X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Aneczka2014 Przyjaciółka
    Postów: 258 44

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    37.Lachowski miał bardzo dobre opinie więc zdecydowałam się iść do niego i jak na razie jest na plus. Zobaczymy jutro. Ja już poszłam do niego z kompletem badań. Niektóre z nich nie są w ogóle potrzebne. Usg pieresi, cytologia, hormony: LH, FSH, TSH i jeszcze pare innych, AMH, genetyczne w tym kariotyp Kazał jeszcze zrobić wirusowe : różyczka, toxoplazma, CMV, HIV, kiła, chlamydia, wymaz i czystość pochwy,
    ureo i mycoplazma, sód, potas, APTT, HCV, Hbc, Hbs, Morfologia, grupa krwi i to chyba tyle.
    Ja też to wszystko miałam robione przed IUI. Do tej pory brak przyczyny dlaczego nie mogę mieć dzieci. Póki co zbieramy kasę na in vitro dlatego cały czas z wami jestem o czytam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobuziaraLILLY wrote:
    To tak jak u mnie. Pierwsze invitro z pięknym zarodkiem i nic... No ale tak czasem bywa. Ja oczekuję od lekarza zrozumienia i wyrozumiałości. I żeby nie widział we mnie tylko bankomatu. A jak duży macie problem z nasieniem? Bo przy naszych parametrach odrazy odradzono nam IUI

    Pierwsze iui zrobil za przeproszeniem konował bo jak sie potem dowiedzielismy od niego ze w sumie nie bylo sensu robic iui bo to bylo raczej pewne ze sie nie uda z takimi parametrami ale wazne ze mu sie kasa zgadzala 1000zl skasowal burak jeden. To na cholere to proponowal to były poczatki nie znalismy sie az tak ale po tym juz wiedzialam ze wiecej do niego nie pojde!
    Teraz dr L oczywiscie zgodzil sie na iui ale tylko AID i takie tez bhlo ostatnie i obecne tez bedzie takie.
    Niestety wynik 1mln czy 0.5mln przy normie jak chyba dobrze pamietam 20mln to wiadomo...

  • lobuziaraLILLY Przyjaciółka
    Postów: 149 28

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Pierwsze iui zrobil za przeproszeniem konował bo jak sie potem dowiedzielismy od niego ze w sumie nie bylo sensu robic iui bo to bylo raczej pewne ze sie nie uda z takimi parametrami ale wazne ze mu sie kasa zgadzala 1000zl skasowal burak jeden. To na cholere to proponowal to były poczatki nie znalismy sie az tak ale po tym juz wiedzialam ze wiecej do niego nie pojde!
    Teraz dr L oczywiscie zgodzil sie na iui ale tylko AID i takie tez bhlo ostatnie i obecne tez bedzie takie.
    Niestety wynik 1mln czy 0.5mln przy normie jak chyba dobrze pamietam 20mln to wiadomo...
    Widzisz, właśnie o tym mówię, że zależy mi na tym aby lekarz nie widział we mnie tylko bankomatu. Myślę, że większość lekarzy wykorzystuje nasz ból i cierpienie i żeruje na tym. Rzadko zdarza się lekarz z powołania, który choć trochę będzie chciał nas zrozumieć i naprawdę pomóc.
    Mój ma 4,8 mln ale tylko 1% z tego są prawidłowe. U Was problem leży tylko po stronie męża?

    Starania od 10.2016
    Ja: niskie AMH, On: słabe nasienie
    ICSI 20.12 transfer zarodka 6A :(
    0 śnieżynek
  • lobuziaraLILLY Przyjaciółka
    Postów: 149 28

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do badań u dra L. to wymaga oryginałów czy kopii?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 07:33

    Starania od 10.2016
    Ja: niskie AMH, On: słabe nasienie
    ICSI 20.12 transfer zarodka 6A :(
    0 śnieżynek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobuziaraLILLY wrote:
    Widzisz, właśnie o tym mówię, że zależy mi na tym aby lekarz nie widział we mnie tylko bankomatu. Myślę, że większość lekarzy wykorzystuje nasz ból i cierpienie i żeruje na tym. Rzadko zdarza się lekarz z powołania, który choć trochę będzie chciał nas zrozumieć i naprawdę pomóc.
    Mój ma 4,8 mln ale tylko 1% z tego są prawidłowe. U Was problem leży tylko po stronie męża?

    U mnie niby wszystko ok wiec rozkladam rece co jest nie tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobuziaraLILLY wrote:
    A co do badań u dra L. to wymaga oryginałów czy kopii?

    Ja zawsze mialam oryginały ale np nie bylo problemu przy podejsciu do ivf ze byl to np wypis z morfologii z centrum krwiodawstwa bo oddaje krew.
    Jakos nie robil nigdy z niczym problemow.

  • zulka Autorytet
    Postów: 1592 1932

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobuziaraLILLY wrote:
    A co do badań u dra L. to wymaga oryginałów czy kopii?
    Już jestem po wizycie u Dr Lachowskiego. Nadal pozytywne odczucia. Zaczynamy stymulacje, lada dzień mam mieć miesiączkę. Wypisał mi refundacje na leki i zamiast 1000 zł zapłaciłam 160. Ale to jeszcze nie wszystkie leki zobaczymy jak będzie przebiegać stymulacja. Wszystkie wyniki to były kopie.

  • lobuziaraLILLY Przyjaciółka
    Postów: 149 28

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Już jestem po wizycie u Dr Lachowskiego. Nadal pozytywne odczucia. Zaczynamy stymulacje, lada dzień mam mieć miesiączkę. Wypisał mi refundacje na leki i zamiast 1000 zł zapłaciłam 160. Ale to jeszcze nie wszystkie leki zobaczymy jak będzie przebiegać stymulacja. Wszystkie wyniki to były kopie.
    Zulka, świetnie że jesteś na bieżąco :) jaki protokół? Krótki czy długi?

    Starania od 10.2016
    Ja: niskie AMH, On: słabe nasienie
    ICSI 20.12 transfer zarodka 6A :(
    0 śnieżynek
  • lobuziaraLILLY Przyjaciółka
    Postów: 149 28

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    U mnie niby wszystko ok wiec rozkladam rece co jest nie tak?
    No właśnie ja też się zastanawiałam nad tym co jest nie tak, gdy transfer się nie powiódł. Myślałam, że skoro zarodek nam się udał a ze mną wszystko ok to transfer się powiedzie a tu dupa :/

    Starania od 10.2016
    Ja: niskie AMH, On: słabe nasienie
    ICSI 20.12 transfer zarodka 6A :(
    0 śnieżynek
  • zulka Autorytet
    Postów: 1592 1932

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobuziaraLILLY wrote:
    Zulka, świetnie że jesteś na bieżąco :) jaki protokół? Krótki czy długi?
    Protokół, krótki. Po badaniu dowiedziałam się, że miałam owulacje, mimo, że wynik AMH wskazuje na PCO, no i, że moje endometrium jest ok. Tylko te zastrzyki. Jak uwidziałam te ampułki to mi się ciepło zrobiło.

  • zulka Autorytet
    Postów: 1592 1932

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evitaz wrote:
    Polecam dr. Lachowskiego dzięki niemu mam córę i teraz jestem w ciąży. Ja mam pełne zaufanie do niego, wie co robi.
    Czy możesz mi napisać jaki miałaś protokół?

  • lobuziaraLILLY Przyjaciółka
    Postów: 149 28

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Protokół, krótki. Po badaniu dowiedziałam się, że miałam owulacje, mimo, że wynik AMH wskazuje na PCO, no i, że moje endometrium jest ok. Tylko te zastrzyki. Jak uwidziałam te ampułki to mi się ciepło zrobiło.
    Hahaha, wiesz ja też kiedyś mdlałam na sam widok strzykawki. A teraz robię sobie zastrzyki jak zawodowa piguła. Nie bój się, nabierzesz wprawy :)

    Starania od 10.2016
    Ja: niskie AMH, On: słabe nasienie
    ICSI 20.12 transfer zarodka 6A :(
    0 śnieżynek
  • zulka Autorytet
    Postów: 1592 1932

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobuziaraLILLY wrote:
    Hahaha, wiesz ja też kiedyś mdlałam na sam widok strzykawki. A teraz robię sobie zastrzyki jak zawodowa piguła. Nie bój się, nabierzesz wprawy :)
    No myślę, że dam radę. Kiedyś to ja innych kłułam a teraz to wraca do mnie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    No myślę, że dam radę. Kiedyś to ja innych kłułam a teraz to wraca do mnie :-)

    Pewnie ze dasz :)

    Ja tez pierwszym sie stresowalam i po co? Nawet go nie poczulam.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Już jestem po wizycie u Dr Lachowskiego. Nadal pozytywne odczucia. Zaczynamy stymulacje, lada dzień mam mieć miesiączkę. Wypisał mi refundacje na leki i zamiast 1000 zł zapłaciłam 160. Ale to jeszcze nie wszystkie leki zobaczymy jak będzie przebiegać stymulacja. Wszystkie wyniki to były kopie.
    Kciuki będę zaciskać :* mocno !!! Też leciałam krótkim protokołem :) jakie leki masz ?

  • zulka Autorytet
    Postów: 1592 1932

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kciuki będę zaciskać :* mocno !!! Też leciałam krótkim protokołem :) jakie leki masz ?
    FOSTIMON 150J a po paru dniach dojdzie Cetrodite.

  • Evitaz Autorytet
    Postów: 321 418

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Czy możesz mi napisać jaki miałaś protokół?
    Krótki protokół

    uwo9skjoogetrb32.png
    Niedrożne jajowody, 35 lat, 1 dziecko, crio transfer 12.11, testuje 23.11 , 11dpt beta 447,4, 15dpt beta 2897, ❤️❤️ Biją, 20 tc [*], [*], 18.08start II procedury, 30.08 puncja. 02.09 transfer jednego zarodeczka, 13.09 piątek testuje 2 ❄️, 11dpt 182,6, 15 dpt 1610, 28 dpt ❤️
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    FOSTIMON 150J a po paru dniach dojdzie Cetrodite.
    To drugie miałam, a do samej stymulacji miałam inne leki.

  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest może ktoś kto już podchodził do In vitro z kd? Chciałabym wiedzieć jak to wyglada. Jak stymulacja ,ile to trwa jak jest już dawczyni

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
  • zulka Autorytet
    Postów: 1592 1932

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    To drugie miałam, a do samej stymulacji miałam inne leki.
    Jak czytam to każda ma inne leki.

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ