Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicka to pięknie!!! A może masz zdjęcie?

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie z serii głupich- czy mogę zdjąć hybrydę?? Właściwie to chyba nie mam wyjścia ale myślę czy ten aceton nie zaszkodzi w żadnym stopniu tak wczesnej ciąży??

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Wife Autorytet
    Postów: 305 221

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Monako to późno masz wizytę Ciekawe czy dr będzie Ci usg robił i badał no czekam na dobre wiadomości tak Monako czas się cieszyć i ja też już bety nie robię bo to za dużo nerwów mnie kosztuje :-) kochana to teraz czekamy na mdłości :-)

    MoNaKo lubi tę wiadomość

    09.2016 IVF
    09.12.2016 crio 2 blastek
    5dpt-8,67,7dpt-38,68, 10dpt -222,37 12dpt-606,27
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na mdłości i na piękną betę biozny :*

    bizona lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNaKo wrote:
    Dziewczyny pytanie z serii głupich- czy mogę zdjąć hybrydę?? Właściwie to chyba nie mam wyjścia ale myślę czy ten aceton nie zaszkodzi w żadnym stopniu tak wczesnej ciąży??

    Mnie kosmetyczka po pozytywnej becie pilowala paznokcie-hybryde.Nie dawala do acetonu.

    nika03 lubi tę wiadomość

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wife, Monako gratuluje pieknych bet ♡

    Nicka slicznie maluszek rosnie. Kiedy masz prenatalne? Chodzisz dalej do Mercika?

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 07:15

    Mag85, Wife, bizona, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 07:16

    Mag85 lubi tę wiadomość

  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicka na tym drugim zdjęciu to niewiele widzę bo się nie znam ale to pierwsze- cudne. Bardzo Ci gratuluję!!

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    Mnie kosmetyczka po pozytywnej becie pilowala paznokcie-hybryde.Nie dawala do acetonu.
    Tysznka bardzo Ci dziękuję za radę. Tak właśnie zrobię, też je spiłuję i nie będę moczyć.

    Tyszanka81 lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNaKo wrote:
    Tysznka bardzo Ci dziękuję za radę. Tak właśnie zrobię, też je spiłuję i nie będę moczyć.
    Radze isc do kogos kto sie na tym zna, zeby Ci plytki paznokcia nie zjechala...

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Radze isc do kogos kto sie na tym zna, zeby Ci plytki paznokcia nie zjechala...
    Bella ja sobie sama robię hybrydę i sama też zdejmuję więc będę dwa razy bardziej ostrożna :)

    Bella93 lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 07:16

    MoNaKo, kruszynka5, Morwa lubią tę wiadomość

  • ewela873 Autorytet
    Postów: 1160 1406

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNaKo wrote:
    Dziewczyny pytanie z serii głupich- czy mogę zdjąć hybrydę?? Właściwie to chyba nie mam wyjścia ale myślę czy ten aceton nie zaszkodzi w żadnym stopniu tak wczesnej ciąży??

    Ja spilowalam
    Jakoś bałam się acetonu

    O i wielkie gratki laseczki
    Obie bety cudowne i juz odetchnijcie wreszcie bo zostaniecie mamusiami!!!
    ☺☺☺

    Wife lubi tę wiadomość

    16uddqk3z8guwcbj.png
    iv09io4p93cd9hez.png
    PCOS, insulinoopornosc, po zapaleniu otrzewnej
    1 ICSI 1słaby zarodek :-(
    2 IVF 12 dpt beta 68, 14 dpt 108, 19 dpt 682 :-), 33 dpt jest serduszko!!! 2❄❄
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela i też tak zrobię :)

    Ze mnie powoli schodzi napięcie. Umówiłam sie też na konsultację telefoniczną do dc Paśnika na piątek bo nie wiem czy w ciąży warto jeszcze zrobić wlewy z intralipidu bądź może zleciłby jakieś konkretne badania które mogłabym zrobić w związku z immunologią.

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze czekam na wyniki. A wy dziewczyny idziecie do lekarzy w klinice? W Novum jest napisany ze pierwsza wizyta ciazowa jest 25 dni po transferze..

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona ja idę do prywatnego gabinetu mojego lekarza z kliniki

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17073 27201

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicka678 wrote:
    Prosze :)
    Twój ginekolog ma ustawioną złą datę ;)
    A maluszek jest piękny <3

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 07:16

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Wife Autorytet
    Postów: 305 221

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona a ja bylam w klinice u mojego dr a teraz usg po świętach mam u innego bo jego nie będzie a na serduszkowym ma już być mój dr bo tłumaczył że coś tam się oblicza a cały czas myślę czy zostać u niego czy się przenieść do innego a Ty gdzie pójdziesz do Novum?

    09.2016 IVF
    09.12.2016 crio 2 blastek
    5dpt-8,67,7dpt-38,68, 10dpt -222,37 12dpt-606,27
‹‹ 4314 4315 4316 4317 4318 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ