X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 9 października 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze wszedzie powinni miec pomoc psychologiczna, jednak no e zawsze o tym wspominaja, mysle ze trzeba bezposrednio zapytac.

    Czy wiecie moze jakie sa wymogi dotyczace smear test ( cytologi) przed zabiegiem? SpojrzalAm w papiery i badanie mam z poczatku zeszlego roku. pytalam pielegniarki z poprzedniej kliniki i powiedziala ze sa wymogi aby badanie robic co 3 lata ale moze bedzie potrzeba powtorzenia.

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 9 października 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Nic mi o tym nie wiadaomo,a moze nie pamietam ale jesli robilas w przeciagu 3 lat to jest ok,gp sam wysyla list jak nadchodzi termin.
    Spokojnie w szpitalu ci wszystko powiedza ja mialam badanie droznosci i jeszcze raz powtorzyli badania mojego M.
    W Guy jest pomoc psychologiczna bezplatna.Idzie to sprawnie wiec juz niedlugo tez pewnie zaczniesz:)
    Skoro ten sam cunsil to pewnie jestes z moich rejonow pd Londyn Croydon.

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 9 października 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się pytali ale zawsze robię w PL, wystarczyło, że powiedziałam im, że wszystko ok. Ale klinika klinice nie równa.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 9 października 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy na tym forum mozna miedzy saba korespondowac jak to wyglada dzieki bardzo

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 9 października 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Evcik jestem z okolic Croydonu :).
    Zobaczcie jak macie ochote video blog na youtubie Dziewczyny IVFchic, ona tam dosc szczegolowo opowiada jak to wygladalo u niej (jest z UK), mysle ze to bardzo pozytywna historia, no i daje sporo porad jak picie wody kokosowej czy zalozenie cieplych skarpet na moment transferu :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 15:37

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 9 października 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za informacje dotyczace smear test dziewczyny, chcialam sie dopytac bo jak jeszcze wyskocza jakies badania gdzie bede musiala dlugo czekac na wynik to wszystko sie przedluzy :p

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evcikm81 wrote:
    Ja sie relaksujE budujac szopke w ogrodzie z moim M.


    Ja uwielbiam prace w ogrodzie, sadzenie kwiatow itp no ale niestety powoli sezon sie konczy ;)


    Sisi ja jeszcze nie zaczelam, musze czekac.
    To szybko chca Cie wygonic po punkcji, pol godziny to krociutko bardzo ale moze rzeczywiscie tyle wystarczy.
    U mnie jest ponoc tak ze po punkcji lezysz tyle ile potrzebujesz i jak sie czujesz na silach to mozna wracac do domu.
    A o psycholog warto zapytac jesli Ci zalezy bo mi sie wydaje, tak jak Niezapominajka pisze, ze sie nalezy przynajmniej jedno spotkanie.

    Ja sie zastanawiam czy korzystac, najbardziej pomaga mi rozmowa z dziewczynami ktore przechodza przez to samo (dlatego tak sie ciesze ze watek ozyl :), do psychlogow jestem sceptycznie nastawiona. Ale jak mnie to nic nie kosztuje to chyba moge sprobowac.

    Co do cytologii to ja tez mam dosyc stara, o ile dobrze pamietam to ponad dwa lata i nic mi nie mowili ze trzeba powtarzac narazie.

    Evcik mozna korespondowac na forum, musisz najpierw wybrana osobe zaprosic do przyjaciolek i potem mozna juz wymieniac sie prywatnie wiadomosciami.


    Ale piekne slonce dzisiaj :)

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 9 października 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik tak jak Lilah pisała, najpierw musisz dodać kogoś do przyjaciółek i wtedy możesz napisać wiadomość prywatną.

    Niezapominajka obchaję tą dziewczyne na YT, każda dodatkowa informacja jest cenna :)

    Lilah to kiedy zaczynasz tabletki anty?

    Dzisiaj był tak piękny dzień, że postanowiliśmy wybrać się do Zoo. A wy jak spędziłyście niedzielę?

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 9 października 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ale jakos dalej mi nie dziala,albo nie zostalam przyjeta:)
    Ja sie zaczytalam w blogu "krotki blog" rewelacja .Jest tam duzo dziweczyn z roznymi historiami i duzo tipow,niektore podchodzily do IVF po kilka razy wiec maja duze doswiadczenie,naprawde trzeba byc dzielnym zeby tyle przejsc...
    ja weekend spedzilam bardzo aktywnie na budowaniu szopki wkretarka i pila to sa dopiero zabawki:)
    Juz sie nie moge doczekac tego wtorkowego scanu ale tez troche sie boje!!!

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 9 października 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek :)

    A na scanie będzie wszystko pięknie, zobaczysz!

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 9 października 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybralam sie do kina na dziewczyne z pociagu, jednak jesli ktos jest wrazliwy to nie polecam. A juz pisze dlaczego :), w zapowiedziach premier najpierw pojawil sie film The Light Between Oceans o parze ktora nie miala dzieci i pewnego dnia znalezli male dziecko dryfujace na lodzi...a sam film dziewczyna z pociagu odnosil sie w duzym stopniu do tematu nieplodnosci, nie bede Wam spoilerowac, ale bylam zaskoczona bo nigdzie w zapowiedziach nie bylo o tym mowy. Mimo to jakos dalam rade :D.

    Musze koniecznie przejrzec blog o ktorym pisze Evcik :).
    Evcik trzymam kciuki za Twoj wtorkowy skan :).

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Lilah to kiedy zaczynasz tabletki anty?

    Dzisiaj był tak piękny dzień, że postanowiliśmy wybrać się do Zoo. A wy jak spędziłyście niedzielę?


    Nie wiem, mam tabletki w domu, jestem gotowa a mam czekac na telefon z kliniki.
    Chyba musza sobie dopasowac moj cykl do grafiku ;)

    Ja cala niedziele leniuchowalam, troche czytalam, zalatwilam zakupy i tak jakos zlecialo.


    Evcik trzymam kciuki za dobre wiesci na skanie, bedzie dobrze!

    Niezapominajko obejrze na pewno.

    Ja zagladam na blog uczucia niechciane. Dziewczyna tak trafnie pisze o uczuciach, ze czasem mam wrazenie ze siedzi w mojej glowie ;)
    Jakis czas temu ogladalam tez program Baby Changes Everything i byla tam taka jedna para po ivf ktora doczekala sie czworaczkow!!
    Bylo bardzo ciezko ale zakonczylo sie happy endem.


    Milego dnia dziewczyny i dobrego startu w nowy tydzien :)

    sisi lubi tę wiadomość

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 10 października 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Lilah życzę Ci żeby ten telefon zadzwonił jak najszybciej! :)

    Evcik postaraj się nie stresować za bardzo bo to nie wskazane. Chciaż za tydzień pewnie sama będę chodzić po ścianach... ;)

    Lilah lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 10 października 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik, a czy Ty dostałaś okres w terminie na tym buserelinie? Bo ja powinnam dostać okres w czwartek/piątek i raczej nie czuję żadnych oznak jak zwykle.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    No to Lilah życzę Ci żeby ten telefon zadzwonił jak najszybciej! :)

    Evcik postaraj się nie stresować za bardzo bo to nie wskazane. Chciaż za tydzień pewnie sama będę chodzić po ścianach... ;)


    A dziekuje, ja juz przebieram z niecieprliwoscia nozkami, tak bardzo chce zaczac!

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 10 października 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Sis dostalam w terminiE bezbolesnie I bez pms

    sisi lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 10 października 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos mi urywa post Lilah zadz do nich I zapytaj jak siE maja sprawy wiesz,ze I'm czesto cos umyka

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 10 października 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby mój okres też był bezbolesny bo zwykle zdycham z bólu.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik pogonie ich ale dam im tez szanse, w sumie to dopiero tydzien minal od mojej ostatniej wizyty ;)

    Ja przy @ zwykle mam jeden dzien wyjety z zycia i nigdy nie wiem ktory to bedzie.
    Byloby cudownie pozbyc sie tego paskudztwa na 9 miesiecy ;)

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 11 października 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis wizyta niby spokojna ale mam wrazenie,ze dzis nawet jajniki sie odzywaja

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ