Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2021, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    penceence wrote:
    Fisia trzymam kciuki!

    Dzudi ja ostatnio okres po punkcji dostalam po 8 dniach, ale u kazdej jest inaczej :)

    Dziekuje! Zamelduje się później :)

    Monika, na pewno pecherzyki nigdzie nie uciekły, skoro na podglądzie było je widać. Będzie dobrze, dzień szybko Ci zleci! ✊

    mo_Nika, Danadana lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 24 maja 2021, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam dzisiaj kciuki! <3

    mo_Nika, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2324 1378

    Wysłany: 24 maja 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dziewczyny, trzymam dzisiaj kciuki! <3
    Dobuska, a Ty poszlas na zwolnienie?

  • katrinka2609 Autorytet
    Postów: 430 572

    Wysłany: 24 maja 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę Wam powodzenia w podglądach, punkcjach, transferach i dobrych wiadomościach ✊ Niech to będzie piękny dzień dla nas wszystkich🍀🥰

    mo_Nika, Marzycielka7, nick nieaktualny, Motyl12 lubią tę wiadomość

    Starania od 2016
    2018 - 2 x UIU ☹️
    2019 - laparoskopia - endo 1 stopnia
    2021 InviMed
    Kariotypy - ok, AMH - 0,77
    Pai 1 i MTHFR - hetero, kir bX - brak ważnych Kirow implantacyjnych
    1 IVF - 5.2021 mamy 2 ❄️❄️- transfery 😢
    2 IVF - 10. 2021 mamy 2 ❄️❄️
    FET 11.2021- 4AA (acofil,neoparin)😢
    ........Długa przerwa ........
    FET 24.02.2023 4BA - (acofil,neoparin)
    6dpt cień cienia
    7dpt - beta 89,87
    10dpt -beta 331,61
    12dpt - beta 750,05
    14dpt - beta 1500,19
    17dpt - beta 3662,63
    19dpt - pęcherzyk ciążowy i ciałko żółtkowe 🥰🥰🥰

    27.10.2023 rodzi się nasz syn ♥️

    preg.png
  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 24 maja 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Bombka to powodzenia jutro 🍀
    Lindalia jutro faktycznie przydałaby się wizyta rano, ale sama chciałam popołudniu...to teraz mam :p akurat mam kontrolę w pracy, więc trochę ciężko tak co drugi dzień urlop brać, więc kombinuje z tymi popołudniowymi wizytami w klinice. U mnie jednak obraz usg był zadowalający, więc trochę zaskoczenie wyszło po badaniu estradiolu. Może jednak coś jeszcze z tego będzie! Zobaczymy :) Teraz już i tak nic nie poradzę, zrobiłam co mogłam, dawka leku zwiększona, pozostaje cierpliwie czekać na rozwój sytuacji...no to tak w teorii😅 a w praktyce to byle do 17.30 i coś czuję, że jutro będę mega wydajnym pracownikiem 🙊 tytuł pracownika dnia nam jak w banku 😂

    Również trzymam kciuki za 17:30😉🍀✊💕

    mo_Nika lubi tę wiadomość

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 24 maja 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny ✊ Jestem z Wami myślami ❤️

    mo_Nika, nick nieaktualny, Motyl12 lubią tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 24 maja 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Dobuska, a Ty poszlas na zwolnienie?
    Czekam na odpowiedź z kliniki. Nie jestem w stanie pracować :(

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2324 1378

    Wysłany: 24 maja 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Czekam na odpowiedź z kliniki. Nie jestem w stanie pracować :(
    Naprawdę tak źle się czujesz?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 24 maja 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Naprawdę tak źle się czujesz?
    Okropnie. Od niedzieli wieczór znacznie gorzej. Progesteron daje mi w kość (ciągle śpię, kręci mi się w głowie, a po dziesięciu krokach jestem tak zmęczona jakbym biegła), a dzisiaj dodatkowo boli mnie brzuch.

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 24 maja 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Okropnie. Od niedzieli wieczór znacznie gorzej. Progesteron daje mi w kość (ciągle śpię, kręci mi się w głowie, a po dziesięciu krokach jestem tak zmęczona jakbym biegła), a dzisiaj dodatkowo boli mnie brzuch.
    A Ty miałaś niski estradiol (tzn. nie miałaś ryzyka hiperki)?
    Progesteron,szczególnie doustnie, to niestety jest niezła jazda na początku,ale nie martw się,organizm przywyknie! I już Cię nie będzie tak "trzepało".

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 24 maja 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska ja mimo FET bralam w ciazy doustnie Besins, poniewaz dopochwowo mnie najpewniej uczulał i tez czulam się kiepsko - przede wszystkim bolała mnie głowa. Progesteron potrafi naprawdę dopiec. Moze zapytaj czy mozesz brac dopochwowo?

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 24 maja 2021, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak coś jest nie tak z zarodkami to klinika dzwoni czy tylko po 5 dobie?

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 24 maja 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Dziewczyny jak coś jest nie tak z zarodkami to klinika dzwoni czy tylko po 5 dobie?
    Po zakończonej hodowli, ale to dotyczy wszystkich zarodków. Czyli jeśli masz np. 3 i jeden padnie to nie dzwonią.

    Danadana
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 24 maja 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Po zakończonej hodowli, ale to dotyczy wszystkich zarodków. Czyli jeśli masz np. 3 i jeden padnie to nie dzwonią.
    O matko 😱 To będą najdłuższe 2 dni 🙈

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 24 maja 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja nie miałam ryzyka hiperki. Estradiol był około 1200 trzy dni przed punkcją.

    Opisałam w mailu sytuację ze swoim samopoczuciem i ogólnie poprosiłam o zwolnienie do czasu bety. No zobaczymy. Nawet jak nie dostanę to albo wezmę urlop. W tej chwili się do pracy nie nadaję :(
    Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia, ale mimo wszystko, potrzebuję trochę czasu.

    Dzudi, o ile zadzwonią od razu. Mi dzisiaj mija siódma doba, bo w sobotę nikt nie zadzwonił i już też dostaję na głowę. :(

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 24 maja 2021, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska ja bym już tam dzwoniła 🤯

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 24 maja 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    No widzisz, ja miałam wszystko zwiększone i nie bolało.

    Za to teraz czuje się okropnie. Mój mąż się cieszy, bo kropek jest już w czasie kiedy powinien sobie szukać miejsca w macicy i on myśli, ze skoro się tak bardzo zle czuje teraz to to dobry znak.
    Ja uważam, że to po prostu progesteron.

    Kiedy testujesz?

  • katrinka2609 Autorytet
    Postów: 430 572

    Wysłany: 24 maja 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Dziewczyny jak coś jest nie tak z zarodkami to klinika dzwoni czy tylko po 5 dobie?
    Chyba że padną wszystkie wcześniej to wtedy dzwonią. Więc lepiej niech nie dzwonią 😊

    Starania od 2016
    2018 - 2 x UIU ☹️
    2019 - laparoskopia - endo 1 stopnia
    2021 InviMed
    Kariotypy - ok, AMH - 0,77
    Pai 1 i MTHFR - hetero, kir bX - brak ważnych Kirow implantacyjnych
    1 IVF - 5.2021 mamy 2 ❄️❄️- transfery 😢
    2 IVF - 10. 2021 mamy 2 ❄️❄️
    FET 11.2021- 4AA (acofil,neoparin)😢
    ........Długa przerwa ........
    FET 24.02.2023 4BA - (acofil,neoparin)
    6dpt cień cienia
    7dpt - beta 89,87
    10dpt -beta 331,61
    12dpt - beta 750,05
    14dpt - beta 1500,19
    17dpt - beta 3662,63
    19dpt - pęcherzyk ciążowy i ciałko żółtkowe 🥰🥰🥰

    27.10.2023 rodzi się nasz syn ♥️

    preg.png
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 24 maja 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Dziękuje :)
    O 14:30 ☺️ 🙏🍀


    Fisiulka mocne ✊✊✊✊✊❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 24 maja 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Dziękuje, Geraltowa! Nie nastawiam się na sukces i jakoś mi z tym lżej :) Też mam akupunkturę przed i po, ale u swojej babeczki, na uspokojenie 🙏
    Po transferze odstawiam wszelkie internety i też jadę nad morze, jak dobuska 😁


    I pamiętaj o rybce 😉😍

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 925 926 927 928 929 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ