Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 26 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewee wrote:
    Racja ;)
    ale ja już widzę przez te pęcherzyki ile jest jajców ;)
    Następnym razem zgłoszę się do Ciebie na podgląd ;)

    Bella nie wiedziałam o tym, muszę zagadnąć lekarkę przy okazji. Może przy kolejnej próbie uda się zbadać blastki

    Bella93 lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 26 października 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa
    Dobrze, zerkne moim wprawnym okiem ;)

    Ewee
  • Kunia Autorytet
    Postów: 807 844

    Wysłany: 26 października 2017, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutna32 wrote:
    Kunia wysłałam Ci zaproszenie :)
    Zaakceptowane

    Kunia
    niepłodność idiopatyczna
    2 procedury
    I i V 2016 - transfery :(
    IX 2016 - transfer 2 blastki beta 9 dpt - 65, 12 dpt -240 - 8 tc - :(
    04.2017 crio 2 blastek- CB :(
    11.10 - crio, 6 dpt - beta 38, 8 dpt- beta 99, 10 dpt -250, 14 dpt-414, 16 dpt-508 :(
    1 mrozak

  • mięsko Ekspertka
    Postów: 170 393

    Wysłany: 27 października 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scent86 daj znać jak będziesz po zabiegu :)

    Scent86 lubi tę wiadomość

    0d1yhqvkpktlvzyd.png
    starania od 02.2015
    2 IUI 10.2016 i 08.2017
    20.10.2017 1ds do IVF
    30.10.2017 pick up 04.11.2017 ET 2 blastki z nami :)
    3dpt bHCg 1,9, 6dpt 42,7 10dpt 276,1
    20dpt dwa pęcherzyki
    27dpt dwa migające bombelki <3
  • zohasamoha Autorytet
    Postów: 916 739

    Wysłany: 27 października 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scent&&

    Scent86 lubi tę wiadomość

    Czynnik męski - mała ruchliwość, morfologia 3%
    piu3vfxmpkmz0k5w.png
    26.09 transfer 2 zarodków 8A
    8 dpt beta 19,37, 10dpt 51,88 13 dpt 198,7 17dpt 833,9
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 27 października 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Scent :)

    Scent86 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 27 października 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scent, Niezapominajka, Kunia &&

    Kunia, Scent86, niezapominajka2017 lubią tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Junioer Autorytet
    Postów: 458 639

    Wysłany: 27 października 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki dziewczyny!

    Kunia, Scent86, niezapominajka2017 lubią tę wiadomość

    6 nieudanych IUI, 2 nieudane IVF, 1 IVF z KD koniec w 8tc
    21.10. FET sukces!
    e6l0p2.png

  • KateB Autorytet
    Postów: 295 621

    Wysłany: 27 października 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scent trzymam kciuki :)
    Niezapominajka i Kunia jestem myślami z Wami!

    ps.nie pamiętam ale ktoś mi polecał Fructus femina (krople) dostępne w Norwegii i Danii mam prośbę bo rodzina mi wysłała i rozumiem dawka 10 kropli x 3 dziennie czy ktoś stosuje inaczej?
    Będę wdzięczna za pomoc.

    Scent86, niezapominajka2017 lubią tę wiadomość

    Endometrioza Niedoczynność tarczycy Hashimoto
    IVF 2015 1 cb
    IVF 2017 2 Novum Pick up 19.10. ET 21.10.
    1.11. Test pozytywny :)
    12 dpt 165,6 14 dpt 236 16 dpt 412,9 18dpt 1337 20dpt 2.129 25dpt 10.178 25 dpt ❤️
    Termin porodu 04.07.2018 :)
  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 27 października 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    Scent daj znać jak zbiory :)

    Kunia, Niezpominajka &&&

    i Wszystkie oczekujące :) &&&

    I ja w końcu też ruszam z miejsca przyszła w końcu @

    Kunia, Bella93, Scent86, niezapominajka2017 lubią tę wiadomość

    Ewee
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scent powodzonka!! Daj znać:)

    Ja jutro mam transfer, już trzęsę portami...

    Scent86 lubi tę wiadomość

  • KateB Autorytet
    Postów: 295 621

    Wysłany: 27 października 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia powodzenia :)
    trzymam kciuki!

    Endometrioza Niedoczynność tarczycy Hashimoto
    IVF 2015 1 cb
    IVF 2017 2 Novum Pick up 19.10. ET 21.10.
    1.11. Test pozytywny :)
    12 dpt 165,6 14 dpt 236 16 dpt 412,9 18dpt 1337 20dpt 2.129 25dpt 10.178 25 dpt ❤️
    Termin porodu 04.07.2018 :)
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 27 października 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam jakiegoś uczulenia tam na dole od tego żelu chyba. Tzn jakos bardzo mi nie dokucza ale jednak cos sie dzieje. Nap do gin i zostawiła mi recepty na globulki i krem. Niestety zamiast żelu mam zastrzyki :( ale jakos muszę dac radę. Ja pier... teraz niby ok ale wiem ze wieczorem po zaaplikowaniu tego żelu znowu był by problem wiec dobrze zrobiłam. Szkoda tylko ze znowu kasa na recepty poszła. Ehh i tak latałam od lekarza do apteki potem do lekarza bo 3tydz kaszel mam. Uff wróciłam do domu i padam.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, a co to za żel? Coś zamiast czopków z luteiną??

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 27 października 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Crinone. Wczoraj wieczorem myślałam ze oszaleje. Trudno bede sie kłuć.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 27 października 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Madlenka, dokupilas igly i strzykawki do Prolutexu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 11:59

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 27 października 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Mam wszystko. Pewnie wieczorem ten zastrzyk tak jak żel brałam. Zobaczymy co odpisze gin. Jak na złość narazie mnie nic nie swędzi. No ja pier ...

    Bella93 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • KateB Autorytet
    Postów: 295 621

    Wysłany: 27 października 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka ojej najważniejsze, że masz już inną formę podania progesteronu.
    Oby już nie swędziało bo nie potrzebujemy teraz żadnych atrakcji :)
    Dbaj o siebie!

    Endometrioza Niedoczynność tarczycy Hashimoto
    IVF 2015 1 cb
    IVF 2017 2 Novum Pick up 19.10. ET 21.10.
    1.11. Test pozytywny :)
    12 dpt 165,6 14 dpt 236 16 dpt 412,9 18dpt 1337 20dpt 2.129 25dpt 10.178 25 dpt ❤️
    Termin porodu 04.07.2018 :)
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 27 października 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje. Tak poza tym mógłby byc juz 2 listopada :) wczoraj wieczorem było dziwnie. Przez dwie godz systematycznie co jakiś czas cos mnie dziubalo w brzuchu, jakby koło jajnika ale bardziej na środku. I tak sobie myślałam i fajna to była myśl ze dzidzia sobie kopie norkę. Juz mi pada na głowę :)

    KateB, pszczółka p, zohasamoha, Scent86, Sabinkak, gosia81 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 27 października 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka kciuki!
    Tez czekam na 2 listopada...

    KateB, Sabinkak lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
‹‹ 5075 5076 5077 5078 5079 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ