X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ivf trzecia lub czwarta punkcja
Odpowiedz

Ivf trzecia lub czwarta punkcja

Oceń ten wątek:
  • Sierściucha Autorytet
    Postów: 821 885

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i jak wasze stymulacje??
    Udało się?? Bo kciuki mocno trzymałam.

    0ba2188e07.png
  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem w trakcie trzeciej. Punkcja maks za tydzień i na razie się nie nastawiam na ilość (rośnie 10-11 teraz)... bo już ostatnio miało być super a większość pęcherzyków była pustych :/

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japonka a ta trzecia procedura to wygląda jakoś odmiennie niż poprzednie? Nie wiem - inne leki, inne dawki, suplementy?
    Boję się bardzo tej mojej trzeciej stymulacji.

    Bea a u Ciebie?

    Widzę, że obie byłyście chociaż raz w ciąży - wg mojego lekarza to na plus, u mnie beta nigdy nie drgnęła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77_2 wrote:
    Ja robię szóstą procedurę.

    Bea zdecydowaliście się na następną procedurę? Dalej w Novum?

    Bea77_2 lubi tę wiadomość

  • Sierściucha Autorytet
    Postów: 821 885

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po oddaniu krwi na kiry, a małżonek na hla-c.
    Wyniki w nowym roku, może to wyjaśni co u nas jest nie tak.

    0ba2188e07.png
  • Wicked Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fujitsu wrote:
    To kurde komuś musi się udać za kolejnym razem. Co mówią Wasi lekarze? Żeby próbować? Nic nie mówią? Ja chyba skończę na trzeciej procedurze bo już nie mam siły.
    ja jestem po zmianie kliniki, teraz lekarka powiedziała że przy pco to bardzo częste- kiepskie komórki i zarodki. Zaproponowała podejście na naturalnym cyklu i powiedziała, że jeszcze by powalczyła.

    starania od 2008
    oligoasthenoteratozoospermia
    AMH 7.5
    PCO/S
    Zarodki obumierają 4/5 doba
    08/2010 ICSI Vitro :(
    12/2010 II ICSI Vitro :(
    05/2012 IMSI/AH/SV/AID Bocian :(
    07/2012 AZ :(
    10/2012 AZ :(
    04/2013 OAO :wink:
    18.12.14 Telefon życia;)
    12.2017 IMSI- 2 komórki, 1 Zarodek obumarł 4/5 doba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 20:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77_2 wrote:
    Tak, dalej nOvum ale inny lekarz. Na L się zawiodłam.

    Na kogo się zdecydowałaś? Podziwiam Cię za Twoją siłę... Powodzenia & &

    Bea77_2 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 20:24

    Wiki03 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 20:24

    Wiki03 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea miałam monitoringibu niego podczas nieobecności Zamory. Wydawał się całkiem ok, wszystko tłumaczył.

    Jasne, że trzeba próbować... Być może ten najsłabszy okaże się wlaśnie tym siłaczem... Tego Ci życzę.

    To może w marcu razem będziemy zaczynały. U mnie trzecia procedura.

    Bea77_2 lubi tę wiadomość

  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77_2 wrote:
    Dr Wojewódzki. Ne wiem jak u niego ze skutecznością, ale przynajmniej mnie słucha, jest w pełni skoncentrowany na naszym przypadku i nie odbiera telefonów podczas wizyty jak również nie traci mojego czasu na opowiadanie mi anegdotek o innych pacjentach. I nie dołuje bez sensu. W przeciwieństwie do szefa kliniki.
    A ja 21.12 czekałam u niego 25 minut pod gabinetem na wizytę (dostałam go na zastępstwo za moją dr, kiedyś miałam też IUI u niego) bo... gadał przez telefon. I nawet żadnego przepraszam. Plus to jest lekarz, który dla mnie przekracza pewne granice, nawet jeśli mimowolnie i bez podtekstów - typu trzymanie ręki na kolanie podczas usg czy mówienie „koteczku” do pacjentki, miałam u niego punkcję to mnie pogłaskał po głowie, już nie pamiętam czemu. Ja mogę być przewrażliwiona bo mam złe doświadczenia z lekarzem z młodości i to wszystko się może wydawać sympatyczne, ale mimo wszystko jego styl bycia mi przeszkadza. Mój mąż zresztą podziela moją opinię.

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fujitsu wrote:
    Japonka a ta trzecia procedura to wygląda jakoś odmiennie niż poprzednie? Nie wiem - inne leki, inne dawki, suplementy?
    Boję się bardzo tej mojej trzeciej stymulacji
    Widzę, że obie byłyście chociaż raz w ciąży - wg mojego lekarza to na plus, u mnie beta nigdy nie drgnęła.
    U mnie różnica jest taka, że mam długi protokół a wcześniej miałam 2 razy kroto. Więc przygotowanie antykoncjepcją i Gonapeptylem i teraz już Menopur i Gonal jak poprzednio i dalej Gonapeptyl żeby nie było owulacji za wczesnie.
    Nie byłam ani razu w ciąży naturalnie i ani razu z in vitro, nie wiem dlaczego się wtedy udało skoro poszlo dalej tak tragicznie.

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz mówi do mnie na Ty:D A bruderszafta z nim nie piłam. Za każdym razem mi dziwnie. Ale olałam, bardziej mnie to śmieszy teraz niż denerwuje. Też mam mu mówić na Ty? :P Słuchaj Kubuś przyłóż się do tej stymulacji bo to moja ostatnia szansa.

    Ale Japonka leki zawsze były te same, te główne? Bo ja miałam puregon a potem bemfolę.

    japonka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 20:25

  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fujitsu wrote:
    Mój lekarz mówi do mnie na Ty:D A bruderszafta z nim nie piłam. Za każdym razem mi dziwnie. Ale olałam, bardziej mnie to śmieszy teraz niż denerwuje. Też mam mu mówić na Ty? :P Słuchaj Kubuś przyłóż się do tej stymulacji bo to moja ostatnia szansa.

    Ale Japonka leki zawsze były te same, te główne? Bo ja miałam puregon a potem bemfolę.
    3 razy te same i 3 razy w łącznej dawce 300 nawet. A za każdym razem inne wyniki ;)
    Bea, ja serio nie myślę, że on to robi z podtekstami (nawet przy moim mężu trzymał mi rękę na nodze przy badaniu) ale jednak powoduje to u mnie dyskomfort.

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ