X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną klinika Kraków - macierzyństwo - dr szlachcic
Odpowiedz

klinika Kraków - macierzyństwo - dr szlachcic

Oceń ten wątek:
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 15 listopada 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki raz jeszcze. Aż tak bardzo mi się nie spieszy - badam teren ;) Muszę wpierw się ogarnąć z paroma rzeczami w życiu, ale myślę, że wiosna 2014 to już tylko konkrety :) W tym pewnie klinika i właśnie jakiś specjalista. Choć mój nowy gin. w malutkiej wiejskiej przychodni jest wspaniały, to jednak... Same wiecie. Tylko wzdycham :)

    Powodzenia!

    Fedra lubi tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra, a pokazywałaś doktorowi swoje wykresy, mówiłaś o pomiarach temperatury..? Jakie ma zdanie na ten temat?

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 listopada 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Ci ze mu nie pokazywałam ale rozmawiałam z nim wcześniej jak byłam w ciazy i był właśnie problem z progesteronem to mu powiedziałąm ze na wykresach nie miałam podczas owulki skoku temp tylko tak sobie szła powoli w góre i to też go zdziwiło ze moja lekarka nic z tym nie zrobiła :/

    jeśli masz wykresy zabierz je ze soba :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    powiem Ci ze mu nie pokazywałam ale rozmawiałam z nim wcześniej jak byłam w ciazy i był właśnie problem z progesteronem to mu powiedziałąm ze na wykresach nie miałam podczas owulki skoku temp tylko tak sobie szła powoli w góre i to też go zdziwiło ze moja lekarka nic z tym nie zrobiła :/

    jeśli masz wykresy zabierz je ze soba :)

    Wydrukuję i zabiorę :) dzięki, w poniedziałek polecę na badania i 28 na wizytę. Dam znać jak będę po :) pozdrawiam :) i powodzenia!

    Fedra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Fedra, postanowiłam dać jeszcze szansę obecnemu cyklowi, nie pojechałam dziś na badania, odwołuję też wizytę u dr Szlachcica. Nie wiem... takie przeczucie aby jeszcze miesiąc poczekać.. nie wiem skad nie wiem dlaczego... :)

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 18 listopada 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każdy robi jak czuje :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje Kochane:) dzięki za opinie i za pomoc:) ja jednak trafiłam do dr. Mirockiego:) i faktycznie super człowiek:) dr Szlachcica nie mogłam zastać:) o dr Mirockiego byłam już dwa razy zawsze delikatny z wyczuciem i uśmiechem spokojnie wszystko tłumaczy i czuje się z nim dobrze:) mam nadzieje, że mi pomoże:) po serii badań (i wydaniu fortuny- no może nie fortuny ale troche poszło) dostałam clo i monitoring. Wszystko jak narazie ok, nasienie męża również:) wiec tylko czekać:) ps. ja mam ponad 120 km do tej kliniki i jakoś daje rade:P

    Fedra lubi tę wiadomość

    20120602580114.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 6 lutego 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam w klinice Macierzyństwo u dr Wyroby ( 6 mcy starań " na luzie") i od 4 mcy z ovu. Podobno, jesli po 6 mcach takich staran nic nie wychodzi to mozna smialo uderzac do kliniki. Muszę przyznać, że wrażenia bardzo pozytywne. Lekarz miał fantastyczne podejscie, przed nami teraz badania etc, mówił ze w przeciągu 6 mcy prowadzenia u nich 80% par zachodzi w ciąże. Mam nadzieję, że będziemy w tej grupie:) Ja przedewszystkim cieszę się, że w końcu jestem pod opieką lekarza, który wie do czego dążymy a nie jak w lux medzie ( kazdy mowi co innego).Jeśli chodzi o podejście do pacjenta, rzeczowość, wnikliwość to stawiam wysoką ocenę. Jeśli chodzi o efekty to zoabczymy za kilka mcy, ale tu też nie wszystko zależy od lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 14:58

    Fedra, Nadzieja87 lubią tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedz AG ile wizyta kosztuje w tej klinice?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka 1 w linku masz cennik http://www.macierzynstwo.com.pl/. Ja zapłaciłam na dzień dobry 330 bo mialam usg i jakies wymazy robione ( nie pamietam nazw) dodatkowo mam zrobić AMH, i kilka innych badań ale dał mi na karteczce bo mogę je zrobić w lux med ( akurat mam tam pakiet) także wcale nie trzeba u nich.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki dziękuję za dane:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • KUNIAK Autorytet
    Postów: 727 1325

    Wysłany: 2 marca 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podgladam temat bo rozgladam sie za dobrym ginem w Krakowie,\dotychczas nie trafiałam dobrze.
    Jestem po poronieniu(puste jajo płodowe) a diagnozy ktore słyszałam od ginekologow były kuriozalne,raz uslyszalam ze to nie ciaza tylko owulacja :D ,innym razem ze to ciaza blizniacza a taka rozwija sie wolniej..dostarczalo nam to tylko dodatkowych cierpień ;(
    Teraz jest po wszystkim i odnowa sie staramy .Chciałabym znalezc kogos komu mozna ufac:)

    gg64l6d8uplrbvce.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 3 marca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KUNIAK wrote:
    podgladam temat bo rozgladam sie za dobrym ginem w Krakowie,\dotychczas nie trafiałam dobrze.
    Jestem po poronieniu(puste jajo płodowe) a diagnozy ktore słyszałam od ginekologow były kuriozalne,raz uslyszalam ze to nie ciaza tylko owulacja :D ,innym razem ze to ciaza blizniacza a taka rozwija sie wolniej..dostarczalo nam to tylko dodatkowych cierpień ;(
    Teraz jest po wszystkim i odnowa sie staramy .Chciałabym znalezc kogos komu mozna ufac:)

    Ja jestem po 3 wizycie u dr Wyroby. Śmiało polecam, mam wjątkowe zaufanie do niego. Co będzie zobaczymy bo akurat w cykl poświęcony na diagnostykę miałam męża na końcu świataL:)Ale dziś widzialam bociany, może coś zrzuciły:)

    KUNIAK lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też słyszałam dobre opinie na jego temat, ale trafiłam na razie do innego lekarza. klinka do której ja jeżdżę też współpracuję z kliniką dr Szlachcica. Widziałam dwa dowody rocznego leczenia u tego doktora :) jedyny minus to taki,że choć się ma swoje wyniki badań to tam trzeba wszystkie od nowa powtarzać ;/

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aja wrote:
    też słyszałam dobre opinie na jego temat, ale trafiłam na razie do innego lekarza. klinka do której ja jeżdżę też współpracuję z kliniką dr Szlachcica. Widziałam dwa dowody rocznego leczenia u tego doktora :) jedyny minus to taki,że choć się ma swoje wyniki badań to tam trzeba wszystkie od nowa powtarzać ;/

    No to na szczęście ja nie musiałam już nic powtarzać, a mialam całą listę badań zrobionych.Zlecił mi tylko kilka uzupełniających. A teraz mam HSG +D w osteomedzie w piątek. trochę się boję :/

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • KUNIAK Autorytet
    Postów: 727 1325

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag...dzięki na pewno to sprawdze-gfzie przyjmuje ??
    dr Szlachcica tez postanowiłam odwiedzic
    Musi sie w koncu ktoś znalezc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2014, 22:11

    gg64l6d8uplrbvce.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 5 marca 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuniak, dr Wyroba też przyjmuje w Macierzyństwie ( tam gdzie dr Szlachcic) i chyba w tym Osteomedzie też.
    Napewno ktoś się znajdzie:)

    Patrzac na moj suwaczek - dr. Wyroba polecam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2014, 08:54

    Fedra lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 21 lipca 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:-) przede mną wizyta 1 sierpnia u dr Mirockiego:-) czytam, że ma bardzo dobre opinie:-) czy któraś z dziewczyn jest obecnie u Niego pod opieką:)? Coś więcej możecie powiedzieć:-) ?

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 22 lipca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze słówka odnośnie dr Wyroby :)

    to dzięki niemu mój suwaczek powstał zacząl dr Szlachcic ale to dr Wyroba robił punkcje a potem specjalnie przyjechał na mój transfer :)

    też wybieram sie do Osteomedu na badania prenatalne właśnie do dr Wyroby bo chce by prowadził moją ciąże...

    dr Mirocki opiekował się mną w tym najgorszym czasie w zeszłym roku również uważam go za super lekarza... plus na jego korzyść jest taki że jest codziennie w klinice nie tworzy dodatkowych list pacjętek przez co nie ma opóźnień ;)

    Ag..., gosia81, karola_aa, skórka33 lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra ja prowadze ciaze u dr Wyroby dalej, jestem bardzo zadowolona. Obecnie latam do niego na badania ze Szwajcarii bo nie chce zmienic lekarza.

    Fedra lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ