X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 7 lutego 2020, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jestem na fb na grupie in vitro, byl ostatnio post żeby polecić doktora z vitro life szczecin. I powiem wam że odpisywały dziewczyny ze Szczecina i żadna nie polecila żadnego lekarza, wręcz pisały ze jeżdżą w Polskę, Białystok, Katowice itd. Ze nie polecają tej kliniki.

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 7 lutego 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Hehe, a ja u RS prowadzę teraz ciążę 🙈 I po każdej wizycie obiecuję sobie, że idę do kogoś innego, ale tak się do tego zabieram, że mi zaraz ciąża minie. :)

    W recepcji miła jest chyba Natalia, reszta robi łachę, że umówi na wizytę, a jak nie umówi to o co kaman, można poczekać miesiąc czy dwa 😂


    Wombi, ja przy 4 pęcherzykach zaszlam - może to znak!

    Stiffi, czuję się w miarę ok, tylko zgaga mnie ostatnio zabija. A ty jak tam sobie radzisz w UK? To prawda, że u Was nie robi się krzywej cukrowej?

    Robią ale musisz mieć wskazania. Mi zrobili bo powiedziałam że mam IO. Ale tutaj pobierają krew, pijesz, i za 2h kolejne pobranie. W pl 3 razy pobierają krew. Tutaj 2
    Ale ogólnie nie robią. Moim zdaniem tutaj jest całkowicie inaczej niż w pl. Tutaj szczepią na grypę i krztusiec, i nie wiem czy się zgodzić. Ciągle myślę o tym i nie wiem co robić.
    Ja jakoś ok, ogólnie czuje się bardzo dobrze :) ale zgaga mnie też męczy, a 4 litery to rośnie w zaszybkim tempie. Dopiero teraz wyszedł mi brzuszek. Wcześniej był malutki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 18:40

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 7 lutego 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia88z wrote:
    Hej, u Nas wszystko dobrze 😉 od dzisiaj jestem na L4. A co u Ciebie ten Suwaczek tak pędzi? 😁

    Misia pędzi i już mam pełne majtki 🙈🙈 to już zaraz, matko boska 🥰🥰 dla mnie do tej pory mój synuś to cud jak sobie o tym wszystkim przypomnę i pomyślę

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 7 lutego 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilii wrote:
    Pytałam dzisiaj o to PB powiedział że ciąża to nie jest wskazanie do zwolnienia. Mówię mu że wiem ale ja w swojej pracy dźwigam a on do mnie że podkreśla że ciąża nie jest podstawą do zwolnienia i że to czy będzie zwolnienie zależy od lekarza. Więc zapewne na jaki humor trafisz u RS to może dostaniesz może nie 🤷

    Ja normalnie po transferze pracowałam. Wzięłam sobie 1 dzień urlopu po transferze. W uk niestety Ciaza to nie choroba i nie dają tak zwolnień jak w pl. Tutaj kobieta pracuje najdłużej jak może. Jeśli będzie chciała np odejść 2 miesiące przez porodem to już jej naliczają macierzyński. Ja np wzięłam urlop 4 tygodnie przed terminem porodu

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • Matylda84 Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 7 lutego 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia88z wrote:
    Ja prowadzę ciążę u WG i do prenatalnych zawsze dawał zdjęcie. Po prenatalnych na wizycie robi usg, pokazuje dziecko na chwilę, włączy serce i tyle, bo wszystko ok. Teraz też w poniedziałek był w innym gabinecie i usg było tragicznie nie wyraźne. Ale niedługo polowkowe to będą zdjęcia. Może po prostu poproś go żeby wydrukował Ci zdjęcie 😉

    Ostatnio byłam zestresowana zmianą lekarza (jak się okazało niepotrzebnie) pomyślałam o tym że powinnam Go poprosić o zdjęcie jak wyszłam z gabinetu. Dzięki z informację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 19:36

  • Lilii Autorytet
    Postów: 1035 1042

    Wysłany: 7 lutego 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy tuż przed transferem oznaczałyście ponownie progesteron? Ja dzisiaj usłyszałam że to jest niepotrzebne. Mogę to zrobić ale tylko dla siebie
    W tej chwili zmiana lekarza to chyba najgorsze co się przytrafiło 😞

    l22n9vvj15zulruu.png
    h44eyx8dpru9orwg.png
  • Kulta Autorytet
    Postów: 603 362

    Wysłany: 7 lutego 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilii wrote:
    Dziewczyny czy wy tuż przed transferem oznaczałyście ponownie progesteron? Ja dzisiaj usłyszałam że to jest niepotrzebne. Mogę to zrobić ale tylko dla siebie
    W tej chwili zmiana lekarza to chyba najgorsze co się przytrafiło 😞


    Tak, dzień lub dwa przed transferem i dzień po.
    Prog bardzo ważny :-)

    kamisia lubi tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • Lilii Autorytet
    Postów: 1035 1042

    Wysłany: 7 lutego 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Tak, dzień lub dwa przed transferem i dzień po.
    Prog bardzo ważny :-)
    Właśnie wiem że ważny ale skoro lekarz tego nie chce to co mi to da? Czy lekarz robiący transfer tego wymaga pytają o to?

    l22n9vvj15zulruu.png
    h44eyx8dpru9orwg.png
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 7 lutego 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stiffi wrote:
    Ja normalnie po transferze pracowałam. Wzięłam sobie 1 dzień urlopu po transferze. W uk niestety Ciaza to nie choroba i nie dają tak zwolnień jak w pl. Tutaj kobieta pracuje najdłużej jak może. Jeśli będzie chciała np odejść 2 miesiące przez porodem to już jej naliczają macierzyński. Ja np wzięłam urlop 4 tygodnie przed terminem porodu

    Tak jest chyba ba calym Zachodzie, a na pewno też we Wloszech. Tylko u nas jesteśmy tak rozpieszczone :)

    Co do usg, mi RS w ogole go nie robi od początku ciąży: robil tylko na wizycie serduszkowej, potem jeszcze jedno w 9tc i koniec. Miałam prenatalne i polowkowe w Diagenie, tam też mi nic nie dali, tak że nie mam żadnego sensownego zdjęcia z tej ciąży. A jak byłam tydzień temu u WG w Medicoverze, to mi powiedział, że dziecko jest już za duże na zdjęcie.

    Kulta, super wieści! To ktory masz tydzień teraz i jaka beta?

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Kulta Autorytet
    Postów: 603 362

    Wysłany: 7 lutego 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Tak jest chyba ba calym Zachodzie, a na pewno też we Wloszech. Tylko u nas jesteśmy tak rozpieszczone :)

    Co do usg, mi RS w ogole go nie robi od początku ciąży: robil tylko na wizycie serduszkowej, potem jeszcze jedno w 9tc i koniec. Miałam prenatalne i polowkowe w Diagenie, tam też mi nic nie dali, tak że nie mam żadnego sensownego zdjęcia z tej ciąży. A jak byłam tydzień temu u WG w Medicoverze, to mi powiedział, że dziecko jest już za duże na zdjęcie.

    Kulta, super wieści! To ktory masz tydzień teraz i jaka beta?


    Pani kochana :-D
    3 tydzień 5 dzień :-D
    Także beta wczoraj, 10 dni po owu, wynosiła 17,8. Ale wzrosła o 420% względem srody.
    No nic, jutro zobaczymy i wtedy będzie decyzja, czy trzecie szczepienie, czy nie. Jak ciąża, to szczepienie pomiędzy 7-8 tc, a jeśli nie... No. To jedziem w poniedziałek na kolejne.

    wombi, szatanka, Stiffi lubią tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • wombi Autorytet
    Postów: 4610 4211

    Wysłany: 7 lutego 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta <3

    Kulta lubi tę wiadomość

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoją przygodę w VL zaczęłam od wizyty u RK i też byłam rozczarowana tą wizytą, miałam 25 lat prawie żadnych badań, nie zrobił mi nawet usg i powiedział że no co? IN VITRO! Wiec pomyśleliśmy skoro taki lekarz tak mówi to robimy.
    Później trafiłam do WG bo prowadził program kliniczny i też zero badań o każde prosiłam zaczęłam czytać i leczyć się sama.
    Dopiero jak trafiłam do PC poczułam że ma jakiś pomysł na mnie, zlecił badania wysłał do immunologa.
    Doc Paśnik kolejna ważna osoba na mojej liście, wspaniały lekarz!

  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 7 lutego 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Tak jest chyba ba calym Zachodzie, a na pewno też we Wloszech. Tylko u nas jesteśmy tak rozpieszczone :)

    Co do usg, mi RS w ogole go nie robi od początku ciąży: robil tylko na wizycie serduszkowej, potem jeszcze jedno w 9tc i koniec. Miałam prenatalne i polowkowe w Diagenie, tam też mi nic nie dali, tak że nie mam żadnego sensownego zdjęcia z tej ciąży. A jak byłam tydzień temu u WG w Medicoverze, to mi powiedział, że dziecko jest już za duże na zdjęcie.

    Kulta, super wieści! To ktory masz tydzień teraz i jaka beta?

    Czytalam ze maja się wziąć za zwolnienja lekarskie w ciąży w Polsce.

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stiffi wrote:
    Czytalam ze maja się wziąć za zwolnienja lekarskie w ciąży w Polsce.
    Wzięli! Tylko nie od tej strony jak zawsze. Bardzo dużo kontroli jest ciężarnych, wymyślają że zatrudnienia niby fikcyjne, że pensje za wysokie i wstrzymują zasiłki po parę miesięcy. Widziałam już ze strajki ciężarnych mają być w Wawie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2020, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda84 wrote:
    Ostatnio byłam zestresowana zmianą lekarza (jak się okazało niepotrzebnie) pomyślałam o tym że powinnam Go poprosić o zdjęcie jak wyszłam z gabinetu. Dzięki z informację.

    A który masz tydzień? Może dziecko już za duże żeby jakieś ładne zdjęcie zrobić?

  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 7 lutego 2020, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi2 wrote:
    Wzięli! Tylko nie od tej strony jak zawsze. Bardzo dużo kontroli jest ciężarnych, wymyślają że zatrudnienia niby fikcyjne, że pensje za wysokie i wstrzymują zasiłki po parę miesięcy. Widziałam już ze strajki ciężarnych mają być w Wawie

    Ooo widzisz :(

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • Jagoda30 Autorytet
    Postów: 293 495

    Wysłany: 8 lutego 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może którejś został encorton estrofem lub prolutex chętnie odkupie :)

    w4sq9n73awfgloi3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda30 wrote:
    Dziewczyny może którejś został encorton estrofem lub prolutex chętnie odkupie :)

    Ja mam estrofem cale opakowanie plus 9 tabletek i encorton 10 tabletek, pół opakowania

  • Jagoda30 Autorytet
    Postów: 293 495

    Wysłany: 8 lutego 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia88z wrote:
    Ja mam estrofem cale opakowanie plus 9 tabletek i encorton 10 tabletek, pół opakowania

    Miasia zapraszam na priv

    w4sq9n73awfgloi3.png
  • Mara93 Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 8 lutego 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po punkcji, a miałam ją w środę dostałam od PB zwolnienie do końca tygodnia. Podchodził do każdej z nas i pytał na ile chcemy zwolnienie.

    Po transferze od WG dostałam na dwa tygodnie i to sam zapytał czy chce zwolnienie. Ja wolałam wziąć, strasznie to wszytko przeżywałam i wolałam te dni do testu spędzić bez dodatkowego stresu w domu.

    Potem normalnie poszłam do pracy, ale że zaczęłam pożądanie plamić to EB wystawiała mi zwolnienie i na początku musiałam dużo leżeć. Od tamtej pory nie chodzę do pracy. Szefowa uznała, że mam się nie przejmować i odpoczywać, tym bardziej, że miałam skoki ciśnienia.

    Lilii lubi tę wiadomość

‹‹ 1106 1107 1108 1109 1110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ