X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wasze kciuki chyba pomogły bo zamaist dwóch pobrali mi aż 5 komórek :) :) :)
    Jutro będą dzwonić ile było dojrzałych i czy się zapłodniły.
    Samą punkcję przeszłam bardzo dobrze, brzuch nawet nie boli ale ile stresu się najadłam przed to moje. Były takie korki, że prawie się spóźniliśmy. Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło.
    Idę teraz na drzemkę bo śnięta jestem po tej narkozię ;)

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekne wiadomosci Sisi!!! Super ze az 5 sie udalo pobrac :) :), oby tak dalej, jutro czekam na dalsze dobre wiadomosci :).

    sisi lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Sisi, kciuki trzymam za jutro

    sisi lubi tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi super, to teraz niech sie pieknie zapladniaja.

    Betka a ty podgladasz sie jutro? Jak sie czujesz?

    sisi lubi tę wiadomość

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Lilah, jutro podgladam no i mam nadzieje ze w niedziele bedzie punkcja. Ogolnie dobrze sie czuje, jajniki pobolewaja i brzuch mi urosl .

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 3 listopada 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No idziemy jak burza w listopadzie maja byc 3 ciaze,a pozniej jeszce 2 i wiecej.
    Mi zostal rowno tydzien do testowania:)))))))
    Brzuch troche popbolewa i jajniki wiec lykam nospe czasami a tak to wszystko ok,no i moge spac i spac::)

    Ale mowie wam mozna osiwiec czy cos sie dzieje czy nie dzieje i tak nie wiadomo co myslec,za to mozna wymyslac niestworzone rzeczy:)

    Kciukasy za jutro mamuski:)

    Lilah a co tam u Ciebie ty wiesz juz kiedy zaczynasz i jaki protokol?
    Niezapominajka jak ci sie podobal wieczorek zapoznawczy,ja bylam zadowolona bo duzo mi wyjasnilo.

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik a jak powrot do pracy?

    Tak wlasnie sobie myslalam o Tobie dzisiaj, jak Ty wytrzymujesz to czekanie i ze tylko tydzien zostal :)

    Ja mam za tydzien w srode wizyte w klinice na badania krwi i nauke zastrzykow. I jescze jakies papiery mamy podpisac.
    Plan jest taki, ze 19stego odstawiam antyki, czekam tydzien i jade na scan na ktorym maja mi powiedziec czy jestem gotowa do stymulacji.

    Idziemy ladnie, jedna za druga, mam nadzieje, ze za jakies 9 miesiecy wszystkie bedziemy razem przezywac porody ;)

    Dziewczyny a pilyscie albo pijecie jakies nutridrinki czy izotoniki podczas stymulacji?



    Sisi uspili Cie calkiem?



  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 3 listopada 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka powodzenia jutro, jak zwykle kciuki mocno zaciskam.

    Evcik niech szybko mija czas Wam, staraj sie za duzo nie myslec, chociaz wiem ze to nielatwe, ale juz niewiele Ci zostalo, najtrudniejsze za Toba, trzymaj sie cieplo.

    Wieczorek rzeczywiscie byl przyjemny, wszyscy usmiechnieci, duzo informacji, sporo nawet nowych rzeczy sie dowiedzialam. Na pewno pozytywnym zaskoczeniem byly informacje na temat ilosci osiaganych procentowo ciaz, te dane byly duzo wyzsze niz wczesniej myslalam. Wszystko wyglada pozytywnie :).

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah czyli przed swietami powinnas byc zaciazona:)Pic mozesz co chcesz to nie zaszkodzi tylko, zebys uwazala nie za duzo owocow bo cukier,moja aku mi to mowila.

    Niezapominajka to wszystko co bylo to pikus,najtrudniejsze dopiero przedemna:)
    Tak a jaki procent powiedzieli bo ja juz nie pamietam.
    Mi tez mowili ze sie nie wyrobia w tym cyklu a jednak dali rade takze glow do gory,takze pewnie bedziesz szla rowno z Lilah

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest prawda, czekanie na wynik jest bardzo trudne, oby czas zlecial szybciutko, bardzo dobrze ze mozesz spac, to moze byc pomocne zeby czas szybciej plynal.
    Z tymi procentami bylam przekonana ze jest ponizej 30%, a na prezentacji o ile dobrze pamietam bylo 37% :D.
    Zobaczymy czy sie wyrobia, ciekawi mnie jak szybko mogliby mi przyslac leki bo wychodzi mi ze mialabym jakies 4 dni od wizyty do rozpoczecia protokolu w tym samym cyklu :p.

    Wczoraj zachod slonca nad Londynem widoczny z 30 pietra, zwalil mnie z nog, pieknie i pozytywnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 20:39

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa jeszcze mi sie przypomnialy 2 informacje ktore byly dla mnie zaskoczeniem, 1 ze rzadko wychodza mrozaczki ii tez ze zazwyczaj w 2/3 przypadkow stosuje sie metode isci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 21:02

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ciekawe tego nie pamietam ale nie mam mrozaczkow i mialam robione isci:)#
    Ja bylam w srode a w sobote dostalam leki jak bedziesz na wizycie wszystko powinno byc gotowe:)

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to szybciutko sie uwineli z lekami, wiec u mnie tez moze jest szansa :).

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jestem po drugiej aplikacji progeteronu, czekam na męża aż wróci z pracy żeby mi jakieś kanapki zrobił bo mam lenia okropnego ;) no i brzuch trochę pobolewa.
    Lilah uśpili mnie całkowicie, pamiętam, że śniło mi się coś bardzo realistycznego i nie chciałam się obudzić. :)
    Nie wiem też jaką metodą zapładniali moje komórki, mam nadzieję, że icsi!!! Muszę pamiętać żeby zapytać o to jak będą dzwonić.
    Lilah to Ty będziesz miała badaną krew w trakcie brania tabletek anty? Ciekawe w jakim celu, hmmm...
    Betka ogromne kciuki za Twój scan jutrzejszy, wszystko się wyjaśni, ciekawe czy będziesz gonić Evcik w ilości komórek? ;)
    Niezapominajka maszyna ruszyła, teraz pójdzie szybko, zobaczysz :)
    Ewa z Tobą się nagadałam przez telefon dzisiaj ale Ty wiesz, że kciuków od Twojej punkcji nie puszczam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    Miłej nocki laski i do jutra :)

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik mam punkcje w okolicach 7 grudnia wiec do swiat na pewno bedzie wiadomo, albo w jedna albo w druga strone :)

    Ja z wizyty pamietam, ze tez teraz duzo wiecej robia icsi niz tradycyjne ivf, ale na procenty mojej kliniki wole nie patrzec ;)

    Sisi bede miala badania na wirus hiv, zoltaczki itp
    Trzymam kcuki za zarodeczki


    Betka powodzenia na skanie, czekamy na wiesci

    Milego piateczku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 08:24

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 4 listopada 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!!! :)
    Już po telefonie, myślałam, że serce wyskoczy mi z piersi, jeszcze te wszystkie angielskie uprzejmości na początku, chciałam krzyczeć: Mów mi już kobieto!!! ;)
    Ale do rzeczy, na 5 komórek zapłodniły się 3 i są ładne zarodki :) Moje kochane trojaczki :*
    Transfer wstępnie ustalony na jutro na 10 40, jeśli będą się super dzielić to mogą zadzwonić z rana i przesunąć transfer na wtorek (piąta doba).
    Myślałam, że po dobrych wieściach trochę się uspokoję i zrelaksuję ale jeszcze bardziej przeżywam... oby do jutra :)

    Betka kciuki za Ciebie, daj znać zaraz po wizycie!

    Lilah, evcikm81 lubią tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi kochana super, bardzo sie ciesze! :)



    sisi lubi tę wiadomość

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za trzymanie kciukow, jeszcze nie mam konkretnych wiadomosci, czekam na telefon od nich.
    Pani na skanie powiedziala ze w poniedzialek bede miec punkcje, a potem pielegniarka ze jednak nie i trzeba zamowic wiecej lekow, ale szczegoly powiedza po konsultacji z lekarzem.
    Troche bylam zla, juz sie zaczelam cieszyc ze to juz. Musze uzbroic sie w wiecej cierpliwosci i czekac.
    Jajka gotowe sa 2.

    Sisi cudne wiesci, wymarzony wynik, oby tak dalej:)Kciuki za jutro

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 4 listopada 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka to powiedzą Ci wszystko dzisiaj przez telefon? Pamiętaj, że ja miałam tylko jedno jajko gotowe, a skończyło się na pięciu. Po podaniu ovitrelle komórki szybciej dojrzewają. Może jednak zrobią tą punkcję w poniedziałek? :)
    Najważniejsze żeby były gotowe, bez pośpiechu :)

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz zadzwonili, dalej sie stymuluje 2 dni w niedz mam tylko krew i bede czekac co zdecyduja .
    Ja jestem taka w goracej wodzie kapana, a tu trzeba czekac spokojnie; )

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ