X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackSun wrote:
    Mnie poinformował lekarz prowadzący, ze nie ma takiej możliwości bo nie maja atosibanu. Jestem zaskoczona tym co piszecie dziewczyny.
    Wiesz co to moze cos sie zmienilo, nigdy nie wiadomo 🤷‍♀️

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackSun wrote:
    A ma takie dobre opinie. Nie sprawdził nawet czy nie ma trombofilii?? Ja tam poszłam z cała diagnostyka, która wykonałam sama i zaleceniami od immunologa.

    Nie zlecił nic konkretnego, usłyszałam tylko, że "chorób mogą być tysiące, a mąż może zbadać kariotyp". W kolejnych procedurach zmieniał tylko leki, wszystkiego szukałam sama na forach i tylko dzięki temu poprawiam jakość komórek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panizajączkowa wrote:
    Nie zlecił nic konkretnego, usłyszałam tylko, że "chorób mogą być tysiące, a mąż może zbadać kariotyp". W kolejnych procedurach zmieniał tylko leki, wszystkiego szukałam sama na forach i tylko dzięki temu poprawiam jakość komórek.
    Dużo przeszłaś. Mam nadzieję, że w końcu się uda. A co mówią lekarze o polipowatości macicy, jeśli chodzi o implantację zarodka? Czy to może być powód niepowodzeń?

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 marca 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj USG, szyjka się skróciła do 1.5cm i dostałam skierowanie do szpitala na sterydy :( Tym razem leżenie nie pomogło, bo w niecałe 2tyg zjechała o 1.2cm w dół.
    Właśnie czekam na Polnej na wyniki Covid i potem na izbę. Mam nadzieję, że założą pessar, podadzą sterydy i wypuszczą do domu 🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2021, 09:31

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 10 marca 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Miałam dzisiaj USG, szyjka się skróciła do 1.5cm i dostałam skierowanie do szpitala na sterydy :( Tym razem leżenie nie pomogło, bo w niecałe 2tyg zjechała o 1.2cm w dół.
    Właśnie czekam na Polnej na wyniki Covid i potem na izbę. Mam nadzieję, że założą pessar, podadzą sterydy i wypuszczą do domu 🙏
    Kurcze to pewnie będziesz leżała już do końca. Wytrwałości życzę i zdrówka

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 10 marca 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Miałam dzisiaj USG, szyjka się skróciła do 1.5cm i dostałam skierowanie do szpitala na sterydy :( Tym razem leżenie nie pomogło, bo w niecałe 2tyg zjechała o 1.2cm w dół.
    Właśnie czekam na Polnej na wyniki Covid i potem na izbę. Mam nadzieję, że założą pessar, podadzą sterydy i wypuszczą do domu 🙏
    Ooooo nieeee najgorzej :(
    A czułaś, że coś się dzieje?
    Jeju biedna, oby Cie nie zostawili na oddziale :(
    Daj znac!!

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 10 marca 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Miałam dzisiaj USG, szyjka się skróciła do 1.5cm i dostałam skierowanie do szpitala na sterydy :( Tym razem leżenie nie pomogło, bo w niecałe 2tyg zjechała o 1.2cm w dół.
    Właśnie czekam na Polnej na wyniki Covid i potem na izbę. Mam nadzieję, że założą pessar, podadzą sterydy i wypuszczą do domu 🙏
    Trzymaj się! Dawaj znać i niczym się nie martw, bo jesteś w dobrych rękach 💪

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Miałam dzisiaj USG, szyjka się skróciła do 1.5cm i dostałam skierowanie do szpitala na sterydy :( Tym razem leżenie nie pomogło, bo w niecałe 2tyg zjechała o 1.2cm w dół.
    Właśnie czekam na Polnej na wyniki Covid i potem na izbę. Mam nadzieję, że założą pessar, podadzą sterydy i wypuszczą do domu 🙏
    Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze i żebyś wytrwała w trójpaku jak najdłużej. Jesteś pod opieką, będzie dobrze. Dawaj nam znać jak się sytuacja rozwija.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 marca 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, Ula, trzymajcie się mocno! Trzymam kciuki!

    Dziewczyny, ja podjęłam z mężem trudną decyzję, ale prawdopodobnie rezygnujemy z opcji z dofinansowaniem. Poinformowano nas, że szanse na zaczęcie procedury z kolejnym cyklem raczej nie istnieją, więc bierzemy to na własne barki. Są takie i inne powody, więc umawiam się w marcu na podpisanie umowy i rozpisanie stymulacji. :)

    Asiulka84, mo_Nika lubią tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 10 marca 2021, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Monika, Ula, trzymajcie się mocno! Trzymam kciuki!

    Dziewczyny, ja podjęłam z mężem trudną decyzję, ale prawdopodobnie rezygnujemy z opcji z dofinansowaniem. Poinformowano nas, że szanse na zaczęcie procedury z kolejnym cyklem raczej nie istnieją, więc bierzemy to na własne barki. Są takie i inne powody, więc umawiam się w marcu na podpisanie umowy i rozpisanie stymulacji. :)
    Powodzenia 💪

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 marca 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Powodzenia 💪
    Dziękuję! Wizyta na podpisanie umowy 26 marca. Wtedy chyba też się płaci, tak?

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 10 marca 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dziękuję! Wizyta na podpisanie umowy 26 marca. Wtedy chyba też się płaci, tak?
    U nas bylo tak, ze za wszystko osobno (zlikwidowali pakiety). Czyli w dzien punkcji placilam za punkcje itp. :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 marca 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    U nas bylo tak, ze za wszystko osobno (zlikwidowali pakiety). Czyli w dzien punkcji placilam za punkcje itp. :)
    Aaaa to zaskoczenie, bo jeszcze na stronie widziałam, że są pakiety, ale teraz jak rozwijam to faktycznie za wszystko jest osobna kwota. :) To chyba tylko leki będę musiała kupić w Poznaniu, bo boję się, że w moim mieście może nie być (bo nie mam żadnej kliniki).

    W sumie to się cieszę, że coś się zacznie dziać po tylu latach. :)

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 marca 2021, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby w badaniu wyszła szyjka 2.6cm 🤷🏻‍♀️ na ktg niby jakieś mikro nieregularne skurcze się pisały, ale jak powiedziałam, że nie brałam nospy od soboty, tylko aspargin, to powiedzieli, że w takim razie wyniki są ok. Kolejne ktg wieczorem, bo chcą sprawdzić czy jednak nie ma jakiejś czynności skurczowej. Ordynator ma też podjąć decyzję czy podajemy sterydy czy jeszcze nie trzeba. No i jak się szyjka nie będzie jednak skracać, to pessar nie będzie konieczny. Na razie nie wiem ile będą mnie trzymać na obserwacji. Mam nadzieję, że jak kolejne ktg wyjdzie ładnie, to mnie wypuszczą, dadzą zalecenia, że mam brać nospę regularnie i będę leżeć w domu do porodu 🙏

    Saja lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 10 marca 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Niby w badaniu wyszła szyjka 2.6cm 🤷🏻‍♀️ na ktg niby jakieś mikro nieregularne skurcze się pisały, ale jak powiedziałam, że nie brałam nospy od soboty, tylko aspargin, to powiedzieli, że w takim razie wyniki są ok. Kolejne ktg wieczorem, bo chcą sprawdzić czy jednak nie ma jakiejś czynności skurczowej. Ordynator ma też podjąć decyzję czy podajemy sterydy czy jeszcze nie trzeba. No i jak się szyjka nie będzie jednak skracać, to pessar nie będzie konieczny. Na razie nie wiem ile będą mnie trzymać na obserwacji. Mam nadzieję, że jak kolejne ktg wyjdzie ładnie, to mnie wypuszczą, dadzą zalecenia, że mam brać nospę regularnie i będę leżeć w domu do porodu 🙏
    Oby oby! Trzymym kciuki!

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 marca 2021, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Niby w badaniu wyszła szyjka 2.6cm 🤷🏻‍♀️ na ktg niby jakieś mikro nieregularne skurcze się pisały, ale jak powiedziałam, że nie brałam nospy od soboty, tylko aspargin, to powiedzieli, że w takim razie wyniki są ok. Kolejne ktg wieczorem, bo chcą sprawdzić czy jednak nie ma jakiejś czynności skurczowej. Ordynator ma też podjąć decyzję czy podajemy sterydy czy jeszcze nie trzeba. No i jak się szyjka nie będzie jednak skracać, to pessar nie będzie konieczny. Na razie nie wiem ile będą mnie trzymać na obserwacji. Mam nadzieję, że jak kolejne ktg wyjdzie ładnie, to mnie wypuszczą, dadzą zalecenia, że mam brać nospę regularnie i będę leżeć w domu do porodu 🙏
    Trzymam kciuki! <3

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 10 marca 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostarczcie emocji, Dziewczyny! :O Monia, trzymam kciuki za bliźniaki!

    Odzywam się wezwana do odpowiedzi. 😂 Wizytę kwalifikacyjną mamy jutro z naszym doktorem. Dokumenty wszystkie mam. Zastanawiam się czy dostanę już recepty czy jeszcze nie... jak to było u Was dziewczyny z dofinansowania ?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 marca 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Dostarczcie emocji, Dziewczyny! :O Monia, trzymam kciuki za bliźniaki!

    Odzywam się wezwana do odpowiedzi. 😂 Wizytę kwalifikacyjną mamy jutro z naszym doktorem. Dokumenty wszystkie mam. Zastanawiam się czy dostanę już recepty czy jeszcze nie... jak to było u Was dziewczyny z dofinansowania ?
    O to świetnie! Czyli jest duża szansa, że ruszamy razem, a na kiedy masz planowaną @?

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 10 marca 2021, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    O to świetnie! Czyli jest duża szansa, że ruszamy razem, a na kiedy masz planowaną @?
    Chcialabym wiedzieć 🤣 w moim świecie okres robi ze mną co chce. Pewnie jakoś za tydzień-dwa powinnam dostać. Poproszę lekarza znowu o coś na uregulowanie cyklu bo mój organizm poszedł w samowolke ostatnio.
    Swoją drogą zrobiliście to o co meczylam męża od lutego. Gdybym wiedziała, ze dofinansowanie ruszy z kopyta dopiero w marcu, to nie czekalabym tyle. Chociaż uzyskałam czas na wyleczenie jakiejś infekcji, sprawdzenie czy nie mam IO i kontrolowanie witamin, których mialam braki, a teraz już mam w normie, więc czas nie był stracony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2021, 12:28

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 10 marca 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Niby w badaniu wyszła szyjka 2.6cm 🤷🏻‍♀️ na ktg niby jakieś mikro nieregularne skurcze się pisały, ale jak powiedziałam, że nie brałam nospy od soboty, tylko aspargin, to powiedzieli, że w takim razie wyniki są ok. Kolejne ktg wieczorem, bo chcą sprawdzić czy jednak nie ma jakiejś czynności skurczowej. Ordynator ma też podjąć decyzję czy podajemy sterydy czy jeszcze nie trzeba. No i jak się szyjka nie będzie jednak skracać, to pessar nie będzie konieczny. Na razie nie wiem ile będą mnie trzymać na obserwacji. Mam nadzieję, że jak kolejne ktg wyjdzie ładnie, to mnie wypuszczą, dadzą zalecenia, że mam brać nospę regularnie i będę leżeć w domu do porodu 🙏
    To dość spora różnica między USG chyba?
    🤞 Dawaj znać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2021, 13:05

    Danadana
‹‹ 707 708 709 710 711 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ