Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka2017 wrote:
    CarPer ja sie ciesze, ze beta taka niska bo tydzien temu byla ponad 9000.
    Mam nadzieje, ze do kolejnej kontroli juz calkiem spadnie.
    I jak sie rozwijaja Twoje zarodki?
    Nadal 6 sztuk? :)


    A kiedy masz kolejna kontrole???

    Nadal 6 sztuk. Jeden dosyc słabiutki. Trzy dwukomorkowce, , dwa trzykomorkowce i jest jeden podobno juz 5cio. Z czego sie bardzo ciesze i mam nadzieje ze bedzie dalej sie tak rozwijał.

  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jestem po punkcji i 5 pobranych.Zabieg o 8 rano ,było ok.Niestety mieli dzwonić ile jest komórek,ale się nie doczekałam.Jutro będą dzwonić z labolatorium.I teraz stres.Dziś pełnia więc każde życzenie się spełnia:)Jestem dobrej myśli:)Mam nadzieję że z tej małej liczby właśnie 5 się zapłodni:)Jajca bolą :(

    Scent86, KateB, V., mięsko, nick nieaktualny, Bella93, lena7, Sabinkak, emka29, niezapominajka2017, Natka-matka wariatka :), Smutna32, Flowwer, sandzu, zohasamoha, gosia81 lubią tę wiadomość

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Scent86 Autorytet
    Postów: 986 1181

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Kochane jestem po punkcji i 5 pobranych.Zabieg o 8 rano ,było ok.Niestety mieli dzwonić ile jest komórek,ale się nie doczekałam.Jutro będą dzwonić z labolatorium.I teraz stres.Dziś pełnia więc każde życzenie się spełnia:)Jestem dobrej myśli:)Mam nadzieję że z tej małej liczby właśnie 5 się zapłodni:)Jajca bolą :(
    Trzymam kciuki !

    Destiny80 lubi tę wiadomość

    atdci09kxlp3hm83.png


    05.2016, 10.2016 - ciąże pozamaciczne :(
    07.2016 - 5 tc. c.b. :(
    30.10.2017 -I IMSI- 2 x 3dniowe - c.b.
    11.12.2017 - crio - 2 x 3dniowe- c.b.
    04.2018 - ciąża naturalna - CUDZIE TRWAJ
    04.01.2019 - nasze marzenie się spełniło - synek
  • KateB Autorytet
    Postów: 295 621

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Kochane jestem po punkcji i 5 pobranych.Zabieg o 8 rano ,było ok.Niestety mieli dzwonić ile jest komórek,ale się nie doczekałam.Jutro będą dzwonić z labolatorium.I teraz stres.Dziś pełnia więc każde życzenie się spełnia:)Jestem dobrej myśli:)Mam nadzieję że z tej małej liczby właśnie 5 się zapłodni:)Jajca bolą :(

    Trzymam kciuki :)
    Pełnia? hmm oby się nam wszystkim spełniło ❤️

    Sabinkak, Destiny80 lubią tę wiadomość

    Endometrioza Niedoczynność tarczycy Hashimoto
    IVF 2015 1 cb
    IVF 2017 2 Novum Pick up 19.10. ET 21.10.
    1.11. Test pozytywny :)
    12 dpt 165,6 14 dpt 236 16 dpt 412,9 18dpt 1337 20dpt 2.129 25dpt 10.178 25 dpt ❤️
    Termin porodu 04.07.2018 :)
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Kochane jestem po punkcji i 5 pobranych.Zabieg o 8 rano ,było ok.Niestety mieli dzwonić ile jest komórek,ale się nie doczekałam.Jutro będą dzwonić z labolatorium.I teraz stres.Dziś pełnia więc każde życzenie się spełnia:)Jestem dobrej myśli:)Mam nadzieję że z tej małej liczby właśnie 5 się zapłodni:)Jajca bolą :(

    Mysl pozytywnie o swoich maluszkach!
    Powodzenia!

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi proszę jak długo mozna plamić po punkcji?

    Myslalam ze juz wczoraj nic prawie nie było a teraz znowu mam na wkładce taka brunatna krew. Nie duzo. Nawet nie poczułam jak wypłynęła ale nadal jest tez na papierze jak jestem w toalecie. Czy to nie zaszkodzi na transfer???

  • jasmina6 Autorytet
    Postów: 1170 810

    Wysłany: 3 listopada 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunatne, brązowe to nie krwawienie, po prostu sie oczyszcza to co było zaraz po kolorem czerwonym. Jeśli Cię to niepokoi zadzwoń do kliniki.

    CarPer lubi tę wiadomość

    3i49uay3vn9a2peg.png
    Mlr 0%, trzy szczepienia i wynik nadal 0%, doszczepianie pullowanymi - wynik 34,9!
    Dodatnie MTHFR w układzie heterozygotycznym mutacji A1298C.
    Dwa Aniołki - kwiecień 2015, październik 2015
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer ja nie plamilam po punkcjach, wiem tylko ze nie powinno sie krwawic w czasie lub po transferze, a raz mi sie to wlasnie przydazylo, chyba mnie lekarz uszkodzil w czasie transferu. Trzymam kciuki za Twoje dzieciaki i mysle, ze jak tak dobrze sie rozwijaja to transfer bedzie w poniedzialek.

    Shooa na jakich lekach robilas teraz crio? Mialas jakies dodatki? Trzymam mocno &&&

    V ja tez trzymam kciuki, mam nadzieje, ze zwyciezycie :)

    V. lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    V
    Super, że beta przyrasta. Trzymam kciuki!

    Dziewczyny po punkcji
    Kciuki za wasze zarodki &&&

    CarPer, Anetts32, V. lubią tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Muchacha Ekspertka
    Postów: 185 247

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym podwojeniem bety co dwa dni to oczywiście uproszczenie. Kiedyś dużo o tym czytałam i najlepsze podsumowanie jest takie:
    "In most normal pregnancies at an hCG levels below 1,200 mIU/ml the hCG usually doubles every 48-72 hours. At levels below 6,000 mIU/ml the hCG levels normally increase by at least 60% every 2-3 days"
    No i jeszcze ta tabelka, nie wiem jak się wklei:

    HCG Level DOUBLING TIME EXPECTED
    Under 1,200 mIU/ml Between 30 and 72 Hours
    1200-6000 mIU/ml Between 72 and 96 Hours
    Over 6,000 mIU/ml Over 96 Hours

    Oczywiście jak się podwaja co dwa dni, to bardzo dobrze, bo jak najbardziej mieści się to w powyższych normach.
    V., nie wiem czy Ci bardziej nie namieszałam w głowie i nie zaczniesz znowu analizować. Ja tak miałam przy pierwszej pozytywnej becie, i to rzeczywiście jest męczące. Jeśli jesteś w stanie się wyłączyć na weekend, to zdecydowanie wybierz taką opcję ;)

    V., gosia81 lubią tę wiadomość

    starania od 4 lat, AMH 0,58, 41 lat
    1 ivf - 1 zarodek, beta - 0
    2 ivf - 2 zarodki, beta +, brak serduszka w 8 tyg.
    3 ivf - brak zarodków
    4 ivf - 2 zarodki, beta <1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    ja już po pierwszej wizycie...dostałam skierowanie na badanie glukozy i insuliny, a maż na tsh oraz bad. nasienia ;)
    w zależności od wyników męża będziemy decydować o dalszym leczeniu, ale dr skłania się ku inseminacji, a ja nie jestem pewna czy ona w ogóle ma sens czy nie lepiej od razu szykować się do in vitro? Jak sądzicie?
    Mi się wydaje, że wyniki nasienia się nie poprawią (2 badania i zawsze jest morfologia 1%, mała ilość i ruchliwość), ale może teraz będzie lepiej, jestem w kropce.

  • mięsko Ekspertka
    Postów: 170 393

    Wysłany: 3 listopada 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jutro o 13:30 mam zaplanowany transfer, co to będzie co to będzie :)

    Cccierpliwa, Anetts32, nick nieaktualny, Scent86, pszczółka p, Flowwer, Sabinkak, jasmina6, KateB, CarPer, nick nieaktualny, V., sylwia80, gosia81 lubią tę wiadomość

    0d1yhqvkpktlvzyd.png
    starania od 02.2015
    2 IUI 10.2016 i 08.2017
    20.10.2017 1ds do IVF
    30.10.2017 pick up 04.11.2017 ET 2 blastki z nami :)
    3dpt bHCg 1,9, 6dpt 42,7 10dpt 276,1
    20dpt dwa pęcherzyki
    27dpt dwa migające bombelki <3
  • Scent86 Autorytet
    Postów: 986 1181

    Wysłany: 3 listopada 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki miesko!!! &&&&

    mięsko lubi tę wiadomość

    atdci09kxlp3hm83.png


    05.2016, 10.2016 - ciąże pozamaciczne :(
    07.2016 - 5 tc. c.b. :(
    30.10.2017 -I IMSI- 2 x 3dniowe - c.b.
    11.12.2017 - crio - 2 x 3dniowe- c.b.
    04.2018 - ciąża naturalna - CUDZIE TRWAJ
    04.01.2019 - nasze marzenie się spełniło - synek
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 3 listopada 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mięsko wrote:
    dziewczyny jutro o 13:30 mam zaplanowany transfer, co to będzie co to będzie :)
    Będzie dobrze! Kciuki &&&&&& :-)

    mięsko lubi tę wiadomość

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • Scent86 Autorytet
    Postów: 986 1181

    Wysłany: 3 listopada 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiKi23 wrote:
    hej
    ja już po pierwszej wizycie...dostałam skierowanie na badanie glukozy i insuliny, a maż na tsh oraz bad. nasienia ;)
    w zależności od wyników męża będziemy decydować o dalszym leczeniu, ale dr skłania się ku inseminacji, a ja nie jestem pewna czy ona w ogóle ma sens czy nie lepiej od razu szykować się do in vitro? Jak sądzicie?
    Mi się wydaje, że wyniki nasienia się nie poprawią (2 badania i zawsze jest morfologia 1%, mała ilość i ruchliwość), ale może teraz będzie lepiej, jestem w kropce.
    Oj powiem tak:) sluchajcie sie lekarza :) on na pewno Was poprowadzi:) pewnie jak wyjda skrajnie zle wyniki to skieruje na in vitro, a jesli nie to pewnie da witaminy i poprosi o ponowne badania. Ciezko mi cokolwoek doradzic bo nie jestem lekarzem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2017, 23:01

    atdci09kxlp3hm83.png


    05.2016, 10.2016 - ciąże pozamaciczne :(
    07.2016 - 5 tc. c.b. :(
    30.10.2017 -I IMSI- 2 x 3dniowe - c.b.
    11.12.2017 - crio - 2 x 3dniowe- c.b.
    04.2018 - ciąża naturalna - CUDZIE TRWAJ
    04.01.2019 - nasze marzenie się spełniło - synek
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 3 listopada 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mięsko wrote:
    dziewczyny jutro o 13:30 mam zaplanowany transfer, co to będzie co to będzie :)
    Trzymam kciuki!!

    mięsko lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Sabinkak Autorytet
    Postów: 507 432

    Wysłany: 3 listopada 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiKi23 wrote:
    hej
    ja już po pierwszej wizycie...dostałam skierowanie na badanie glukozy i insuliny, a maż na tsh oraz bad. nasienia ;)
    w zależności od wyników męża będziemy decydować o dalszym leczeniu, ale dr skłania się ku inseminacji, a ja nie jestem pewna czy ona w ogóle ma sens czy nie lepiej od razu szykować się do in vitro? Jak sądzicie?
    Mi się wydaje, że wyniki nasienia się nie poprawią (2 badania i zawsze jest morfologia 1%, mała ilość i ruchliwość), ale może teraz będzie lepiej, jestem w kropce.
    U nas lekarz zalecił najpierw jeszcze badanie msome, które jest zdecydowanie dokładniejsze. Często plemniki, które w normalnym badaniu komputerowym w powiększeniu 6 tys razy okazują się zdrowe i są zdolne do zapłodnienia. U nas morfologia 0%, w msome 1%, przy naszych parametrach lekarz zalecił ivf i nawet się nie zastanawialiśmy, szczególnie że wiek na czekanie już nie pozwala
    mięsko wrote:
    dziewczyny jutro o 13:30 mam zaplanowany transfer, co to będzie co to będzie :)
    Dziecko będzie :) trzymam kciuki &&&&

    mięsko lubi tę wiadomość

    ca5c089614.png

    morfologia nasienia 0% :(

    październik - startujemy z ivf :)
    18.10 - punkcja, mamy 7 jajeczek
    Tylko 2 zarodeczki :( od 20 października z mamusią :)
    28.10 piękne dwie kreseczki :)
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 3 listopada 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesko kciuki!!!

    mięsko lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • jasmina6 Autorytet
    Postów: 1170 810

    Wysłany: 4 listopada 2017, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mięsko bierz dzieciaki i w nogi na odpoczynek ;)

    mięsko lubi tę wiadomość

    3i49uay3vn9a2peg.png
    Mlr 0%, trzy szczepienia i wynik nadal 0%, doszczepianie pullowanymi - wynik 34,9!
    Dodatnie MTHFR w układzie heterozygotycznym mutacji A1298C.
    Dwa Aniołki - kwiecień 2015, październik 2015
  • KateB Autorytet
    Postów: 295 621

    Wysłany: 4 listopada 2017, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mięsko trzymam kciuki :)

    mięsko lubi tę wiadomość

    Endometrioza Niedoczynność tarczycy Hashimoto
    IVF 2015 1 cb
    IVF 2017 2 Novum Pick up 19.10. ET 21.10.
    1.11. Test pozytywny :)
    12 dpt 165,6 14 dpt 236 16 dpt 412,9 18dpt 1337 20dpt 2.129 25dpt 10.178 25 dpt ❤️
    Termin porodu 04.07.2018 :)
‹‹ 5117 5118 5119 5120 5121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ