X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 2 marca 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Sama na co dzień z urzędami współpracuję, więc nie powinnam być zdziwiona, ale mam zrobione badania i widzę pod powiekami ich upływający termin ważności. :D
    A tak poza tym wiecie jak to jest, chciałabym po prostu zacząć. No, ale trzymam się dzielnie, tyle co tutaj napiszę.:) Nic nie zrobię!

    lukaszkowa jak się dzisiaj czujesz?
    Nooo nie dziwie sie, ale kazdy dzien to suple, ktore moga cie lepiej przygotowac :)

    Leci mi cos takiego ciutke jak stara krew ze sluzem, jota w jote jak bylo przy krwiaku. Maly plumka - wiec chyba jest okej :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 2 marca 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopaki chyba mają mało miejsca, bo tak mi szaleją w brzuchu, że cały skacze 🙈 Mogę tylko leżeć, bo jak próbuję chociaż usiąść na chwilę, to mi strasznie brzuch twardnieje. W sumie chłopaki wymuszają na mnie reżim łóżkowy 😅 Mój dr mówił, żeby brać nospę w razie potrzeby. Myślicie że lepiej brać 2-3x dziennie co jakiś czas czy np codziennie jedną? 🤔

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 2 marca 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska, w przypadku Wielkopolski info o dofinansowaniu ogłosili w styczniu, umowę podpisali w lutym, wizyty maja byc w marcu. Czekam na telefon jak na szpilkach, bo mam info, że wizyty kwalifikacyjne już są w toku, a decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie wiem która jestem na liście.
    W temacie supli potwierdzam co mówi lukaszkowa, czas do stymulacji staram się wykorzystać jak najlepiej zdrowszym jedzeniem, witaminami, ruchem... jakbym do maratonu startowała. Forma życia. Tylko mąż mnie karci, że przesadzam i sobie dolegliwości wynajduje. 🙈
    Skorzystałam dzis z telewizyty z embriologiem o którym pisała Danadana. Mamy zamrożonych milion plemników, ale Pani embriolog nastawila mnie bardzo realnie. Mamy być gotowi, że jesteśmy w duzo trudniejsze sytuacji, niż tradycyjne pary, bo jakość nasienia na pewno bedzie niższa, niż w klasycznym pobraniu. Cała rozmowa bardzo na plus, dużo pożytecznych rzeczy się dowiedziałam, ale zastanawiam się czy nie mieć w "rezerwie" dawcy w razie czego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 15:54

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    dobuska, w przypadku Wielkopolski info o dofinansowaniu ogłosili w styczniu, umowę podpisali w lutym, wizyty maja byc w marcu. Czekam na telefon jak na szpilkach, bo mam info, że wizyty kwalifikacyjne już są w toku, a decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie wiem która jestem na liście.
    W temacie supli potwierdzam co mówi lukaszkowa, czas do stymulacji staram się wykorzystać jak najlepiej zdrowszym jedzeniem, witaminami, ruchem... jakbym do maratonu startowała. Forma życia. Tylko mąż mnie karci, że przesadzam i sobie dolegliwości wynajduje. 🙈
    Skorzystałam dzis z telewizyty z embriologiem o którym pisała Danadana. Mamy zamrożonych milion plemników, ale Pani embriolog nastawila mnie bardzo realnie. Mamy być gotowi, że jesteśmy w duzo trudniejsze sytuacji, niż tradycyjne pary, bo jakość nasienia na pewno bedzie niższa, niż w klasycznym pobraniu. Cała rozmowa bardzo na plus, dużo pożytecznych rzeczy się dowiedziałam, ale zastanawiam się czy nie mieć w "rezerwie" dawcy w razie czego.
    Milion plemników....wow, bosko! Kochana, my mieliśmy...uwaga.... 30 😂 i się udało! Także bądź dobrej myśli 🤞💪 oni wybiorą najlepszych zawodników,a do tego pamiętaj,że w Waszej sytuacji - która akurat w TYM jest plusem - zapłodnią wszystkie Twoje komórki, które będą dojrzałe,a nie tylko 6 jak u innych par. Także statystycznie jest dobrze 🤞
    Aaa i my też wybieraliśmy dawcę - w razie co, gdyby plemniki się nie rozmroziły i żeby nie trzeba było mrozić moich komórek.
    Dobuska, doskonale pamiętam ten czas oczekiwania...też tupałam nogą z niecierpliwością i taaaaaak się to dłużyło...ale wierzę,że jesteś już blisko!

    Lukaszkowa, a kiedy masz wizytę u S? Coś Ci napisał o tym krwawieniu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 17:09

    lindalia, dobuska lubią tę wiadomość

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Milion plemników....wow, bosko! Kochana, my mieliśmy...uwaga.... 30 😂 i się udało! Także bądź dobrej myśli 🤞💪 oni wybiorą najlepszych zawodników,a do tego pamiętaj,że w Waszej sytuacji - która akurat w TYM jest plusem - zapłodnią wszystkie Twoje komórki, które będą dojrzałe,a nie tylko 6 jak u innych par. Także statystycznie jest dobrze 🤞

    Dobuska, doskonale pamiętam ten czas oczekiwania...też tupałam nogą z niecierpliwością i taaaaaak się to dłużyło...ale wierzę,że jesteś już blisko!

    Lukaszkowa, a kiedy masz wizytę u S? Coś Ci napisał o tym krwawieniu?
    Mam wizyte za tydzien we czwartek. Nie oczekiwalam, ze cos mi napisze bo nic wiecej mi nie powie. Na IP mnie naprawde dokladnie sprawdzili. Maly szybko rosnie - 2 tygodnie temu mial 303g a teraz 480 i moze szyjka po prostu dostała za mocno

    Danadana lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 3 marca 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie tu nie było małą przerwę psychiczna sobie zrobiłam ale już nadrobiłam. Trochę osób doszlo i Lukaszkowa jak zwykle dodaje emocji 😀 ale ważne że wszystko dobrze

    Ma_gda lubi tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 3 marca 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    Dawno mnie tu nie było małą przerwę psychiczna sobie zrobiłam ale już nadrobiłam. Trochę osób doszlo i Lukaszkowa jak zwykle dodaje emocji 😀 ale ważne że wszystko dobrze
    Zycie na krawedzi to jest to co ja lubie :D

    Fajnie, ze wrocilas!
    Wracasz do kliniki czy na razie na spokojnie?

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 3 marca 2021, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    Dawno mnie tu nie było małą przerwę psychiczna sobie zrobiłam ale już nadrobiłam. Trochę osób doszlo i Lukaszkowa jak zwykle dodaje emocji 😀 ale ważne że wszystko dobrze
    Hej,hej! Jak się mają sprawy? 😊😊

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 marca 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa - dokładnie. Moja endokrynolog mocno się nakręciła na moje IVF, więc już mnie wspomaga. Czuję, że jestem w dobrych rękach. Powiedziała mi fajnie, że klinika pomoże mi zajść, a ona pomoże utrzymać, więc mogę czekać nawet i pół roku jeśli trzeba. Podoba mi się, że zaleciła poszczególne badania, które mam jej wysyłać SMSem przed procedurą, przed transferem i po (OBY!) pozytwynym teście. Zaleciła mi test na trombofilię wrodzoną, bo mówi, że kobiety z moimi schorzeniami często mają z tym problem. Więc sprawdzę. :)
    Dobrze, że sytuacja jest u Ciebie opanowana, ale wyobrażam sobie co przechodzisz.

    lindalia nie wiem od czego to zależy, ale co województwo to inaczej. W tamtym roku podpisali (lubuskie) umowę na początku marca i chwilę później już zaczynali procedurę, dlatego doktor mi mówił, że jak umowę podpiszą przed moją miesiączką to możemy zaczynać. No, ale ja dostanę miesiączkę lada moment, więc robię to co Ty. Suple, zdrowa dieta, ruch i pozytywne nastawienie. I mam nadzieję, że zacznę z kolejnym cyklem. Czyli jest szansa, że będziemy walczyć razem, co nie? Będzie raźniej! <3

    Danadana dokładnie. Teraz jest takie zawieszenie, ale tak jak piszę, daję z siebie dużo, żeby być dobrze przygotowana. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2021, 13:45

    Danadana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, nie było mnie tu tak długo, chyba z 2 miesiące. Musiałam odpocząć psychicznie od tego pędu i skończyć badania od immunolog. Nie wiem co się u Was Dziewczyny, dzieje, za dużo czytania i nadrabiania, przepraszam :) Koniecznie opowiadajcie! Lukaszkowa, Monia, jak bobaski? To już coraz bliżej, chyba prawda? Dają się we znaki? :P Ściskam Was Wszystkie mocno!

    Asiulka84 lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 3 marca 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Jeju, nie było mnie tu tak długo, chyba z 2 miesiące. Musiałam odpocząć psychicznie od tego pędu i skończyć badania od immunolog. Nie wiem co się u Was Dziewczyny, dzieje, za dużo czytania i nadrabiania, przepraszam :) Koniecznie opowiadajcie! Lukaszkowa, Monia, jak bobaski? To już coraz bliżej, chyba prawda? Dają się we znaki? :P Ściskam Was Wszystkie mocno!
    Hej! Chłopaki kopią, mają już chyba mało miejsca, bo wbijają mi się praktycznie wszędzie 😅 Ze względu na skracającą się szyjkę i twardnienia brzucha większość dnia spędzam na leżąco. Żyje od wizyty do wizyty i odliczam dni do skończonego 34tc, bo wg dr mojego wtedy można już bezpiecznie rodzić :)

    Fisia lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Aniaaaa Ekspertka
    Postów: 260 61

    Wysłany: 3 marca 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dziewczyny gdzie mogę zrobić badanie KIR w Poznaniu lub w kujawsko pomorskim bo wiem że są tu też dziewczyny z tych okolic😊 W klinice robią ale cena myślę wysoka 600 zł? Chyba,że się mylę .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaa wrote:
    Hej
    Dziewczyny gdzie mogę zrobić badanie KIR w Poznaniu lub w kujawsko pomorskim bo wiem że są tu też dziewczyny z tych okolic😊 W klinice robią ale cena myślę wysoka 600 zł? Chyba,że się mylę .
    Ja robiłam w klinice, nie wiem jak ceny w innych miejscach.

  • Aniaaaa Ekspertka
    Postów: 260 61

    Wysłany: 3 marca 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Ja robiłam w klinice, nie wiem jak ceny w innych miejscach.
    Długo czekałaś na wyniki

  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 3 marca 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaa wrote:
    Hej
    Dziewczyny gdzie mogę zrobić badanie KIR w Poznaniu lub w kujawsko pomorskim bo wiem że są tu też dziewczyny z tych okolic😊 W klinice robią ale cena myślę wysoka 600 zł? Chyba,że się mylę .
    Hej, ja robiłam przez stronę medgen jest chyba najtaniej 412 zł plus ok 15 za kuriera z pakietem zwrotnym czas 4 tygodnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2021, 21:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaa wrote:
    Długo czekałaś na wyniki
    Przykro mi, nie pamiętam już. Ale można zadzwonić do nich i dopytać.

  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 3 marca 2021, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Zycie na krawedzi to jest to co ja lubie :D

    Fajnie, ze wrocilas!
    Wracasz do kliniki czy na razie na spokojnie?
    Wracam mam jednego jeszcze i zobaczymy jak to będzie na 30 mam umówionego immunologa ale teraz w poniedziałek jadę do Lewandowskiego żeby zobaczył te wyniki co jakiś czas temu robiłam i niech zadecyduje czy ten immunolog jest potrzebny. Zawsze mogę zrezygnować z tej wizyty a stwierdziłam że bezsensu wydawać kasę. Znów sterta badań z których prawdopodobnie nic nie wyniknie. Może tylko wystarczy dobrać coś do tych leków. Trchę też odpoczelam od tych wszystkich hormonów pakiety poporonieniowe co mi dał porobilam i zobaczę co powie. Jeśli stwierdzi że nie jest potrzebny to pewnie w następnym cyklu podaje. Tylko przeraża mnie wizja tego mojego trzydniowca bo taki został ale z drugiej strony u np Moniki udalo się więc staram się tak nie myśleć chodź to trudne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2021, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Hej! Chłopaki kopią, mają już chyba mało miejsca, bo wbijają mi się praktycznie wszędzie 😅 Ze względu na skracającą się szyjkę i twardnienia brzucha większość dnia spędzam na leżąco. Żyje od wizyty do wizyty i odliczam dni do skończonego 34tc, bo wg dr mojego wtedy można już bezpiecznie rodzić :)
    To jeszcze kilka tygodni, zleci szybciutko :) Mam nadzieję, że szybko wzięłaś wolne od pracy, bo pamietam, jak Cię do tego namawialiśmy. Dwójka to już prawie tłok, ale takie nasze ciała, że są w stanie znieść wiele 🤣 Trzymam kciuki za Maluchy i nie obejrzymy się, jak będziemy Ci tu gratulować ich narodzin ❤️

    A tak podpytam, bo nie pamietam, Twój Emek jaki miał HLA-C? Też niestety mam KIR AA i niestety dochodzi nam HLA-C2.
    Doktor Gawlik mówiła, że nie jest tak, że szans nie ma z IVF, ale będzie znacznie trudniej. Przepisała Intralipid i Accofil. Ruszamy od początku kwietnia ze stymulacją, tylko skończę robić badania do procedury.

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 4 marca 2021, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaa wrote:
    Hej
    Dziewczyny gdzie mogę zrobić badanie KIR w Poznaniu lub w kujawsko pomorskim bo wiem że są tu też dziewczyny z tych okolic😊 W klinice robią ale cena myślę wysoka 600 zł? Chyba,że się mylę .
    Robiłam w klinice, bo w innym miejscu nie znalazłam. Można też pobrać krew gdziekolwiek i wysłać kurierem bezpośrednio do Medgen. Klinika też do nich wysyła

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2021, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaa wrote:
    Hej
    Dziewczyny gdzie mogę zrobić badanie KIR w Poznaniu lub w kujawsko pomorskim bo wiem że są tu też dziewczyny z tych okolic😊 W klinice robią ale cena myślę wysoka 600 zł? Chyba,że się mylę .
    Ja robiłam na początku listopada w klinice, 600 zł, czekałam dość długo, bo koło 1.5 miesiąca. Jak pobierano mi krew, pani mówiła, że czas może się wydłużyć przez Covid. Niestety później trzeba było robić dodatkowo HLA-c, i kolejne czekanie.
    Wiem, że w Medgen mają taki zestaw KIR + HLA-C, wychodzi dużo taniej, a robi je to samo laboratorium.

    Aniaaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 702 703 704 705 706 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ