Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 31 października 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Antonelka ale ty robiłaś pgs a to jest kosztowne stąd te kwoty no i byłaś zmuszona brać program z lekami. Ja jak już wcześniej pisałam wydałam 8tys za całą procedurę łącznie z mrożeniem i przechowywaniem zarodków przez rok. Zdaje sobie sprawę że stymulację trzeba powtarzać kilkakrotnie i wtedy dochodzi do takich sum ale adrenalina zasugerowała że 30-40 tys za jedną procedurę a to zdecydowanie przesadzona kwota. Nie straszmy dziewczyn takimi cenami.
    Po drugie nikogo nie straszę !!! Bo jestem w takiej samej sytuacji jak reszta i tez sie martwię.

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 31 października 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuciak dużo sił życzę. Bardzo mi przykro:-(

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 31 października 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic1 ale niespodzianka!!! Dbaj o siebie i czekamy na kolejne wieści.

    Antonelka, Pinezka gratuluję cudownych cudów. Wy dajecie nadzieję innym staraczkom, że jednak cuda się zdarzają. Gratulacje dziewczyny!!!

    Antonelka, nick nieaktualny, pinezka, magic1, Fedra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic! Szczena mi opadla! ;D
    Inska gratuluje, zobazysz ze wszystkie sie pieknie zaplodnia :) a u ciebie podaja blastki czy 2-3 dniowe? :)

    Kuciak... :(

    magic1, Inska lubią tę wiadomość

  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 31 października 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuciak bardzo mi przykro :( Boże czemu to robisz ??? :( kurde nie jesteśmy tu od tygodnia... walczymy tyle lat, a jeszcze takie rzeczy się dzieją :(.

    Pozostałym baaardzo gratuluje! Życzę Wam zdrowych ciąż!!! Pinezka Ty już też wieki tu jesteś:)
    Nasza Amelcia urodziła kilka dni temu maleństwo <3 nasze in vitrowe maleństwo <3 zostałyśmy znowu ciociami :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2015, 17:20

    Kala 1980, pinezka, Sanna, Fedra, sylvuś, mysza89, gosia81, Mimbla, Inska lubią tę wiadomość

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 985

    Wysłany: 31 października 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem potrzebuje na szybko dwie ampulki leku Gonapeptyl 0,1. Nigdzie go nie ma w aptekach. A jak juz mi chca zamowic to cale opakowanie czyli7 i nie moga mi tego sprzedac bo na recepcie mam napisane 2 ampulki

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 31 października 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Dziewczyny mam problem potrzebuje na szybko dwie ampulki leku Gonapeptyl 0,1. Nigdzie go nie ma w aptekach. A jak juz mi chca zamowic to cale opakowanie czyli7 i nie moga mi tego sprzedac bo na recepcie mam napisane 2 ampulki
    na tatrzańskiej w lodzi masz aptekę rosę, sprzedają ampułki. Bo Ty jestes z łodzi nie? chyba 3 zł szt kosztuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2015, 17:46

    Mimbla lubi tę wiadomość

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 31 października 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Dziewczyny mam problem potrzebuje na szybko dwie ampulki leku Gonapeptyl 0,1. Nigdzie go nie ma w aptekach. A jak juz mi chca zamowic to cale opakowanie czyli7 i nie moga mi tego sprzedac bo na recepcie mam napisane 2 ampulki

    Mają zakichany obowiązek sprzedać tyle ile jest na recepcie.

    Jak masz jeszcze zapas to na pn możesz zamówić na doz.pl do apteki. Całe opakowanie a jak przyjdziesz z receptą to Ci rozpakują.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2015, 17:48

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 985

    Wysłany: 31 października 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Bydgoszczy ale jestem w trasie z Krakowa więc Łódź mam jeszcze przed soba. Dziekuje

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 31 października 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no w Bydgoszczy rzeczywiście może być słabo. Do alby na gdańskiej/kamiennej dzwoniłaś? Bo wydaje mi się, że tam kiedyś kupiłam.

    Swoją drogą ładny kawałek jeździcie :/ huh.... a ja do łodzi narzekam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2015, 17:50

    Lonia, Mimbla lubią tę wiadomość

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 31 października 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuciak wrote:
    niestety serduszko przestalo bic ;-( mam odstawic leki i w poniedzialek zglosic sie do szpitala :-(
    :-( :-( <3

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 31 października 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pinezka wrote:
    Dziewczyny, ja również melduję się z ciążą naturalną. Udało mi się w pierwszym cyklu po ostatnim nieudanym krio. Beta pięknie przyrasta i mam już pierwsze mdłości :)
    Antonelka, gratuluję Ci bardzo serdecznie! :)
    Pięknie :-D :-D

  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 31 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    ja już nie mam siły na powtót tam mam nadzieje ze mimo badania estrofemu @ sie zjawi i tak nie pojade w poniedziałek ich bardzo mi przykro mi nie pomaga ...choć nie powien nowy dr zyskuje przy bliższym poznaniu jako jedyny zapytał jak sie czuje tak ogólnie psychicznie itd ....lekki szok dr . J go nie zepsół ... i moim zdaniem powinien sie od niego uczyć...
    Rozważam też invimed :) A z Nas dwóch ty będziesz mieć szybciej krio i to udane:)

    Triss jak widać po raz enty invikta ma swoje a estradiol sprawdzają pewnie dla kasy przy krio a skoro nie potrafią wyjść poza schemat zmienić leku itd po bez sensu tam jechać a dojazd to też koszt nie mały ...
    Mysza Ty chyba z Wrocławia skoro znasz dr J. Jeśli rozważasz invimed to podobno Gizler jest bardzo dobry, bardzo dużo dobrych opinii o nim słyszałam, podobno "siedzi" już w niepłodności dobrych parę lat.

    Anuszka lubi tę wiadomość

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 985

    Wysłany: 31 października 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja wrote:
    Aaaa no w Bydgoszczy rzeczywiście może być słabo. Do alby na gdańskiej/kamiennej dzwoniłaś? Bo wydaje mi się, że tam kiedyś kupiłam.

    Swoją drogą ładny kawałek jeździcie :/ huh.... a ja do łodzi narzekam.
    Zaczynaliśmy w Rzgowie ale zabrakło dla nas miejsc i może i dobrze. 7 rozpoczęłam stymulacje a dziś wracam podwójna do domku z moją fasolka. Byliśmy pacjentami dr Makowskiej ale wprowadzała straszny zamęt i haos informacyjny. Dr Chrostowski w Krakowie jest mega kompetentnym człowiekiem.polecał

    Fedra, Sanna, gosia81 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 31 października 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuciak wspòłczuje z całego serca i przytulam:'(
    Niestety wiem jak to boli
    Anioły sa wśród nas

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 31 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elcia_aa wrote:
    Mysza Ty chyba z Wrocławia skoro znasz dr J. Jeśli rozważasz invimed to podobno Gizler jest bardzo dobry, bardzo dużo dobrych opinii o nim słyszałam, podobno "siedzi" już w niepłodności dobrych parę lat.


    Popieram :)

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 31 października 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Jak wrazenia po? Masz juz wynik? Wszystko ok? Bo ja w czwartek ide i sie zaczynam stresowac :)
    Shooa nie stresuj sie,to nic nie boli.
    Uśpili mnie tak jak przy punkcji,dodatkowo maseczka na twarz:-) nawet nie wiem kiedy a już bylam z powrotem na łóżku i wieźli mnie na sale.
    Potem troszke krwi i wieczorem już ok.Mam wrażenie że venflon był dla mnie gorszym dyskomfortem niż sam zabieg.
    Wszystko było u mnie w porządku,nic nie znaleźli i nic nie wycinali.
    Skierowanie mialam do Matki Polki ale nie mogłam się tam doprosić i pojechałam do Kutna.Byłam 3dni ale tak naprawde 2doby,najpierw przyjecie i badania z krwi,usg,ktg.Na drugi dzień zabieg i obserwaca,a trzeciego do domku.
    Trzymam kciuki szybko zleci:-P gdzie robisz?

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 31 października 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Zaczynaliśmy w Rzgowie ale zabrakło dla nas miejsc i może i dobrze. 7 rozpoczęłam stymulacje a dziś wracam podwójna do domku z moją fasolka. Byliśmy pacjentami dr Makowskiej ale wprowadzała straszny zamęt i haos informacyjny. Dr Chrostowski w Krakowie jest mega kompetentnym człowiekiem.polecał

    Lonia przed nami ciężkie dwa tygodnie, ze tez nie da się zajrzeć do srodka i kontrolować jak sobie radza groszki :)

    Lonia lubi tę wiadomość

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuciak tak bardzo mi przykro.. Trzymaj sie kochana..

    Magic swietna wiadomosc !! :)

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 31 października 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuciak nieeee! Boże...tak mi przykro...wspieram.

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
‹‹ 2259 2260 2261 2262 2263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ