Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 9 marca 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam bardzo kciuki dziewczyny! Dawajcie znac jak idzie :)

    dobuska, mo_Nika lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Paula8815 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 9 marca 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Ja brałam 3 x dz po 25 mg na zalecenie dr. S
    Ula 30 czy mogę wiedzieć z jakiej kliniki się przenioslas do invimedu? Ja mam pierwszą wizytę u dr S w czwartek, przenosze się z Mart pierwsza inseminacja udana- wróciłam po rodzeństwo 3x inseminacja- nic i podejście do ivf i 3 zarodki są uszkodzone.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jestem po 4 nieudanym transferze (Bocian i Medart), gdzie beta znowu nie drgnęła i przede mną ważna decyzja co dalej. Na maj mam umówiona wizytę u Paśnika, podejrzewam, że immunologia może bardzo u mnie mieszać. A skoro zdecydowałam się na pójście w immunologię raczej przenoszę się do Invimedu, bo moja obecna klinika nie uznaje immunologii...
    W związku z tym mam do Was pytanie jakiego lekarza polecacie do tzw. trudnych przypadków?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula8815 wrote:
    Ula 30 czy mogę wiedzieć z jakiej kliniki się przenioslas do invimedu? Ja mam pierwszą wizytę u dr S w czwartek, przenosze się z Mart pierwsza inseminacja udana- wróciłam po rodzeństwo 3x inseminacja- nic i podejście do ivf i 3 zarodki są uszkodzone.
    Przeniosłam się z VitroLive w Szczecinie.

    Paula8815 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panizajączkowa wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jestem po 4 nieudanym transferze (Bocian i Medart), gdzie beta znowu nie drgnęła i przede mną ważna decyzja co dalej. Na maj mam umówiona wizytę u Paśnika, podejrzewam, że immunologia może bardzo u mnie mieszać. A skoro zdecydowałam się na pójście w immunologię raczej przenoszę się do Invimedu, bo moja obecna klinika nie uznaje immunologii...
    W związku z tym mam do Was pytanie jakiego lekarza polecacie do tzw. trudnych przypadków?
    Większość z nas byla u doktora Sroki, część u Lewandowskiego

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wytrzymałam nerwowo. Pojawiają mi się te twardnienia macicy, kłucia w podbrzuszu i bóle miesiączkowe. Jeszcze głupia dotknęłam szyjkę i omal nie zemdlałam, bo jakaś strasznie miękka i otwarta mi się wydała. Udało mi się dostać do gina w moim mieście. Ale w sumie nie jest źle. Dr mówi, że szyjka jest taka pośrednia, jeśli chodzi o miękkość, ale generalnie może być. No i długa na 5cm. Tylko dzidzia napiera główką na szyjkę. Normalnie powinny być wody płodowe między dzieckiem a szyjka, a mój maluch centralnie ma samą głowę przy ujściu. Na szczęście nie powoduje to rozwierania od strony macicy, ale mam się oszczędzać i prowadzić "fotelowy" tryb życia. Chyba czeka mnie przejście na zwolnienie szybciej niż myślałam.

  • BlackSun Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 9 marca 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panizajączkowa wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jestem po 4 nieudanym transferze (Bocian i Medart), gdzie beta znowu nie drgnęła i przede mną ważna decyzja co dalej. Na maj mam umówiona wizytę u Paśnika, podejrzewam, że immunologia może bardzo u mnie mieszać. A skoro zdecydowałam się na pójście w immunologię raczej przenoszę się do Invimedu, bo moja obecna klinika nie uznaje immunologii...
    W związku z tym mam do Was pytanie jakiego lekarza polecacie do tzw. trudnych przypadków?

    Invimed nie jest idealnym ośrodkiem jeżeli o immunologie chodzi. Nie uznają accofilu sc. ewentualnie wlew domaciczny. Nie ma możliwości podania atosibanu. Ja właśnie przenoszę się z tego powodu do bociana, który wszystkie leki od immunologa uznaje. Kto prowadził Cię w bocianie?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackSun wrote:
    Invimed nie jest idealnym ośrodkiem jeżeli o immunologie chodzi. Nie uznają accofilu sc. ewentualnie wlew domaciczny. Nie ma możliwości podania atosibanu. Ja właśnie przenoszę się z tego powodu do bociana, który wszystkie leki od immunologa uznaje. Kto prowadził Cię w bocianie?
    Atosiban na 100% wiem, ze uznaja bo ostatnio dziewczyna ze mna na transferze miala :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Dziewczyny, nie wytrzymałam nerwowo. Pojawiają mi się te twardnienia macicy, kłucia w podbrzuszu i bóle miesiączkowe. Jeszcze głupia dotknęłam szyjkę i omal nie zemdlałam, bo jakaś strasznie miękka i otwarta mi się wydała. Udało mi się dostać do gina w moim mieście. Ale w sumie nie jest źle. Dr mówi, że szyjka jest taka pośrednia, jeśli chodzi o miękkość, ale generalnie może być. No i długa na 5cm. Tylko dzidzia napiera główką na szyjkę. Normalnie powinny być wody płodowe między dzieckiem a szyjka, a mój maluch centralnie ma samą głowę przy ujściu. Na szczęście nie powoduje to rozwierania od strony macicy, ale mam się oszczędzać i prowadzić "fotelowy" tryb życia. Chyba czeka mnie przejście na zwolnienie szybciej niż myślałam.
    5 cm 😲to ja sie moge ze swoimi 3.2cm schować... teraz to i ja sie skitrałam

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    5 cm 😲to ja sie moge ze swoimi 3.2cm schować... teraz to i ja sie skitrałam
    Przestań, zdaje się że szyjka powinna mieć 3-5cm, więc Twoja jest ok ;).

  • BlackSun Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Atosiban na 100% wiem, ze uznaja bo ostatnio dziewczyna ze mna na transferze miala :)
    Invimed w Poznaniu? Nie maja go w ofercie i zostałam poinformowana przed transferem, ze nie ma możliwości podania. Ta dziewczyna miała kroplówkę i szła na transfer z lekiem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackSun wrote:
    Invimed nie jest idealnym ośrodkiem jeżeli o immunologie chodzi. Nie uznają accofilu sc. ewentualnie wlew domaciczny. Nie ma możliwości podania atosibanu. Ja właśnie przenoszę się z tego powodu do bociana, który wszystkie leki od immunologa uznaje. Kto prowadził Cię w bocianie?

    Byłam pacjentką Kormana i jestem z niego bardzo niezadowolona. Byliśmy z programu miejskiego, więc leciało jedno ivf po drugim, żadnej diagnostyki pogłębionej dlaczego nie wychodzi.

  • BlackSun Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panizajączkowa wrote:
    Byłam pacjentką Kormana i jestem z niego bardzo niezadowolona. Byliśmy z programu miejskiego, więc leciało jedno ivf po drugim, żadnej diagnostyki pogłębionej dlaczego nie wychodzi.

    A ma takie dobre opinie. Nie sprawdził nawet czy nie ma trombofilii?? Ja tam poszłam z cała diagnostyka, która wykonałam sama i zaleceniami od immunologa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackSun wrote:
    Invimed nie jest idealnym ośrodkiem jeżeli o immunologie chodzi. Nie uznają accofilu sc. ewentualnie wlew domaciczny. Nie ma możliwości podania atosibanu. Ja właśnie przenoszę się z tego powodu do bociana, który wszystkie leki od immunologa uznaje. Kto prowadził Cię w bocianie?
    Ja brałam Accofil s.c. Dr S w ogóle się nie wtrącał do zaleceń immunologa.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • BlackSun Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Ja brałam Accofil s.c. Dr S w ogóle się nie wtrącał do zaleceń immunologa.

    Byłam prowadzona przez innego lekarza niż dr S i respektował wyłącznie zalecenia immunologa z invimedu, który wyraża zgodę tylko na domaciczne podanie. Widocznie złe trafiłam 😌

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackSun wrote:
    Byłam prowadzona przez innego lekarza niż dr S i respektował wyłącznie zalecenia immunologa z invimedu, który wyraża zgodę tylko na domaciczne podanie. Widocznie złe trafiłam 😌
    Nie pamietam jak to bylo i nie chce wprowadzic w blad ale zdaje mi sie, ze byla to dziewczyna, ktora leczyla sie u dr Lewandowskiego. Trzeba pytac lekarza bo Panie w rejestracji faktycznie nie zawsze wiedza.

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • BlackSun Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Nie pamietam jak to bylo i nie chce wprowadzic w blad ale zdaje mi sie, ze byla to dziewczyna, ktora leczyla sie u dr Lewandowskiego. Trzeba pytac lekarza bo Panie w rejestracji faktycznie nie zawsze wiedza.

    Mnie poinformował lekarz prowadzący, ze nie ma takiej możliwości bo nie maja atosibanu. Jestem zaskoczona tym co piszecie dziewczyny.

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackSun wrote:
    Invimed nie jest idealnym ośrodkiem jeżeli o immunologie chodzi. Nie uznają accofilu sc. ewentualnie wlew domaciczny. Nie ma możliwości podania atosibanu. Ja właśnie przenoszę się z tego powodu do bociana, który wszystkie leki od immunologa uznaje. Kto prowadził Cię w bocianie?
    Nie do końca się z tym zgodzę, bo mają ofertę konsultacji immunologicznej. Podają na pewno Accofil i intralipid. Ja miałam akurat wlew domaciczny, bo takie zalecenia otrzymałam od immunolog. Nie wiem jak inni lekarze, ale dr S często się powoływał na zalecenia jakie daje swoim pacjentkom dr Paśnik, jak pytałam o różne kwestie immunologii

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    5 cm 😲to ja sie moge ze swoimi 3.2cm schować... teraz to i ja sie skitrałam
    Ja mam 2.7cm. Jutro idę skontrolować czy się nie skróciła i już mam stresa 😱

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, nie chciałam wzbudzac paniki 😨

‹‹ 706 707 708 709 710 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ