyny, szczepicie się na krztusiec w ciąży? Mój dr zaleca. Z jednej strony czytałam o tym, że te szczepionki są w 100% bezpieczne i bardziej możemy zagrozić życiu dziecka jak się nie zaszczepimy a ono jednak zachoruje, noz przyjmując szczepionkę, która zawiera zabite wirusy. Z drugiej strony mam jakieś obawy przed szczepieniem się w ciąży na cokolwiek.
    Moja lekarka też zaleca szczepienie na krztusiec i z tego, co wiem to wiele koleżanek się szczepilo. Ja idę w środę na grypę tez. Tak jak pisałam wcześniej - moja koleżanka i bratowa, obie dostały krztuśca po porodzie (ze szpitala) i zakaziły dzieci..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2021, 18:50

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 1 marca 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Wczoraj wieczorem wylądowalam na IP z delikatnym krwawieniem. Pojawilo sie z kosmosu, drzemałam, wstałam, poszlam siusiu a tam krew. Wiec od razu na IP.

    Tam w sumie posprawdzali doslownie wszystko i Jaś plumkał jakby nigdy nic. Plamienie tez juz ustalo.
    Pytali czy chce zostac na obserwacji. Ale wolalam l4 i domek. Dostalam duphaston.

    Nie moze byc za spokojnie...
    Jaś wazy juz 480g (jakos mi sie zdaje duzo) a szyjka ma 3.2 :). Cieszę się, że chociaz go zobaczylam ale koszmar znowu wrocil i kazda wycieczka do toalety to stres...
    Trzymam kciuki,żeby już nic się nie pojawiło! Dzielna jesteś 💪💪😍

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 1 marca 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i co do szczepionek to są te inaktywowane :) czyli bez żywego wirusa. Czytałam też na mamaginekolog,że to bardzo ważne szczepienie, więc chyba warto! :))

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 2 marca 2021, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja serio wierzyłam, że papierologia okaże się łaskawa i zacznę stymulację już za kilka dni... Moje nadzieje podsyciła rozmowa z lekarzem.
    A tu cisza. Nawet umowa niepodpisana...
    Ehhh
    Ile to się trzeba cierpliwości uczyć.
    W ogóle idę dzisiaj do endokrynologa i ciekawe czy podważy dawkowanie dr. S. Ja raczej planuję słuchać jednego lekarza, ale jestem ciekawa

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 2 marca 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    A ja serio wierzyłam, że papierologia okaże się łaskawa i zacznę stymulację już za kilka dni... Moje nadzieje podsyciła rozmowa z lekarzem.
    A tu cisza. Nawet umowa niepodpisana...
    Ehhh
    Ile to się trzeba cierpliwości uczyć.
    W ogóle idę dzisiaj do endokrynologa i ciekawe czy podważy dawkowanie dr. S. Ja raczej planuję słuchać jednego lekarza, ale jestem ciekawa
    Powodzenia!
    Wszystko co ma zwiazek z urzedami i jakimis organami panstwowymi baardzo dlugo trwa - nie martw się, nie masz na to wpływu

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 2 marca 2021, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Powodzenia!
    Wszystko co ma zwiazek z urzedami i jakimis organami panstwowymi baardzo dlugo trwa - nie martw się, nie masz na to wpływu
    Sama na co dzień z urzędami współpracuję, więc nie powinnam być zdziwiona, ale mam zrobione badania i widzę pod powiekami ich upływający termin ważności. :D
    A tak poza tym wiecie jak to jest, chciałabym po prostu zacząć. No, ale trzymam się dzielnie, tyle co tutaj napiszę.:) Nic nie zrobię!

    lukaszkowa jak się dzisiaj czujesz?

‹‹ 701 702 703 704 705 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ