X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 marca 2021, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaa wrote:
    Hej
    Ja też czekam a powiedziano mi na infolinii że jestem zapisana i byłam jedna z pierwszych osób
    Ehhh :(

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 10 marca 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    A wiesz może ktore gnieźnieńskie apteki ogarniają leki do stymulacji ? 😁
    Niestety nie,bo ja od 10 lat mieszkam w Poznaniu i wszystko tu załatwiałam... :(

    Ale się odmłodziłam 😂😂 mieszkam tu już 13 lat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2021, 16:36

    dobuska, lindalia lubią tę wiadomość

    Danadana
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 10 marca 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę znaleźć mojej rozpiski do stymulacji. Mam tylko te transferowe. Z tego co pamiętam to ja miałam zwykle zastrzyki, bez pena. Chyba miałam menopur i cetrotide... Może coś się zmieniło od tego czasu bo w wrześniu będą 3 lata od mojej punkcji

    dobuska lubi tę wiadomość

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 10 marca 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba mam pen gdyby ktoras sie zgapila! Musze sprawdzic :)

    dobuska lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 marca 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3x mi robili USG na Polnej i za każdym razem szyjka 2,5-2,6cm. Więc nie wiem dlaczego mojemu prowadzącemu wyszło 1,5cm 🤷🏻‍♀️ No ale na obserwacji zostaję. Jak będzie wszystko dobrze, to 3 noce i do domu 🙏

    Danadana lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 marca 2021, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    3x mi robili USG na Polnej i za każdym razem szyjka 2,5-2,6cm. Więc nie wiem dlaczego mojemu prowadzącemu wyszło 1,5cm 🤷🏻‍♀️ No ale na obserwacji zostaję. Jak będzie wszystko dobrze, to 3 noce i do domu 🙏
    Może i dobrze. Lepiej mieć na Was oko! Jeszcze kilka tygodni! Kciuki aż bolą!

    Dzięki Wam dziewczyny za wsparcie! Z Wami łatwiej, tym bardziej, że dzisiaj przyjaciółka powiedziała mi kilka przykrych rzeczy. Niby mnie wspiera, niby rozumie, ale sama miała wpadkę z synem, mieć więcej dzieci nie chce i ona nie może pojąć stanu, w którym jestem.
    Bez forum bym oszalała...

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 10 marca 2021, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Może i dobrze. Lepiej mieć na Was oko! Jeszcze kilka tygodni! Kciuki aż bolą!

    Dzięki Wam dziewczyny za wsparcie! Z Wami łatwiej, tym bardziej, że dzisiaj przyjaciółka powiedziała mi kilka przykrych rzeczy. Niby mnie wspiera, niby rozumie, ale sama miała wpadkę z synem, mieć więcej dzieci nie chce i ona nie może pojąć stanu, w którym jestem.
    Bez forum bym oszalała...

    Kochana, Ty się w ogóle tym nie przejmuj! Ludzie nigdy tego nie zrozumieją, ci, którzy przez to nie przeszli. Musisz po prostu się uzbroić ;* i nie patrzeć na innych. Ja jestem bardzo wrażliwa na opinie innych,a dałam radę. Więc wierzę,że Ty też dasz!!!!💪💪

    lindalia lubi tę wiadomość

    Danadana
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 10 marca 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ale to by było chore! Przecież byłaś już dawno zapisana. Może zadzwoń i podpytaj?
    Dzwoniłam już dwa razy, pisałam też do koordynatorki...nikt nic nie chce powiedzieć. Ciągle to samo... Czekać do końca marca. Tłumaczę, że zwyczajnie chce wiedzieć tylko czy jestem na liście osób zakwalifikowanych jak za pierwszym razem, czy teraz już na rezerwie, bo szkoda mi czasu. Jeśli jestem na rezerwowj, to nie mam na co czekać. Badania mi tracą ważność za chwilę. Każdy wszystko niby rozumie, ale nie umie mi odpowiedzieć na zadane pytanie. Jak się okaże, że czekam niepotrzebnie od stycznia i teraz jeszcze mi dojdą koszty znowu badań, to chyba wyjdę z siebie... :/

    3jgxcsqva773duy4.png
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 10 marca 2021, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaa wrote:
    Hej
    Ja też czekam a powiedziano mi na infolinii że jestem zapisana i byłam jedna z pierwszych osób

    No to zazdroszczę, bo wiesz chociaż że to czekanie ma sens. Daj proszę znać, jak się odezwą do Ciebie :)

    3jgxcsqva773duy4.png
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 10 marca 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Monika, Ula, trzymajcie się mocno! Trzymam kciuki!

    Dziewczyny, ja podjęłam z mężem trudną decyzję, ale prawdopodobnie rezygnujemy z opcji z dofinansowaniem. Poinformowano nas, że szanse na zaczęcie procedury z kolejnym cyklem raczej nie istnieją, więc bierzemy to na własne barki. Są takie i inne powody, więc umawiam się w marcu na podpisanie umowy i rozpisanie stymulacji. :)

    Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Twojej myśli i żebyś w kwietniu ruszyła z procedurą. Powodzenia:)

    dobuska lubi tę wiadomość

    3jgxcsqva773duy4.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 marca 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Kochana, Ty się w ogóle tym nie przejmuj! Ludzie nigdy tego nie zrozumieją, ci, którzy przez to nie przeszli. Musisz po prostu się uzbroić ;* i nie patrzeć na innych. Ja jestem bardzo wrażliwa na opinie innych,a dałam radę. Więc wierzę,że Ty też dasz!!!!💪💪
    Pewnie, że dam! Po prostu koniec ze zwierzaniem się i tyle ❤️❤️❤️

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 marca 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Dzwoniłam już dwa razy, pisałam też do koordynatorki...nikt nic nie chce powiedzieć. Ciągle to samo... Czekać do końca marca. Tłumaczę, że zwyczajnie chce wiedzieć tylko czy jestem na liście osób zakwalifikowanych jak za pierwszym razem, czy teraz już na rezerwie, bo szkoda mi czasu. Jeśli jestem na rezerwowj, to nie mam na co czekać. Badania mi tracą ważność za chwilę. Każdy wszystko niby rozumie, ale nie umie mi odpowiedzieć na zadane pytanie. Jak się okaże, że czekam niepotrzebnie od stycznia i teraz jeszcze mi dojdą koszty znowu badań, to chyba wyjdę z siebie... :/
    No właśnie. Ja jedynie się dowiedziałam, że z oooejnym cyklem raczej nie zdążę. Chociaż powiedziano mi, że do kwietnia nie zdążę, więc aż się boje pomyśleć, kiedy te formalności pozwoliłby mi wystartować.
    No nic, podjęłam taką decyzję. Póki mam odłożone pieniądze to nie płaczę, a może ktoś bardziej potrzebujący wskoczy na moje miejsce?:) oby!:)

  • Gosiaczek:* Koleżanka
    Postów: 57 17

    Wysłany: 10 marca 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wy tu podobno wszystko wiecie :) jestem nowa w temacie i bardzo przyda mi się wasze wsparcie. Podczytuję forum od czasu do czasu, ale nie miałam do tej pory odwagi nic napisać 🤣 Staramy się 14 miesięcy, od razu po ślubie chcieliśmy mieć dziecko, no ale czas mija i nic. Na początku nie było ciśnienia, później próbowałam testów owulacyjnych i zaczęłam coraz bardziej się nakręca. Wiecie, takie poczucie, że tym bardziej chcę, im bardziej nie mogę... Poszłam do gina, jak to się nazywa " zwykłego" który mi mówił kiedy mam owulacje i ze to dziś musimy działać, pokrywało sie to tylko z tym, co wychodziło na testach, ale niestety nic to nie dawało.
    Dziś postanowiłam poradzić się Was bo myślę o wizycie w invimedzie w Poznaniu ale nie wiem jak się za to zabrać, do jakiego lekarza udać. A może jeszcze spróbować czegoś przed wizytą w klinice?

    Starania od końca 2019r.
  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 10 marca 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dobrze że jednak co do szyjki to Twój gin się pomylił :) dobrze żebyś jeszcze trochę bliźniaki ponosiła, min. Do końca 32 tyg. bo wtedy już ponoć dużo bezpiecznej ale życzę i nawet 37 ;)
    Dobrze pamiętam że też dwóch chłopaków się szykuje, macie już imiona?

  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 10 marca 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek:* wrote:
    Cześć dziewczyny, wy tu podobno wszystko wiecie :) jestem nowa w temacie i bardzo przyda mi się wasze wsparcie. Podczytuję forum od czasu do czasu, ale nie miałam do tej pory odwagi nic napisać 🤣 Staramy się 14 miesięcy, od razu po ślubie chcieliśmy mieć dziecko, no ale czas mija i nic. Na początku nie było ciśnienia, później próbowałam testów owulacyjnych i zaczęłam coraz bardziej się nakręca. Wiecie, takie poczucie, że tym bardziej chcę, im bardziej nie mogę... Poszłam do gina, jak to się nazywa " zwykłego" który mi mówił kiedy mam owulacje i ze to dziś musimy działać, pokrywało sie to tylko z tym, co wychodziło na testach, ale niestety nic to nie dawało.
    Dziś postanowiłam poradzić się Was bo myślę o wizycie w invimedzie w Poznaniu ale nie wiem jak się za to zabrać, do jakiego lekarza udać. A może jeszcze spróbować czegoś przed wizytą w klinice?


    Witaj Gosiaczku, miałaś badane hormony, amh i drożność jajowodow? Mąż/partner mial badane nasienie ? To takie pierwsze badania które mieliśy zanim w ogóle trafiłam do invimedu?
    Ja leczylam się u dr Sroki i pierwsze co sprawdzał, to czy po owulacji następuje pekniecie jajeczka;)

    Gosiaczek:* lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 10 marca 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek:* wrote:
    Cześć dziewczyny, wy tu podobno wszystko wiecie :) jestem nowa w temacie i bardzo przyda mi się wasze wsparcie. Podczytuję forum od czasu do czasu, ale nie miałam do tej pory odwagi nic napisać 🤣 Staramy się 14 miesięcy, od razu po ślubie chcieliśmy mieć dziecko, no ale czas mija i nic. Na początku nie było ciśnienia, później próbowałam testów owulacyjnych i zaczęłam coraz bardziej się nakręca. Wiecie, takie poczucie, że tym bardziej chcę, im bardziej nie mogę... Poszłam do gina, jak to się nazywa " zwykłego" który mi mówił kiedy mam owulacje i ze to dziś musimy działać, pokrywało sie to tylko z tym, co wychodziło na testach, ale niestety nic to nie dawało.
    Dziś postanowiłam poradzić się Was bo myślę o wizycie w invimedzie w Poznaniu ale nie wiem jak się za to zabrać, do jakiego lekarza udać. A może jeszcze spróbować czegoś przed wizytą w klinice?

    Ja powiem, że przede wszystkim teraz zbadać faceta. Wszyscy zawsze pierwsze upatruja w kobiecie nieścisłości, a niepłodność męska jest tak samo częsta. Dobry lekarz w klinice na pierwszej wizycie pewnie od razu da skierowanie na badanie nasienia. :)

    Gosiaczek:*, Danadana lubią tę wiadomość

  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 10 marca 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    3x mi robili USG na Polnej i za każdym razem szyjka 2,5-2,6cm. Więc nie wiem dlaczego mojemu prowadzącemu wyszło 1,5cm 🤷🏻‍♀️ No ale na obserwacji zostaję. Jak będzie wszystko dobrze, to 3 noce i do domu 🙏
    Trzymam kciuki żeby było dobrze! :) żebyście krotce wrócili do domu

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 10 marca 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I badanie nasienia jest w sumie stosunkowo tanie... A daje pogląd na sytuację

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 10 marca 2021, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia jednak Cie zostawili :(
    Ale jak szyjka taka to super!! Pewnie troszke ulga :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 marca 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perelka wrote:
    Monia dobrze że jednak co do szyjki to Twój gin się pomylił :) dobrze żebyś jeszcze trochę bliźniaki ponosiła, min. Do końca 32 tyg. bo wtedy już ponoć dużo bezpiecznej ale życzę i nawet 37 ;)
    Dobrze pamiętam że też dwóch chłopaków się szykuje, macie już imiona?
    Tak, dwóch chłopców mamy. Będzie Leonard i Teodor 😘

    dobuska, Asiulka84, Perelka lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
‹‹ 709 710 711 712 713 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ