Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • actwiti Przyjaciółka
    Postów: 106 49

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny, ciezko mi uwierzyc ze sie udalo:) u mnie 4t i 6 dzien:)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Dziewczyny w jakiej dawce zażywałyście estrofem przy crio? 2 tabl. po 2mg?
    3x1 po 2mg

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Wife Autorytet
    Postów: 305 221

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl ja biorę 3 razy dziennie po jednej

    09.2016 IVF
    09.12.2016 crio 2 blastek
    5dpt-8,67,7dpt-38,68, 10dpt -222,37 12dpt-606,27
  • Wife Autorytet
    Postów: 305 221

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNaKo wrote:
    klaudia, u mnie jutro bedzie 4t5d i też mam wizytę, ale nie nastawiam sie na taki widok bo moja beta dziś to 698 a Ty juz miałaś znacznie wyższą.
    Dostałaś jakieś badania do zrobienia?
    Monako a jak to wyliczylas? Że ten tydzień i ten dzień bo mi jak wpisze ostatnia miesiączkę to pokazuje 4 tydzień a to nie liczy się jakoś od transferu?

    09.2016 IVF
    09.12.2016 crio 2 blastek
    5dpt-8,67,7dpt-38,68, 10dpt -222,37 12dpt-606,27
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od transferu odejmuje sie 14dni+wiek zarodka (dzien transferu tez sie odejmuje), czyli u Ciebie Wife teoretycznie OM to 21.11 i dzis masz 4t2d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 21:38

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wife wrote:
    Monako a jak to wyliczylas? Że ten tydzień i ten dzień bo mi jak wpisze ostatnia miesiączkę to pokazuje 4 tydzień a to nie liczy się jakoś od transferu?

    Wife ja wpisałam w kalendarz ciąży termin ostatniej miesiączki czyli 19.11 i tak mi wyszło. Nie wiedziałam że coś się odejmuje...
    Czyli teraz już nie wiem jak to policzyć.
    Miesiączkę miałam 19.11 to był 1 dc, owulację 03.12 i transfer 08.09. Ktoś pomoże??

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Od transferu odejmuje sie 14dni+wiek zarodka (dzien transferu tez sie odejmuje), czyli u Ciebie Wife teoretycznie OM to 21.11
    Bella, dlaczego od transferu odejmuje się 14 dni??

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wife jeśli dobrze pamiętam to Ty miesiączkę miałaś 26.11 i w kalendarzu ciąży wychodzi u Ciebie 4 tc a dokładniej 3t 5d

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Wife Autorytet
    Postów: 305 221

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Od transferu odejmuje sie 14dni+wiek zarodka (dzien transferu tez sie odejmuje), czyli u Ciebie Wife teoretycznie OM to 21.11 i dzis masz 4t2d
    Bella dziękuję i tak nie za bardzo rozumiem ale dziękuję :-*

    MoNaKo lubi tę wiadomość

    09.2016 IVF
    09.12.2016 crio 2 blastek
    5dpt-8,67,7dpt-38,68, 10dpt -222,37 12dpt-606,27
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNaKo wrote:
    Bella, dlaczego od transferu odejmuje się 14 dni??
    Bo ksiazkowo owulacja jest w 14dc.

    Edit: od transferu odejmuje sie wiecej.
    Przy blastce 5dniowej odejmuje sie 19 (14+5). U Ciebie pewnie liczy sie normalnie, bo mialas na cyklu naturalnym. Na tym etapie to malo wazne, na usg czesto wylicza jeszcze inny tc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 21:47

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Wife Autorytet
    Postów: 305 221

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNaKo wrote:
    Wife jeśli dobrze pamiętam to Ty miesiączkę miałaś 26.11 i w kalendarzu ciąży wychodzi u Ciebie 4 tc a dokładniej 3t 5d
    No tak miałam 26.11 ale ja transfer miałam w 14dc ja miałam na cyklu sztucznym a Ty Monako na naturalnym?

    09.2016 IVF
    09.12.2016 crio 2 blastek
    5dpt-8,67,7dpt-38,68, 10dpt -222,37 12dpt-606,27
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wife wrote:
    No tak miałam 26.11 ale ja transfer miałam w 14dc ja miałam na cyklu sztucznym a Ty Monako na naturalnym?
    Tak, ja na naturalnym i w 14 dc miałam owulację. Ale lekarze zawsze jak wyliczają ciąże to liczą od pierwszego dnia ostatniej miesięczki. Chyba że przy in vitro jest inaczej...
    Jak się mylę to proszę o sprostowanie bardziej doświadczone koleżanki :)

    Wife lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNaKo wrote:
    Tak, ja na naturalnym i w 14 dc miałam owulację. Ale lekarze zawsze jak wyliczają ciąże to liczą od pierwszego dnia ostatniej miesięczki. Chyba że przy in vitro jest inaczej...
    Jak się mylę to proszę o sprostowanie bardziej doświadczone koleżanki :)

    W skrócie liczy się tak samo ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Bo ksiazkowo owulacja jest w 14dc.

    Edit: od transferu odejmuje sie wiecej.
    Przy blastce 5dniowej odejmuje sie 19 (14+5). U Ciebie pewnie liczy sie normalnie, bo mialas na cyklu naturalnym. Na tym etapie to malo wazne, na usg czesto wylicza jeszcze inny tc.
    Teraz wszystko jasne, dziękuję :*

    Bella93 lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    W skrócie liczy się tak samo ;)

    No tak myślałam :)

    Justine jak się czujesz? Kiedy decydujesz sie na betę? Uda Ci się przed świętami czy jednak wtorek po świętach?

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Dziewczyny w jakiej dawce zażywałyście estrofem przy crio? 2 tabl. po 2mg?
    Ja brałam 1tabl. dwa razy dziennie teraz biorę 1 tabl. 3 razy dziennie

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanie czy ktoś ma estrofem na sprzedaż?

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Ponawiam pytanie czy ktoś ma estrofem na sprzedaż?

    Bry :) mam na zbyciu estrofem ale doustny jesli o taki Ci chodzi.

    Dziewczyny gratuluje pieknych bet :-)

    Wife lubi tę wiadomość

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Ponawiam pytanie czy ktoś ma estrofem na sprzedaż?
    Niestety :( doskonale cie rozumiem bo mi kończy się prolutex ale najgorsze ze ja nie mam nawet recepty i nie wiem jak to załatwić a do warszawy mam 400 km i tez szukałam chętnych do sprzedaży

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Ponawiam pytanie czy ktoś ma estrofem na sprzedaż?
    Ja mam. Jestem ze slaska, zdazy dojsc do swiat?

    Sprobuj w aptece poprosic zeby dali na recepte farmaceutyczna. Maja taka mozliwosc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 22:48

    7pqmag4.png
‹‹ 4316 4317 4318 4319 4320 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ