X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!
Odpowiedz

izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zajebiaszczy masz podpisik czarnulka ;)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Weronika i Moja .czarnuleczko :)
    Przeczytalam bardzo duzo Twoich postow. Uwazam Cie za wielce kompetentna osobe!!! Naorawde. Jestem pelna podziwu jak pomagasz sobie ale przedewszystkim innym dziewczynom!

    Tak zaczytlalam sie w Twoje posty i postanowilam ze sprobuje Twoich rad...
    Kilka dni temu w zasadzie tylko dla formalnosci zrobilam badania krwi na wlasna reke i okażalo sie ze moje TSH wynosi 7,02 przy normie 4 :/ bylam w szoku.
    Mieszkam w UK i jutro juz tam wracamy z pl wiec nie mam szans na konsultacje z lekarzem. Nie wiem jak to w uk wyglada bo jeszcze nie mialam tam do czynienia ze slozba zdrowia.
    Poki co na wlasna reke zakuoilam plyn lugola ( zrobilam test i wchlonal sie calkowicie juz po doslownie kilku godz)
    Do tego mam wit d3, wit C 1000, selen, omega 3 i lecytyne 1200.
    Prosze Cie bardzo powiedz mi co radzisz w tej sytuacji....

    weronika86 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za zufanie. Plyn lugola pomoze na pewno, masz niedoczynnosc jak nic kochana. 7,02 to ogromny poziom...jedynie co mozesz zrobic to udac sie do gp jak najszybciej i pokazac im wyniki. Najprawdopodobniej beda kazali ci powtorzyc wyniki u nich. Troche to potrwa bo strasznie dlugo sie tym wszystko wlecze, dlaTEGO zrezygnowlaam z ich sluzby zdrowia. Czekalam rok na wizyte w klinice nieplodnosci, dwa razy zgubili moja krew! a po roku w klinice spotkalam sie tylko z pielegniarka ktora nie wiedziala co to wykres temperaturowy!!! ciemnota. Skad w uk jestes? ja z West yorkshire

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tego sie Kochana obawialam! Wiele slyszalam na temat gp i ogolnego podejscia...
    Odpuszcze leczenie w uk. Bede sie suplementowac tym co mam i w maju jak przylece powtorze badania. Umowie sie do gina i endo i zobaczymy.
    Nic wiecej nie moge zrobic...chyba.
    Jestem z okolic Glasgow :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    teraz sie zdenerwowalam! po co pytac sie mnie o rady jak i tak brane sa takie ogromne dawki!!! adk tak nie wolno!

    Nie krzycz na mnie bo się w sobie zamknę i już nigdy nie wyjdę :P Będę juz grzeczna obiecuję! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 17:53

    weronika86 lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    na pewno rusza! tylko trzeba dobrac dawke do siebie. Jak bedziesz miala soje to daj mi znac ile masz izoflawonow w jednej kapsulce to ja ci poradze jak brac.

    Zamierzam kupić tą którą znalazła Czarnula ;-)
    A tak właściwie to kiedy powinnam zacząć?
    Jak na razie to od dwóch miesięcy biorę anty, żeby powiedzmy wyciszyć jajniki. Po odstawieniu albo ruszą ze zdwojoną siłą albo wcale....
    I tak nie mam nic do stracenia. I oczywiście wszystko ustalam ze swoją lekarką ;-)

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • ha_nia Przyjaciółka
    Postów: 63 86

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pco. Moje pęcherzyki rosną same, ale nie pękają. Czy mogłabym stosować soję?

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    I tego sie Kochana obawialam! Wiele slyszalam na temat gp i ogolnego podejscia...
    Odpuszcze leczenie w uk. Bede sie suplementowac tym co mam i w maju jak przylece powtorze badania. Umowie sie do gina i endo i zobaczymy.
    Nic wiecej nie moge zrobic...chyba.
    Jestem z okolic Glasgow :)

    Powiem ci tak : jesli masz mozliwosc leczenie w Polsce to sprobuj tez pojsc do gp, wtedy nawet jak bedzie to dlugo trwalo to nie bedziesz sie tak denerwowac jak ja...ja nie moglam zjechac do Polski, nie jezdze do kraju od 12 lat juz i nie wiem juz co i jak...ale na Twoim miejscu poszlabym na dwa fronty.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Nie krzycz na mnie bo się w sobie zamknę i już nigdy nie wyjdę :P Będę juz grzeczna obiecuję! :)

    dobre :) hahaha nie zamykaj sie...my raczej musimy byc SZEROKO OTWARTE zeby zaciazyc :) hahaha juz sie nie gniewam- zly dzien mialam...zreszta sama raz zwojowalam z wieksza dawka :) czlowiekowi sie po prostu czekac nie chce i chce juz :)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Powiem ci tak : jesli masz mozliwosc leczenie w Polsce to sprobuj tez pojsc do gp, wtedy nawet jak bedzie to dlugo trwalo to nie bedziesz sie tak denerwowac jak ja...ja nie moglam zjechac do Polski, nie jezdze do kraju od 12 lat juz i nie wiem juz co i jak...ale na Twoim miejscu poszlabym na dwa fronty.

    Tez Paula znam wiele babek, ktore mialy super opieke w Uk, zalezy na kogo trafisz...ja moze od stycznia zmienie praktyke gp to moze lepiej sie mna zajma. Wiem, ze jak cie juz skieruja ( tylko to trwa dlugo i musisz powiedziec ze staracie sie 3 lata bez skutku, bo inaczej nie beda chcieli nawet gadac z toba) to w miare szybko robia badania itd...trzeba dobrze trafic, ale osobiscie zastanawiam sie tez na pojechanie polowa stycznia na wszystkie badania do manchesteru do polskiej kliniki. Fakt tanio nie jest, ale zaoszczedze tak duzo czasu...z tej polskiej kliniki u mnie wmalutkim miescie raz na tydzien przyjmuje z tamtad gin, tylko nie moze zrobic badan na miejscu, wiec musze tylko jednorazowo sie tam udac na badanie i pozniej juz na miejscu w moim miasteczku...rodzic wolalabym w Anglii za to, w Polsce mialam za duzo stresu a w Anglii chce rodzic z mezem w domu.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha_nia wrote:
    Mam pco. Moje pęcherzyki rosną same, ale nie pękają. Czy mogłabym stosować soję?

    Oczywiscie, mialam tak samo...pecherzyki rosna do 15/16mm i nie pekaja..widac to na wykresie, ze jest sluz plodny- 2-3 tempki do gory i szybki spadek...mi wlasnie pomaga na dorosniecie do 24mm i pekniecie. To izoflawony sojowe- w skrocie nazywamy to soja.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha_nia wrote:
    Mam pco. Moje pęcherzyki rosną same, ale nie pękają. Czy mogłabym stosować soję?

    Haniu mozesz udostepnic wykres? chcialabym sie przyjrzec twoim tempkom :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze, ze moja soja zawojowala ovufriend :) bardzo sie ciesze :) juz mam 5 sojowych dzieci a o soi zaczelam rozmawiac dopiero 5 czy 4 miesiace temu :) dobry wynik :) tym bardziej, ze prawie kazda z tych kobietek starala sie naprawde dlugo :) powodzenia kochane!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • ha_nia Przyjaciółka
    Postów: 63 86

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Heh, przestałam mierzyć temperaturę już pare miesięcy temu. Za bardzo to wszystko przeżywałam ;-) mam cykle 27-32 dni, wykres dwufazowy. Występuje u mnie prawdopodobnie luf, bądź pęcherzyk pęka ze zbyt mała siła i komórka jajowa nie może sie wydostać na zewnątrz. Progeeteron w normie w drugiej fazie. Gdyby nie monitoring, byłabym przekonana, ze wszystko jest w porządku :-/

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    dobre :) hahaha nie zamykaj sie...my raczej musimy byc SZEROKO OTWARTE zeby zaciazyc :) hahaha juz sie nie gniewam- zly dzien mialam...zreszta sama raz zwojowalam z wieksza dawka :) czlowiekowi sie po prostu czekac nie chce i chce juz :)

    Nie chce żebyś pomyślała, że ignoruję twoje rady. Są dla mnie bardzo cenne ale jak mówi przysłowie jak sie nie przewrócisz to się nie nauczysz :P a gorszy dzień zdarza się każdemu przecież :) Także z nowym cyklem na rozsądnych dawkach trzeba przeć do przodu i to z szeeerokkkoooo otwartymi ramionami (napisałabym nogami ale nie wypada :P)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha_nia wrote:
    Heh, przestałam mierzyć temperaturę już pare miesięcy temu. Za bardzo to wszystko przeżywałam ;-) mam cykle 27-32 dni, wykres dwufazowy. Występuje u mnie prawdopodobnie luf, bądź pęcherzyk pęka ze zbyt mała siła i komórka jajowa nie może sie wydostać na zewnątrz. Progeeteron w normie w drugiej fazie. Gdyby nie monitoring, byłabym przekonana, ze wszystko jest w porządku :-/

    Hania, ale przy luf jest niski progesteron a masz progesteron w normie, z tego co pamietam przy luf jest niewielki skok temperatury albo nie ma go wogole...jestes pewna tego lufa? jesli chcesz wziac soje to po jednej kapsulce tylko, a pamietasz chociaz o ile stopni mialas skok?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • ha_nia Przyjaciółka
    Postów: 63 86

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie prawdopodobnie występuje retencja komórki jajowej, a w tej sytuacji progesteron jest w normie. Miałam 3 monitoringi i w każdym występowała ta sama sytuacja: nieprawidłowy obraz ciałka żółtego. Ale rzeczywiście, tak jak mówisz, być może pęcherzyk jest zbyt mały, pęka ze zbyt małą mocą i komórka jajowa nie może wydostać sie na zewnątrz. W pierwszej fazie mialam temp 36.4, w drugiej fazie 36,8. Wiec jakie dawki proponujesz? :-)

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholerka jaśnista ja mam podobnie jak wy dziewczyny,zaobserwowalam ze np od 12dc mam normalnie sluz plodny ktory sobie pozniej zanika pojawia sie za kilka dni i tak ciagle a owulka dopiero jest i to slaba bo nic nie czuje gdzies okolo 24dc :/ Pomyslalam wlasnie o soi ,ze moze ona pobudzi ta owulaje do szybszego procesu i ze moze mi pomoze.
    Ten cykl jeszcze poobserwuje bez soi ale na nast cykl sproboje tej soi bo co mi zalezy a noz moze sie uda

  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu nie zgrałam się z soją, brałam takie dawki jak zawsze, a nawet niższe i niestety cykl bezowulacyjny. W przyszłym cyklu wypisuje się z grona sojowych koleżanek i próbuje z clo i pregnylem :) zobaczymy co ujrzymy :)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha_nia wrote:
    U mnie prawdopodobnie występuje retencja komórki jajowej, a w tej sytuacji progesteron jest w normie. Miałam 3 monitoringi i w każdym występowała ta sama sytuacja: nieprawidłowy obraz ciałka żółtego. Ale rzeczywiście, tak jak mówisz, być może pęcherzyk jest zbyt mały, pęka ze zbyt małą mocą i komórka jajowa nie może wydostać sie na zewnątrz. W pierwszej fazie mialam temp 36.4, w drugiej fazie 36,8. Wiec jakie dawki proponujesz? :-)

    na poczatek najnizsze. zalezy jakie zakupisz...sa dziewczyny na tym topiku co maja kapsulki po 50mg, 45 czy 35mg...ja mam 23mg..uwazam ze im mniejsze dawki w kapsulce tym lepiej mozna dobrac dawke...najlepiej od 4-7dc pierwsze dwa dni miedzy 50-70mg ( zalezy od zawartosci izoflawonow w kapsulce) w dwa nastepne dni 6/7dc mozna kolo 90-110...tak dla ciebie to moge dokladnie napisac jak zakupisz soje, jak bedziesz wiedziala jaki maja sklad.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ