X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 20 października 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh nie wiem jakby to było po punkcji zaraz pójść jeszcze na haju po znieczuleniu ogólnym ;)
    Lilah to się wydaje tak strasznie ciągnąć ale jak już weźmiesz pierwszą tabletkę anty to ani się obejrzysz, a już będzie po wszystkim. Jakieś wieści z kliniki?

    Teraz właśnie sobie uświadomiłam, że jeśli punkcja wypadnie w poniedziałek 31 to ovitrelle będę musiała wziać w sobotę, a wtedy jest zmiana czasu na zimowy. Muszę pamitętać żeby dobrze godzny wyliczyć bo to musi być podane 36h przed punkcją.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda moje dziecko jest dzięki ivf ma 2 lata jest piękna dziewczynka wzrost ponad 100 cm więc jest ponad normę. Mówi w dwóch językach.Healt visitor nam powiedziała że jest ponad normę bo w tym wieku zadko zdarza się żeby dziecko liczyło do 30 i znalo alfabet. Ja leczylam się 10 lat, nikt mi przez te wszystkie lata nawet badań krwi na refundację nie zrobił. Znajomi jeździli na wczasy a ja jeździłam na usg do kliniki. Pamiętam jak nam powiedzieli ze w naszym przypadku już niema szans że tylko in vitro -też czułam się dziwnie że jak to, takie rzeczy widziałam w tv tylko. Później dopiero zobaczyłam ile ludzi korzysta z tego, w Polsce się poprostu o tym nie mówi. A to jest choroba, gdybyś była chora na inną przypadłość nie czulabys się źle że będą cie operowali. Że potrzebujesz pomocy medycznej. Tak samo jest z ivf. Uszy do góry.

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 20 października 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak jak Sisi mowi po punkcji to takie troche dziwne,to co mialo urosnac to napewno do punkcji urosnie.Ja nie wiem czy dam rade 2 razy w czasie transferu isc:)

    Lilah jutro do nich dzwon i niech Ci mowia co i jak,czekamy na wiesci,ze zaczynasz:)))

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wierz lub nie - tu niema polskich lekarzy niema nic. Dlatego się zastanawiam czy jest sens tu Cokolwiek robić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa kciuki za dzisiejsze jajeczka!

    Po punkcji zabieg aku moze pomoc organizmowi szybciej dojsc do siebie, zmniejszyc bol, nie wiem co jeszcze bo na jajka to rzeczywiscie juz nie pomoze.


    Mishka a masz mozliwosc podejscia do ivf w Polsce?


    Sisi wiesci mialy byc w ciagu 4 tygodni a jeszcze trzeci nie minal. Takze mysle ze sie odezwa niebawem chyba ze zapomnieli o mnie.

    Milego piateczku babeczki!
    Ja dzisiaj zaliczam fryzjera :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 09:53

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 21 października 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa powodzenia na podglądaniu &&&

    Lilah myślę, że nie zapomnieli, a nawet jeśli to przecież się przypomnisz ;)

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie jak do tej pory (tfu tfu) wszystko mimo ze troche trwa to idzie sprawnie.
    Nie moge narzekac naprawde. Jak mowia ze cos wysla, zadzwonia, zrobia badanie itp w takim czy innym czasie to tak robia.

    Zebym sobie nie wykrakala ;)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 10:21

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 21 października 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wykraczesz ;)

    Miłej wizyty u fryzjera, ja ostatnio nie mam szczęścia, co pójdę to wyglądam gorzej hehe :)

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha a chodzisz do polskich czy angielskich fryzjerek?

    Ja po takiej jednej angielskiej co mi bardzo krzywo wlosy obciela od teraz jestem wyczulona!
    Moj maz nawet zauwazyl, a on nie zauwaza nawet zmiany koloru ;)
    I nie lubie fryzjerow, chodze bo czasem trzeba, zadnej przyjemnosci z tego nie mam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah mam 4 czworonogi i tu jest pies pogrzebany...

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 21 października 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeważnie chodzę w Polsce ale rok temu pomyślałam, że zaszaleję i pójdę do takiego pożądnego salonu, same dobre opinie w necie i bardzo drogi (za dekoloryzacje i podcięcie 450zł). Kolor na samym początku ok, jasny brąz ale po 2 myciach wyszedł mi spłowiały zielono rudy i za cholerę nie mogłam tego zafarbować... a obcęcie.. aż mi gorąco jak sobie przypomnę... wyglądało jakby pięciolatka chwyciła nożyczki i przypadkowo popodcinała mi końcówki, bez prostownicy ani rusz a i tak pierwsze 3 miesiące chodziłam w kitku żeby nikt nie zauważył.

    Mishka od zawsze miałam psy i obiecałam sobie, że jak kupimy dom to odrazu sprawimy sobie pieska i minął już rok i nadal go nie ma :( In vitro blokuje moje marzenie bo jeśli tutaj się nie uda to będę musiała wyjechać do Polski i co zrobimy z psem? Wiem po znajomych jak cieżko jest ogarnąć psa i urlop, co roku robią pielgrzymkę po znajomych czy ktoś nie zechciałby przygarnąć ich suczki na 2 tygodnie.

    Evcik jak wizyta, dawaj nam szybko znać!!!!

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 21 października 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jajca rosna ale tylko jeden jest gotowy,wiec dalej sie kluje do niedzieli,chwalilismy sie ze zastrzyki tak dobrze to ten u gory stwierdzilam, to sie kluj baboons ile mozesz

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 21 października 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dokładniej coś, ile ich masz, ile mm, kiedy punkcja?

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 21 października 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik dasz rade z tymi iglami, dalas rade tyle sie kluc i te pare dni to pestka przy tym, Ty jestes silna babka, a na nastepnym skanie juz tylko same dobre wiadomosci!!! Trzymaj sie tam.

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi jest bardzo ciężko z psami tym bardziej że dwa z moich psów są po przejściach -skatowe znajdy.

  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 21 października 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah nie zaszkodzi zadzwonic sie podpytac czy pamietaja, mowie z wlasnego doswiadczenia, lepiej upewnic sie 3 razy, u mnie sie dzialy takie rzeczy ze szczeka opada. Nawet teraz 10 dni temu poprosilam stary szpital o dokumentacje leczenia, pielegniarka przez telefon zapewnila mnie ze nie ma problemu ze przygotuje dokumentacje w ciagu 4-5 dnii zadzwoni kiedy przyjechac to odebrac. Nie odezwala sie oczywiscie przez tydzien to zadzwonilam i ta sama osoba mi mowi ze dokumentacji nie wydaja, musze zaaplikowac przez system i to dlugo trwa, wiec do wizyty tego nie dostane. Jestem pewna ze wszystko dobrzez zrozumialam,ja juz nikomu w szpitalu nie ufam ;). Postanowilam sie juz nie denerwowac ale bede immarudzic i dzwonic do skuku jak cos potrzebuje.

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 21 października 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie o swoje trzeba walczyc

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 21 października 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie ciesze,ze rosna poprostu potrzebuja wiecej czasu

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi haha straszne przezycia, wybacz pewnie nie bylo Ci do smiechu wtedy.
    Moja krzywo obcinajaca fryzjerka tez sobie niezle policzyla ;)


    Co do pieskow to ja uwielbiam i mialabym juz dawno gdyby nie wlasnie problem co zrobic jak trzeba gdzies wyjechac.
    Ja chetnie przygarniam pieski znajomych jak wyjezdzaja, tak bardzo lubie psy. Ale narazie sie nie zdecydowalam na swojego bo wyjezdzac tez lubie :)


    Zadzwonie w poniedzialek, obiecuje :)

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 21 października 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik super ze rosna,aby do przodu. Ja skonczylam brac antykoncepcje dwa dni temu i licze dni do wizyty, mam nadzieje ze od pierwszego zastrzyka szybko zleci.

    evcikm81 lubi tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ