X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną klinika Kraków - macierzyństwo - dr szlachcic
Odpowiedz

klinika Kraków - macierzyństwo - dr szlachcic

Oceń ten wątek:
  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 5 listopada 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane moje kobietki, czy któraś z was ma jakieś informacje na temat tej kliniki lub doktora??? może którą ssię tam leczy?
    ja właśnie mam zacząć... moi ginekolodzy nie badali nie słuchali nie interesowali się wcale wiec może czas na zmianę... co prawda drogą zmianę ale co zrobić... no i jeszcze te 120 km od mojego miejsca zamieszkania ... co o Tym myślicie???

    20120602580114.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 13 listopada 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem pod opieką dr Szlachcica trafiłam tam do Kliniki po tym jak moja ginka olała moja ciaże i kazała czekać na poronienie, dr Szlachcic dał mi nową nadzieję choc nie ukrywał ze będzie cieżko...
    ale wysłuchał badał interesował się... niestety ciaży nie dało sie uratować wszystko było za późno...
    teraz jestem również pod jego opieką ponieważ miałam kontrolę po poronieniu i z ciekawości zapytałam o in vitro o którym przez 3 lata mówiła Nam ginka z Kliniki z provity i okazuje się ze o in vitro nie mamy co myśleć bo to ostateczność jak już to robimy wszystko zeby było jak najbardzeij naturalnie :)

    tak więc bardzo pozytywny lekarz ale trzeba się czasami uzbroić w cierpliwość ponieważ pacjetek ma duzo i czasami są opóźnienia no i troche mało delikatny jest przy robieniu usg...

    z tej samej Kliniki mogę jeszcze polecić dr Mirockiego również fantastyczny człowiek :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również rozważam pójście do dr Szlachcica... Chodzę teraz do gina który wydaje się być naprawdę dobrym ginekologiem.. ale chyba tylko wtedy gdy jest wszystko dobrze...

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 listopada 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe a to lekarz z Kliniki czy jakiś prywatny bo wiesz jak to jest z tymi prywatni zreszta co tu dużo gadać z tymi w Klinikach to też czasami jest nieciekawie ;)

    a dr Szlachcica polecam jedynie na minus ze usg robi nie delikatnie ale ja już sie przyzwyczaiłam wole taki minus niż inny ;)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Załamana Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 15 listopada 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czytam wasze wypowiedzi myślę że takim drugim doktorem jest doktor Tylnicki przyjmuje w Oświęcimu. Jest bardzo dobrym lekarzem ma mnóstwo pacjentek.Ale bardzo go polecam.

    Załamana;(
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 listopada 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana wrote:
    Witam czytam wasze wypowiedzi myślę że takim drugim doktorem jest doktor Tylnicki przyjmuje w Oświęcimu. Jest bardzo dobrym lekarzem ma mnóstwo pacjentek.Ale bardzo go polecam.

    ale czy to jest lekarz zajmujący się niepłodnością bo znam jednego Tylnickiego lekarza polecanego jako dobrego ginekologa ale nie specjalistę od niepłodności... ale wiadomo lekarzy o tym nazwisku jest kilku ;)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    AnBe a to lekarz z Kliniki czy jakiś prywatny bo wiesz jak to jest z tymi prywatni zreszta co tu dużo gadać z tymi w Klinikach to też czasami jest nieciekawie ;)

    a dr Szlachcica polecam jedynie na minus ze usg robi nie delikatnie ale ja już sie przyzwyczaiłam wole taki minus niż inny ;)

    Fedra, ten mój to Jacek Franczak, w necie jakbyś poczytała ma rewelacyjne opinie.... prywatnie przyjmuje i w różnych klinikach również... zawsze ma masę pacjentek.. prowadził moją pierwszą ciąże, super! Jest ginekologiem położnikiem i nie wiem czy ogarnia mój problem... dlatego myślę o konsultacji u dr Szlachcica - w końcu to ginekolog-endokrynolog..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 12:50

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 listopada 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe coś mi to nazwisko mówi musze sobie posprawdzać czy czasem u niego nie byłam ;)

    a jaki jest Twój problem którego On moze nie ogarnąć?

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj problem pewnie niewielki w porównaniu do problemów z jakimi borykają się tutejsze dziewczyny, od 6 miesięcy nie mogę zajść, mam juz córeczkę 2 letnią, z nią poszło szybko :) w 2 mcu starań. Zawsze miałam piekne owulacje, rozciągliwy śluz a od jakiegoś czasu sucho, plamienia.... okazało się ze prolaktyna po obciązeniu przekroczona, biorę Bromergon i Duphaston.. drugi cykl z lekami bez skutku, mój gin mowi zeby próbować, ani nie zleca badań zeby sprawdzić czy Bromek zadziałał ani nic.. Byłam u niego raz na monitoringu, owulka była... ale się nie udało.

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Moj problem pewnie niewielki w porównaniu do problemów z jakimi borykają się tutejsze dziewczyny, od 6 miesięcy nie mogę zajść, mam juz córeczkę 2 letnią, z nią poszło szybko :) w 2 mcu starań. Zawsze miałam piekne owulacje, rozciągliwy śluz a od jakiegoś czasu sucho, plamienia.... okazało się ze prolaktyna po obciązeniu przekroczona, biorę Bromergon i Duphaston.. drugi cykl z lekami bez skutku, mój gin mowi zeby próbować, ani nie zleca badań zeby sprawdzić czy Bromek zadziałał ani nic.. Byłam u niego raz na monitoringu, owulka była... ale się nie udało.

    a powiedz mi robiłas progesteron po owulce?
    i badania tarczycowe?

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tarczycowe są ok, a progesteronu po owu nie robiłam, Franek nie zlecił..

    Umówilam sie juz do dr Szlachcica :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 13:10

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdziłam sobie tego lekarza u niego nie byłam i wiem już nawet czemu z tego co jest napisane w necie to On raczej pomaga w takich prostych przypadkach i chyba raczej nie jest specjalistą od niepłodności co wynika z Twojej wypowiedzi ze nie monitorował Cię przy podawaniu Bronka :/

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    tarczycowe są ok, a progesteronu po owu nie robiłam, Franek nie zlecił..

    Umówilam sie juz do dr Szlachcica :)

    pytam o progesteron ponieważ plamienia o których mówisz mogą być spowodowane za niskim progesteronem ja tak mam teraz po łyżeczkowaniu plamienia przed i po @ spowodowane za niskim progesteronem...

    progesteron mozesz sobie zbadać około 9 dnia po owulce...

    no i życze owocnej wizyty u doktora napisz koniecznie jak tam po wizycie i jaki program wdrożył...

    no i nie zdziw się jak zleci Ci badania hormonalne jesli zobaczy ze nie masz wszystkich zrobionych ;)
    no i weź ze sobą wszytskie wyniki jakie do tej pory robiłaś :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Fedra za radę :) tak jak piszesz i tak jak ja pisałam, Franczak jest super gdy nie ma problemu, jest specjalistą od badań prenatalnych i od usg więc do prowadzenia ciąży polecam!
    Dwa cykle temu w 10dc badałam na zlecenie Franka: tsh, estradiol, fsh, lh, prolaktyna i prolaktyna po metoclopramidzie.. i tyle, nic więcej.

    Do dr Szlachcica jestem umówiona w 14 dc, wcześniej nie ma wolnych termonów :( będę już pewnie po owulce, jeśli w ogóle takowa wystąpi...

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badania hormonalne robi się miedzy 3-5 dc wtedy są najbardziej miarodajne bo później już wyniki mogą być zaburzone...

    no do doktorka jest dość spora kolejka a na kiedy umówili Ci wizytę?

    jeśli to 14dc to dobrze doktor na każdej wizycie robi usg więc przynajmniej zoabczy co się u Ciebie dzieje więc spokojnie przynajmniej będziesz mieć info czy jesteś przed w trakcie czy po owulce ;)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ile kosztuje wizyta u tego lekarza i ile się na nią czeka?

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia81 wrote:
    Hej dziewczyny, ile kosztuje wizyta u tego lekarza i ile się na nią czeka?

    pierwsza wizyta z us 170 zł
    kolejne z usg 150 zł

    pierwsza wizyta bez usg 120 zł
    kolejna bez usg 100zł

    koelki są dość spore ale warto zapytać ajkie są terminy ja się zpaisałam w sumie w piatek na wtorek więc źle nie było ale nie wiem jak to jest w przypadku nowych pacjętek :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki za info. Mam do Krakowa nie tak daleko (80 km), a i tak to najbliższe miasto z ośrodkami leczenia niepłodności. A jak już iść to do kogoś polecanego :)

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    badania hormonalne robi się miedzy 3-5 dc wtedy są najbardziej miarodajne bo później już wyniki mogą być zaburzone...

    no do doktorka jest dość spora kolejka a na kiedy umówili Ci wizytę?

    jeśli to 14dc to dobrze doktor na każdej wizycie robi usg więc przynajmniej zoabczy co się u Ciebie dzieje więc spokojnie przynajmniej będziesz mieć info czy jesteś przed w trakcie czy po owulce ;)

    Teraz mam zamiar zrobic badania w odpowiednich dniach.. Na wizytę idę 28 listopada.

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 listopada 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia81 wrote:
    Ok dzięki za info. Mam do Krakowa nie tak daleko (80 km), a i tak to najbliższe miasto z ośrodkami leczenia niepłodności. A jak już iść to do kogoś polecanego :)

    jesli do szlachcica były długie kolejki to jeszcze z tej Kliniki polecam Mirockiego byłam u niego na dwóch wizytach w zastępstwie za dr Szlachcica i jemu przypadł ten nieszczesny dzień w którym trzeba było mi powiedzieć ze to już koniec ale w sposób w jaki to powiedział ze był taki życzliwy i ze tak długo robił usg żeby upewnić sie na pewno nie pozwala powiedzieć mi o nim złego słowa :)
    jakbym sie do dr Szalchcica jakoś szybko nie dostała to bym się do dr Mirockiego zapisała :)

    gosia81 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ