Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee2024 wrote:
    Czekam na okres i zaczynam cykl transferowy, więc transfer pod koniec sierpnia jakos. Według kalendarzyka, dzisiaj @ powinna się rozpocząć. Cycki bolą już fest, od kilku dni czuję podbrzusze jak na okres, PMS total tak, że mąż ledwo przez weekend uszedł z życiem. A krwawienia dalej nie ma 🫣 po 3 cyklach przerwy już naprawdę chciałabym zacząć kolejny..

    Kama ładuj baterie 🥰 i przywieź nam trochę słoneczka!

    O to tak jak ja! Z tym że mój okres dopiero za tydzień wg planu. A powiedz mi, czemu dopiero pod koniec sierpnia transfer ? Tak to mniej więcej będzie wypadać?
    Cykl sztuczny, naturalny?
    Podpytuje bo jestem podniecona swoim pierwszym transferem 🤣

    Lily kciuki za Ciebie również, aby jutro był telefon z cudowną informacją 🥰💜

    Alicee2024, Lily1234 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1228 2610

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papryka nie dziwię się, to może być początek czegoś pięknego 🥰
    Ja zawsze na cyklu sztucznym podchodzę. Mój lekarz tak woli. Dla mnie to też wygodniejsze. Od 2dc zaczynam brać estrofem. A transfer wypada mniej więcej 17-22 dc. Ciekawa jestem jak to będzie teraz wyglądało, bo zapisałam się na monitoring na 12go. Ale zapisywałam się kiedy myślałam, że zaraz będę miała okres. Lekarz chciał żebym przyszła 11-13dc, więc ten 12sty jest za wcześnie. Ale kolejny wolny termin do niego jest na 21go 🫣wiec za późno. Także pojadę tego 12go a później zobaczymy 😁

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, nie mam kiedy wszystkiego nadrobić, ale przesyłam Wam ciepłe pozdrowienia z Cypru ❤️ nieustanie trzymam za Was wszystkie kciuki!
    P.s. Alice ja mam wizytę u doktorka 14.08. Jeśli by Cie to bardziej urządzało, to mogę się z Tobą zamienić

    kicia_kocia, Karolove, Nowa2024, MagdaLena88, Alicee2024, Paprykaa lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1363 1323

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    W stopce się niewiele zmieniło ale ogólnie się zmieniło, nie chciałam aktualizować stopki jak na razie żeby nie zapeszać 😘
    Cieszę się że w końcu zdecydowałaś się na diagnostykę po tych niepowodzeniach, sama wiem że to ważne i cały czas lekarz to powtarza. Sama jestem po immunosupresji ale na szczęście tym razem nie dostałam wysypki od słońca jak poprzednio. Trzymam kciuki żeby immunosupresja była brakującym puzelkem🧩 U mnie sytuacja wygląda tak że czekamy na efekty jeszcze długoo 🤣
    Szukałam informacji co tam u Ciebie i Pati 🥹 trzymam mocno kciuki za kropka!!!!

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Lily1234 Autorytet
    Postów: 676 1388

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest 6 🥚🥚🥚 😁 teraz żeby tylko się zdrowo rozwijały 🫣 w czwartek idę do lekarza na kontrolę. A 9 mają dzwonić od embriologa jak się rozwijają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2025, 11:28

    Alexis93, Alicee2024, kicia_kocia, Patisonek 25, MagdaLena88, Daga121222, Paprykaa, Karolove, natalka94, Agnesss88 lubią tę wiadomość

    On & Ona 31 lat

    Starania od września 2023 r.
    Styczeń 2024 - 💔 8 tyg 4 dni

    PCOS i niedoczynność tarczycy

    Grudzień 2024 - IUI pierwsze podejście
    Luty 2025 - IUI podejście drugie
    Nieudane próby na lekach i ovitrelle.

    8.07 - podpisanie dokumentów IVF
    Od 23.07 💉💉💉 (Bemfola, cetrotide, ovitrelle)
    29.07 USG (15 pęcherzyków)
    4.08 punkcja
    6 zapłodnionych 🥚
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Lacidofil +estrofem+ Lenzetto
    2.10 transfer
    8.10 beta 33,6 🥹 11.10 beta 176 🥹 13.10 beta 480 🙂 16.10 beta 2473
    23.10 USG jest zarodek z serduszkiem 🥹
    4.11 USG 1,20 cm 🥹
    20.11 USG 9t5d 3,34 cm ❤️
    10.12 I prenatalne - niskie ryzyko, chłopiec 🥹🩵🩵🩵
    02.02 II prenatalne
    15.04 III prenatalne

    preg.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2128 4131

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily, gratulacje 😍 Trzymamy kciuki za udaną hodowlę🍀

    Mq, mam nadzieję, że macie super czas na Cyprze 🫠 Regeneruj się i zbieraj siły 🫶

    Papryka, Alicee, czekamy na Wasze nowe cykle i przygotowania do transferu 🩷

    Lily1234, Alicee2024, Paprykaa lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1228 2610

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily bardzo ładny wynik 💪🏻 oby embriolodzy mieli same dobre wiadomości dla Ciebie 😁

    Mq wypoczywaj 😻
    Zgadamy się na priv co do ewentualnej zamiany 😊

    Lily1234 lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia a Ty kiedy transferujesz?
    Doczytałam że teraz w sierpniu i że 7 monitoring. Super 🥰

    Ja z jednej strony się nie mogę doczekać, z drugiej się boję 🤣

    Uroiłam sobie, że może teraz się uda naturalnie, ale oczywiście pół żartem pół serio to mówię 🤣
    Teścik zrobię w piątek 4fun 😅
    Nie takie cuda się zdarzały 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2025, 13:21

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2128 4131

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papryka, ja obstawiam, ze moj transfer bedzie 14.08. Ale biorąc pod uwagę moja zmianę pracy i to że teraz będziemy transferować ostatni zarodek 4AB, potem mam juz tylko 4BB i gorsze klasy to już powoli jestem myślami przy kolejnej stymulacji i badaniu PGT-A🙃 Będę o tym rozmawiać z profesorkiem przy okazji.

    Trzymamy kciuki za naturalsa u ciebie 🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2025, 13:59

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • SandraSandra Autorytet
    Postów: 350 562

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja dzisiaj po drugim USG i udało się wychodować 10 jajek, w piątek z samego rana punkcja i jeśli wszystko będzie dobrze to transfer mam planowany na 13/08 🤗🤗

    Cieszę się i boję jednocześnie 🥺

    kicia_kocia, Alicee2024, Patisonek 25, MagdaLena88, Lily1234, Agnesss88, Daga121222, Paprykaa, Ossik lubią tę wiadomość

    🎀Jagoda🎀 💜 21/06/2018 💜
    Starania o rodzeństwo od 2020 Ona: 👩🏻-32lat.
    On:👨🏻‍🦲-37 lat

    🌸2023🌸
    🔹5 IUI ❌
    🌸2024:🌸🔹11.01.2024 naturalny cud ⏸️
    🔹31.01.2024 poronienie 💔
    🔹 6-7 IUI ❌
    🌸2025🌸
    🔹07/ start IVF
    🔹 Zapłodnionych 3 - żaden nie przetrwał
    🔹13/08 transfer odwołany 💔
    💜💜💜💜💜💜💜💜💜
    🔹Start wrzesień❤️‍🩹
    🔹od 22/09 stymulacja
    🔹10/10 (mamy dwa) ❄️ ❄️
    🔹05/11 transfer I 💔 👎🏻
    🔹05/12 transfer II 💔 👎🏻
    🌸2026🌸
    🔹stymulacja
    🔹31.01 transfer III świeży 5BA 💔
    🔹04.03 transfer IV
    🔹 09.03. 5dpt ⏸️ (cień kreseczki)
    🔹13.03 9dpt beta 34.
    🔹16.03 12dpt beta 7. 💔💔

    🔹został jeden ❄️🌈
    🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    ✨Bo nadzieja umiera ostatnia✨
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. 12 dni od punkcji, więc odświeżam co 2 godziny stronę Alabu i czekam na wyniki. No ale na razie badanie wciąż w realizacji.
    Alice dziękuję za miłe słowa 🤣
    Trzymam kciuki za sierpniowe transfery i Wasze przygotowania. Zamówiłam nową porcję suplementów i mam nadzieje ,ze to już ostatnia dostawa.
    Kama i Mq zazdroszczę wakacji w cieple. Już nie chce mi się komentować naszej pogody. Jeszcze wczoraj wyjechałam na wyjazd służbowy, a że mąż również to drogą losowania dostałam wyjazd z psem🫣 ja, on, deszcz i jakiś 7 metrowy pokój. Wracam w czwartek wieczorem, przepakowanie i jedziemy na długi weekend na Śląsk. O ile nie oszaleję w tym pokoiku😅

    Paprykaa, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2544 4380

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily1234 wrote:
    Dziewczyny jest 6 🥚🥚🥚 😁 teraz żeby tylko się zdrowo rozwijały 🫣 w czwartek idę do lekarza na kontrolę. A 9 mają dzwonić od embriologa jak się rozwijają
    Super, gratuluję! 😍
    Trzymam kciuki!

    Lily1234 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 6 sierpnia 2025, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wyniki i cóż, super nie jest.
    Fragmenty polipowato ukształtowanego endometrium w fazie wydzielania z przeminą rzekomodoczesnową podścieliska.W badaniu IHC:- CD56: odczyn dodatni w powyżej 200 komórkach na pole dużego powiększenia;- CD138: nie stwierdzono komórek z dodatnim odczynem w całym widocznym materiale
    Przewlekłego zapalenia nie mam, ale muszę zrobić i tak histeroskopię zabiegową by usunąć polipy. No i czat gpt na szybko podał, że przy tym wyniku CD56 podaje się do transferu Prednizon, Intralipidy i szukanie stanu zapalnego w organizmie. No i konsultacja immuno. No cóż, ta pani od usg 3D mówiła, że macica czysta, żadnych polipów, torbieli nic. I znów czas stracony. Eh.

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2128 4131

    Wysłany: 6 sierpnia 2025, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, MagdaLena, znowu pod górę 😕 Ileż tych różnych diagnoz moze na ciebie spaść 🫣
    Jedno co, to może właśnie to jest odpowiedź na dotychczasowe niepowodzenia.
    Mam nadzieję, ze twoja nowa pani doktor ogarnie to wszystko żeby nowe wyzwania już nie pączkowały. W twojej nowej klinice robią histero?

    MagdaLena88 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 6 sierpnia 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Dziewczyny mam wyniki i cóż, super nie jest.
    Fragmenty polipowato ukształtowanego endometrium w fazie wydzielania z przeminą rzekomodoczesnową podścieliska.W badaniu IHC:- CD56: odczyn dodatni w powyżej 200 komórkach na pole dużego powiększenia;- CD138: nie stwierdzono komórek z dodatnim odczynem w całym widocznym materiale
    Przewlekłego zapalenia nie mam, ale muszę zrobić i tak histeroskopię zabiegową by usunąć polipy. No i czat gpt na szybko podał, że przy tym wyniku CD56 podaje się do transferu Prednizon, Intralipidy i szukanie stanu zapalnego w organizmie. No i konsultacja immuno. No cóż, ta pani od usg 3D mówiła, że macica czysta, żadnych polipów, torbieli nic. I znów czas stracony. Eh.

    Zobaczysz że jak wszystko ogarniesz to będziesz miała zrekompensowane kropek zagości u Ciebie w brzuszku, ja walczyłam od września 2024 ciągle było coś, jest lipiec i jestem w ciąży a też miałam ciągle pod górkę. Dlatego walcz i nie poddawaj się ❤️ mimo że czasem brakuje już sił to warto..

    MagdaLena88, Agnesss88 lubią tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 6 sierpnia 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Papryka, ja obstawiam, ze moj transfer bedzie 14.08. Ale biorąc pod uwagę moja zmianę pracy i to że teraz będziemy transferować ostatni zarodek 4AB, potem mam juz tylko 4BB i gorsze klasy to już powoli jestem myślami przy kolejnej stymulacji i badaniu PGT-A🙃 Będę o tym rozmawiać z profesorkiem przy okazji.

    Trzymamy kciuki za naturalsa u ciebie 🤞🤞

    Hahhaa ten naturals to by musiał być cud 🤣🤣🤣🤣
    Ale Wy macie jeszcze 7 zarodków! To jest 7 miesięcy transferowania!

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 6 sierpnia 2025, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena kurde co lekarz to inna opinia. Ale zobacz Ty działasz i coś z tych działań wynika, może to przyczyna i jak się uda ją usunąć to już wszystko będzie dobrze, za to trzymam ogromne kciuki! 🍀

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2128 4131

    Wysłany: 6 sierpnia 2025, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa wrote:
    Hahhaa ten naturals to by musiał być cud 🤣🤣🤣🤣
    Ale Wy macie jeszcze 7 zarodków! To jest 7 miesięcy transferowania!
    No wlasnie wiem ze mamy ich jeszcze duzo 🫣 Niestety w moim wieku z dziesięciu blastek, ktore mieliśmy, pewnie 3 max 4 są euploidalne, wiec albo euploidy są jeszcze wśród tych mrozaków gorszej klasy albo coś sie popsuło i euploidy już zużyliśmy bez sukcesu 😬
    Chyba nie mozna zrobic kolejnej stymulacji mając zarodki z zamrazarce, wiec teraz musimy sie przyłożyć do transferow, zeby w miarę szybko je wszystkie wytransferować. A moze zdarzy się cud i któryś z nich będzie euploidem i się zadomowi🥲

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 6 sierpnia 2025, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    No wlasnie wiem ze mamy ich jeszcze duzo 🫣 Niestety w moim wieku z dziesięciu blastek, ktore mieliśmy, pewnie 3 max 4 są euploidalne, wiec albo euploidy są jeszcze wśród tych mrozaków gorszej klasy albo coś sie popsuło i euploidy już zużyliśmy bez sukcesu 😬
    Chyba nie mozna zrobic kolejnej stymulacji mając zarodki z zamrazarce, wiec teraz musimy sie przyłożyć do transferow, zeby w miarę szybko je wszystkie wytransferować. A moze zdarzy się cud i któryś z nich będzie euploidem i się zadomowi🥲

    A może z 2 spróbować? 🤭
    Ale Ty chyba mówiłaś, że planujecie jeszcze tylko jedno dziecko. Po 2 kliniki raczej niechętnie się na to godzą.
    To tylko ja mam takie pomysły żeby mieć bliźniaki i iść w ślady Nowej 🤣

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2128 4131

    Wysłany: 6 sierpnia 2025, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tam moj lekarz przebąkiwał o dwóch zarodkach, ale ja nie chciałam, bo jedno dziecko już mamy. Też boję się dylematow typu jeden zdrowy, drugi chory i co wtedy. Lekarz raczej chwalił mnie za takie podejście. Zobaczymy. Poki co dzialamy z tym 4AB. Jak sie nie uda to bede rozmawiać z lekarzem czy nie ma opcji, żeby zrobic nową procedurę i przebadać zarodki. 10 nieudanych transferow to chyba byłby jakiś rekord 🫣

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ