X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 10 listopada 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka zadz do nich do tych od lekow i powiedz,ze potrzebujesz i dostaniesz.
    Ja tak zrobilam.

    Milego dziewczyny

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 10 listopada 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja tak szybko bo muszę się zbierać do wyjścia, mam parę spraw do załatwienia na mieście.

    Przede wszystkim Ewa, kochana moja :* Ja wiedziałam, że Ci się uda i cały czas wierzyłam w Twoje bąbelki tak jak Ty teraz wierzysz w moją kruszynkę :) Helenka się implantuje, co by zostać żoną Twojego Facundo ;) ;) ;)

    Ludwinka witaj :) Choć my się już trochę znamy ;)

    Mi się niemiłosiernie dłuży, dopiero piąty dzień po transferze, a mam wrażenie, że 5 tydzień. To prawda, że czekanie do testu jest najgorsze. Wszystko przed wami kochane ;) Z objawów to bolące cycki i senność, a z subiektywnych dziwne sny i czasami mi niedobrze ale chyba sobie wmawiam :P

    Miłego dnia laski!

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za mile powitanie mnie na owym forum;)
    Sisi ja nie chce nic mowic Ale sennosc suchosc w ustach,bolace piersi hmmmm mialam dokl to samo jednak kazda z nas inaczej przechodzi wszystko Ale man nadzieje kochana ze to wlasnie sie szykuje ........,potem bol piersi mi przeszedl sz chyba do 13 tyg zero boli piersi Po czym teraz wielki swiad i Bol chyba mleko Sue wytwarza niewiem....;)
    Witaj niezapominajka moje poczatku nie byly latwe naprodukowalam niby 17 jajek z czego bylo 6 zarodkow a w 2 dobie embriolog zadzwonil ze zle Sue dzuela i czy podawac dwa bo reszta chyva nie dotrwa tak wiec byl wielki stres I placa ze wigole nic z tego i wszustko od nowa,zycie chcialo inaczej i bedziemy jednak ridzucami czego zycze powrarzam kazdej tutaj I to jak najszybciej!!!!
    Pracuje caly czas Po 12 h 3,4 razy w tyg i nie mam latwiej pracy Ale czuje Sue ok sennosc JuZ przeszla teraz tylko Bol jeszcze wiekszy piersi Ale to nic z porownaniem ze 3 lata staran o dziecko i nieplodnosc idiopatyczna wiec gdzie w nas tkwi problem to niewiemy......
    Milego dzionka dziewczyny

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 10 listopada 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    Mi w miare mija czas jak narazie, w sobote zapisalam sie na akupunkture, niedziela juz niedlugo, sadze ze bedzie gorzej po tranferze.
    Evcia zapoczatkowala dobra passe i teraz ma nas ona nie opuszczac, stworzymy wielka druzyne piłkarska:)
    Sisi ile Ci zostalo do testowania?
    Milego dnia dziewczyny

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 10 listopada 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test dla kliniki mam zrobić w przyszły piątek, ale dla sibie chyba zrobię wcześniej. Myślałam o niedzieli to będzie 8dni po transferze, później we wtorek i jeśli wtedy nic nie wyjdzie to zacznę się martwić. Muszę jeszcze się dowiedzieć ile kosztuje u mnie test z krwi.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 10 listopada 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi za wczesnie sie nie martw, ja chyba w ogole testu robic nie bede tylko w 15 dzien pojde na krew.Trzymam kciuki mocno

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Nareszcie piatek!

    Witaj Lidwinka, my sie tez troche znamy...gratulacje!


    Dziewczyny caly czas trzymam za Was wszystkie kciuki

    Ja zaczynam akcje ostre tycie bo sie czepili mojej wagi teraz a stymulacje mam zaczac za niecale dwa tygodnie :/

    Milego dnia!

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 11 listopada 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Lilah to Ty chudy szczypior jesteś ;) Pamiętam te zamierzchłe czasy kiedy też byłam chudzinką ;) Chetnie oddam Ci 10 kilo!

    A ja obudziłam się dzisiaj i nic mnie nie boli, no może oprócz cycków i mnie to martwi. Chcę czuć wgryzanie i takie tam... ;)

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wotajcie
    Sisi wzgryzania niby to mialas bole jak na okres I tyle dzuen i starczy ja tak mialam Bol tylko jeden dzuen Ale sa tez laski co nue maja nic i ciaza;)), trzymam kciyki kochana
    Lilah chyva cue widzialam a ivf pl ;), witaj ty nas problem jak ja 184cm a 70 kg przed ciaza dobrze sec dopyscili mnie di ivf ;)))
    Za to teraz tyje 18 Tydz I 8 kg wiecej
    Milego dzionka laseczki;)

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lidwinka1 wrote:
    Wotajcie
    Sisi wzgryzania niby to mialas bole jak na okres I tyle dzuen i starczy ja tak mialam Bol tylko jeden dzuen Ale sa tez laski co nue maja nic i ciaza;)), trzymam kciyki kochana
    Lilah chyva cue widzialam a ivf pl ;), witaj ty nas problem jak ja 184cm a 70 kg przed ciaza dobrze sec dopyscili mnie di ivf ;)))
    Za to teraz tyje 18 Tydz I 8 kg wiecej
    Milego dzionka laseczki;)

    184 cm i 70 kg to BMI w normie. Czemu mieliby Cie nie dopuścić? Sa jakies specjalne wymagania wagowe

    Lilah ile masz cm i jaka waga?

    Sisi to czekanie musi byc bardzo stesujace. Trzymaj sie dzielnie!!!

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie cos bolalo wiec juz sie wgryzlo:)
    Lilah jedz ile sie da tylko zdrowo ale ci moge oddac moje z 15:)
    Ja nie mam zadnych objawow no moze piersi czasami troszke bolo,i nie mam za duzego apetytu co w moim przypadku bardzo dziwne.
    Moze jeszce zrobie bete w nast tyg zobaczyc jak przyrasta.
    Scan 2 grudnia.
    Milego weekendu slonko swieci:0

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik a co z progesteronem, kazali Ci go brac dalej?
    Lilah ja tez moge pare kg Ci oddac:)

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz w klinice mi powiedzial 5 kg musze przy tyc a mam znajonosc ivf z innego kraju to ja nie ;((((
    Progesteron ja bralam do 12 tyg Ale znajoma do 18 to chyba zalezy od kobiety jak zreszta cala stymulscjia
    Ja boli implantacujnych tez nie mialam tylko jeden wieczor Bol jak na okres jajnikow
    Evcik tez mam scan 9/12 ty 2/12 grudzien zapewne bedzie super ty zobaczysz serduszko ja poznam plec a sisi I te ktore testuja JuZ beda tez mamciami!!!exstra ;)

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 11 listopada 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Betka dostalam recepte I mam brac do scanu a potem dalej powiedza

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 11 listopada 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za rada Evcik zadzwonilam do tych od lekow i tym sposobem juz sie chlodza w lodowce :), reszta czeka jeszcze w pudelku, dziekuje, Evcik jeszcze raz :).teraz czekam na okres ktory troche mi sie przesuwa ( pewnie z powodu choroby w tym miesiacu), no ale doczekam sie wreszcie i bede dzwonic umawiac sie na skan, jak dadza zielone swiatlo to zaczynam 2,3 lub 4 dzien cyklu. Mam gonal F i cetrotide plus ovitrelle. mam na poczatek miec niska dawke bo lekarka stwierdzila ze na usg widac cechy jajnikow policystycznych mimo ze mam owulacje i cykle regularne to musimy ostroznie bo jest ryzyko hiperstymulacji. Jutro jestem w klinice na nauce zastrzykow no i powoli zaczynam.

    Co do szybkiego przybrania na wadze to mi zawsze pomagaja migdaly i brazylijskie orzechy w duzych ilosciach, 2 tygodnie to niewiele czasu zeby przytyc zdrowo, na pewno warto uwazac na cukier :).

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 11 listopada 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Niezapominajka,to za chwile zaczynasz, rada co do cetrotide daj sobie wiecej czasu na pierwszy zastrzyk i masuj brzuch po, ja po pierwszym zastrzyku mialam zaczerwienienie i zgrubienie wokol miejsca zastrzyku, myslalam ze mam uczulenie ale to normalne, kolejne byly juz lepsze.Powodzenia :)

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 11 listopada 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam dziś dzień pod znakiem gigantycznego pragnienia, a teraz doszła jeszcze zgaga. Mąż mi dzisiaj zrobił dwie wypasione kanapki na śniadanie, jedną zjadłam rano i było ok, a drugą zostawiłam na lunch i od 2h zdycham od tej zgagi. Pocieszam się, że to może jakiś objaw ciążowy ale zgaga to chyba na późniejszym etapie ;)
    Myślicie, że mogę renni zjeść?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2016, 18:47

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka super betka racja mi maz robil stwierdzil ze oboje mamy ivf i chce ribic zastrzyki wiec ja trzymalam skore a on robil nawet przy menopur trzymalam skore
    Sisi zgage mam teraz gdzies od 10 tyg Ale kto wie jak to u ciebie ta ciaza;))), trzymam nie puszczam!!!!!!*********

    sisi lubi tę wiadomość

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 12 listopada 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello co to wszyscy zagineli na naszym forum.Betka trzymam mocno kciuki za jutrzejszy dzien:)))
    Milego weekendu

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiscie cichutko tu dzisiaj :)
    Ja wybieralam pol dnia plytki do lazienki :/ Za duzo tego jest ;)

    Betka kciuki zaciskam za szczesliwy transfer &&

    Sisi hehe no szczypiorem to mnie nikt nie nazywal jeszcze ale na to wyglada ;)
    czy ja dobrze doczytalam ze chcesz jutro testowac? Czy jednak wytrzymasz?
    Ja oczywiscie nie puszczam kciukow. Zgaga przeszla?

    Niezapominajka jak po spotkaniu, wiesz juz wszystko o zastrzykach?

    Ja chetnie bym przygarnela od was te kilogramy, gdyby sie tak dalo :) (Evcik jakie 15 cos Ty!?)
    Brakuje mi jakies 1-1.5kg zeby moje bmi bylo w dolnej normie. Kurcze mam nadzieje, ze nie odkreca calego procesu z powodu jednego kilograma :/ Tym bardziej, ze leki maja dostarczyc na poniedzialek...

    CarPer ja waze 51 w porywach do 52 kg przy wzroscie 169cm.






‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ