Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak to jest z oznaczeniami blastocyst ABC wiem, że sa to jakości embrioblastu i trofoblastu AA jest najładniejsza ale lepsza jest np 4AB czy 4BA?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti moim zdaniem przyrosty sa w normie :)

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Niestety u mnie lipa. Bocian nie przyleci :-(
    Bhcg 32 :-(
    Przykro mi

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Niestety u mnie lipa. Bocian nie przyleci :-(
    Bhcg 32 :-(


    Ptzykro mi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 15:19

  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    A dlaczego skreslasz ladna ciazową betę ?? Nie rozumiem? Ja trzymam kciuki za przyrost

    ciążowa to ona może i jest ale jak na 10 dpt blastek 1BC i 3BB to nie wróży nic dobrego. Niestety leki musze jeszcze brać do wtorku i powtórzyć betę.
    Przewertowałam cały net , fora i nie znalazłam zdrowej ciąży z takiej wartości.
    Jestem realistką ;-)
    Trzeba spiąć poślady i do przodu :-P ale wpierw jakiś odpoczynek, restart.
    Spróbuję mojego namówić na jakiś wypad nad morze albo do Zakopca.

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27160

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Jaja jakies. Dzwonila lelarka kazala zwiekszyc dawki lekow. Luteina podjezykowa 3x4 i dowcipna 3x4 i bete zrobic we wtorek. No po jaka cholere ?! Bo jak beta dodatnia u nich to leki sie zostawia i weryfikuje. Bez sensu wg mnie a powiedzialam jej przeciez ze 8 dpt mialam 30 a teraz 32. Ech....do dupy ten rok :-(
    Miałaś podane dwa zarodki , może tu lekarka widzi nadzieję? Jak możesz powalczyć to próbuj i słuchaj się lekarza. Jak jest to cb i ma dojść do poronienia to nawet mimo zwiększonej dawki leków dojdzie, a jak może coś z tego jeszcze wyjść to czemu nie spróbować? Ja bym walczyła.

    preg.png
  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Miałaś podane dwa zarodki , może tu lekarka widzi nadzieję? Jak możesz powalczyć to próbuj i słuchaj się lekarza. Jak jest to cb i ma dojść do poronienia to nawet mimo zwiększonej dawki leków dojdzie, a jak może coś z tego jeszcze wyjść to czemu nie spróbować? Ja bym walczyła.

    słucham się słucham...początkowo mówiła o piątku , dopiero jak powiedziałam , że w 8 dpt beta była 30 a teraz 32 to zmieniła zdanie i podała ten wtorek.
    Ja mam cykle 26/28 dni więc może samo się wszystko rozwiąże.

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Niestety u mnie lipa. Bocian nie przyleci :-(
    Bhcg 32 :-(
    :(

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Niestety u mnie lipa. Bocian nie przyleci :-(
    Bhcg 32 :-(
    O nie!! :(

    5958beaa9c1f8.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Dziewczyny a jak to jest z oznaczeniami blastocyst ABC wiem, że sa to jakości embrioblastu i trofoblastu AA jest najładniejsza ale lepsza jest np 4AB czy 4BA?
    Moim zdaniem lepsza 4AB niz BA, po pierwsze nie bez znaczenia podaje sie najpierw oznaczenie embrioblastu, a po drugie to z niego ma byc zarodek.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sory że w tym wątku piszę ale wy macie doświadczenie czy inmmunofenotyp to NK ? Czy to są inne badania ? I ile kosztuje a w Diagnostyce można wykonać ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Sory że w tym wątku piszę ale wy macie doświadczenie czy inmmunofenotyp to NK ? Czy to są inne badania ? I ile kosztuje a w Diagnostyce można wykonać ?

    Jak jedzie dowiadywalam to nie można było zrobić w diagnostyce. Na Śląsku immunofenotyp robi Provita i Gyncetrum.
    W immunofenotypie są komórki Nk ale nie tylko.



    Alrauna :(

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Jak jedzie dowiadywalam to nie można było zrobić w diagnostyce. Na Śląsku immunofenotyp robi Provita i Gyncetrum.
    W immunofenotypie są komórki Nk ale nie tylko.



    Alrauna :(
    Dzięki!! Ja mam wykonać w Provita bo tam się leczę ale z ciekawości się pytam czy w normalnym laboe też można.
    Wczoraj zrobiłam na zespół antyfosfolipidowy no i jeszcze chce ten inmmunofenotyp wykonać a tam tylko w jakiś dany dzień tylko i trzeba się zapisać.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Alrauna..moze jeszcze cos z tego bedzie..ale wiem ze ciezko w to uwierzyc..mimo wszystko trzymaj sie.

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Moje jajka srednie na jeza. AMH 1.3 ale to tylko ułuda. Co miesiac startujacych pecherzykow jest 7/8 z czego teraz byly 4 komorki. Mialam 300j menopuru na krotkim. Wiem ze o mrozakach mozemy zapomniec. Pytanie co z klinika. Myslalam o tych w Krk chociaz teraz to i za granice mige jezdzic byke tylko byl efekt. Moj M ma slabe zolnierzyki z azoo. Brak ruchu. Chyba ze go wysuplementowac i jwszcze raz biopsja? Zobaczymy co doktorek powie. Chociaz przupuszczam ze nic ze taki traf i trzeba probowac dalej.
    Alrauna a jak napisalas ze mialas 300j menopuru to mowisz/cie o pojedynczej dawce (tj jednym zastrzyku o takiej jednostce dziennie?) bo czytam czasami i nie wiem czy dobrze rozumiem jak piszecie( aczkolwiek pewnie powinnam)

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Junioer Autorytet
    Postów: 458 639

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco wrote:
    Ja znowu z szybkim pytaniem. Czy zastrzyk agolutin domięśniowo można zrobić w uda czy koniecznie w pośladki? Jestem w nie swoim mieście i nie mogę znaleźć miejsca gdzie mogli by mi zrobić zastrzyk.
    Ja miałam domięśniowo w pośladki. Może ktoś z rodziny Ci zrobi po instruktażu na YouTube? Mnie mąż kiedyś robił domięśniowe zastrzyki.

    6 nieudanych IUI, 2 nieudane IVF, 1 IVF z KD koniec w 8tc
    21.10. FET sukces!
    e6l0p2.png

  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Alrauna a jak napisalas ze mialas 300j menopuru to mowisz/cie o pojedynczej dawce (tj jednym zastrzyku o takiej jednostce dziennie?) bo czytam czasami i nie wiem czy dobrze rozumiem jak piszecie( aczkolwiek pewnie powinnam)

    Tak, jedna dawka w zastrzyku to 300 jednostek na krótkim protokole. Żadnych innych leków.
    Zastanawiam się nad podejściem na cyklu naturalnym wiem , że wtedy szanse spadają , ale cały czas od początku to za mną chodzi , a żaden z lekarzy zgodzić się nie chciał. Może teraz to przemyślą.
    No nic czekamy do wtorku, a później w piątek wizyta u lekarza i podsumowanie.

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie: czy jak będę robić pierwsza betę 9dpt czyli 14 dni po podaniu Ovitrelle to ten lek może mi zafałszować wynik i wykazać pozytywna betę mimo że nie będzie ciąży?

    Grlui lubi tę wiadomość

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się czujesz Mala?

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się nie nakręcac i nie analizować ale mam groszka w brzuszku więc jestem w ciąży :) nawet jak beta mi powie w czwartek, że nie to dziś jestem i mam zamiar się tym delektować.
    14 dni po zastrztku juz nie powinno być go we krwi. A ty jak się czujesz?

    Justine, Kalija lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
‹‹ 4608 4609 4610 4611 4612 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ