X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    No ja właśnie nie wiem. Coś około 10-15 minut chyba?
    Hehe, spoko. Myślałam, że już masz potencjalne imię dla dziecka wybrane 😀. Wiecie, że ja nie pamiętam już ile się leży? W Szczecinie 15 minut na samolocie, po podaniu zarodka. A Invimedzie chyba chwilę leżałam na tym łóżku co przed punkcja, ale pewności nie mam.

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 19 maja 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, w nowej Klinice powtarzałam wszystkie badania i jestem w szoku AMH 1,3 a FSH 4,2. Wszystko się mega polepszyło. Na usg ponad 11 pęcherzyków (zawsze miałam Ok 4-5). Jestem super zadowolona. Także dziewczyny AMH to jednak jest zmienne, ja w pewnym momencie miałam 0,3 już, nie ma chyba co się za bardzo tym przejmować. Zastanawiam się co mogło mieć wpływ na takie polepszenie, ale pewnie wszystko razem. Mam nadzieje ze na pare miesięcy będę mogła podzielić się dobra nowina. Profesor z tej nowej kliniki mówi że on nie rozumie tych wcześniejszych niepowodzeń (V procedur) bo wszystko wyglada bardzo dobrze i u męża tez, ale z tego względu, że było aż tyle procedur to będziemy ostrożni i jeszcze miesiąc a może nawet dwa będzie mnie obserwować a potem stymulacja😊 to tyle co nowego u mnie. Trzymajcie się i cały czas trzymam ✊ za każda z was ❤️

    Danadana, kate2friend, mo_Nika, katrinka2609, Marzycielka7, Nika1, penceence, Asiulka84 lubią tę wiadomość

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Cześć dziewczyny, w nowej Klinice powtarzałam wszystkie badania i jestem w szoku AMH 1,3 a FSH 4,2. Wszystko się mega polepszyło. Na usg ponad 11 pęcherzyków (zawsze miałam Ok 4-5). Jestem super zadowolona. Także dziewczyny AMH to jednak jest zmienne, ja w pewnym momencie miałam 0,3 już, nie ma chyba co się za bardzo tym przejmować. Zastanawiam się co mogło mieć wpływ na takie polepszenie, ale pewnie wszystko razem. Mam nadzieje ze na pare miesięcy będę mogła podzielić się dobra nowina. Profesor z tej nowej kliniki mówi że on nie rozumie tych wcześniejszych niepowodzeń (V procedur) bo wszystko wyglada bardzo dobrze i u męża tez, ale z tego względu, że było aż tyle procedur to będziemy ostrożni i jeszcze miesiąc a może nawet dwa będzie mnie obserwować a potem stymulacja😊 to tyle co nowego u mnie. Trzymajcie się i cały czas trzymam ✊ za każda z was ❤️
    Paprotka! Ale super wieści! A może i psychika tu zadziałała i odpoczynek od stymulacji? Kto wie :D Ważne, że jest lepiej i masz w sobie dużo nadziei i pozytywnej energii. Wszystko przecież zaczyna się w naszej głowie :D
    A AMH faktycznie jest zmienne. Mi też skakało, z 1.1 na 2.6. Nie wiem, na ile to zmiana diety, czy naturalne wahania.
    Bardzo się cieszę, że jesteś na dobrej drodze ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Cześć dziewczyny, w nowej Klinice powtarzałam wszystkie badania i jestem w szoku AMH 1,3 a FSH 4,2. Wszystko się mega polepszyło. Na usg ponad 11 pęcherzyków (zawsze miałam Ok 4-5). Jestem super zadowolona. Także dziewczyny AMH to jednak jest zmienne, ja w pewnym momencie miałam 0,3 już, nie ma chyba co się za bardzo tym przejmować. Zastanawiam się co mogło mieć wpływ na takie polepszenie, ale pewnie wszystko razem. Mam nadzieje ze na pare miesięcy będę mogła podzielić się dobra nowina. Profesor z tej nowej kliniki mówi że on nie rozumie tych wcześniejszych niepowodzeń (V procedur) bo wszystko wyglada bardzo dobrze i u męża tez, ale z tego względu, że było aż tyle procedur to będziemy ostrożni i jeszcze miesiąc a może nawet dwa będzie mnie obserwować a potem stymulacja😊 to tyle co nowego u mnie. Trzymajcie się i cały czas trzymam ✊ za każda z was ❤️
    Cieszę się, że jesteś zadowolona i wszystko dobrze wygląda. A to co teraz miałaś robione, ze jest 11 pęcherzyków? Skoro to jeszcze nie stymulacja?

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 19 maja 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Cześć dziewczyny, w nowej Klinice powtarzałam wszystkie badania i jestem w szoku AMH 1,3 a FSH 4,2. Wszystko się mega polepszyło. Na usg ponad 11 pęcherzyków (zawsze miałam Ok 4-5). Jestem super zadowolona. Także dziewczyny AMH to jednak jest zmienne, ja w pewnym momencie miałam 0,3 już, nie ma chyba co się za bardzo tym przejmować. Zastanawiam się co mogło mieć wpływ na takie polepszenie, ale pewnie wszystko razem. Mam nadzieje ze na pare miesięcy będę mogła podzielić się dobra nowina. Profesor z tej nowej kliniki mówi że on nie rozumie tych wcześniejszych niepowodzeń (V procedur) bo wszystko wyglada bardzo dobrze i u męża tez, ale z tego względu, że było aż tyle procedur to będziemy ostrożni i jeszcze miesiąc a może nawet dwa będzie mnie obserwować a potem stymulacja😊 to tyle co nowego u mnie. Trzymajcie się i cały czas trzymam ✊ za każda z was ❤️
    Super Paprotko! Amh to loteria jak widzimy, dużo też zależy od laboratorium w którym się bada podobno. :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 19 maja 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Hehe, spoko. Myślałam, że już masz potencjalne imię dla dziecka wybrane 😀. Wiecie, że ja nie pamiętam już ile się leży? W Szczecinie 15 minut na samolocie, po podaniu zarodka. A Invimedzie chyba chwilę leżałam na tym łóżku co przed punkcja, ale pewności nie mam.
    Nieee Kajtka bym nie chciała za imię.
    W Invimedzie chyba się leży na tym łóżku co po punkcji właśnie, ale nie wiem. Może jutro się przekonam. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2021, 10:00

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 19 maja 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Cześć dziewczyny, w nowej Klinice powtarzałam wszystkie badania i jestem w szoku AMH 1,3 a FSH 4,2. Wszystko się mega polepszyło. Na usg ponad 11 pęcherzyków (zawsze miałam Ok 4-5). Jestem super zadowolona. Także dziewczyny AMH to jednak jest zmienne, ja w pewnym momencie miałam 0,3 już, nie ma chyba co się za bardzo tym przejmować. Zastanawiam się co mogło mieć wpływ na takie polepszenie, ale pewnie wszystko razem. Mam nadzieje ze na pare miesięcy będę mogła podzielić się dobra nowina. Profesor z tej nowej kliniki mówi że on nie rozumie tych wcześniejszych niepowodzeń (V procedur) bo wszystko wyglada bardzo dobrze i u męża tez, ale z tego względu, że było aż tyle procedur to będziemy ostrożni i jeszcze miesiąc a może nawet dwa będzie mnie obserwować a potem stymulacja😊 to tyle co nowego u mnie. Trzymajcie się i cały czas trzymam ✊ za każda z was ❤️
    Wspaniałe wieści! Myślę, że ma tutaj też duże znaczenie, że organizm złapał trochę dobrej energii i nadziei! <3
    A jak to jest, że masz tyle pęcherzyków, a stymulacja dopiero za 2-3 miesiące?
    Czekam na kolejne dobre wieści!

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5988 9076

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie decyzja o odroczeniu transferu 😔

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzany miałam tylko obraz USG, czy odpowiada AMH ale bez żadnej stymulacji tylko po prostu ocena jak tam wszystko wyglada. Teraz cały czas przyjmuje hormon wzrostu ale badania z krwi miałam robione przed zastosowaniem hormonu wiec to nie od tego (ale on tez ma podwyższyć poziom AMH). Macie racje, że może to psychika bo pierwszy raz czuje, że może się udać i że nie jest tak beznadziejnie. Od miesiąca chodzę wesoła 😊

    Fisia, dobuska, mo_Nika, Róża29 lubią tę wiadomość

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    My tez jedziemy na weekend nad morze i ma lać :/
    Ja ostatnio jak byłam to na te wszystkie dni tylko jeden dzień nie padało 😂😂😂 pożyczyłam od większej koleżanki taki płaszcz przeciwdeszczowy i powiem Ci, że sprawdził się super. Do tego kalosze i można łazić 😄 ile się jodu nawdychacie!
    Ja teraz na rocznicę jeszcze jadę gdzieś i potem ten czerwiec na wakacje dłuższe - zastanawiam się nad tą torbą...czy brać czy nie. Żeby nie zapeszyc 😂😬

    dobuska lubi tę wiadomość

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    U mnie decyzja o odroczeniu transferu 😔
    Mówię Ci, poczytaj sobie o FET i od razu będziesz mieć lepszy humor 😘😘😘

    kate2friend lubi tę wiadomość

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Cześć dziewczyny, w nowej Klinice powtarzałam wszystkie badania i jestem w szoku AMH 1,3 a FSH 4,2. Wszystko się mega polepszyło. Na usg ponad 11 pęcherzyków (zawsze miałam Ok 4-5). Jestem super zadowolona. Także dziewczyny AMH to jednak jest zmienne, ja w pewnym momencie miałam 0,3 już, nie ma chyba co się za bardzo tym przejmować. Zastanawiam się co mogło mieć wpływ na takie polepszenie, ale pewnie wszystko razem. Mam nadzieje ze na pare miesięcy będę mogła podzielić się dobra nowina. Profesor z tej nowej kliniki mówi że on nie rozumie tych wcześniejszych niepowodzeń (V procedur) bo wszystko wyglada bardzo dobrze i u męża tez, ale z tego względu, że było aż tyle procedur to będziemy ostrożni i jeszcze miesiąc a może nawet dwa będzie mnie obserwować a potem stymulacja😊 to tyle co nowego u mnie. Trzymajcie się i cały czas trzymam ✊ za każda z was ❤️
    Wspaniale! Oczywiście kciuki mocno zaciśnięte 🤞💪

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Nieee Kajtka bym nie chciała za imię.
    W Invimedzie chyba się leży na tym łóżku co po punkcji właśnie, ale nie wiem. Może jutro się przekonam. :)
    Taaak, wyrko to samo. Tylko mocz uciska na oczy 😬😁 bo jednak z 15 minut trzeba tam przeczekać na leżąco z pełnym pęcherzem, jeszcze uprzednio naciśniętym przez usg i La Doktorrraa.

    dobuska lubi tę wiadomość

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja ostatnio jak byłam to na te wszystkie dni tylko jeden dzień nie padało 😂😂😂 pożyczyłam od większej koleżanki taki płaszcz przeciwdeszczowy i powiem Ci, że sprawdził się super. Do tego kalosze i można łazić 😄 ile się jodu nawdychacie!
    Ja teraz na rocznicę jeszcze jadę gdzieś i potem ten czerwiec na wakacje dłuższe - zastanawiam się nad tą torbą...czy brać czy nie. Żeby nie zapeszyc 😂😬
    Ja biorę walizke. A na rocznice to moze wyjade wozkiem do parku bo wypada nam krotko po porodzie. Daj znac jak wizyta!

    Danadana lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Taaak, wyrko to samo. Tylko mocz uciska na oczy 😬😁 bo jednak z 15 minut trzeba tam przeczekać na leżąco z pełnym pęcherzem, jeszcze uprzednio naciśniętym przez usg i La Doktorrraa.
    Łe jery, ten pęcherz to pewnie będzie niezła zmora.
    Pisałyście chyba gdzieś, że to najgorsze z całej procedury😂😬

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    U mnie decyzja o odroczeniu transferu 😔
    No, ale to było już raczej pewne :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy tak może być, że mnie jeszcze dalej pobolewa brzuch?

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5988 9076

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    No, ale to było już raczej pewne :)
    No tak, nie mniej jednak jest mi smutno z tego powodu.

    W każdym razie punkcja w piątek o 11!

    kate2friend, katrinka2609 lubią tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    No tak, nie mniej jednak jest mi smutno z tego powodu.

    W każdym razie punkcja w piątek o 11!
    Rozumiem, ale to dla Twojego dobra. <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    No tak, nie mniej jednak jest mi smutno z tego powodu.

    W każdym razie punkcja w piątek o 11!
    Ale pomyśl, że jakby transfer był teraz, byłoby mniejsze prawdopodobieństwo powodzenia :)
    W kolejnym cyklu będziesz super przygotowana, ciało Ci za to podziękuje i kropek też :D

    kate2friend lubi tę wiadomość

‹‹ 898 899 900 901 902 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ