X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 20 października 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Dani, to jestesmy na podobnym etapie, bo ja tez jestem w 6tc (skonczony 5, dokladnie 5+4 z terminu zaplodnienia a 5+3 z OM)

    Wow, ja tez jestem 5+4 🙂😊
    Ale fajnie.

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 20 października 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Miałam dzisiaj wizytę. Nie mam torbieli i nie ma przeciwwskazań by ruszyć w kolejnym cyklu. Także czekam na @ i ruszamy z estrofemem. Od 3 dc 2x1 estrofemu, od 8 dc 3x1. I mam się umówić na wizytę 12-14 dc. Wtedy będzie podgląd Endo i ustalimy kiedy włączamy progesteron i zapładniamy komórki;) Także jak na dzień dzisiejszy jest kolorowo , a jak będzie dalej to czas pokaże ;) Nawet steryd mi normalnie przepisali, nie musiałam się dopominać. Pani dr stwierdziła, że w moim przypadku muszę brać leki tak jak mam zapisane. Dzisiaj też strzeliłam sobie subpopulacje limfocytów z nk i ocenę cytoklin ;) Takze ponad 750 zł poszło się..... badać ;)
    Wstepnie bierzemy 2 zarodki jak oczywiście tyle uda nam się wyhodować. Ale to jeszcze chwilę ,aby prosić was o trzymanie za to kciuków 😉

    Trzymam kciuki za Twoją wizytę jutro !!!!!!
    Super! Czyli nie mowila nic o odwolywaniu? A badanie mialas w invimedzie? Tez chcialam nk zbadac

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 20 października 2020, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wrote:
    Wow, ja tez jestem 5+4 🙂😊
    Ale fajnie.
    😍 ekstra! To tp wypada tez 18.06? Ale jajca😂

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 października 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    Super! Czyli nie mowila nic o odwolywaniu? A badanie mialas w invimedzie? Tez chcialam nk zbadac
    Na samym dole jest laboratorium synevo (po prawej stronie od wejścia do kliniki) . Tam badałam:)
    Subpopulacje limfocytów z nk 380zl
    Ocena cytoklin 375zl
    Subpopulacje limfocytów z nk powinno się badać w 2 fc wtedy kiedy zarodek może trafiać do macicy.. cytokliny bez znaczenia na dc. Nie pytałam o ceny w imvimedzie. Warto spytać. Bo oni mają spore zniżki mimo tego ,że badania i tak wysyłają do nich, do synevo . Np katiotypy w imvimedzie 390zl a w synevo 460zl według ich strony , ale jak jest naprawde to nie wiem bo jak jak badalam to w to nie wchodziłam za badzo ;)
    Co do transferu to nic nie mówiła. Powiedział tylko, że ruszamy pełną parą bo nie ma na co czekać:)

  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 21 października 2020, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    😍 ekstra! To tp wypada tez 18.06? Ale jajca😂

    Tak, 18 czerwca. Wow niesamowite <3<3<3

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 21 października 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Na samym dole jest laboratorium synevo (po prawej stronie od wejścia do kliniki) . Tam badałam:)
    Subpopulacje limfocytów z nk 380zl
    Ocena cytoklin 375zl
    Subpopulacje limfocytów z nk powinno się badać w 2 fc wtedy kiedy zarodek może trafiać do macicy.. cytokliny bez znaczenia na dc. Nie pytałam o ceny w imvimedzie. Warto spytać. Bo oni mają spore zniżki mimo tego ,że badania i tak wysyłają do nich, do synevo . Np katiotypy w imvimedzie 390zl a w synevo 460zl według ich strony , ale jak jest naprawde to nie wiem bo jak jak badalam to w to nie wchodziłam za badzo ;)
    Co do transferu to nic nie mówiła. Powiedział tylko, że ruszamy pełną parą bo nie ma na co czekać:)
    Super Morwa to odliczamy! Ja dzis miałam scratching i test UMA. Zrobilam tez komorki nk ale trzeba czekac 20 dni roboczych, mam nadzieje ze do transferu dostane. Mam sie zglosic w przyszlym cyklu w 8-10 dc. Lecę na naturalnym

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • forget-me-not Ekspertka
    Postów: 190 350

    Wysłany: 21 października 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zwracam się z prośbą o poradę.

    Jestem właśnie po drugiej IUI i plan jest taki, że jeśli się nie powiodło, to następny krok to IVF.
    Testuję w piatek, więc nadal trzymam kciuki, że IUI się udała, ale też myślę do przodu.
    Lekarz wspomniał, żeby przyjśc po @ i omówiomy całość do IVF.
    Czy jeśli będę miała wynik bety jeszcze przed @ to myślicie, że jest sens umawiać się na wizyte wcześniej, przed @?
    Zastanawiam się, czy to by nie pomogło w szybszym działaniu? Mam obawy, że jeśli będę na wizycie po @, to listopad będzie już stracony. Nie mam pojęcia jak wygląda przygotowanie do IVF, stąd pytanie do Was :-)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 października 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    Super Morwa to odliczamy! Ja dzis miałam scratching i test UMA. Zrobilam tez komorki nk ale trzeba czekac 20 dni roboczych, mam nadzieje ze do transferu dostane. Mam sie zglosic w przyszlym cyklu w 8-10 dc. Lecę na naturalnym
    Przyszły pierwsze wyniki z wczoraj ;) Jeszcze tylko czekam na cytokliny i mam komplecik!!!!

    Morfologia :

    51d77ad5df5d.jpg

    Subpopulacje limfocytów z nk :

    6a7aa5a1c760.jpg

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 października 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    forget-me-not wrote:
    Hej dziewczyny, zwracam się z prośbą o poradę.

    Jestem właśnie po drugiej IUI i plan jest taki, że jeśli się nie powiodło, to następny krok to IVF.
    Testuję w piatek, więc nadal trzymam kciuki, że IUI się udała, ale też myślę do przodu.
    Lekarz wspomniał, żeby przyjśc po @ i omówiomy całość do IVF.
    Czy jeśli będę miała wynik bety jeszcze przed @ to myślicie, że jest sens umawiać się na wizyte wcześniej, przed @?
    Zastanawiam się, czy to by nie pomogło w szybszym działaniu? Mam obawy, że jeśli będę na wizycie po @, to listopad będzie już stracony. Nie mam pojęcia jak wygląda przygotowanie do IVF, stąd pytanie do Was :-)
    Umów się na wizytę przed @ wtedy sprawdza czy nie masz torbieli i jak wszystko będzie ok to rozpiszą Ci leki do stymulacji od kolejnego cyklu ;) jak pójdziesz po @ to masz cykl stracony i będziesz potrzebowala jeszcze jednej wizyty w 2fc.

    forget-me-not lubi tę wiadomość

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 października 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kiedy ruszcie w temacie ? Na kiedy przewidziany ewentualny transfer? :)
    Mialam miec 10 listopada histeroskopie i transfer z poczatkiem grudnia, ale jakos zaspalam i za pozno wzielam sie za immunologie.
    Czekam na wynik IMK, powinien byc pod koniec tygodnia, to by bylo niezle, ale mam jeszcze zrobic ANA i przezylam wczoraj szok ze wynik za 2 tygodnie :(. Nie wiem co tam wyjdzie i co drPasnik zaleci, od tego zalezy czy nie bede musiala wszystkiego przesunac.
    Kiedys mialam fatalny wynik testu CBA a w sumie IMK nie najgorszy. Nie wiem czemu dr kazal to IMK powtorzyc......

    7pqmag4.png
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 21 października 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Przyszły pierwsze wyniki z wczoraj ;) Jeszcze tylko czekam na cytokliny i mam komplecik!!!!

    Morfologia :

    51d77ad5df5d.jpg

    Subpopulacje limfocytów z nk :

    6a7aa5a1c760.jpg
    Morwa a czemu robilas morfologie? Doktor mowil mi ze do transferu nie trzeba. A co do nk to bardzo ladne!

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 października 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    Morwa a czemu robilas morfologie? Doktor mowil mi ze do transferu nie trzeba. A co do nk to bardzo ladne!
    Morfologia jest przy tym badaniu w komplecie ;)

    7pqmag4.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 października 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    Morwa a czemu robilas morfologie? Doktor mowil mi ze do transferu nie trzeba. A co do nk to bardzo ladne!
    Nie trzeba badać morfo do transferu ;) ja często ją badam tak ogólnie bo nie raz mi tam kwiatki wychodziły. Teraz mi kazali zbadać dodatkowo przy badaniu subpopulacji limfocytów.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 października 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Mialam miec 10 listopada histeroskopie i transfer z poczatkiem grudnia, ale jakos zaspalam i za pozno wzielam sie za immunologie.
    Czekam na wynik IMK, powinien byc pod koniec tygodnia, to by bylo niezle, ale mam jeszcze zrobic ANA i przezylam wczoraj szok ze wynik za 2 tygodnie :(. Nie wiem co tam wyjdzie i co drPasnik zaleci, od tego zalezy czy nie bede musiala wszystkiego przesunac.
    Kiedys mialam fatalny wynik testu CBA a w sumie IMK nie najgorszy. Nie wiem czemu dr kazal to IMK powtorzyc......
    Robisz Ana 1 ? Specjalnie poszłam sprawdzić ile czekałam na wynik. Krew pobrali 15 a wynik miałam do odebrania na stronie 23 , czyli czekałam krócej niż 2 tygodnie na pozytywny wynik (robiłam w diagnostyce). Kiedy masz wizytę u dr Paśnika?

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 października 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Robisz Ana 1 ? Specjalnie poszłam sprawdzić ile czekałam na wynik. Krew pobrali 15 a wynik miałam do odebrania na stronie 23 , czyli czekałam krócej niż 2 tygodnie na pozytywny wynik (robiłam w diagnostyce). Kiedy masz wizytę u dr Paśnika?
    Ana 1 i Ana 2 zrobilam, w Provicie razem z immunofenotypem. Pocieszylas mnie teraz, moze bedzie szybciej, aczkolwiek dzis dostalam miesiaczke wiec nie wiem czy i tak nie bedzie za pozno na immunosupresje. Nie wiem teraz co u dr Pasnika jest "na tapecie". Nie mam wizyty, kontaktujemy sie mailowo.

    Morwa lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 października 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole to myslalam, ze starania o drugie dziecko sa jakies takie spokojniejsze. A jednak bardzo mi zalezy i nakrecam sie okropnie. Te wszystkie niefajne emocje wracaja. Jest moze ciut inaczej, ale jednak to nie taki luz....

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 października 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tez na siebie zla bo zawalilam z tym Pasnikiem, nie mam tez lekow skompletowanych (utro i agolutin), a widzicie co sie dzieje wszedzie. Jechac teraz do Czech..... slabo.
    Ale przyznam, ze odwlekalam ten temat staran i chcialam jak najdluzej cieszyc sie takim zwyklym zyciem bez kliniki i z lekka glowa. A teraz sie na siebie wsciekam, ze bede musiala przwsunac te histeroskopie. No nie dogodzisz ;)

    7pqmag4.png
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 21 października 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Jestem tez na siebie zla bo zawalilam z tym Pasnikiem, nie mam tez lekow skompletowanych (utro i agolutin), a widzicie co sie dzieje wszedzie. Jechac teraz do Czech..... slabo.
    Ale przyznam, ze odwlekalam ten temat staran i chcialam jak najdluzej cieszyc sie takim zwyklym zyciem bez kliniki i z lekka glowa. A teraz sie na siebie wsciekam, ze bede musiala przwsunac te histeroskopie. No nie dogodzisz ;)
    Priv

    18’córka❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 21 października 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Priv
    Zaakceptowane

    7pqmag4.png
  • Dysia_czewa Przyjaciółka
    Postów: 118 121

    Wysłany: 23 października 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane dziewczęta 😁
    W 2018 roku troszke tutaj pisałam i na bierząco śledziłam wpisy, później przestałam bo szczęśliwie zostałam mamą. Dzisiaj piszę bo po leczeniu zostały mi tabletki ktore jak sobie przypominam wcale nie były tanie Lutinus i Estrodem może któraś z Was by ich potrzebowała jeszcze są z ważną datą. Proszę o kontakt na email [email protected]. Mam zdjęcia ale juz zapomniałam jak tu sie wstawia zdjęcia hehe

    Madagaskar lubi tę wiadomość

    0d1yhqvkcygw2gat.png
‹‹ 5946 5947 5948 5949 5950 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ