InviMed Wroclaw
-
WIADOMOŚĆ
-
Nutkaa wrote:Byłam tydzień temu na wizycie i lekarz mówił że działają normalnie, bez przerw… a wie że inne wrocławskie kliniki już każą czekać na środki nawet do jesieni
Ja dzisiaj umówiłam sie na wizyte kwalifikacyjną na 1.07. Pani z którą rozmawiałam powiedziała, że wizyta jest płatna 380zł, chyba że zostaniemy zakwalifikowani do programu to wizyta bedzie bezpłatna. -



