Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Kunia Autorytet
    Postów: 807 844

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    wynik bety 11 (7dpt).
    Ostatnio jak byłam w ciąży to była w tym dniu 16.
    Nie wiem co myśleć...
    Klinika kazała zrobić badanie w 9 dpt czyli sobota.

    Morwa, Bella93, SzewskaPasja, Justu, Evaa, Bea_, Nefe, gosia81, Beata.D lubią tę wiadomość

    Kunia
    niepłodność idiopatyczna
    2 procedury
    I i V 2016 - transfery :(
    IX 2016 - transfer 2 blastki beta 9 dpt - 65, 12 dpt -240 - 8 tc - :(
    04.2017 crio 2 blastek- CB :(
    11.10 - crio, 6 dpt - beta 38, 8 dpt- beta 99, 10 dpt -250, 14 dpt-414, 16 dpt-508 :(
    1 mrozak

  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia kciuki!! &&&&&

    Kunia lubi tę wiadomość

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia jest dobrze, beta 11 oznacza ciaze ( wczesna ciaze). Powtorz bete za 2 dni, tak jak radzi klinika wtedy bedziesz wiedziala czy przyrost jest ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2017, 10:06

    Kunia, Justu lubią tę wiadomość

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Kunia Autorytet
    Postów: 807 844

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożę dziewczyny, tak się denerwuje, że aż mi się ryczeć chce. Tak pragnę tego dziecka, a normalnie chyba wolałam, aby była zero tylko dlatego, że sie boje znowu przejść tego co przeszłam....
    Bardzo chce, ale bardzo się boję.

    Kunia
    niepłodność idiopatyczna
    2 procedury
    I i V 2016 - transfery :(
    IX 2016 - transfer 2 blastki beta 9 dpt - 65, 12 dpt -240 - 8 tc - :(
    04.2017 crio 2 blastek- CB :(
    11.10 - crio, 6 dpt - beta 38, 8 dpt- beta 99, 10 dpt -250, 14 dpt-414, 16 dpt-508 :(
    1 mrozak

  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia będzie dobrze!! głowa do góry!!

    Kunia lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia wiem co czujesz, ja tez poronilam. Glowa do gory bedzie dobrze. Groszek lub groszki chca z Toba zostac, nie stresuj ich ;-)

    Kunia lubi tę wiadomość

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia wrote:
    Dziewczyny,
    wynik bety 11 (7dpt).
    Ostatnio jak byłam w ciąży to była w tym dniu 16.
    Nie wiem co myśleć...
    Klinika kazała zrobić badanie w 9 dpt czyli sobota.


    Zrób w sobotę i zobaczysz , że ładnie przyrasta <3
    Trzymam kciuki. <3

    Kunia lubi tę wiadomość

  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia wrote:
    Bożę dziewczyny, tak się denerwuje, że aż mi się ryczeć chce. Tak pragnę tego dziecka, a normalnie chyba wolałam, aby była zero tylko dlatego, że sie boje znowu przejść tego co przeszłam....
    Bardzo chce, ale bardzo się boję.
    Kunia po tylku powinnas dostac!
    Teraz sie denerwujesz...a bylo zrobic pierwsza bete w 10 dpt i byloby jasne wszystko.
    Ale mysle ze itak bedzie dobrze &&&

    Kunia, Inkaa85, Nefe lubią tę wiadomość

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia ciche gratulację. Beta przyrosła ponad 100% w jeden dzień i jest dwucyfrowa, będzie dobrze :)

    Kunia lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Kunia Autorytet
    Postów: 807 844

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!!!
    Jak to mówi mój mąż panie doktor z forum:))
    No jestem dobrej myśli, widzę, że przyrosła i oby rosła dalej..W sobotę rano zrobię kolejną i zadzwonię do kliniki.

    Angela*, sisi, Justu, Morwa lubią tę wiadomość

    Kunia
    niepłodność idiopatyczna
    2 procedury
    I i V 2016 - transfery :(
    IX 2016 - transfer 2 blastki beta 9 dpt - 65, 12 dpt -240 - 8 tc - :(
    04.2017 crio 2 blastek- CB :(
    11.10 - crio, 6 dpt - beta 38, 8 dpt- beta 99, 10 dpt -250, 14 dpt-414, 16 dpt-508 :(
    1 mrozak

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia wrote:
    Dziewczyny,
    wynik bety 11 (7dpt).
    Ostatnio jak byłam w ciąży to była w tym dniu 16.
    Nie wiem co myśleć...
    Klinika kazała zrobić badanie w 9 dpt czyli sobota.
    Jest super ! Nie każda ciąża jest taka sama ,więc nie ma co porównywać :) gratulacje jesteś w ciąży :* będziemy rodzić razem w Grudniu popołudniu :) w samego sylwestra a po porodzie wzniesień toast mlekiem :D

    Kunia, Bella93, Justu, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Kunia Autorytet
    Postów: 807 844

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki mam prezent na urodziny, które miałam w ubiegły wtorek.
    Morwa dalej cie boli brzuch na @.? Mnie tak lekkawo, ale czuję go.

    Justu, Morwa lubią tę wiadomość

    Kunia
    niepłodność idiopatyczna
    2 procedury
    I i V 2016 - transfery :(
    IX 2016 - transfer 2 blastki beta 9 dpt - 65, 12 dpt -240 - 8 tc - :(
    04.2017 crio 2 blastek- CB :(
    11.10 - crio, 6 dpt - beta 38, 8 dpt- beta 99, 10 dpt -250, 14 dpt-414, 16 dpt-508 :(
    1 mrozak

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia po cichu gratuluje :)

    Kunia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Justu Znajoma
    Postów: 29 21

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia wrote:
    Taki mam prezent na urodziny, które miałam w ubiegły wtorek.
    Morwa dalej cie boli brzuch na @.? Mnie tak lekkawo, ale czuję go.

    Brawo Dziewczyny :) super wieści. Tak trzymać. pozdr

    Kunia lubi tę wiadomość

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justu wrote:
    Brawo Dziewczyny :) super wieści. Tak trzymać. pozdr


    A Twoja beta kiedy ? :)

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia beta zdecydowanie ciążowa :D Kciuki za przyrost

    Kunia lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia wrote:
    Taki mam prezent na urodziny, które miałam w ubiegły wtorek.
    Morwa dalej cie boli brzuch na @.? Mnie tak lekkawo, ale czuję go.
    Zatem spóźnione , ale szczere :* spełnienia marzeń <3

    Mnie boli brzuch jak na @ szczególnie z rana. Rano biorę encorton, obniżam odporność ,więc dzieciaki harcują w najlepsze w w moim endometrium :D nie jest to mocny ból , ale odczuwam bardziej powiedzmy dyskomfort( mimo tego ,że biorę nospe 3x dziennie). Ja ją poprostu biorę o taki samych porach ,czy boli czy nie boli, więc może ona już g*wno na mnie działa :p

    Kunia, Justu lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Justu Znajoma
    Postów: 29 21

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    A Twoja beta kiedy ? :)

    Właśnie czekam jak na szpilkach, pewnie o g.17.
    Ale ten test sikany wytrącił mnie z równowagi i chyba nici z tego...
    Jak tylko się dowiem dam znać.

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justu wrote:
    Właśnie czekam jak na szpilkach, pewnie o g.17.
    Ale ten test sikany wytrącił mnie z równowagi i chyba nici z tego...
    Jak tylko się dowiem dam znać.

    Trzymam kciuki <3

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Dziewczyny bralyscie zwolnienie po transferze, jeśli tak to ile?
    Zastanawiam się czy tym razem wziąć.. Mam stresujaca prace..

    Ja bralam siedze na l4 do 28 kwietnia :)

‹‹ 4678 4679 4680 4681 4682 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ