X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć babeczki!
    My jesteśmy u doktora Trzeciaka. 19.04 mamy wizytę z kompletem badań. Swoją drogą było ich sporo ;)
    Trzymam za Was kciuki A Wy trzymajcie za mnie ;)

    Póki co brak przyczyny niepłodności, starania od września 2016.
    Hashimoto.

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu co za pech, że trafiłaś na takiego buca :( Naprawdę przydałoby się co po niektórym więcej empatii. W takich miejscach jak klinika niepłodności nie powinno być chamów, prostaków i naciągaczy ..grrr. Szkoda, że rzeczywistość jest inna.
    Dobrze, że wybrałaś Ostravę. Zobaczysz jeszcze trochę i będziesz brzuchatka :*

    Aguś Tobie też współczuję przeżyć. Dlaczego lekarz nie zdecydował się na laparoskopię? Dlaczego od razu Cię ciął?

    Wstępnie termin laparoskopii mam ustalony na 24.04. (może to być też 25.04). Mam spore obawy, targa mną strach. Boję się całej procedury i jaki będzie jej wynik... Przepłakałam pół dnia. Potem jakoś się ogarnęłam i stwierdziłam, że czasu nie cofnę. Muszę się skupić na tym co będzie, a może będzie dobrze.. Oby.

    A no jeśli chodzi o termin zabiegu to jest mały problem. Akurat mam wtedy dostać miesiączkę. Wolałabym sobie ją jakoś przesunąć. Mam w domu sporo luteiny tylko nie wiem w jakiej dawce przyjmować.
    Macie dziewczyny z tym jakieś doświadczenie?

    Tara2 lubi tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawska_babka wrote:
    Cześć babeczki!
    My jesteśmy u doktora Trzeciaka. 19.04 mamy wizytę z kompletem badań. Swoją drogą było ich sporo ;)
    Trzymam za Was kciuki A Wy trzymajcie za mnie ;)

    Póki co brak przyczyny niepłodności, starania od września 2016.
    Hashimoto.

    Ja do Trzeciaka już na pewno nie wrócę ... :/
    Na Twoim miejscu przeanalizowałabym Twój przypadek z innym lekarzem. Kto wie, czy nie wyjdą kwiatki jak u mnie :/

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Aniu co za pech, że trafiłaś na takiego buca :( Naprawdę przydałoby się co po niektórym więcej empatii. W takich miejscach jak klinika niepłodności nie powinno być chamów, prostaków i naciągaczy ..grrr. Szkoda, że rzeczywistość jest inna.
    Dobrze, że wybrałaś Ostravę. Zobaczysz jeszcze trochę i będziesz brzuchatka :*

    Aguś Tobie też współczuję przeżyć. Dlaczego lekarz nie zdecydował się na laparoskopię? Dlaczego od razu Cię ciął?

    Wstępnie termin laparoskopii mam ustalony na 24.04. (może to być też 25.04). Mam spore obawy, targa mną strach. Boję się całej procedury i jaki będzie jej wynik... Przepłakałam pół dnia. Potem jakoś się ogarnęłam i stwierdziłam, że czasu nie cofnę. Muszę się skupić na tym co będzie, a może będzie dobrze.. Oby.

    A no jeśli chodzi o termin zabiegu to jest mały problem. Akurat mam wtedy dostać miesiączkę. Wolałabym sobie ją jakoś przesunąć. Mam w domu sporo luteiny tylko nie wiem w jakiej dawce przyjmować.
    Macie dziewczyny z tym jakieś doświadczenie?
    Widzisz lekarz przed operacją mówił że zrobi laparoskopowo i nic nie wytnie co nie musi, a po wszystkim okazalo się że nawet nie próbował zrobić laparoskopi tylko zrobił sobie cięcie i usunął cały problem naraz, bo po.co się tyle bawić ... powiedział ,że nie dało się inaczej....
    Tylko szkoda że każdy ginekolog do którego pójdę pyta dlaczego usunieto mi całego jajnika. Większość lekarzy to po prostu konowały... dobrze leczą tylko swoich.

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
  • FinnRasiel Ekspertka
    Postów: 140 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony - odpisałam na priv :*

    Ja też nie wiem czy wrócę do swojego doktora w Invimedzie, przynajmniej nie teraz.
    Powinnam zadzwonić pewnie i poinformować jaka diagnoza po laparo.
    Coraz większą wiedzę mam o endometriozie.
    Teraz sobie układam plan jak z tym cholerstwem żyć ;)

    Aguś - tobie też współczuję przeżyć.
    U mnie profesor zaznaczył, że zrobili z zespołem wszystko, żeby nie naruszyć jajników. Ja czułam, że jestem w naprawdę dobrych rękach i w końcu dobrze trafiłam. Oczywiście, jako, że mam mamę lekarza to wiedząc, że zawsze coś nieprzewidzianego może zawsze się wydarzyć ( w końcu to organika a nie matematyka) - byłam przerażona.

    Ciekawska babka - Trzymam kciuki! :) Jak poszły badania?
    Radziłabym tylko - konsultuj się jeśli jakieś wątpliwości się pojawią, także z innymi specami.
    Badałaś się pod kątem endometriozy?
    Invimed skupi się nad samą procedurą, ty miej kontrolę nad tym, żeby możliwie najlepiej zdiagnozować przyczynę niepłodności. Nieudane ivf to niestety kasa w błoto.
    Żałuję, że nikt mi tak nie doradzał przed laty...teraz to taka mądrość po szkodzie u mnie trochę :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 09:10

    # mother, you're mumbling...
    36l
    AMH- 1,2 (2016) 0,9 (2017) 0,9 (2018)
    LUF - niepotwierdzone
    (I) ICSI (Marzec 2019)przez torbiel procedura przerwana
    03. 2019 Laparoskopia Endometrioza IV stopnia, liczne zrosty, większość usunięta, nie wdrożone leczenie - naturalne starania (?)
  • AniaK Ekspertka
    Postów: 158 55

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda z nas ktora boryka sie z bolesnymi miesiaczkami, powinna oprocz leczenia nieplodnsci wybrac sie rozniez do dobrego specjalisty od Endo. Niestety z naszych wszystkich ostatnich doswiadczen wynika ze Invimed skupia sie na inseminacji/IVF - a troche mniej na diagnostyce nieplodnosci - znajdowaniu przyczyn i leczeniu ich najperw. Dobrze ze mamy to forum i siebie :)

    BitterSweetSymphony, FinnRasiel, Nefre_ ms lubią tę wiadomość

    AMH: 0.1
    Endometrioza IV stopnia / Laparoskopia / Torbiele Enfometrilane
    Invimed Wroclaw
    02/2019: Przygotowania do IVF z KD
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Ja do Trzeciaka już na pewno nie wrócę ... :/
    Na Twoim miejscu przeanalizowałabym Twój przypadek z innym lekarzem. Kto wie, czy nie wyjdą kwiatki jak u mnie :/

    Przeanalizowałam forum i widzę, że nie zostałaś dobrze zdiagnozowana i potraktowana. Strasznie mi przykro, że w dobie problemów z niepłodnościa jest tyłu lekarzy, którzy nastawiaja się głownie na zarobek na czyimś nieszczęściu.

    Z tego co wyczytałam to dr Trzeciak nie zobaczył u Ciebie nieprawidłowego obrazu macicy ?
    Nie cofalam się aż tak daleko ale Ostrava to Czechy, planujesz teraz tam się leczyć? Jesteś przed laparo widziałam. Mam nadzieję, że jakoś to wszystko się poukłada kochana lada moment zaczniesz zostawać dobre wiadomości, bo złych już Ci starczy.

    U nas ogólnie wszystkie wyniki wychodzą prawidłowo. Jedynie lh/fsh mam 1,5 co może wskazywać na pco. Jeden jajnik jest drobnopecherzykowaty, ale owulacja z niego jest zawsze. Męża wyniki wszystkie w normie.
    Jesteśmy po 5 iui w innym miejscu i mamy już dosyć. Polecono nam Trzeciaka.
    Zrobiliśmy wszystkie zlecone przez klinikę do ivf badania i nie widzę by było coś nie tak.. ale z drugiej strony lekarzem nie jestem więc niech on na nie popatrzy.
    Jeżeli pierwsze ivf się nie powiedzie będziemy myśleć nad zmianą doktora.

    Wszystkiego dobrego ❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FinnRasiel wrote:

    Ciekawska babka - Trzymam kciuki! :) Jak poszły badania?
    Radziłabym tylko - konsultuj się jeśli jakieś wątpliwości się pojawią, także z innymi specami.
    Badałaś się pod kątem endometriozy?
    Invimed skupi się nad samą procedurą, ty miej kontrolę nad tym, żeby możliwie najlepiej zdiagnozować przyczynę niepłodności. Nieudane ivf to niestety kasa w błoto.
    Żałuję, że nikt mi tak nie doradzał przed laty...teraz to taka mądrość po szkodzie u mnie trochę :/


    Na chwilę obecną nie znalazłam wśród swoich wyników nieprawidłowosci, jedynie podejrzewam pco.
    A a jaki sposób diagnozuje się endometrioze?
    Miesiączek bolesnych nie miewam.

    Jak długo już się starasz ? Przyczyna niepłodności jest endometrioza? Jaki masz plan działania?
    Dziękuję za odpowiedź ❤

  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze teraz to juze tutaj zawsze bedzie taka cisza??

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
  • FinnRasiel Ekspertka
    Postów: 140 74

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawska_babka wrote:
    Na chwilę obecną nie znalazłam wśród swoich wyników nieprawidłowosci, jedynie podejrzewam pco.
    A a jaki sposób diagnozuje się endometrioze?
    Miesiączek bolesnych nie miewam.

    Jak długo już się starasz ? Przyczyna niepłodności jest endometrioza? Jaki masz plan działania?
    Dziękuję za odpowiedź ❤

    Staramy się około 3 lata. U mnie generalnie jest problem niskiego AMH i już dyskusyjnego LH/FSH, wskazującego na obniżającą się ewidentnie rezerwę jajnikową. Tarczycę i resztę wyników mam dosyć książkową. Teraz jestem prawie 3 tygodnie po laparoskopii i dopiero się dowiedziałam, że przyczyną moich problemów mogła być endometrioza. Generalnie endomenda, zwłaszcza zaawansowana może mieć duży wpływ na płodność ( wpływa na hormony, zarasta jajniki, obrasta macicę i zaburza anatomię okolicznych narządów) Do tego to jest choroba z tego co wiem autoimmunologiczna, więc wiele czynników może mieć wpływ.
    U mnie już podejrzewano LUF (też z endo może być związany) i drobne wahania hormonalne...ale generalnie niepłodność idiopatyczna, czyli nikt nic nie wie ;)
    Na razie mam wolne od stymulacji, ICSI itp. i staram się naturalnie. Muszę uwierzyć w cud laparoskopii :)

    # mother, you're mumbling...
    36l
    AMH- 1,2 (2016) 0,9 (2017) 0,9 (2018)
    LUF - niepotwierdzone
    (I) ICSI (Marzec 2019)przez torbiel procedura przerwana
    03. 2019 Laparoskopia Endometrioza IV stopnia, liczne zrosty, większość usunięta, nie wdrożone leczenie - naturalne starania (?)
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś19 wrote:
    Kurcze teraz to juze tutaj zawsze bedzie taka cisza??
    Mam nadzieję,że nie ;)

    Ja z końcem tygodnia wybieram się wreszcie aby powtórzyć badania na boreliozę. Wyniki będę miała zapewne w przyszłym tygodniu. Już robię po gaciach i obmyślam wszystkie scenariusze. W tym najlepszym jak dobrze pójdzie to w Maju/ Czerwcu wracamy do kliniki po ostatniego smroda ;) i tej wersji na dzień dzisiejszy staram się trzymać.

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Mam nadzieję,że nie ;)

    Ja z końcem tygodnia wybieram się wreszcie aby powtórzyć badania na boreliozę. Wyniki będę miała zapewne w przyszłym tygodniu. Już robię po gaciach i obmyślam wszystkie scenariusze. W tym najlepszym jak dobrze pójdzie to w Maju/ Czerwcu wracamy do kliniki po ostatniego smroda ;) i tej wersji na dzień dzisiejszy staram się trzymać.
    Ja po świętach też robię badania od których zależy czy mnie dopuszcza do invitro.
    A drugi problem to program kd w invimedzie :(
    Czekam ostatni miesiąc i nie wiem co dalej jak sie nie odezwą.

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
  • Mola_90 Przyjaciółka
    Postów: 82 81

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy dostalyscie maila z invimed z prosba o potwierdzenie czy dalej jestescie zainteresowane ich programem, ktory ruszy moze za miesiac? Sytuacja troche chora, problem z programem jest od listopada. Nie wiem czy nie wodza nas za nos. W zasadzie to nie wiem co robic, czy czekac czy szukac innej kliniki

    POF/ AMH 0.01
  • AniaK Ekspertka
    Postów: 158 55

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola_90 wrote:
    Dziewczyny a czy dostalyscie maila z invimed z prosba o potwierdzenie czy dalej jestescie zainteresowane ich programem, ktory ruszy moze za miesiac? Sytuacja troche chora, problem z programem jest od listopada. Nie wiem czy nie wodza nas za nos. W zasadzie to nie wiem co robic, czy czekac czy szukac innej kliniki
    Tak dostalysmy .... ja czekam od grudnia . Ale zaczelam starania o KD w czeskiej klinice, wlasnie z tego powodu ze w Invimedzie ciagle przesuwaja start programu bez konkretnego wytlumaczenia sytuacji,

    AMH: 0.1
    Endometrioza IV stopnia / Laparoskopia / Torbiele Enfometrilane
    Invimed Wroclaw
    02/2019: Przygotowania do IVF z KD
  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola_90 wrote:
    Dziewczyny a czy dostalyscie maila z invimed z prosba o potwierdzenie czy dalej jestescie zainteresowane ich programem, ktory ruszy moze za miesiac? Sytuacja troche chora, problem z programem jest od listopada. Nie wiem czy nie wodza nas za nos. W zasadzie to nie wiem co robic, czy czekac czy szukac innej kliniki
    Ja też dostałam, i czuje że coś jest nie tak. Wydaje mi się że w maju dalej nie bedzie nic wiadomo. Czekam do maja i też zaczynam szukać innej kliniki.

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaK wrote:
    Tak dostalysmy .... ja czekam od grudnia . Ale zaczelam starania o KD w czeskiej klinice, wlasnie z tego powodu ze w Invimedzie ciagle przesuwaja start programu bez konkretnego wytlumaczenia sytuacji,
    Ania k daj znać jak już ci znajdą kd w Czechach.

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dostałam tego maila.
    Ja i tak na razie wypadam z gry, ale jeśli laparo się uda, jajniki ocaleją, będziemy się starać naturalnie (ok 3ms). Jeśli w tym czasie nie zajdę w ciążę to jedziemy z mężem do Ostravy. Chyba, że w tym czasie KD w invimedzie ruszy chociaż kto ich tam wie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 10:02

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych !! Bogatego zajączka i smacznego jajeczka :*

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Dziewczyny zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych !! Bogatego zajączka i smacznego jajeczka :*
    Również życzę wszystkim wesołych świąt Wielkanocnych. Spełnienia marzeń :)

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Dziewczyny zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych !! Bogatego zajączka i smacznego jajeczka :*
    A jak tam wyniki twojego męża? Kiedy masz laparoskopie ?

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ