X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!
Odpowiedz

izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!

Oceń ten wątek:
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 24 grudnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dużo prezentów,
    mało w życiu zakrętów,
    Dużo bąbelków w szampanie,
    Kogoś kto zrobi śniadanie,
    a na każdym kroku
    szczęścia w Nowym Roku!

    Modle sie za wszystkie staraczki!A przyszlym mama zycze powodzenia i gratuluje fasolek :) Wiruski przesylam *********************** i zycze owocnych Swiat I Nowego Roku <3

    Ashaya lubi tę wiadomość

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2013, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podjechaliśmy dzisiaj do apteki, ale nie mają tego menoprimu :/

    http://www.asa.eu/produkty/suplementy-diety/menoplant-soy-40 co sądzicie o czymś takim?? bo bym kupiła jutro bądź pojutrze coś.

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Podjechaliśmy dzisiaj do apteki, ale nie mają tego menoprimu :/

    http://www.asa.eu/produkty/suplementy-diety/menoplant-soy-40 co sądzicie o czymś takim?? bo bym kupiła jutro bądź pojutrze coś.
    Nie mam pojecia jak to znalazlas ale jest idealne :) wiekszosc na rynku ma 50 albo 100mg i ciezko dawkowac a tu masz 35mg- idealne!!!! Wez na poczatke od 4-8dc
    4/5/6dc wez 70mg, czyli po 2 kapsulki
    7dc wez 105mg- czyli 3 kapsulki
    8dc wez 35mg- jedna kapsulke albo opusc te dawke.

    Wiele dziewczyn polecalo brac na noc, ale biorac na noc nie czulam jajnikow etc...biorac po sniadaniu jest bardzie odczuwalne. W pierwszym cyklu mozesz czuc jajniki czesciej i mocniej niz zwykle. Ja np bez soi wogole nie odczuwalam jajnikow- tak jakbym ich nie miala wogole...na soi zazwyczaj albo zaczynaja pobolewac juz w ciagu brania soi lub od ok 12/13dc... biorac soje w dniach 4-8dc owulacja musi wystpaic ok 14 dni po ostatniej dawce, czyli moze byc od 11 do 22dc...u mnie pojawia sie zawsze w ncoy z 19/20dc. W pierwszym cyklu mozesz rowniez czuc lekkie bole glowy czy pobudzenie. Na mnie soja wzieta po sniadaniu dziala pobudzajaco, choc nie zawsze. Powodzenia. Mocno wierze, ze soja w twoim przypadku zadziala, bo mialam takie same wykresy.

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietaj tez, zeby w ciagu tego cyklu omijac wszystkie sojowe produkty i pij bardzo duzo wody od poczatku cyklu. Najlepiej jakbys na 1,5l butelke wody wlala 1 lyzeczke octu jablkowego ( nie innego!) lub wycisnela sok z cytryny ( nie kwasek!), pomaga to na sluz..pamietaj, ze organizm musi byc nawodniony...sluz to tez woda...jesli mamy malo sluzu to moze sie to wiazac za mala iloscia plynow.Ja wogole nie miewalam sluzu rozciagliwego- zero..inne rodzaje sluzu tez minimalnie, nigdy na bieliznie- musialam grzebac, zeby cos zobaczyc :) uzywalam wiesiolka, siemienia lnianego i nic...zwykla woda zdzialala cuda. Do owulacji wyklucz slodycze, chleb- jesli nie potrafisz to wyklucz inne produkty maczne ( teraz na swieta troche ciezko), kawe w malych ilosciach i cole rowniez- sa to produkty najbardziej zakwaszajace organizm...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety mój drugi cykl na soi okazała się być bezowulacyjny :( Nie wiem czy w ogóle brać ją w tym cyklu... Pierwszy cykl z soją był 60-dniowy... Owulka nie przesunęła się ani o dzień wcześniej. Teraz bezowulacyjny. Poradźcie coś...

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Weronika :D dzisiaj kupiłam właśnie to co pokazałam w poście wyżej. Kupiłam też sobie witaminkę D3 :D

    Zapomniałam o occie jabłkowym, ale to już po świętach się w niego zaopatrzę :)

    Ogólnie od tego cyklu porzadnie biorę się za siebie. I właśnie taki pierwszy porzadny dzień to 27 grudnia :D A co :D

    Nie nastawiam się na jakieś super rewelacje, nie nastawiam też się na owulke ;) wolę się przyjemnie zdziwić ;)


    Ogólnie to tak:
    - biofer folik - muszę zelazo z kwasem foliowym ze względu na sideropenię
    - witaminka d3 - czysta bez żadnych dodatków
    - soja
    - woda + ocet jabłkowy ok 2l dziennie - mam to samo co ty ze śluzem, mocno się trzeba naszukać żeby go znaleźć :D
    - zastanawiam się nad magnezem, ale w domu mam tylko magnez + b6
    - no i postaram się trzymać dietkę o niskim ig, chociaż wiem że cięzko będzie
    - aaa no i metformine, tyle co mam to zjem, receptę dopiero na kolejne dostanę koniec stycznia....

    olinka84 lubi tę wiadomość

  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Niestety mój drugi cykl na soi okazała się być bezowulacyjny :( Nie wiem czy w ogóle brać ją w tym cyklu... Pierwszy cykl z soją był 60-dniowy... Owulka nie przesunęła się ani o dzień wcześniej. Teraz bezowulacyjny. Poradźcie coś...

    jakie dawki brałaś soi?może za mało? ale i tak na Twoim miejscu poszłabym do ginka. Robiłaś badania hormonów co i jak? Ja w tym cyklu znowu wzięłam soję i wybieram się do ginka na monit, żeby sprawdzić jak to wygląda.

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Niestety mój drugi cykl na soi okazała się być bezowulacyjny :( Nie wiem czy w ogóle brać ją w tym cyklu... Pierwszy cykl z soją był 60-dniowy... Owulka nie przesunęła się ani o dzień wcześniej. Teraz bezowulacyjny. Poradźcie coś...

    zazwyczaj tak sie dzieje jak dawki sa za wysokie. Jakie bralas? ja tak mialam z cyklem jak wzielam zaa duzo. Albo u ciebie jest inny problem kochana, albo za duze dawki na twoj organizm...ja waze bardzo duzo i biore minimalne dawki.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Dzięki Weronika :D dzisiaj kupiłam właśnie to co pokazałam w poście wyżej. Kupiłam też sobie witaminkę D3 :D

    Zapomniałam o occie jabłkowym, ale to już po świętach się w niego zaopatrzę :)

    Ogólnie od tego cyklu porzadnie biorę się za siebie. I właśnie taki pierwszy porzadny dzień to 27 grudnia :D A co :D

    Nie nastawiam się na jakieś super rewelacje, nie nastawiam też się na owulke ;) wolę się przyjemnie zdziwić ;)


    Ogólnie to tak:
    - biofer folik - muszę zelazo z kwasem foliowym ze względu na sideropenię
    - witaminka d3 - czysta bez żadnych dodatków
    - soja
    - woda + ocet jabłkowy ok 2l dziennie - mam to samo co ty ze śluzem, mocno się trzeba naszukać żeby go znaleźć :D
    - zastanawiam się nad magnezem, ale w domu mam tylko magnez + b6
    - no i postaram się trzymać dietkę o niskim ig, chociaż wiem że cięzko będzie
    - aaa no i metformine, tyle co mam to zjem, receptę dopiero na kolejne dostanę koniec stycznia....

    wszytsko idelane, magnez tez biore :) bedzie dobrze.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Niestety mój drugi cykl na soi okazała się być bezowulacyjny :( Nie wiem czy w ogóle brać ją w tym cyklu... Pierwszy cykl z soją był 60-dniowy... Owulka nie przesunęła się ani o dzień wcześniej. Teraz bezowulacyjny. Poradźcie coś...

    adk a mialas moze jakies badania robione ostatnio?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olinka84 wrote:
    jakie dawki brałaś soi?może za mało? ale i tak na Twoim miejscu poszłabym do ginka. Robiłaś badania hormonów co i jak? Ja w tym cyklu znowu wzięłam soję i wybieram się do ginka na monit, żeby sprawdzić jak to wygląda.


    Olinka dziekuje bardzo za pomoc na moim poscie, jestes bardzo pomocna :)

    olinka84 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak szybko i w jaki sposób odczułyście jajniki?

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio nie robilam żadnych badan. Nie mam teraz na to czasu... Nie pamietam teraz dokładnie jaką dawkę wzięłam ale na pewno ostatni dzień, ten w którym bierze się najwięcej to bylo już lekko ponad 200mg. Moze faktycznie przesadziłam tym razem. Spróbuje teraz z małą dawką. Weronika, jak ty teraz bierzesz? Spróbuje jeszcze raz dać soi szanse. Jak znowu nie pójdzie tak jak powinno to zrobie cykl przerwy i potem pójdę do lekarza. Po drodze chciałabym sie troszkę posuplementować, wiecie magnez, wit. D itp.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle! Zrobiłam test płynem lugola. Wchłonął sie po 45 minutach. Masakra! To samo u mojego męża.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jestem po pierwszym dniu z soją i na razie nic nie czuje :D poczekamy dalej ;)

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak myslicie jesli zastosowalabym ta soje od 2dc do 6dc to przyspieszy mi to owulke ?? bo ja chcialabym aby wystapila okolo 14dc a nie tak pozno jak zwykle po 20dc .W jakich dawkach stosowac ta soje? jeszcze nie kupilam jej bo zamierzam zastosowac na nastepny miesiac bo juz w tym jest za pozno bo dzis jest juz 7dc .

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    A w ogóle! Zrobiłam test płynem lugola. Wchłonął sie po 45 minutach. Masakra! To samo u mojego męża.

    adk to za duzo1!!!!!!!mi juz po 160 mg zablokowalo owulacje!!!! boze swiety! brac od 4-7dc tylko i 4,5,6dc po ok 70/80mg soi, 7dc wziac okolo 100/110max!!!!!!!!!!!!!!!! ja biore od 4-6dc po 69mg tylko, 7dc 92mg!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz sie zdenerwowalam! po co pytac sie mnie o rady jak i tak brane sa takie ogromne dawki!!! adk tak nie wolno!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    a jestem po pierwszym dniu z soją i na razie nic nie czuje :D poczekamy dalej ;)

    Czarnula ja jajniki zaczynam czuc kolo 13/14dc dopiero, jakies tydzien po ostatniej dawce, czasami w ciagu brania, ale rzadziej. Ja w tym cyklu za duzo slodyczy, pofolgowalam sobie, mam nadzieje ze nie wplynie to na owulacje...a niestety moze :(

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita wrote:
    jak myslicie jesli zastosowalabym ta soje od 2dc do 6dc to przyspieszy mi to owulke ?? bo ja chcialabym aby wystapila okolo 14dc a nie tak pozno jak zwykle po 20dc .W jakich dawkach stosowac ta soje? jeszcze nie kupilam jej bo zamierzam zastosowac na nastepny miesiac bo juz w tym jest za pozno bo dzis jest juz 7dc .

    Anita musisz sama poprobowac, na mnie nie zadzialalo dobrze 2-6dc, ale ja modlilam sie o owulke a nie zeby ja przesunac. jak chcesz kochana, ale jesli masz owulki to wez od 2-6dc ale po jednej kapsulce tylko. tu masz linka

    http://www.asa.eu/produkty/suplementy-diety/menoplant-soy-40

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ