Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNaKo wrote:
    Cala, ja nie biorę nic na pęknięcie. Zawsze mam ładne owulacje. Tak wogóle to wszystko zawsze u mnie pięknie- jajeczko, endometrium i nawet ostatni wymaz... Mam w końcu nadzieję że się uda.
    Zabieram blastkę 6 dniową 4bb a Ty jakiego bierzesz bąbla??
    Cala przypominj mi proszę co u Ciebie jest w immunologi i jakie masz na to wspomagacze..?
    Ja jestem po lekach immunosupresyjnych i po wlewie z intralipidu. Przed transferem będzie jeszcze jeden wlew.

    Co do endo to ja z kolei nigdy nie miałam z nim problemów, 12 do 14 mm to u mnie standard przy owulacji więc pewnie jeszcze podrośnie.
    Jakie piękne endo:) moje do 11 nigdy na podglądanie nie doszło, zawsze miałam z tym problem, ale 10 to i tak jest ok do transferu.

    U mnie zaburzone cytokiny i ANA (160), ale wg Paśnika może nam się udać bez szczepień wiec teraz próbujemy. Jestem po 14 dniowej kuracji lekami immunosupresyjnymi, bez intralipidu bo u mnie NK na 10% wyszło wiec całkiem nieźle.
    Oczywiście dodatkowo żelazny zestaw - fragmin, acard, i zamiast encortonu udało mi się załatwić calcort.
    Ja mam jeszcze dwie blastki z 5 doby - obie 2 ab i jedna z nich zabieram :)

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    witam,od wczoraj mam plamienia,
    zrobilam hcg i wynosi 5328, 19 dpt czy jutro powtórzyc bete?

    Jeśli to beta z dziś to dopiero za dwa dni.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza sie, ja kupowalam utro z wysylka. W czeskim cieszynie opak kosztuje 32zl

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala a co masz z cytokinami nie tak? Jaka masz wartosc IL-2?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy komorki nk to jest jedno badanie? Ile kosztuje i czy sie jakos nazywa czy poprostu komorki nk?

    7pqmag4.png
  • ewela873 Autorytet
    Postów: 1160 1406

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana powtórz betę
    Dużo tego plamienia?
    Rozmawiałas z gin?

    16uddqk3z8guwcbj.png
    iv09io4p93cd9hez.png
    PCOS, insulinoopornosc, po zapaleniu otrzewnej
    1 ICSI 1słaby zarodek :-(
    2 IVF 12 dpt beta 68, 14 dpt 108, 19 dpt 682 :-), 33 dpt jest serduszko!!! 2❄❄
  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Dziekuje za te slowa otuchy. Powoli oswajam sir z tym wszystkim. Ale emocje nadal sa ogromne.

    Pytanie do dziewczyn z ciaza biochemiczna... Czy wy tez mialyscie takie potworne bole jak na miesiaczke??? Okropnie boli mnie brzuch i nospa jak witamina c. Nic nie pomaga :(

    Myslicie ze cos moze byc nie tak??? Czy tak musi byc???
    Problemik bardzo mi przykro!
    Ja miesiaczke po biochdmicznej mialam bolesniejsza niz zwykle- lykalam na przemian nurofen forte i nospe forte, lało sie tez duzo mocniej wiec badz przygotowana.
    Ja mialam biochemiczna w zeszlym roku w grudniu po iui, 21 grudnia zrobilam bete, po dwoch dniach na powtorce spadla- @ przyszla 27 grudnia, to byly okropne swieta, szczegolnie zyczenia. Zaciskalam mocno zeby sie nie rozkleic i jakos przezyc. W tym roku bedzie zupelnie inaczej.Trzymam za Ciebie kciuki, i na pewno doczekas sie swojej nagrody!!!

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewela873 wrote:
    Mężowie nigdy nie widzą!
    Ale powiedz mu o tym to może bardziej spostrzegawczy się zrobi☺
    Skoro inny facet zauważa ☺
    Ale jak kasy ze wspolnego konta ubedzie to od razu zauważą :-D

    ewela873, Asia_88, Evaa lubią tę wiadomość

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    czy komorki nk to jest jedno badanie? Ile kosztuje i czy sie jakos nazywa czy poprostu komorki nk?
    W Gync placilam 360 zl,chyba cytotoksycznosc komorek nk.
    Jest jeszcze immunofenotyp kom nk,ale ja cytoksycznosc chyba zalecona mialam przez immuno.

    Mag85 lubi tę wiadomość

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti czy zagladasz?
    Chocco co tam?

    lipa lubi tę wiadomość

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Od owulacji progesteron dopiero zaczyna rosnąc a startuje od poniżej 1ng/ml. 7 dni po owulacji osiąga swój szczyt i później zaczyna maleć jak nie ma ciąży.

    Dziękuję Justine za wyjaśnienie :)

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala wrote:
    Jakie piękne endo:) moje do 11 nigdy na podglądanie nie doszło, zawsze miałam z tym problem, ale 10 to i tak jest ok do transferu.

    U mnie zaburzone cytokiny i ANA (160), ale wg Paśnika może nam się udać bez szczepień wiec teraz próbujemy. Jestem po 14 dniowej kuracji lekami immunosupresyjnymi, bez intralipidu bo u mnie NK na 10% wyszło wiec całkiem nieźle.
    Oczywiście dodatkowo żelazny zestaw - fragmin, acard, i zamiast encortonu udało mi się załatwić calcort.
    Ja mam jeszcze dwie blastki z 5 doby - obie 2 ab i jedna z nich zabieram :)

    Cala idziemy bardzo podobnym planem :) Ja też jestem po lekach ale brałam 10 dni i dc Paśnik też powiedział że moż udać się bez szczepień. Tak więc działamy w tym cyklu z ostatnią blastką i nadzieją że się uda.
    A jeśli nie to stymulacja pod koniec stycznia i po stymulacji szczepienia.
    Ale i Tobie i sobie życzę aby udało się bez szczepień i to w tym cyklu :)

    ewela873, Cala lubią tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    czy komorki nk to jest jedno badanie? Ile kosztuje i czy sie jakos nazywa czy poprostu komorki nk?

    W provicie możesz zrobić immunofenotyp w którym są komórki NK. Cena 400pln.

    Mag85 lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Mysmy jechali do Cieszyna A4 i po drodze byla miejscowosc pierwsza w Czechach Karvia czy jakos tak, tam stanelismy w tesco, byla apteka dr max i kupilam 4 op za 700 koron. Mozna karta placic. Wiem ze dziewczyny zamawiaja przez internet. Bella chyba zamawiala. Moge podac stronke.
    A nie karvina? mieszkam tuż obok :)

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Lékárna Na Ostravské
    Komorní 564/1, 737 01 Český Těšín, Czechy

    oraz dr max w Kauflandzie

    Po ile to nie wiem bo będę dopiero kupować w poniedziałek, ale napewno będzie można płacić kartą ;)
    Mieszkasz w okolicy czeskiego cieszyna? Gdzie chodzisz do lekarza? :)

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żegnam się na jakiś czas.
    Beta 1.12 7083
    Beta 2.12 2844
    Jak będę wracać po mrożaka to wszystkie macie być w ciąży ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Żegnam się na jakiś czas.
    Beta 1.12 7083
    Beta 2.12 2844
    Jak będę wracać po mrożaka to wszystkie macie być w ciąży ;)

    Tule Bella <3 Trzymaj się dzielnie i wracaj!

    Bella93 lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia1990 wrote:
    Mieszkasz w okolicy czeskiego cieszyna? Gdzie chodzisz do lekarza? :)

    Mieszkam trochę dalej- w Tychach ;) Ale Cieszyn jest rzut beretem ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Bella,Problemik... ;-(

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Mieszkam trochę dalej- w Tychach ;) Ale Cieszyn jest rzut beretem ;)
    No i Browar Tyski jest ☺

    Justine lubi tę wiadomość

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
‹‹ 4219 4220 4221 4222 4223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ