X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 9 marca 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam bardzo kciuki dziewczyny! Dawajcie znac jak idzie :)

    dobuska, mo_Nika lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Paula8815 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 9 marca 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Ja brałam 3 x dz po 25 mg na zalecenie dr. S
    Ula 30 czy mogę wiedzieć z jakiej kliniki się przenioslas do invimedu? Ja mam pierwszą wizytę u dr S w czwartek, przenosze się z Mart pierwsza inseminacja udana- wróciłam po rodzeństwo 3x inseminacja- nic i podejście do ivf i 3 zarodki są uszkodzone.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jestem po 4 nieudanym transferze (Bocian i Medart), gdzie beta znowu nie drgnęła i przede mną ważna decyzja co dalej. Na maj mam umówiona wizytę u Paśnika, podejrzewam, że immunologia może bardzo u mnie mieszać. A skoro zdecydowałam się na pójście w immunologię raczej przenoszę się do Invimedu, bo moja obecna klinika nie uznaje immunologii...
    W związku z tym mam do Was pytanie jakiego lekarza polecacie do tzw. trudnych przypadków?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula8815 wrote:
    Ula 30 czy mogę wiedzieć z jakiej kliniki się przenioslas do invimedu? Ja mam pierwszą wizytę u dr S w czwartek, przenosze się z Mart pierwsza inseminacja udana- wróciłam po rodzeństwo 3x inseminacja- nic i podejście do ivf i 3 zarodki są uszkodzone.
    Przeniosłam się z VitroLive w Szczecinie.

    Paula8815 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panizajączkowa wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jestem po 4 nieudanym transferze (Bocian i Medart), gdzie beta znowu nie drgnęła i przede mną ważna decyzja co dalej. Na maj mam umówiona wizytę u Paśnika, podejrzewam, że immunologia może bardzo u mnie mieszać. A skoro zdecydowałam się na pójście w immunologię raczej przenoszę się do Invimedu, bo moja obecna klinika nie uznaje immunologii...
    W związku z tym mam do Was pytanie jakiego lekarza polecacie do tzw. trudnych przypadków?
    Większość z nas byla u doktora Sroki, część u Lewandowskiego

    panizajączkowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wytrzymałam nerwowo. Pojawiają mi się te twardnienia macicy, kłucia w podbrzuszu i bóle miesiączkowe. Jeszcze głupia dotknęłam szyjkę i omal nie zemdlałam, bo jakaś strasznie miękka i otwarta mi się wydała. Udało mi się dostać do gina w moim mieście. Ale w sumie nie jest źle. Dr mówi, że szyjka jest taka pośrednia, jeśli chodzi o miękkość, ale generalnie może być. No i długa na 5cm. Tylko dzidzia napiera główką na szyjkę. Normalnie powinny być wody płodowe między dzieckiem a szyjka, a mój maluch centralnie ma samą głowę przy ujściu. Na szczęście nie powoduje to rozwierania od strony macicy, ale mam się oszczędzać i prowadzić "fotelowy" tryb życia. Chyba czeka mnie przejście na zwolnienie szybciej niż myślałam.

  • BlackSun Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 9 marca 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panizajączkowa wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jestem po 4 nieudanym transferze (Bocian i Medart), gdzie beta znowu nie drgnęła i przede mną ważna decyzja co dalej. Na maj mam umówiona wizytę u Paśnika, podejrzewam, że immunologia może bardzo u mnie mieszać. A skoro zdecydowałam się na pójście w immunologię raczej przenoszę się do Invimedu, bo moja obecna klinika nie uznaje immunologii...
    W związku z tym mam do Was pytanie jakiego lekarza polecacie do tzw. trudnych przypadków?

    Invimed nie jest idealnym ośrodkiem jeżeli o immunologie chodzi. Nie uznają accofilu sc. ewentualnie wlew domaciczny. Nie ma możliwości podania atosibanu. Ja właśnie przenoszę się z tego powodu do bociana, który wszystkie leki od immunologa uznaje. Kto prowadził Cię w bocianie?

    panizajączkowa lubi tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackSun wrote:
    Invimed nie jest idealnym ośrodkiem jeżeli o immunologie chodzi. Nie uznają accofilu sc. ewentualnie wlew domaciczny. Nie ma możliwości podania atosibanu. Ja właśnie przenoszę się z tego powodu do bociana, który wszystkie leki od immunologa uznaje. Kto prowadził Cię w bocianie?
    Atosiban na 100% wiem, ze uznaja bo ostatnio dziewczyna ze mna na transferze miala :)

    panizajączkowa lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Dziewczyny, nie wytrzymałam nerwowo. Pojawiają mi się te twardnienia macicy, kłucia w podbrzuszu i bóle miesiączkowe. Jeszcze głupia dotknęłam szyjkę i omal nie zemdlałam, bo jakaś strasznie miękka i otwarta mi się wydała. Udało mi się dostać do gina w moim mieście. Ale w sumie nie jest źle. Dr mówi, że szyjka jest taka pośrednia, jeśli chodzi o miękkość, ale generalnie może być. No i długa na 5cm. Tylko dzidzia napiera główką na szyjkę. Normalnie powinny być wody płodowe między dzieckiem a szyjka, a mój maluch centralnie ma samą głowę przy ujściu. Na szczęście nie powoduje to rozwierania od strony macicy, ale mam się oszczędzać i prowadzić "fotelowy" tryb życia. Chyba czeka mnie przejście na zwolnienie szybciej niż myślałam.
    5 cm 😲to ja sie moge ze swoimi 3.2cm schować... teraz to i ja sie skitrałam

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    5 cm 😲to ja sie moge ze swoimi 3.2cm schować... teraz to i ja sie skitrałam
    Przestań, zdaje się że szyjka powinna mieć 3-5cm, więc Twoja jest ok ;).

  • BlackSun Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Atosiban na 100% wiem, ze uznaja bo ostatnio dziewczyna ze mna na transferze miala :)
    Invimed w Poznaniu? Nie maja go w ofercie i zostałam poinformowana przed transferem, ze nie ma możliwości podania. Ta dziewczyna miała kroplówkę i szła na transfer z lekiem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackSun wrote:
    Invimed nie jest idealnym ośrodkiem jeżeli o immunologie chodzi. Nie uznają accofilu sc. ewentualnie wlew domaciczny. Nie ma możliwości podania atosibanu. Ja właśnie przenoszę się z tego powodu do bociana, który wszystkie leki od immunologa uznaje. Kto prowadził Cię w bocianie?

    Byłam pacjentką Kormana i jestem z niego bardzo niezadowolona. Byliśmy z programu miejskiego, więc leciało jedno ivf po drugim, żadnej diagnostyki pogłębionej dlaczego nie wychodzi.

  • BlackSun Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panizajączkowa wrote:
    Byłam pacjentką Kormana i jestem z niego bardzo niezadowolona. Byliśmy z programu miejskiego, więc leciało jedno ivf po drugim, żadnej diagnostyki pogłębionej dlaczego nie wychodzi.

    A ma takie dobre opinie. Nie sprawdził nawet czy nie ma trombofilii?? Ja tam poszłam z cała diagnostyka, która wykonałam sama i zaleceniami od immunologa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackSun wrote:
    Invimed nie jest idealnym ośrodkiem jeżeli o immunologie chodzi. Nie uznają accofilu sc. ewentualnie wlew domaciczny. Nie ma możliwości podania atosibanu. Ja właśnie przenoszę się z tego powodu do bociana, który wszystkie leki od immunologa uznaje. Kto prowadził Cię w bocianie?
    Ja brałam Accofil s.c. Dr S w ogóle się nie wtrącał do zaleceń immunologa.

    panizajączkowa lubi tę wiadomość

  • BlackSun Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Ja brałam Accofil s.c. Dr S w ogóle się nie wtrącał do zaleceń immunologa.

    Byłam prowadzona przez innego lekarza niż dr S i respektował wyłącznie zalecenia immunologa z invimedu, który wyraża zgodę tylko na domaciczne podanie. Widocznie złe trafiłam 😌

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackSun wrote:
    Byłam prowadzona przez innego lekarza niż dr S i respektował wyłącznie zalecenia immunologa z invimedu, który wyraża zgodę tylko na domaciczne podanie. Widocznie złe trafiłam 😌
    Nie pamietam jak to bylo i nie chce wprowadzic w blad ale zdaje mi sie, ze byla to dziewczyna, ktora leczyla sie u dr Lewandowskiego. Trzeba pytac lekarza bo Panie w rejestracji faktycznie nie zawsze wiedza.

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • BlackSun Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Nie pamietam jak to bylo i nie chce wprowadzic w blad ale zdaje mi sie, ze byla to dziewczyna, ktora leczyla sie u dr Lewandowskiego. Trzeba pytac lekarza bo Panie w rejestracji faktycznie nie zawsze wiedza.

    Mnie poinformował lekarz prowadzący, ze nie ma takiej możliwości bo nie maja atosibanu. Jestem zaskoczona tym co piszecie dziewczyny.

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackSun wrote:
    Invimed nie jest idealnym ośrodkiem jeżeli o immunologie chodzi. Nie uznają accofilu sc. ewentualnie wlew domaciczny. Nie ma możliwości podania atosibanu. Ja właśnie przenoszę się z tego powodu do bociana, który wszystkie leki od immunologa uznaje. Kto prowadził Cię w bocianie?
    Nie do końca się z tym zgodzę, bo mają ofertę konsultacji immunologicznej. Podają na pewno Accofil i intralipid. Ja miałam akurat wlew domaciczny, bo takie zalecenia otrzymałam od immunolog. Nie wiem jak inni lekarze, ale dr S często się powoływał na zalecenia jakie daje swoim pacjentkom dr Paśnik, jak pytałam o różne kwestie immunologii

    panizajączkowa lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    5 cm 😲to ja sie moge ze swoimi 3.2cm schować... teraz to i ja sie skitrałam
    Ja mam 2.7cm. Jutro idę skontrolować czy się nie skróciła i już mam stresa 😱

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, nie chciałam wzbudzac paniki 😨

‹‹ 706 707 708 709 710 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ